Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 23:35   #21
odvedi me

prohodao sam pustinje
preplivao oceane
kucao na mnoga vrata
tražeći dom

sreo sam mnoga lica
čuo mnogo glasova
narastao na puno načina
tražeći sebe

nikad nisam stigao
tamo gdje sam krenuo
dok nisam shvatio
da tražim tebe


you and me

Zadnje uređivanje Da Kang : 03.10.2017. at 00:54.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 02:04   #22
Svjetlosti

tvoj duh i tvoje tijelo
zovu moje ime
dok um te priječi

želim čuti tvoje riječi

izgledaš kao rijeka
imaš okus poput kiše
tvoj dah miriše

želim čuti što mi hoćeš reći

osjećam te u noći
sve ono što si iskusila
osjećaje ne briše

znam za koga dišeš



Shining light
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 09:25   #23
Dušanka

Imala je čudno ime, ne sjećam ga se. Sreo sam je u zalogajnici prvi puta, jela je iz tanjura na kojem su bili naslikani pilići. Pojeo sam neke dijelove svinje pa ustao, ona je krenula za mnom. Bilo mi je to sumnjivo pa sam se okrenuo i upitao je što želi. Nije mogla odgovoriti, bila je nijema. Odveo sam je doma, oprala me u lavoru a onda smo se pojebali. Nije nimalo stenjala, bilo mi je to čudno. Obično žene stenju, ovisno o veličini penisa. Moj nije velik pa žene tiho stenju. Napisala je na komadu papira da je žedna pa sam skoknuo do dućana po bocu vina i par piva. Kada smo to popili, opet smo se pojebali, ovaj put još žešće. Nakon toga smo zaspali, svatko na svojoj strani kreveta. Kad sam se probudio, ona je još spavala. Ustao sam i odjenuo se. Kada je otvorila oči, bio sam potpuno odjeven. Očima me pitala – još jednom ? Hajde, rekao sam i svukao se. Neko smo vrijeme ležali u krevetu a onda je ustala i otišla u kupatilo. Jedini čisti ručnik bio je onaj za plažu sa cvjetnim uzorkom. Dok se tuširala pretražio sam joj džepove, imala je samo iskaznicu za gradski prijevoz. Na slici je nosila aparatić za zube, prezivala se nekako poput boje za unutarnje zidove. Nije bila punoljetna, to sam zapamtio. Nije mi se dalo ponovo ići u zatvor pa sam pobjegao. Kada sam se navečer vratio u sobu, nije je bilo. Na komadu papira je pisao broj telefona. Zgužvao ga i bacio u smeće. Te sam večeri dosta popio. Falila mi je vrajža nijema mala. Bilo nam je lijepo, imala je slatke sise i vruću pičkicu. Idućega dana izvadio sam papirić iz smeća i nazvao je. Nije se javila, urlao sam neko vrijeme u telefon dok se nisam sjetio da je nijema. Zabavljali smo se još par tjedana a onda je otišla na ekskurziju u Češku. Tamo je upoznala frajera koji se zove Dušan i koji živi u blizini tvornice semtexa. Slala mi je pisma dugo vremena a onda joj je valjda dosadilo.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:12   #24
Da enlistening

Kolegica me neprestance nagovara da nađem curu a ja se branim. Pokušavam joj objasniti da i bez partnera život može biti ugodan i ispunjen.
- Ali u dvoje je ljepše.
- Istina, ali samo ako nađeš osobu koja ti odgovara. Inače je obrnuto.
- Pa nađi neku koja ti odgovara.
- Tražio sam a onda mi je dosadilo.
- Niti jedna ti ne odgovara ?
- Ne odgovara mi dovoljno.
- Što u stvari tražiš ?
- Tražim nekoga tko me zaista čuje a da me pritom ne osuđuje, ne pokušava preuzeti odgovornost za mene, ne pokušava oblikovati...
Naravno, ustvrdila je da sam kompliciran, drugo nisam ni očekivao. Tješim se time što imam muških prijatelja koji me čuju i mogu reći da je zaista dobar osjećaj kada te netko uistinu sluša. Svi problemi i sve poteškoće postaju jasniji i lakši, svijet tada mogu sagledati na drugačiji način.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 01:50   #25
Sex and violence

