Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 09:41   #61
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Zna netko možda kolika je redovna cijena? Treba mi za jednog pasonju a ovaj popust od 50% zbilja zvuči primamljivo.
Mi smo se prijavili, pas od 5kg, akcijska cijena 450 kn, znači da je inače 900 kn.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:41   #62
dali netko zna ovaj mjesec dal ima kakvih akcija na sterilizaciju?
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 14:40   #63
AKCIJE sterilizacija/kastracija pasa i maca u veljači-RIJEKA i okolica!

Eto za sve u Rijeci i okolici par informacija o akcijskim cijenama kastracija i sterilizacija i pasa i maca u niz ambulanti u veljači!

Ambulanta Turković: PSI, KUJICE-450 kn, MUŽJACI - 300 kn

+ niz ambulanti (Ferarica, Turković, Trsat i Ri amb. u Istarskoj) u suradnji s udrugom Mijau - 205 kn ster./kastracija mačaka (ž i m)-50 % cijene!!




U suradnji s Udrugom Sretna šapa iz Crikvenice, Veterinarska ambulanta Rijeka također ima akciju u veljači i za mace i pse: PSI, KUJICE 450 kn, MUŽJACI - 300 kn i MACE, Ž-200 kn, M-150 kn!




I još jedna suradnja Udruge Sretna Šapa - amb. Pavešić (Krasica) i Ferarica - mačke (m i ž) - 205 kn-50 % cijene!


Zadnje uređivanje ziggybiggy : 08.02.2014. at 14:50.
ziggybiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 17:53   #64
Veterinarska Stanica Beli Manastir
Obavještavamo klijente da Veterinarska Stanica Beli Manastir organizira akciju kastracije pasa i mačaka koja počinje 01.04. i traje do 30.04.
Akcijske cijene iznose:

Mačka 200 kn
Mačak 100 kn

Kuja do 10 kg 350 kn
Kuja 10-20 kg 450 kn
Kuja 20-30 kg 550 kn
Kuja 30-40 kg 650 kn......

Pas do 10 kg 200 kn
Pas 10-20 kg 250 kn
Pas 20-30 kg 300 kn
Pas 30-40 kg 350 kn....

Zbog velikog interesa molimo da na vrijeme osigurate svoj termin za kastraciju. Sve informacije i narudžbe možete obaviti na tel. 031/700-465
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:57   #65
Zna li netko cijenu lijekova koje pas obicno dobiva nakon sterilizacije te koliko ih dugo mora uzimati? Znam da sve ovisi o kilazi ali cisto da ovdje piam ako netko zna iz prve ruke okvirno. Hvala
lynard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 14:49   #66
A kvraguuu!!! Prekasno sam to vidjela !!! Ima li kakva akcija sad u 5.ili 6. mjesecu ?!?
__________________
"Tu eres mi sueno! Te amo mucho! "
Analara23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 15:43   #67
Trenutno je akcija u nekoj ambulanti u preckom, ali sam zaboravila kak se zove ambulanta. Probaj guglat
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 14:28   #68
Da li netko zna ima li sada neka vet. ambulanta u Karlovcu koja sterilizira mace i pse po povoljnijim cijenama?
NeraVamp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:49   #69
Zna neko di mogu najjeftinije sterilizirati svoju mačku u Zagrebu? Stvarno nisam pri lovi jer sam studentica, a na starce bas i nemrem racunat kaj se tice toga pa sama sparam lovu, ali opet cijene su katastrofalne, a nemrem si vise dopustit da svakih par mjeseci imam leglo macica poslala sam onu prijavnicu za stranici prijatelja zivotinja, ali nisam bas upucena jel to stvarno funkcionira tak pa ako neko zna malo vise o tome bila bi zahvalna ako bi mogao napisati
anney05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 15:04   #70
Postoje akcije za sterlizaciju maca u drugom veljači svake godine. Mislim da bude i u Zagrebu, u Rijeci je 205 kuna, pretpostavljam da je tako i u ZG. Nažalost 2. mjesec je već prošao, možda da kontaktiraš koju udrugu pa da pitaš da ti daju popust.
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:55   #71
možeš probati žicat po veterinarskima. meni su uličnu macu sterilizirali za 200kn izvan akcije, išla sam s pričom "nije moja, ne mogu platiti previše, a želim joj pomoći".
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 17:30   #72
Quote:
anney05 kaže: Pogledaj post
Zna neko di mogu najjeftinije sterilizirati svoju mačku u Zagrebu? Stvarno nisam pri lovi jer sam studentica, a na starce bas i nemrem racunat kaj se tice toga pa sama sparam lovu, ali opet cijene su katastrofalne, a nemrem si vise dopustit da svakih par mjeseci imam leglo macica poslala sam onu prijavnicu za stranici prijatelja zivotinja, ali nisam bas upucena jel to stvarno funkcionira tak pa ako neko zna malo vise o tome bila bi zahvalna ako bi mogao napisati
Progooglaj Happy vet u Vrapču, Bolnička ulica.
Znam da je kolegica s posla nešto pričala o 50% popusta ali moraš preko neta skinuti neki kupon za popust.
Nadam se da još vrijedi.
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:24   #73
Quote:
ozanavg kaže: Pogledaj post
Progooglaj Happy vet u Vrapču, Bolnička ulica.
Znam da je kolegica s posla nešto pričala o 50% popusta ali moraš preko neta skinuti neki kupon za popust.
Nadam se da još vrijedi.
evo ako nekome pomaze:


