Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 10:43   #1381
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći cijenu brončanih perli u k9? Hvala
sve perle su 49,90 kn. (i svjetlucave i CC perle)
brončane perle su u u ponudi u 4 nijanse:
Cool
Warm Glow

Medium Tan (nova nijansa)
Deep Bronze
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:07   #1382
Ako ima neka zagrebacka AL voljna poslati mi katalog na kucnu adresu, a onda i dalje voljna za suradnju i narudzbe, neka se javi u inbox
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 17:41   #1383
Ako ima koja AL iz Osijeka, neka se javi.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:56   #1384
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Ako ima koja AL iz Osijeka, neka se javi.
Ja sam ti okolica, ali nije mi problem surađivati i u samom gradu.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:29   #1385
Jel' se još uvijek može naručiti Rare Pearls set(parfem,mini parfem i losion za tijelo)-140 kn, čini mi se?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:30   #1386
Jel' se još uvijek može naručiti Rare Pearls set(parfem,mini parfem i losion za tijelo)-140 kn, čini mi se?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:56   #1387
- kade mi na ovo stave punu cijenu od 74kn i velikodušno "poklanjaju" za 15kn - i to uz uvjete koji su mi nedostižni.... momentalno mi dođe da odustanem od Avona...


Nisam se ni trudila skupiti bodove, ovo oni zovu nagrađivanje , Avon srami se!!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:03   #1388
upadam ko padobranac, samo sam dosla reci da, iako su mi Avonovi parfemi vecinom grozni, ali u onaj mali little pink dress sam se skoro zaljubila - dobila mali semplic
nekako je njezan, i zenstven, a poseban
kakva mu je trajnost ?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:01   #1389
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
- kade mi na ovo stave punu cijenu od 74kn i velikodušno "poklanjaju" za 15kn - i to uz uvjete koji su mi nedostižni.... momentalno mi dođe da odustanem od Avona...


Nisam se ni trudila skupiti bodove, ovo oni zovu nagrađivanje , Avon srami se!!!
Ma ja sam skužila da se u te motivacijske stavlja uglavnom ono što nitko ne kupuje, tako da nemam više sluha uopće za te gluposti.
Hajd' ovaj motivacijski s Naturals setom i parfemom je čist' okej. Premda ću ja to pokloniti za rođendan vjerojatno jer ne koristim. Sve što sam do sada sebi ostavila iz motivacijskih unazad 2 godine, koliko radim, je Far Away set koji je bio prošle godine u svibnju, ako se dobro sjećam, jer ga obožavam; ostalo je magla i paučina.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:27   #1390
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Hajd' ovaj motivacijski s Naturals setom i parfemom je čist' okej...
Da... OVAKVI motivacijski su ok, napraviš neku realnu narudžbu (evo sad je 160 + 320kn, čist ok) i dobiješ set za 1 kn...

Ali ovo... gdje moraš napraviti 900kn narudžbe da bi MOGLA naručiti "nagradu" za 14,90 - a to je losion i krema za ruke... to je smijurija...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:03   #1391
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Da... OVAKVI motivacijski su ok, napraviš neku realnu narudžbu (evo sad je 160 + 320kn, čist ok) i dobiješ set za 1 kn...

Ali ovo... gdje moraš napraviti 900kn narudžbe da bi MOGLA naručiti "nagradu" za 14,90 - a to je losion i krema za ruke... to je smijurija...
Ja ne znam kako neke AL imaju toliki promet i kome one prodaju po 4232 parfema unutar jedne kampanje za fen po cijeni 1kn ili tako nešto, zbilja NE znam.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:36   #1392
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Jel' se još uvijek može naručiti Rare Pearls set(parfem,mini parfem i losion za tijelo)-140 kn, čini mi se?
ne, ali ako želiš imam ja taj set - 130 kn
javi se u inbox ako želiš
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 19:21   #1393
Meni je najbolje bilo kad sam na njihovom fejsu pročitala da je netko napisao kako bi nam mogli pokloniti ovaj novi Attraction parfem, na što su oni odgovorili da ne razumiju i da svaka AL ima taj parfem po sniženoj cijeni (onoj u fokusu - i to ako naručiš DVA parfema, onda dobiješ ČAK 35% popusta). Ne znam što točno ne razumiju? Razliku između "besplatno" i "130 kuna"? Očito da oni pod "poklon" podrazumijevaju nešto što si sam kupiš
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:45   #1394
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje bilo kad sam na njihovom fejsu pročitala da je netko napisao kako bi nam mogli pokloniti ovaj novi Attraction parfem, na što su oni odgovorili da ne razumiju i da svaka AL ima taj parfem po sniženoj cijeni (onoj u fokusu - i to ako naručiš DVA parfema, onda dobiješ ČAK 35% popusta). Ne znam što točno ne razumiju? Razliku između "besplatno" i "130 kuna"? Očito da oni pod "poklon" podrazumijevaju nešto što si sam kupiš
I to nam je luksuz.

Bitno da blogeraja dobiva šakom i kapom. Avon pls.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:47   #1395
jel ima ovdje koja avon lady iz siska? trebala bi par stvari..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:29   #1396
Pokupila sam danas paket na pošti, narudžba za kamp. 9...
Uz katalog 10 dali su i mini katalog, na kojem piše - rasprodaja - ušteda i do 65%

Problem je u tome što tu nema ni jednog jedinog proizvoda koji je snižen 65%...ima jedan set koji je snižen sa 107kn na 44,90, a to je oko 58%, mislim da je to najviše...
I da ne mislite da je to neki bogzna kakav set - radi se o gelu za stopala (75ml) + after sun gel s aloe verom (150ml) --- što tu točno košta 107 kn nisam otkrila...

I kakva rasprodaja?? ...... snize kupaći kostim s 400kn na 320...
Kod njih bi se netko ozbiljno trebao pozabaviti marketingom i pojmovima: akcija, popust, rasprodaja...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:02   #1397
Istina, marketing im je očaj očaja.

Oni što u UK-u i SAD-u imaju se zove dobar marketing, ponude, akcije itd. Ali ne čudi me previše što je kod nas tako kako je, mi smo uvijek zadnja rupa na svirali - Balkan.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:18   #1398
Molim preporuku za Avon maskaru. Svjetlu kosu imam, tanke i svjetle trepavice. Hvala!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:10   #1399
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za Avon maskaru. Svjetlu kosu imam, tanke i svjetle trepavice. Hvala!
Meni je Wide Awake super.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:21   #1400
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za Avon maskaru. Svjetlu kosu imam, tanke i svjetle trepavice. Hvala!
Moja preporuka je svakako smeđa maskara, neka za volumen (Mark Big & False Lash Volume maskara, sad je u aktualnom katalogu 40 kn). Smeđa maskara izgleda puno prirodnije. Kao da šminke uopće i nema, a trepavice su ipak izraženije. Budući si svjetle kose i trepavica korištenjem smeđe maskare postići ćeš nježniji i prirodniji izgled (naravno, ako to želiš).
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.