Bilo je to prije 16-17 god, bivšoj sam ženi za 8.mart poklonio knjigu. Kao posvetu sam napisao „imaš dobre sise“ . Mislio sam je time nasmijati ali je ispalo upravo obrnuto: to ju je isprovociralo pa mi je dobrzo počela predbacivati svašta, nabrajati sve grijehe koje sam ikad počinio, za tren oka smo bili u svađi. U jednom je trenutku počela vrištati a nakon toga me krenula gađati svime što joj je došlo pod ruku. Vaze, ukrasi, kipići, knjige... sve što bi dohvatila sa ormara letjelo je prema mojoj glavi. Odolijevao sam neko vrijeme ali kad je dohvatila laptop i htjela me gađati njime, pukao sam. Krenuo sam na nju, u mojim je očima vidjela da je vrag odnio šalu pa se dala u bijeg. Onako u trku, šutnuo sam je nogom u guzicu. I to je svo fizičko nasilje koje sam ženi priuštio u 10 godina koliko smo bili zajedno. U tih istih 10 godina ona je mene barem 15-20 puta ošamarila, udarila, ogrebala do krvi, čupala za kosu... Njezino nasilje ostalo je zaboravljeno ali kopun u guzicu koji sam joj dao mi je trljala na nos svaki put kad bismo se posvađali, referirala se na taj događaj kao „onaj put kad si me prebio“. Neka bude jasno da sam apsolutno protiv svakog oblika nasilja, u stvari želim skrenuti pažnju na onu drugu vrstu nasilja, onu koja dokazano ostavlja kudikamo teže ožiljke a riječ je o psihičkom nasilju. Muškarac ošamari ženu, policija ga privede i bude etiketiran kao nasilnik zauvijek. Žena muškarcu pije krv na slamku, cjepka mu živce, psihički i emocionalno ga sakati ali to se ne računa. Makar je psihička tortura kudikamo gora za ljudski organizam, nije kažnjiva niti su žene zbog nje etiketirane. Istraživanje je dokazalo da žene svojim konstantnim zanovjetanjem ubijaju muškarce i to je lijepo razvidno iz primjera: na stotinu udovica otpada tek jedan udovac. Tko je ikad vidio 3 nonića u crnini kako šetaju parkom ? Nitko nije i niti neće zato što muškarci podlegnu psihičkoj torturi od strane njihovih žena i zbog toga umiru ranije.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:31   #26
Bewildered

- Znam da zvuči kao sajens fikšn, ali osjećam je. Može ona govoriti i pisati što hoće, znam da me voli. Negdje ispod fasade ega i ponosa, njezino malo, slatko srce kuca moje ime, baš kao što moje kuca njezino. I to mi je slatko i raduje me, sam sebi djelujem kao zaigrani dječarac koji se prvi put poljubio. U neku ruku i jesam, prvi put a da mi se tatoviralo u blentaru i ne prolazi. Rekao bih da vrijeme u ovom slučaju radi obrnuto; što više prolazi, to mi je sve gore, sve to više mislim na nju. Kao da jedva čekam da prođe ovaj život pa da se možda u idućem razumijemo.
- Zabrijao si, debilu, osjećaš ti moj kurac a ne njezino srce. Bila je to samo kratkotrajna, beznačajna romansica, naletio si u odsudnom trenutku i to je sva mudrost. Davno te zaboravila, našla je drugog i u njegovom si zagrljaju ispario poput prdca na vjetru. To što se osjećaš kao dječarac je samo zato što si glup. Hraniš tog vuka jer ti je dosadno pa bi htio da ti netko titra jaja. Sjeti se samo svih sranja koja ti je priuštila pa razmisli koliko bi mogao izdržati sa takvom osobom, sa nekime ko ne može priznati da je u krivu ?
- A zašto onda mislim na nju svaki dan ? Previše je vremena prošlo, već je odavno morala ispariti iz mene. Ima tu nešto više, nešto jače, nešto što se neda opisati, objasniti, nacrtati... previše iskustva imam i ovo je prvi put da me tako jako pogodilo i da tako dugo drži. Sa nekim smo ljudima povezani a da se to neda objasniti. Znam da je to ispravan put jer joj želim dobro, želim joj sreću. Zaista bih volio da me zaboravila, da je našla nekog drugog i da ga iskreno voli.
- To samo govoriš da ispadneš dobar, u stvari bi volio da je prošla njih par, razočarala se i shvatila da si ti jedini Rambo za nju. Usput je stekla brdo životnog iskustva, naučila masu gradiva i odbacila sve zablude ega. I da...promijenila životni stil. Ali, konju, tada to više nebi bila ona, shvaćaš li ? Ti ne voliš nju nego svoju projekciju nje.
- A ma...imam neke osjećaje koji se ne gase. Pomiren sam sa time i sretan. Kako god da ispadne, čak i da je više nikada ne vidim, opet sam sretan.
- Bolje da je ne vidiš jer bi ti pokvarila predodžbu što si je stvorio. Što manje nekoga poznajemo, to ga više volimo. To ti je sva mudrost.
- Jedva čekam da je vidim.
- Ma gdje ?
- Srest ćemo se na neki čudan način, kako to već život udesi.
I tako se ja zabavljam sa njima dvojicom, nasmijavaju me, svaki ima pravo na svoj način. Dokle sam god u stanju biti samo posmatrač, to je u redu. I mudrolija za kraj: ljubav je potraga u drugima za kvalitetama koje nama nedostaju.


