Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 02:42   #341
Ja ne, ti očito da
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 03:11   #342
Ajde daj ne lupetaj, pružio sam informaciju vezanu uz produkciju filma, pa koga interesira pročitat će, a koga ne interesira preskočit će, ne interesira sve svakoga, simple as that.

Samo se ti isčuđavaš k'o pura dreku da koga to uopće interesira, kao da to ama baš nikoga ne interesira jer eto to ne interesira tvoju malenkost.


Quote:
horatius kaže: Pogledaj post
Ja ne, ti očito da
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:16   #343
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
ke te pati drugar?

Quote:
Necu o filmu i superherojima, ali jel moguce da nitko nije primjetio, blago receno cudne karakteristike glavne glumice?

Gledali smo ga prije koji dan i to u komadu, necu kritizirati a imao bi sto, ali dvije stvari kod Gadot mi govore da je necija sticenica zadnje dvije godine. Prvo, na trenutke mi se cinilo da je u sinhronizaciji, ostavila rupe nedosnimljenih dijaloga, pa je muski kolega uskocio jer im je bilo hitno. Dakle, ona doslovno zvuci kao muskarac u nekim scenama. Izrazito hrapav glas ima, na trenutke problematicno neatraktivan, cak odbojan. Druga stvar koja mi ne ide u glavu, gledam njen rezime filmova, ona je imala vise nego dovoljno vremena da ispegla grozan akcent koji vise ide pod ruske spijune, a manje super, bilo kaj super.

Idem na youtube, slusam ju kako prica s Conan O'Brienom, kad tamo jos gori akcent. U tastinskim rolama misica i junaka idu temeljite fizicke pripreme, tjedni i mjeseci fizicke pripreme, samo, otkad se prestalo raditi na izgovoru? Ona je lijepa, oku ugodna, ali iza nje stoji vojska djevojaka koje mogu zadovoljiti iste kriterije i koje dusu prodaju na pladnju.

Nekome je bilo jako vazno da bas ona dobije ulogu, jer akcent i njena boja glasa prije nikako nisu mogli biti dovoljni za prolaz, barem uz pokusaj znacajnijeg rada na korekciji.
švarcika je imao možda i izraženiji problem pa ga opet nije omeo da postane jedan od najboljih akcijskih glumaca
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:22   #344
Quote:
horatius kaže: Pogledaj post
Kog boli kiki koliko je film, bilo koji, zaradio
to može samo zanimati one likove koji ne idu uopće u kino jer ondak kad ih gledaju doma se hvale kako gledaju takav jedan gledani film besple

jednom riječju: parazitići
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:34   #345
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
to može samo zanimati one likove koji ne idu uopće u kino jer ondak kad ih gledaju doma se hvale kako gledaju takav jedan gledani film besple

jednom riječju: parazitići
Bezvezno generaliziranje. Mene zanima box office, a i gledao sam ga u kinu. Samo zato da vidim hoće li odobriti nastavak I jesu, upravo radi zarade i dobrih kritika. Sad, hoće li prebaciti milju ili postati nagledaniji film u svemiru DC-moj-je-pimpek-veći-od-tvog-Marvel... to me uopće ne zanima.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:17   #346
Lupaš li ga lupaš, nit' smisla nit' logike u tvojoj teoriji. Probaj ponovo, ali ne nadam se da će ti iduća provala biti imalo smislenija, poznavajući tvoj opus na ovom forumu.

Uostalom, da ne zagađuješ dalje ovu temu dodatnim besmislicama, imaš temu "Box Office tema i rasprave 2017." pa tamo lamentiraj i prosipaj pamet o tome koga i zašto zanima Boxoffice.

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
to može samo zanimati one likove koji ne idu uopće u kino jer ondak kad ih gledaju doma se hvale kako gledaju takav jedan gledani film besple

jednom riječju: parazitići
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:31   #347
Ti si se našao njemu opravdavati? Nevjerojatno zaista, a da mu recimo svi pošaljemo fotokopiju kino ulaznica kao dokaz, da ga odobrovoljimo?

