Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2012., 21:43   #1
Zrće: zašto nas stalno teroriziraju?

Ne možeš otvoriti ni jedan web portal a da od nekud ne ispadnu fotke Zrća, rasplesane, ekipe, cice&guzice i taj đir. kao da na obali ne postoji ni jedno drugo mjesto sa imalo zabave (dobro, Zrće jest najjača baza zabave na Jadranu) al lagano dosadi kad iz svake paštete ispada Zrće.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 23:32   #2
Plaćene reklame su to, izgleda da im fali gostiju
pinkskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:06   #3
Običan pimpekbal.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:33   #4
Stvarno izgleda ko pimpelbal, evo i mene napalo na prvom portalu kojeg sam otvorio.

Kažu upućeni ljudi (iz glazbene industrije) da su doveli odlična DJ imena i napravili super partije, da su neki Englezi u igri (organizacijski), štajaznam...
Uglavnom mnogi su pohodili Zrće ovih dana i utisci su im ooodlični.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:43   #5
sve je to narkomanska zavjera... a financiraju je afganistanski talibani al će doći veliki cunami i izbrisat tu sodomu i gomoru
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:58   #6
Quote:
pinkskin kaže: Pogledaj post
Plaćene reklame su to, izgleda da im fali gostiju
misli da im ne fali gostiju, ima ovih izvana, naši i slabo imaju baš za more i partije..
Jedini problem su oni bazenčići šta se moče u njima, mislim da bi se dalo naći popriličan broj bakterija..

druga stvar je što gazda fino zarađje na koktelima, ekipica je smokala maricu dok nisu organizirali raciju i nestalo je opskrbljivača.. Ipak su gazdi koji prodaje alkić konkurencija..

E one kurvice šta plešu gore i zabavljaju svekoliku mušku publiku, mislim da ono nije spontano, ono su plaćenice od gazde papaye, vjerojatno im da besplatnu cugu, a one se izvijaju...

mislim da je to vrlo fejk..
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 01:51   #7
Ma jasno je da je reklama ali mozda bi im bilo korisnije utrositi ta sredstva na reklamiranja van HR , jer :

1) polako vec iritiraju

2) vec svi u HR znaju da je dole pederbal

Mogli bi mozda i ciljat na zensku publiku, postoje neki zenski portali nek se tam reklamiraju....
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 02:28   #8
na zrću dođe između 5-10 muških na jednu žensku, sve seljačine širom lijepe naše se nadaju dobit pičke jer su čuli da je doli ludilo pa svi krenu i eto ga, baš kaj ste napisali, pimpekbal...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 02:34   #9
Sausagefest.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 07:56   #10
Već su nekoliko godina dosadni s preočitim reklamama koje prodaju pod vijesti. Čak i netko čorav kao ja može vidjeti da na 12 slika 50 tipova stoji u krug ili liniju i gleda 4 ženske slikane u namještenim pozama za slikanje koje djeluju prirodno i neusiljeno baš kao lokomotiva na zrakoplovnoj pisti. To bi bile kako ono - animatorice? Tko voli nek izvoli, za mene bi odmor bio da me bace 10 dana na Palagružu, možda u pratnji jedne ženske osobe, ali pod uvjetom da je nijema i da zna hvatati sipe, hobotnice, lignje, gofove i sl.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 09:24   #11
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
za mene bi odmor bio da me bace 10 dana na Palagružu..
Koga boli dupe što bi za neku gerijatriju bio odmor? Mladi vole biti među mladima jer njihovo vrijeme je sad a to što je vaše prošlo ne znači da se i svi ostali moraju gubiti po nekakvim robinsonskim otocima.

Samo onaj tko se nije iživio u mladosti sad ljubomorno gleda na one koji to čine.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 09:25   #12
Još tamo 90-ih kad sam ja bio mladi telac i išao s frendovima na more...jednom smo zapalili do Paga..Zrče...tada je bio samo Calipso. Prije kojeg se išlo u najpopularniji birc u Novalji. Bilo nam je super. Komadi, cuga, plesanje, glupiranje, kupanje....Nikad poslije nisam bio na Zrču...A oni koji na Pag idu i dan danas (imaju apartmane i sl.) kažu da je taj novi Zrče čisto marketinško sranje i da je prije zapravo bilo bolje jer si u tom Calipsu mogao zabrijat s nekom normalnom curom. Kažu da sad možeš naić na neku kurvu ili češće na nekog tipa da te naguzi....dakle nekako oni sada žele privući strane turiste željne "akcije" a ovi sve više kuže da je to zapravo više manje peder bal....tu i tamo neka sponza koja traži nekog sponzora (bilo stranog ili našeg)...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 09:58   #13
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Koga boli dupe što bi za neku gerijatriju bio odmor? Mladi vole biti među mladima jer njihovo vrijeme je sad a to što je vaše prošlo ne znači da se i svi ostali moraju gubiti po nekakvim robinsonskim otocima.