Bewildered
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:01   #27
Da trash party

Bio sam na simpoziju oboljelih od multiple skleroze, na svečanoj večeri nastupio je Zdravko Škender. Zabavljao me taj trash dok me jedna od riba za stolom nije udavila pričom o tome kako je nedavno nabavila usb deku. Drugi mi je, pak, lik pričao o katastrofalnom stanju u državi, navodno je toliko sranje sa poslom da i mafija daje otkaze: tip je izgubio kvart za dilanje pa on sad nema više od koga nabaviti travu. Čini mi se da su i policajci potplaćeni, ekipa je toliko duvala travu nasred podija da sam prvotno mislio da su dimni efekti. Treći mi je lik objašnjavao kako je nastala sida, navodno je netko jebao majmuna. Taj mi je isti lik tvrdio da nije jeo mjesec dana, hrani se samo gledanjem u sunce i još se pritom udebljao dvije kile. Ona riba što je nabavila usb deku nije se dala smesti, dugo sam je izbjegavao ali se na kraju poveo za onom – nemoš ti bit ružna koliko ja mogu biti pijan. Otišli smo kod nje u sobu ali pošto sam se zapio ko krava, nije mi se dizao. Pušila mi je pa bi mi se na kratko digao ali bezuspješno jer sam, onako pijan, neprestance pogađao uf točku. To je ona točka između šupka i pičke koju kad pogodiš se začuje – uf. Mislio sam odglumiti orgazam i vratiti se na feštu ali vraga. Lako je odglumiti orgazam, aj ti odglumi erekciju. Kao da kuhanim špagetom pokušavaš igrati pikado. Malo smo se vatarali po krevetu pa je riba zaspala a ja se vratio na Škendera, taman da začujem kako se lik u kolicima dere nekoj ribi na uho: ful bi te jebo. Pristupio sam tipu i rekao mu: dobro mi izgledaš, imaš nove gume ? Tip u kolicima se počeo smijati pa smo se skompali. Ispalo je da ima vijagre kod sebe pa sam ga ožicao jednu i vratio se u sobu kod ribe sa usb dekom. Napravio sam pogrešku što sam popio vijagru sa sokom od šljiva pa naposlijetku nisam znao dali ću svršiti ili se posrati. Riba sa usb dekom je bila oduševljena što sam se vratio pa mi nije zamjerila što sam se izrigao po krevetu. Da nadoknadim stvar, pustio sam je da priča, ova se razvezala o tome kako je njezin muž banuo na feštu za 18. rođendan svog sina pa se zapio. Vatarao je mladež za guzicu pa su ga klinci prebili. Pravi pravcati alko mužjak.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:06   #28
Da comeback

