Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2021., 22:05   #1
MasterChef 2021. (COVID19 sezona)

Dakle sve novo - novi žiri, novi natjecatelji, novi val korone...

Samo mi je krivo, što neću moći redovito pratiti
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 20.09.2021., 22:09   #2
meni ionako nije zanimljivo dok ne izaberu kandidate i dok se malo ne ufuraju. žiri mi se karakterno čini šarolik, šta je vjerojatno dobro.
kavopija-14 is offline  
Old 21.09.2021., 05:40   #3
gledat ću ako bude repriza i dostupno online
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.09.2021., 09:33   #4
Javite ako bude sto zanimljivo, vidim da dodaju online al kolko sam ubro na preskokce od ovih 75 minuta jedno 60 kamera samo skace s lica na lice dok se svi strasno napeto gledaju
bLah. is online now  
Old 21.09.2021., 12:50   #5
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Dakle sve novo - novi žiri, novi natjecatelji, novi val korone...

Samo mi je krivo, što neću moći redovito pratiti
ja imam televiziju preko A1 sto znaci pregled emisija unatrag zadnja 3 dana, a uz to i mogucnost premotavanja unaprijed tojest ne-gledanje bezveznih reklama
Krkimir is offline  
Old 21.09.2021., 16:26   #6
ne znam, masterchef australia mi je uništio bilo koju drugu emisiju tog tipa jer ništa nije tak dobro. iako, oni su isto počeli zadnjih par sezona s dramama, plakanjem, nedostaje mi obitelj, kuham za baku pizdarije...plus od nedavno su promijenili suce pa sam prestala pratiti

ovo jučer - velike količine susramlja i neugode dok sma gledala, ali nisam mogla prestati kao da sam gledala nesreću pa nisam mogla odvratiti pogled
uglavnom, traje preeedugo za malen broj kandidata...ne znam koliko misle epizoda potrošiti na ovaj trash. nadam se da će biti bolje jednom kad počnu kuhati.
definitivni hit je bio neki nadroksani lik kojem su dali pregaču, očekujem spektakl od njega i neka žena s korčule koja ne zna pričati, prestrašno nešto kako zvuči, ali mislim da će dobro kuhati
Zla patka is offline  
Old 21.09.2021., 16:28   #7
Meni je američki ogadio gledanje skroz, samo zoomovi, Gordonovo rojalzanje, izmišljena drama, sve osim hrane.
Pogledam ako bude na internetu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 21.09.2021., 16:33   #8
američki potpuno negledljiv, slažem se
Zla patka is offline  
Old 21.09.2021., 16:34   #9
pogledao sam sad jučerašnju epizodu i na prvu žiri mi je
nisu bahati , vidi se da ima ljudskosti u njima a opet pokazali su da reda kod njih mora biti
ivica1983 is offline  
Old 21.09.2021., 16:37   #10
mislim da toma gretića nikad nitko ne bude nadmašio
Zla patka is offline  
Old 21.09.2021., 16:52   #11
Žena s Korčule je iz Smokvice, njih ne razumiju ni drugi Korčulani. Kaže kolegica iz Lumbarde.
Coco_Nut is offline  
Old 21.09.2021., 17:05   #12
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Žena s Korčule je iz Smokvice, njih ne razumiju ni drugi Korčulani. Kaže kolegica iz Lumbarde.
Čim je počela pričati muž i ja smo se pogledali - Smokvica!!!

Poslano sa mog SM-A525F koristeći Tapatalk
VK Girl is offline  
Old 21.09.2021., 19:42   #13
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Meni je američki ogadio gledanje skroz, samo zoomovi, Gordonovo rojalzanje, izmišljena drama, sve osim hrane.
Pogledam ako bude na internetu.
Ma to nema veze s Masterchefom. Jedini dobri su Australija, Kanada, Južna Afrika (iako mi je malo hrana preegzotična tu) i Italija (ovdje pak previše tjestenine ima, kao da moraju u Italiji baš samo tijesto raditi).

Koji je termin našega?
x-type is offline  
Old 22.09.2021., 05:33   #14
ako vam se da čitati i sudjelovati, chat br 2
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1229107&page=3
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 22.09.2021., 10:39   #15
https://novavideo.dnevnik.hr/product...451-masterchef

36. minuta bijesna tuna
Zla patka is offline  
Old 22.09.2021., 10:58   #16
Ajme ovo je ko da sebe gledam, kad smanjim zacinjenost jela, serviram, vidim suze u ocima za stolom, a ja nezadovoljno mrljam po tanjuru jer mi je bezokusno
bLah. is online now  
Old 22.09.2021., 11:15   #17
nadam se da imaš više smisla za humor i socijalne inteligencije od dotičnog
Zla patka is offline  
Old 22.09.2021., 13:55   #18
Al ovo njegovo ponasanje je bas klasik obrazac ponasanja, ta instant defanziva, kad je nekome na svaku primjedbu o hrani odgovor "meni je tako dobro". Ono okej, napravio si po svom, sve 5, al nije to poanta
Iako meni je opcenito oduvijek neshvatljivo to koliko se ljudi uspiju uvrijedit ako im se kaze nesto o hrani koju su pripremili. Mislim, kad stavim nesto na stol, to je to, hrana je na stolu, ne moja vrijednost kao osobe. Kakva je da je, mozda je fino, mozda je taman peceno, mozda je prepeceno, presoljeno, sta je tu je, nekome se moze svidjeti, a nekome ne, sve je legitimno. Kad mi netko kaze da mu se nesto ne svidja, okej, primljeno na znanje, uzmi nesto drugo, ako se ne svidja ni meni recept ide u smece, a u suprotnom cu radit sebi, a sljedeci put drugima pripremit novo jelo i to je vise manje to
Isto kao sto nemos ni objektivan savjet nekome dati, treba se i u kuhinji drzati onog da savjet ne dajes dok se ne zatrazi. Mozes nekome probati pomoci cak i s nekim tehnickim znanjem i odgovor samo bude: "ja oduvijek tako radim, meni je i tako dobro" i ni da mrdne, samo te zamrzi
bLah. is online now  
Old 22.09.2021., 15:21   #19
Jučer sam realnosti ukrao par minuta vremena i pogledao par minutica, baš onaj dio u kojem je gospođa u zrelim godinama svojim uratkom izmamila pozitivne emocije članovima žirija.


Čini mi se vrlo asertivan i konstruktivan pristup aktualnog žirija
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 22.09.2021., 15:26   #20
https://pics.me.me/leftclausewitz-pl...e-63442885.png
bLah. is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.