http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Vrapce...vencije/ponude
ana1508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:45   #74
Zna li tko kada će akcija u Osijeku ili Belom Manastiru?
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:04   #75
Ima li netko saznanja o akcijama sada na kraju godine u ZG?
Ima jedna stanica u Velikoj Gorici, ali oni su jako skupi.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 19:43   #76
Akcija u Zaprešiću 1. - 15.12.2014.

Cijene na linku: https://www.facebook.com/14959397973...type=1&theater
__________________
Kontakt: [email protected] 095 056 3234
Šapica FB Youtube channel
UDRUGA ŠAPICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 20:51   #77
Ima tu na forumu nekoga tko je veterinar, vet. tehničar ili se jednostavno full razumije u samu kastraciju/sterilizaciju i sam njezin postupak te mi može odgovoriti na jedno pitanje?

Koliki je stvari trošak veterinara (znači od opreme - konci, lijekovi i sl.) za kastraciju (recimo) muškog psa?

Gledam cijene i kod svakog su drugačije, što mi je normalno, NO, nije mi jasno kakva je to VELIKA razlika u cijeni i potrošnji materijala kod pojedinog veta?

Pr. inhalacijska sedacija + razgradivi konci kod kastracije psa od 30kg kod jednog veta je bila 400kn, dok ista takva kod drugog 1500kn
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:07   #78
Tesko da ce ti i vet tocno odgovorit jer bi trebalo malo racunat (kolko veta kosta neka mjerna jedinica plina, a koliko pas dobije (to ovisi ne samo o kilazi, nego o svakom psu zasebno), koliko kosta metar konca a kolko treba da se pas zasije), ali tek onda nastupaju problemi - vet je odvojio vrijeme, to kosta, mozda placa najam, placa rezije, platio je i aparat za anesteziju...kako to sve uracunat u trosak sterilizacije/kastracije?

Cisto za primjer; meni je moj duuugogodisnji vet rekao da bi mi kastrirao psa (30kg) sa inhalacijskom anestezijom za 300tinjak kn. Kad sam pitala za frendicu (pas od 35-38kg) rekao je cca 700kn u sto je ukljucena inhalacijska anestezija i vadjenje i pretrage krvi! Kujicu mi je sterilizirao (vadjenje i maternice i jajnika) + ocistio joj kamenac na zubima za 800kn.

Edit: svasta sam rekla, al nisam nista rekla
Hocu reci da trosak samo potroanog materijala nije puno, jako je malo zapravo, ali se placa punooo drugih stvari.
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:41   #79
Shvaćam to što si napisala, ali mi nikako ne ide u glavu da razlika može biti preko 500kn.

To pitam zbog slaganja novog zakona tj. promijena i koja bi bila minimalna, a koja maksimalna cijena jedne kastracije, naravno po kategorijama ako ništa drugo (tu mislim na kilažu jer svi se ravnaju po tome, pogotovo dok se stavljaju ove akcijske cijene), barem nešto okvirno

Mada sve manje se nadam da ću od ikoga dobiti bilo kakav kvalitetan odgovor po kojem se mogu ravnati.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:19   #80
stavim uskoro, čim stignem, račun za dambičinu kastraciju u neri. dambo ima 20 kg i kastraciju smo preko prijatelja životinja i njihov popust platiti 550 kn. na računu je i sav potrošni materijal. i cijena lijekova jako varira od ambulante do ambulante. recimo, tactic sam u ambulanti u krapini 20 ml platila 14 kn, a u zg 5 ml košta u 2 ambulante gdje sam ga kupovala 20 kn. ogromna razlika. a isto je bilo s otonazolom.

stalna je akcija preko prijatelja životinja. treba im poslati zahtjev za jeftiniju kastraciju, na njihovoj je stranici.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.