Peg se vratila u moj život ! Bila me otpilila prije 4-5 mjeseci, kad je saznala da joj se stari gadno razbolio pa je projicirala frustraciju na mene. Nedavno je krivo poslala poruku, naravno da je to nebuloza ali nek joj bude, pa smo se ponovo skompali. Ispričala se zato što me otpilila ali, naravno, ja sam se svejedno trebao javljati. Izrezuckala me iz svog života ali trebao sam znati da ona u stvari želi da joj se javim jer sam joj potreban. Pa mi sad trlja na nos kako joj je pomagao neki skroz lijevi lik koji nema veze sa njom. Naravno da sam se morao ponašati u skladu sa njezinim očekivanjima koja čak nije niti izgovorila nego samo mislila. Plus još svi oni problemi iz prošlosti, problemi koje smo prodiskutirali, riješili kad je trebalo, barem sam tako mislio, ali ih ona ipak izvlači kad zatreba pa mi ih trlja na nos. Ona, poput većine žena, traži garancije i sigurnost, savjetovao sam joj da kupi toster. Kad još pridodam emocionalnu nestabilnost, nesigurnost i razne strahove, zaključujem da mi to ne treba. Moja je energija mirna, dobra, vesela i pozitivna i želim je sačuvati, neda mi se trošiti 75 gaziliona kW energije na rješavanje nerealnih problema koji nastaju iz vakuma kada smo u vezi. Zato sam jasno definirao naš odnos davši joj do znanja da želim samo prijateljstvo. Smatram da je prijateljstvo najviši oblik bilo kakve veze a osim toga, prijateljstvo isključuje sve one probleme koji isplivavaju u romantičnom odnosu. Bolje dobro prijateljstvo nego loša veza. I makar ona suptilno plete mrežu oko mene, jer žene pristaju na bilo kakve uvjete u nadi da će vremenom dobiti ono što žele, ovaj put se nedam uplesti. Ne želim ugroziti prijateljstvo zbog malo intime.

Zadnje uređivanje Da Kang : 30.11.2017. at 12:16.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:59   #29
Da gang bang

Nešto me noge ne slušaju kako bih htio pa sam prodao bubanj i kupio Ibaneza i Fender pojačalo. Jednoga sam jutra, kada nema nikoga u zgradi, malo testirao svoje nove igračke, poigravao se sa distorzijom i efektima. Netko je pozvonio na vrata pa sam pomislio da je susjeda iznad mene došla srati. I bila je susjeda, ali ne ova iznad nego neka nova, doselila prije par mjeseci, nisam je još vidio. Njezinog sam cimera upoznao, čak se skompao sa njime, Daniel se zove i simpa je lik, psiholog po struci, roba tridesetak god. Daniel mi je pričao kako nije prebolio staru ljubav i kako ne želi petljati sa cimericom Anitom, ali se tu i tamo pomaze. Sve mi je bilo jasno iz Anitinog pogleda: u njoj se kumulirala želja za seksom, potaknuta maženjem a nerealizacijom. Hvalila me kako sam dobro skinuo useless pa sam je pozvao unutra. Skuhao sam čaj, malo smo čavrljali a onda je rekla da mora ići. Uhvatio sam je za ruku i poljubio. Ne da nije bila iznenađena nego je krenula u žestoku ofanzivu. Inače ne volim kada cura dominira u sexu ali ovoj sam se prepustio, nek se ona znoji. I mala se svojski potrudila, mora da je već zaista dugo na suhom. Kada je odlazila, upitala me dali bih je gang bangnuo zajedno sa par lučkih radnika...
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 03:20   #30
Monika

- Bili smo zajedno tako kratko a ona nikako ne uspijeva jednostavno ostaviti iza sebe tih par tjedana. Nikako se ne može definitivno oprostiti.
- Voli te...
- Bah, voli me...voli me dječje, kao što ja volim svaku drugu koju ugledam na cesti. Samo je umislila da me voli. Malo je teže u sebi i u nekom drugom probuditi pravu ljubav. Gnjavaža je prolaziti kroz sve one komplicirane početne ispite; prije svega praktikum u kuhinji, krevetu, društvu...zatim zajedničko stanovanje, ljetovanje, zimovanje... Da ne spominjem zamorne socijalno-intelektualne kvizove gdje je uvijek lutrija dati prave odgovore: sori, voliš ili ne voliš Burtona ? Što si rekao? Ne sviđa ti se skroz obrijano dole ?
- Što da ti kažem, ako želiš vezu, moraš proći kroz sve to. Ljubav je prije svega strpljivost a nakon toga odgovornost.
- Znam, zato i kažem da mi se neda. Na ovu sam naletio slučajno, nije da sam tražio. Ona je u potrazi; godinama već brije po netu, pričala mi je kako je upoznala masu egzibicionista, egoista, erotomana, prevaranata, debelih prasaca, neurotika...
- I na kraju se zalijepi za tebe.
- Svidjela mi se ispočetka, bilo mi je zanimljivo što je potpuno drugačija. Na jednoj od razina svijesti mi je to odgovaralo ali nisam mogao dugo.
- Što je bio trigger?
- Promatrao sam je jedan dan dok me čekala, to je valjda jedini način da možeš nekoga uistinu vidjeti: da ga posmatraš a da on to ne zna. Nije mi se svidjelo to što sam vidio i gotovo. Jednom kad je odluka donešena, nema natrag.
- Što je ona rekla na to ?
- Izvela je cijelu tiradu samoobmana, na kraju se zaplela u logici vlastitih formulacija i razmišljanja pa ju je to naljutilo do te mjere da me izvrijeđala na odlasku. Sada me ogovara po gradu a kada me vidi na cesti okreće glavu.
- Još te voli, dokle god ima bilo kakvih emocija, znači da te nije otpustila. Proći će je, pitanje je samo vremena.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 00:25   #31
Da perfect man

Žene su savršeno svjesne nesavršenstva života i pomirene su sa time. Prihvaćaju životne okolnosti takvima kakve jesu i razumno se ophode prema njima. Ono što ne mogu shvatiti je kako se žene ne uspijevaju pomiriti sa nesavršenstvom muškarca ! Uvjerene su da postoji savršen muškarac i smatraju da imaju pravo na njega. Mnoge čak znaju kako on izgleda ! Kada ipak ne dobiju to što žele, budu ljute. Rekao bih da je maštarija o idealnom muškarcu nešto poput bolesti koja napada ženski um.

Prigodan vic:
U New Yorku je otvoren dućan u kojemu žene mogu izabrati i kupiti supruga. Na ulazu su izložena "uputstva za upotrebu":
- Možete posjetiti dućan SAMO JEDANPUT
- Postoji 6 katova i karakteristike muškaraca se poboljšavaju što se više penjete
- Možete izabrati bilo kojeg muškarca na katu na kojem se nalazite ili se popeti na sljedeći
- Ne možete se vratiti na kat ispod

Jedna žena odluči posjetiti dućan da nađe partnera. Na vratima prvog kata piše:
''Ovi muškarci imaju posao''
I žena se odluči popeti na sljedeći kat. Na vratima drugog kata piše:
''Ovi muškarci imaju posao i vole djecu''
I žena se odluči popeti na sljedeći kat. Na vratima trećeg kata piše:
''Ovi muškarci imaju posao, vole djecu, i nevjerojatno su zgodni''
Wow, pomisli žena, ali osjeća da se mora još popeti. Na vratima četvrtog kata piše:
''Ovi muškarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni i pomažu u kućnim poslovima''
Nevjerojatno, pomisli žena. Teško se može oduprijeti, ali nešto je tjera i ode ona na sljedeći kat. Na vratima petog kata piše:
''Ovi muškarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni ,pomažu u kućnim poslovima i vrlo su romantični''
Žena odluči ući, ali se u zadnji tren predomisli, i na kraju ode ipak na šesti kat. Na vratima šestog kata piše:
"Posjetiteljica ste br. 31.456.012, na ovom katu nema muškaraca, ovaj kat postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguće zadovoljiti jednu ženu.
Hvala vam što ste posjetili naš dućan, proslijedite do izlaza."

Preko puta tog dućana je otvoren je jedan u kojemu muškarci mogu kupiti suprugu.
Na prvom katu su žene koje vole seks.
Na drugom katu su žene koje vole seks i ne gnjave previše.
Katovi od trećeg do šestog JOŠ NIKAD NISU BILI POSJEĆENI.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:30   #32
Da lone

Moj put sa ženama tekao je ovako: prvo sam uzimao sve što se nudilo, kasnije sam počeo birati, to je vremenom evoluiralo pa sam točno znao što želim. Danas je situacija obrnuta: točno znam što ne želim. A raspon toga što ne želim se povećava. Nekako mi je i libido u međuvremenu dovoljno opao da me više ne gnjavi da moram imati nekoga, da moram zadovoljiti fizički dio. Uživam u samoći, periodički doživljavam predstavu od strane ženskog spola, najčešće kad alkohol uzme maha. Kao što one ne shvaćaju da su stvari u muškome svijetu jednostavne, da ono što mislimo to i kažemo, tako ja nikada neću moći shvatiti zašto žene u svakom muškom djelu ili riječi traže skriveno, dublje značenje.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 17:06   #33
brand nu

