Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2023., 13:14   #1701
Quote:
Drk Dgglr kaže: Pogledaj post
A prva glumica u koju sam bio zateleban je Sophie Marceau.
I dalje mislim da je bila najljepša glumica devedesetih.









Jako slatka, ali KLEMPAVA. Mogla je to malo sredit, to čak ne računam pod neku grubu estetsku operaciju
JuraSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2023., 22:13   #1702
Meni je kul baš zato jer nije. Normalno, Francuskinja je, one ponosno nose svoje krivine. Uostalom, baš je osvježenje vidjet slike netaknute prirode u ovo doba sveopće plastifikacije. Danas jedva razlikuješ sve te ljepotice, sve su na istu foru, boring! Meni je pak girl crush ona Izraelka, Gal Gadot. Preslatka je kad se nasmije I Lea Seydoux.
__________________
I tried being reasonable, I didn't like it.
😺*rim tim tagi dim*😺
hot kukich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2023., 09:33   #1703
Sibell Kekil
__________________
Remo1
Remo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 22:09   #1704
Quote:
JuraSuper kaže: Pogledaj post
Jako slatka, ali KLEMPAVA. Mogla je to malo sredit, to čak ne računam pod neku grubu estetsku operaciju
Ti si picajzla.
Nisu ni Meg Ryan, Nicole Kidman ili Melanie Griffith krenule s grubim estetskim operacijama pa se sad sjaje ko pasja kesa.

Quote:
hot kukich kaže: Pogledaj post
Meni je kul baš zato jer nije. Normalno, Francuskinja je, one ponosno nose svoje krivine. Uostalom, baš je osvježenje vidjet slike netaknute prirode u ovo doba sveopće plastifikacije. Danas jedva razlikuješ sve te ljepotice, sve su na istu foru, boring! Meni je pak girl crush ona Izraelka, Gal Gadot. Preslatka je kad se nasmije I Lea Seydoux.
Ne bih ni zarez promijenio.
__________________
Why don't you feast on that?
Drk Dgglr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 01:15   #1705
Stiflerova Mama (Jennifer Coolidge)



Daryl Hannah



Pam Grier



Dina Meyer



Conanova mama (Nadiuska)



Kathleen Quinlan

dr_gonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 21:04   #1706
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 21:21   #1707
Quote:
bigdog kaže: Pogledaj post
Tema je Najlepse glumice a ne glumci.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 21:58   #1708
a znam
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 23:04   #1709
Kim Basinger
Claire Forlani
već su navedene,
meni je još i Selma Blair jako privlačna, nažalost ima multiplu...
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2023., 20:30   #1710
Još ću jednom ovdje staviti Nastassju Kinski iz filma Paris Texas jer zadnji put nije bilo neke reakcije. Na stranu njezi izgled i ostale slike koje se mogu pronaći na netu, ova slika mi se jako urezala u sjećanje. Mislim da je to za sada po meni baš ono TOP 1. Ne znam je li to zbog osvjetljenja, šminke, frizure ili kombinacije svega navedenog. Ili možda zbog emocija koje njezino lice izražava. Toliko me se dojmila ova slika da sam si ju isprintao i imam ju doma na zidu. To je moja Mona Liza.
Oči definitivno prvo privlače pažnju i u njima se osim iznimne ljepote može vidjeti u kakvom je stanju žena. To je toliko dobro odglumljeno s njene strane da bih čak rekao da to niti ne može biti gluma. Ahhh, ježim se. A nakon očiju, pozornost privlače njene usne. Niti presitne, niti prekrupne. Niti prerumene, niti preblijede. Odlično odrađen posao sa osvjetljenjem. I na kraju njezina kosa. Pomalo neuredna, baš onako kako treba biti. Savršenstvo. Za mene bolje od ovog ne može.


Naravno da ima dosta glumica iz drugih dekada za koje bi se mogli složiti da su i ljepše od ove, ali ja nikada nisam od nijedne od njih našao ovako intrigantnu sliku. Primjerice, Sharon Stone je definitivno sa svojim izazovnim pogledom za mene broj jedan femme fatale, ali nisam nikad vidio da bi pokazala vrstu emocija kao Nastassja Kinski, barem ne tako uvjerljivo. No definitivno da padam na ovo:


Vrhunski odrađeno.
komna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2023., 12:52   #1711
Charlize Theron
Lagertha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 01:41   #1712
Andrea Duro









LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 21:04   #1713
Claudia Cardinale, Catherine Deneuve...
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.