Samo onaj tko se nije iživio u mladosti sad ljubomorno gleda na one koji to čine.
Joj, daj
Mladi vole biti među mladima to je točno, ali zrće nije svačiji đir. Da kojim slučajem odem tamo osjećala bih se kao da sudjelujem u reality showu "Jersey shore". https://www.google.hr/search?hl=hr&c...BOiC4gTasJDKDQ

Nekima su draži i robinsonski otoci u odnosu na to zrće...
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 09:59   #14
zrce je krcato napaljenim talijanima...dolaze u grupama od 5-10 i onada ko vukovi gledaju di ce capit neku žensku za gangbang...ako ih nije sreca htjela vuku lajne ili gutaju bonbone i onda tak izdrogirani prelaze na muški spol...sodoma i gomora kak vele neki....dole ima fakat svega...ak nemas svoju ekipu nemoj računat da ces pojebat nesto osim neceg sto je pojebano tu vecer u najboljem slucaju bar 2 puta ...posrecit ti se može jedino ak ti doleti first time on zrce ekipa cura koje ce se drzat skupa bar dok se ne alkoholiziraju a onda je vec prekasno jer ce ih šarmirat ovi nabildani i nakvarcani talijani i onda ih mozes prekrizit jer su kontaminirane s svim i svačim ...prije 6-7 godina bilo je bolje nek sada...istina da su imena dj svake godine sve bolja i bolja i da ih ima sve više ...ali đabe nam to kad dolje nema ženski...omjer Ž-M 1/30 u najboljem slučaju ...i ama bas nikad nemoj dat da ti bilo ko plati cugu dolje ,i drzi ono sto pijes na oku ...
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:28   #15
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Joj, daj
Mladi vole biti među mladima to je točno, ali zrće nije svačiji đir. Da kojim slučajem odem tamo osjećala bih se kao da sudjelujem u reality showu "Jersey shore". https://www.google.hr/search?hl=hr&c...BOiC4gTasJDKDQ

Nekima su draži i robinsonski otoci u odnosu na to zrće...
Ne znam ti ja te rijalitije, to vi mladi što ste stalno doma znate.

Dobro, nije stvar u tome što je kome draže već tko se uvijek nađe prozvan zgražati se nad zabavom drugih.


Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Kažu da sad možeš naić na neku kurvu ili češće na nekog tipa da te naguzi....
Zar ti ne znaš reći ne ?
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:51   #16
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Ne znam ti ja te rijalitije, to vi mladi što ste stalno doma znate.

Dobro, nije stvar u tome što je kome draže već tko se uvijek nađe prozvan zgražati se nad zabavom drugih.
Zato sam i dala link za one koji ne znaju te "rijalitije", za vas koji niste stalno doma

Pa ja tu zaista ne vidim nikakvo zgražanje...više sprdanje. Zar je to zabranjeno? Svi koje znam se sprdaju zrćem, osim jednog dečka koji je prošle godine otišao tamo u nadi da će nešto ubosti, ali se vratio razočaran.
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:53   #17
I meni je to iritantno.
Zanimljivo je da se više ni ne trude napisat neki članak, nego samo red texta "Zabava uz vruće plesačice" i galerija slika animatorica u raznim pozama.
Kad bi netko detaljnije pratio, vjerojatno su na svakoj drugoj galeriji iste ženske
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:02   #18
mene niko ne terorizira sa Zrćem jer se ja ne dam da me se terorizira sa Zrćem
preskočim članak i ne me briga ko se di kupa
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:25   #19
Otisao sam tamo jednu vecer, prije 3-4 godine cini mi se. Nikada vise, katastrofa je to. Previse ljudi opcenito, previse buke, previse forsiranosti, previse kuna na cjenicima, previse muskih, previse krkanluka.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 14:11   #20
budem ovo ljeto tam u blizini pa ću malkoc špijunirati

ak se pojavi fotka neke s malim sisama
nisam ta
čpr
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger