Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 20:55   #3901
Quote:
_Drazen kaže: Pogledaj post
Te opcije su mi poznate, nadao sam se nekim informacijama iz prve ruke. Ali u svakom slučaju hvala Vam za pomoć

Puno pozdrava,

Dražen
Imas malo nize pdf turizam, pa pod pdf Hrvatski turizam. Ima tema za oglase pa pitaj
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:02   #3902
Sačuvaj me Bože Vele Gospe i dr. Bože.
Crori_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:43   #3903
Pehlin

Ima li nekoga s Pehlina ovdje?

Zanima me kako izgleda svakodnevni život na Pehlinu i Rujevici s obzirom na znate-već-koje naselje. Ima li neugodnosti (da ne pišem i teže riječi)? Kakva je situacija u osnovnoj školi?
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:56   #3904
A što te sad to zanima?

Na ovom topicu cirkulira nekoliko ljudi.

Bolje odi na neku fejs grupu o Rijeci
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:20   #3905
Za skole ne znam, to je mozda bolje na fejsu neka grupa tipa mame iz rijeke ili tako nes, ziher sam da postoji, ali nemam pojma tocno grupu. Mogu se raspitati.
A cigici ko cigici, vatrogasci svaki dan izmedu 14-15 izlaze na teren jer se pale kabeli i slicno.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:29   #3906
Hvala!
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:12   #3907
Prosvjed protiv poreza na nekretnine

Quote:
U više hrvatskih gradova trebali bi se održati u petak, 25. kolovoza. U Rijeci je najavljen u 18:30, a prosvjed će početi na Titovom trgu. Nakon okupljanja, prosvjednici će se uputiti prema Korzu.
Bender Unit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:44   #3908
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Ima li nekoga s Pehlina ovdje?

Zanima me kako izgleda svakodnevni život na Pehlinu i Rujevici s obzirom na znate-već-koje naselje. Ima li neugodnosti (da ne pišem i teže riječi)? Kakva je situacija u osnovnoj školi?
Pa ja zivim na pehlinu i nemam nikakvih neugodnosti.nisam bas blizu tog naselja na koje ti mislis,vise prema viskovu.najveca neugodnost koju sam primjetila je buka u busu(sedmica)koju proizvode odredeni putnici.😆
Sta se tice skole ne znam,moja djeca idu u skolu viskovo.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:20   #3909
U školi problema ima.
Od sestre mala je prva 2 razreda osnovne škole išla u Oš Pehlin, isto su tako prema Viškovu gore, ali su spadali pod Oš Pehlin. Već u prvom razredu "određeni" učenici prave probleme, pa stariji brane mladje, rade probleme na odmorima, učitelji većinom nemoćni.

Nakon završenog 2 razreda preselili su se u Irsku. Eto to je njihovo iskustvo s Pehlinom i Oš Pehlin.

EDIT: Slično je i s školom Škurinje zbog "određenog" naselja u blizini
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:42   #3910
Nisam znao da ih ima i na Škurinjama.


Gdje h još ima osim tamo i u starom gradu?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:45   #3911
Rusi umjesto ča kažu čo


sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 09:20   #3912
Na Škurinjama su iznad nebodera Rastočine. Naselje Mihačeva draga.
Cijelo naselje imaju na Gornjem zametu,par sto metara dalje od Islamskog centra, ulica Maria Gennaria.

Što se tiče okolice Rijeke naselje u izgradnji imaju i u Gorskom kotaru između Skrada i Moravica i malo iznad Crikvenice.

To je što mi je poznato
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:10   #3913
Dobro ali sta se nije jedno vrijeme govorilo da ce se na rujevici umjesto "naselja" sagraditi nekakvi sportski centri,bazeni ili tako nesto?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:21   #3914
Zna li netko gdje ce tocno biti i kada se otvara ona pivnica na Kukuljanovu/Bakru sto je Badurina dizajnirao?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:58   #3915



Sretan Vam Dan neovisnosti!

U trenutcima kada se Katalonija bori za svoju neovisnost od napadne Španjolske imam potrebu podijeliti s Vama čestitku i misao tu, da moramo cijeniti i biti zahvalni što živimo u neovisnoj Republici Hrvatskoj, u društvu slobodnog tržišta i liberalne demokracije. A nekada nije bilo tako mirno, iako se često zaboravlja kako je (Jugo)slavija napala Hrvatsku.
Zamislite muža koji nije mogao prihvatiti da žena više ne želi biti s njim i počeo ju je zlostavljati, omalovažavajući njezin slobodni izbor.
Uživajmo neovisnost! Borimo se za bolji život, u štogod vjerovali, nađimo svoj put i budimo slobodni u tome!
Želim svima slobodu izbora, sreću i dobrosusjedske odnose.
Sretan Dan neovisnosti Rijeka i cijela Hrvatska


putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:33   #3916
Jel ima netko dobrog muškog frizera / frizerku po nekoj realnoj cijeni ( >50kn )?
DubbleBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 18:17   #3917
Quote:
DubbleBM kaže: Pogledaj post
Jel ima netko dobrog muškog frizera / frizerku po nekoj realnoj cijeni ( >50kn )?
Friz salon tanja na pehlinu.cijena 50 kn.uvijek imaju dosta posla.moj sin ide tamo i zadovoljan je.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:46   #3918
molim vas, ima li netko ovdje vrt i da skuplja kompost? Ja bi mu dala svoj kompost jer ga skupljam u zamrzivaču po tjedan dana. Prije sam ga nosila jednom barbiću ali njemu se napunio kompost, prevelika je masa. Pa sad tražim nekog kome bi ga mogla odnositi u svrhu smanjenja otpada, jer se to ne reciklira. Hvala. Molim privatnu poruku. Pozzzz
oy-el-dias is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:34   #3919
Zanima me kako doći do trgovine Decathlon u Rijeci (Osječka ulica) tj. koji broj autobusa moram uzeti?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:37   #3920
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako doći do trgovine Decathlon u Rijeci (Osječka ulica) tj. koji broj autobusa moram uzeti?
Autobus broj 5. Poslije Bille čini mi se još 2 stanice. Dechatlon je s lijeve strane, blizu emmezette. Kad izađete s te druge stanice poslije Bille morate se malo vratiti nizbrdo

Sent from my Lenovo TB3-710F using Tapatalk
oy-el-dias is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.