Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 21:41   #2841
Ja ih iščupam skup s šmrkljima...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:49   #2842
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:51   #2843
nemogu vjerovat da nitko nezna..
valjda tako nes danas jos uvijek postoji....
ako ne onda mi preporucite nekog frizera koji mi moze kako treba 'iscrtati' bradu s donje strane..odnosno odrediti rub....
xodius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 11:59   #2844
kažu inače da se s godinama ne smanjuje broj dlaka na muškoj glavi - ono kaj nestane na čeli, pojavi se u nosu i ušima
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:03   #2845
I obrvama...
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:20   #2846
i šupku...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:21   #2847
Quote:
mayablond kaže: Pogledaj post
I obrvama...
i obrvama. hvala mayo
zato i je meske tako markantan muškarac. a kad još više oćelavi, moći će mu transplantirati obrve na tjeme i problem riješen
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom

Zadnje uređivanje diogeneš : 03.06.2011. at 12:33.
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:23   #2848
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
i šupku...
i šupku. hvala technotronic. sad smo valjda kompletirali spoznaju o broju muških dlaka

edit: pakšu istina nije glava, ali je bulja
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom

Zadnje uređivanje diogeneš : 03.06.2011. at 12:29.
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:43   #2849
Eh, da kažu da stariš kad ti krenu rasti dlake iz nosa, a da si definitivno ostario kad počnu i one u ušima.
Mislim da je jedan od većih zajeba ići ih prvi put dirati, to je kao otvaranje Pandorine kutije. Kad ih jednom takneš onda popizde i stalno imaš posla.

Postoji onaj mali trimer. Bezopasan je i namijenjen valjda i za najveće bedake (da se ne mogu ozlijediti), ali što to škaklja i tjera na kihanje to nije normalno.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 18:15   #2850
danas pincetom povukao jednu dlaku kad me u jajima presječe....
ali ipak sam joj dohako
šta ćeš mora se
ante zela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 19:53   #2851
Ovaj problem me zaintrigirao jako ,te sam otišao u jednu trgovinu velikog trgovačkog lanca i instalirao 16 kuna u trimer na baterije.

Stavio sam baterije i strpao pravi kraj (prema uputstvu za uporabu) u kljun.
Ovako je radio :

ZZZZ Z Z Z z z z z z z . . . .

Dlačurine su ostale , a ja sam dobio nove baterije za daljinski.
Ipak ću kupiti škarice kao na slici,pa opiči po prašumi...
__________________
kulena,tambura i vina - i sve mi štima...
MAX SLAVONIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 22:59   #2852
Quote:
MAX SLAVONIJA kaže: Pogledaj post
.



. Kako se riješavate problema sa dlačurinama u nosu?
Imate li onaj mali noso-trimer ili jedostavno- prste u nos pa čupaj...(to je po meni OK, samo što idu suze i kišem)?
Britvom.
Pošto je britva izuzetno oštra, vrh britve prislonim u nosnu šupljinu (koliko ide) i polukružnim laganim pokretom odstranim sve.
Jednostavno.
Mr. Relentless is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 06:01   #2853
otopi svijeću u nos i onda iščupaj sve zajedno sa šmrkljima
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:09   #2854
Dečki trebam pomoć, mom dečku trebaju noževi i mrežica za Braun Series 3 370, dali znate ako postoji na ebay-u ili negdje zamjenski proizvod? Hvala
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:14   #2855
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post
Dečki trebam pomoć, mom dečku trebaju noževi i mrežica za Braun Series 3 370, dali znate ako postoji na ebay-u ili negdje zamjenski proizvod? Hvala


Zamjenski noževi i nova mrežica za njeg postoje na ebay-u.
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 08:49   #2856
No shit, Sherlock treba mi link, naziv, nešto
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 10:57   #2857
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post
Dečki trebam pomoć, mom dečku trebaju noževi i mrežica za Braun Series 3 370, dali znate ako postoji na ebay-u ili negdje zamjenski proizvod? Hvala
Quote:
Viki29 kaže: Pogledaj post
No shit, Sherlock treba mi link, naziv, nešto
md, treba ti za dečka , on da te jebe a mi da ti za njega tražimo linkove , danebi
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 12:48   #2858
Nisam ni sumnjala da ima ovakvih neandertalaca ovdje, hvala na pomoći :asshole:
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.06.2011., 20:08   #2859
Nabavio sam svoj prvi DE.Nono mi ga je dao,neki stari, otvara se (kao garažna vrata ) okretanjem vijka na dršci. drška je bijela i plastična.
E sad, kako sam početnik u tome ne znam koje su mi žilete dobre a koje ne. Probao sam Gillette Blue extra za koje mi je nono rekao da su "debule"(slabe) pa sam kupio Gillette Super Silver koje su 2.5 puta skuplje od blue.
Imate koji savjet? Ss me nisu obrijale,ali sam se izrezao i danas imam prištiće. Ako griješim,ne znam u čemu,ili možda žileta ne valja.Be su me manje izranjavale.
da probam one bolzano?
pozdrav

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
valdi83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 03:02   #2860
to sa lamicama (žiletima) ti je stvar pokusaja i pogreske, probaj vise modela. ja cak i raznim prilikama volim razlicite. recimo, BIC koji je kao oštar ali brzo tupi i smooth..taj mi pase kad se moram na brzinu obrijat, bolzano i feather trebaju malo vise paznje, mada feather mi se cini manje agresivan od bolzana.
probaj.
lamy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger