Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 15:18   #6421
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...isnje/6344548/
Tko li je Šimunov?
karter is offline  
Old 10.07.2017., 15:20   #6422
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Lijepi ugovori. Zašto toliko velika razlika između Kotige i Sučevića s jedne , te Morane s druge strane?
Tko je Šimunov? Kad je on lovio?
karter is offline  
Old 10.07.2017., 15:26   #6423
Quote:
karter kaže: Pogledaj post
Tko je Šimunov? Kad je on lovio?
Jedan od redatelja emisije

Quote:
fake_punt kaže: Pogledaj post
mene zanima zašto se do podataka o financijskim izdacima javnih servisa dolazi putem tajnih izvješća? zašto sve ovo nije transparentno i svima dostupno?
jer Hrvatska?
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is offline  
Old 10.07.2017., 16:44   #6424
https://www.facebook.com/events/855113774652829
"Memorijal Mirka Miočića", uz najavljeno sudjelovanje svih lovaca iz Potjere...

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 10.07.2017., 19:15   #6425
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Zasto Morana samo 80k?

Poslano sa mog Apollo Lite koristeći Tapatalk
Zato što su bistri novinari njoj jedinoj napisali neto iznos.
egerke is offline  
Old 13.07.2017., 12:34   #6426
Quote:
egerke kaže: Pogledaj post
Zato što su bistri novinari njoj jedinoj napisali neto iznos.
Zašto Dean kaže na FB da pišete gluposti i da su cifre izmišljene?
NikolaN is offline  
Old 15.07.2017., 14:53   #6427
Quote:
egerke kaže: Pogledaj post
Zato što su bistri novinari njoj jedinoj napisali neto iznos.
Opet onda ispada da ima manju plaću od vas dvojice, ako su vama prikazani bruto iznosi
Lampard#8 is offline  
Old 21.07.2017., 08:59   #6428
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Opet onda ispada da ima manju plaću od vas dvojice, ako su vama prikazani bruto iznosi
Po čemu?
egerke is offline  
Old 22.08.2017., 16:47   #6429
Zna li netko kada počinje prikazivanje Potjere?
lovefriends is offline  
Old 25.08.2017., 08:36   #6430
Koje sajtove, aplikacije, testove koristiti za pripremu za Potjeru? Mogu sve oblasti, ali iz sporta sam baš tanak. Hvala unaprijed na pomoći!
johnnykola is offline  
Old 27.08.2017., 00:10   #6431
Quote:
johnnykola kaže: Pogledaj post
Koje sajtove, aplikacije, testove koristiti za pripremu za Potjeru? Mogu sve oblasti, ali iz sporta sam baš tanak. Hvala unaprijed na pomoći!
živiš život, znaš koliko znaš i to je to
Sahta is offline  
Old 27.08.2017., 10:08   #6432
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
živiš život, znaš koliko znaš i to je to
Realno.
johnnykola is offline  
Old 27.08.2017., 18:35   #6433
Quote:
johnnykola kaže: Pogledaj post
Koje sajtove, aplikacije, testove koristiti za pripremu za Potjeru? Mogu sve oblasti, ali iz sporta sam baš tanak. Hvala unaprijed na pomoći!
Wikipedia, testovi za maturu, časopisi tipa Drvo znanja, Meridijani

Cro100, Hot100, Pub kvizovi...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 28.08.2017., 09:26   #6434
Quote:
egerke kaže: Pogledaj post
Po čemu?
Po svemu !
tripapet is offline  
Old 28.08.2017., 09:29   #6435
Quote:
lovefriends kaže: Pogledaj post
Zna li netko kada počinje prikazivanje Potjere?
U ponedjeljak 11. rujna nije na programu, možda od 18. ?
tripapet is offline  
Old 30.08.2017., 13:20   #6436
Nova sezona, peta po redu, krece s emitiranjem na HRT-u u ponedjeljak, 18. rujna u starom terminu.
mezzzzzo is offline  
Old 31.08.2017., 14:49   #6437
Upravo se rješavam dijela svoje biblioteke (preseljenje) pa ako nekoga zanima...Bilo bi mi draže da završe kod osobe koja voli knjige. Mogu poslužiti i za pripreme.
funes is offline  
Old 05.09.2017., 15:08   #6438
Quote:
johnnykola kaže: Pogledaj post
Koje sajtove, aplikacije, testove koristiti za pripremu za Potjeru? Mogu sve oblasti, ali iz sporta sam baš tanak. Hvala unaprijed na pomoći!
Srednjoškolski udžbenici su dobri za izgradnju temelja. Kad ih listam bude mi žao što nisam dok sam bio srednjoškolac sustavno učio nego sam štrebao dva dana prije ispita, dobio 4/5 i zaboravio sve u iduća dva dana.

Ako učiš preko interneta najbolji su svakako wikipedia i enciklopedija.hr. Ako me neka tema posebno interesira onda na wikipediji čitam reference koje su izvor za neki članak.