Dekubitus, tako lijepa riječ a tako groznog značenja. Poznanica mi je to, između ostalog, saopćila tijekom sporadičnog susreta u gradu. Inače simpatična, žovijalna duhom i tijelom, ali pretjerano razgovorljiva, kao i većina žena. Žene se pričanjem odmaraju, razonođuju, razgovor ih uveseljava i ispunja, kadre su dugo govoriti o ničemu konkretnom, isključivo radi govora samog po sebi. U muškome je svijetu situacija drugačija; nama razgovor služi za razmjenu informacija. Kolegica bi kupila drva, nazvao sam frenda:
- Alo Ogi, imaš drva za lifrati ?
- Nemam, nisam uzeo šumu ove godine.
- Ništa onda, pozdrav.
- Pozdrav !
Muškarci na mobitelu ostvaruju pozive prosječnog trajanja 17 sekundi, ženski je prosjek 17 minuta.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 17:28   #34
Da trip to Venecija

Policija me nedavno privela zbog premlaćivanja partnerice. Nisam imao izbora, morao sam je prebiti; u našoj je stupidnoj državi, naime, kazna za premlaćivanje žene 2500 kn dok je kazna za sex na javnom mjestu 5000 kn. Bili smo vani, malo se zapili pa nas je pukla nostalgija, zato smo se krenuli žvaliti u parku, kao nekad. Neko smo se vrijeme ljubakali pa nas je ponijelo, zavukli smo se u skroviti dio parka, još je bila i noć ali avaj, pronašli su nas. Taman usred posla čujem policijsku motorolu a nakon toga uvijek isto retardirano pitanje: „ Šta radite?“ Partnerici sam u trenu zalijepio šamarčinu i odgovorio: „Ništa, samo je mlatim.“ Od ušteđene love otišli smo na jednodnevni izlet u Veneciju.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:20   #35
Da Yugo

Neki dan sam vidio Yugića u gradu, imao je nizozemske tablice. Doći iz Nizozemske do Pule sa Yugom, za to zaista treba imati muda. Do tamo je brat bratu 1500 km, još toliko nazad, vjerovatno se lik drogira. Djelovao je simpatično, mlađahno, roba 25-30, koliko sam mogao vidjeti u prolazu. Sa njime je bila riba od svojih 40ak, pretpostavljam da mu je to cura. Bolje je imati starije cure, ove mlađe stalno nešto gnjave i izvoljevaju, te bi da si ovo, te bi da imaš ono, te bi da si nabildan, te bi da si romantičan.... Starije cure prošle su ta dječja sranja, iskustvo ih je naučilo pa ne traže puno, ako imaš kurac i posao – tvoja je. Starije cure znaju da je muškarcu krevet važan pa daju čak i ako im se neda, i trude se. Možda najvažnija stavka kod starijih cura je lonac. Lonac je ljubav, djevojčice moje drage, i to svakdodnevni lonac, poslužen na stol u 3 ipo. Malo toga kod žene vrijedi kao kulinarsko umijeće i volja. Naravno, i sa starijom ženom moraš paziti da je ne razmaziš. Žene se nikad ne vraćaju unatrag kada je standard u pitanju. Ako je žena jednom imala dečka koji ima auto, svaki njezin budući dečko mora imati auto. Ista je situacija sa stanom, pa neće se valjda jebati po autima i šumama, jednom kada je probala stan? Tako je i sa poslom; izgubiš li posao, odbrojavanje je počelo:
- Draga, neko vrijeme ćemo se morati stisnuti, ali proći će, naći ću već neki posao, možda ne tako plaćen kao ovaj ali nema veze...
Da, stisnuti ćemo se, misli si ona, ti uz lutku na napuhavanje a ja uz drugoga koji ima posao.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 02:44   #36
Da enlightement

Nedavno sam na poslu čuo priču o ženi koja ima problema sa održavanjem odnosa zbog trauma iz djetinjstva. Pomislio sam: pa to i ja imam ! Kuhalo mi je to saznanje tjedan-dva u glavi u glavi dok mi nije sjelo. Shvatio sam da zbog smrti majke u djetinjstvu imam strah od napuštanja. Zato sam bezuspješno tražio žene kroz čivot, pisao ovuda priče a u stvari napuštao potencijalno dobre ili tražio neke za koje sam znao da neće trajati. U stvari sam, naravno, samo morao spoznati sebe. Cijeli život je upoznavanje i osvještavanje samoga sebe. Puno malih osvještenja vodi ka velikome. Ne možeš stići ako nisi krenuo. A greške? Greške ili postoje ili nastanu, sva je mudrost u tome da ih treba osvijestiti i ispraviti.
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.