Što se knjiga tiče Klaićev Rječnik stranih riječi i Hrvatski opći leksikon su must have. Nabavi specificirane enciklopedije za određeno područje, npr ja imam Kiera Radnedgea Enciklopediju nogometa i time sam pokrio gotovo sve iz nogometa što se može pojaviti na nekom kvizu općeg znanja koji nije previše hazarderski nastrojen, dakle, za Potjeru sasvim dovoljno. Ako učiš paralelno neki strani jezik, dobra je fora uzeti enciklopediju na tom jeziku, njemački sam učio čitajući Enzyklopädie der Kunst i tako pokrio umjetnost i kulturu

Ako ti je sport tanak, počni igrati kladionicu, bez šale, bit će ti zanimljivije gledati utakmice, pratiti najave velikih natjecanja i tako to. da ne pratim tenis ne bih znao da je Nicole SCherzinger iz Pussycat Dollsa cura od Grigora Dimitrova, informacije se jednostavno vežu jedna na drugu. Ako pak prezireš kockanje, onda instaliraj fantasy igrice na mobitelu. Ja igram Premier League Fantasy i znamdoslovce svakog igrača u svakoj ekipi. NBA i NFL također imaju svoje fantasy inačice.

Na youtubeu ima također kvalitetnih materijala, sabskrajbaj se na Riddle, Yes Theory, Vsauce, GeographyNow!, TED-Ed, Nerdwriter itd itd.

Otvaraj na dnevnoj bazi IMDb, Billboardove ljestvice, čitaj žutu štampu, dnevne novine...

Sve u svemu, budi renesansni čovjek, što ćeš imati više interesa, više ćeš čitati o tome i više ćeš informacija apsorbirati. Počni kuhati i čitat ćeš kuharice, kreni u teretanu i naučit ćeš sve o ljudskoj anatomiji i nutricionizmu, učlani se u društvo maketara i znat ćeš sve o vlakićima i autićima...
CorleoneZG is offline  
Old 05.09.2017., 17:10   #6439
Quote:
CorleoneZG kaže: Pogledaj post
Srednjoškolski udžbenici su dobri za izgradnju temelja. Kad ih listam bude mi žao što nisam dok sam bio srednjoškolac sustavno učio nego sam štrebao dva dana prije ispita, dobio 4/5 i zaboravio sve u iduća dva dana.

Ako učiš preko interneta najbolji su svakako wikipedia i enciklopedija.hr. Ako me neka tema posebno interesira onda na wikipediji čitam reference koje su izvor za neki članak.

Što se knjiga tiče Klaićev Rječnik stranih riječi i Hrvatski opći leksikon su must have. Nabavi specificirane enciklopedije za određeno područje, npr ja imam Kiera Radnedgea Enciklopediju nogometa i time sam pokrio gotovo sve iz nogometa što se može pojaviti na nekom kvizu općeg znanja koji nije previše hazarderski nastrojen, dakle, za Potjeru sasvim dovoljno. Ako učiš paralelno neki strani jezik, dobra je fora uzeti enciklopediju na tom jeziku, njemački sam učio čitajući Enzyklopädie der Kunst i tako pokrio umjetnost i kulturu

Ako ti je sport tanak, počni igrati kladionicu, bez šale, bit će ti zanimljivije gledati utakmice, pratiti najave velikih natjecanja i tako to. da ne pratim tenis ne bih znao da je Nicole SCherzinger iz Pussycat Dollsa cura od Grigora Dimitrova, informacije se jednostavno vežu jedna na drugu. Ako pak prezireš kockanje, onda instaliraj fantasy igrice na mobitelu. Ja igram Premier League Fantasy i znamdoslovce svakog igrača u svakoj ekipi. NBA i NFL također imaju svoje fantasy inačice.

Na youtubeu ima također kvalitetnih materijala, sabskrajbaj se na Riddle, Yes Theory, Vsauce, GeographyNow!, TED-Ed, Nerdwriter itd itd.

Otvaraj na dnevnoj bazi IMDb, Billboardove ljestvice, čitaj žutu štampu, dnevne novine...

Sve u svemu, budi renesansni čovjek, što ćeš imati više interesa, više ćeš čitati o tome i više ćeš informacija apsorbirati. Počni kuhati i čitat ćeš kuharice, kreni u teretanu i naučit ćeš sve o ljudskoj anatomiji i nutricionizmu, učlani se u društvo maketara i znat ćeš sve o vlakićima i autićima...
I kao i Kotiga, čitaj Gloriu!
tripapet is offline  
Old 06.09.2017., 13:35   #6440
Quote:
tripapet kaže: Pogledaj post
I kao i Kotiga, čitaj Gloriu!
Ja što sam naučio, naučio.
Sad gledam barem dva sata dnevno filmove.
karter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.