Btw., nastavak je odobren, Patty Jenkins će ga (naravno) režirati, u tijeku je finish pregovora oko njezinog honorara, a pregovaračka pozicija joj je blago rečeno prilično jaka, kao uostalom i pozicija Gal Gadot u pregovorimo oko budućeg honorara za nastavak Wonder Woman.
Blago curama, zaslužile su.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Bezvezno generaliziranje. Mene zanima box office, a i gledao sam ga u kinu. Samo zato da vidim hoće li odobriti nastavak I jesu, upravo radi zarade i dobrih kritika. Sad, hoće li prebaciti milju ili postati nagledaniji film u svemiru DC-moj-je-pimpek-veći-od-tvog-Marvel... to me uopće ne zanima.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:49   #348
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Bezvezno generaliziranje. Mene zanima box office, a i gledao sam ga u kinu. Samo zato da vidim hoće li odobriti nastavak I jesu, upravo radi zarade i dobrih kritika. Sad, hoće li prebaciti milju ili postati nagledaniji film u svemiru DC-moj-je-pimpek-veći-od-tvog-Marvel... to me uopće ne zanima.
to je bilo upućeno onima koji svršavaju na svaki sljedeći mojo izvještaj, kao da posjeduju WW dionice pa se raduju dividendi

ne kužim zašto si se ti kao takav pronašao među njima

oni ne samo da svršavaju na zaradu, oni uspoređuju jedan ovakav "mrkva-mamac-magarac" film s jednim osebujnim i neubičajnim R-rated SF MONSTER GORY HORROROM kao npr. AC.

oduzmi WW 65% uspjeha radi tih činjenica i dobićeš njegovu realnu vrijednost

Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Lupaš li ga lupaš, nit' smisla nit' logike u tvojoj teoriji. Probaj ponovo, ali ne nadam se da će ti iduća provala biti imalo smislenija, poznavajući tvoj opus na ovom forumu.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:30   #349
Quote:
horatius kaže: Pogledaj post
Kog boli kiki koliko je film, bilo koji, zaradio
Boli svakoga tko želi nastavke. Bez zarade nema ni filma.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:56   #350
film je dobar.

GL je ok odglumila ulogu.

izgled tijela je nabitniji
GodThor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:18   #351
Upravo objavljeno ...

Patty Jenkins is returning for Wonder Woman 2.

After an unusually lengthy and tough negotiation, the director has closed a deal with Warner Bros. to helm, co-write and produce the sequel to the movie sensation of the summer.

The deal is precedent-setting, making Jenkins the highest-paid female filmmaker in history.

Gal Gadot already is attached to the follow-up, which Warner Bros. has dated for Dec. 13, 2019.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:08   #352
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Upravo objavljeno ...
Malo ga kasniš. Te su vijesti stare već mjesec dana. I uz dodatak da će se radnja nastavka odigravati u 80-ima.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:09   #353
Sorry, ali griješiš, Patty Jenkins je pregovarala o honoraru tjednima, i tek je 11. rujna objavljeno da je potpisala ugovor, pa sam tada tu vijest ovdje i objavio. Dakle nije to ni slućajno mjesec dana stara vijest.

Btw., za WW je dobila oko milju $$$, a za WW2 se suška da joj je honorar malkice veći, oko osam milja $$$ + postotak od prihoda od prikazivanja u kinima.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Malo ga kasniš. Te su vijesti stare već mjesec dana. I uz dodatak da će se radnja nastavka odigravati u 80-ima.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:43   #354
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Sorry, ali griješiš, Patty Jenkins je pregovarala o honoraru tjednima, i tek je 11. rujna objavljeno da je potpisala ugovor, pa sam tada tu vijest ovdje i objavio. Dakle nije to ni slućajno mjesec dana stara vijest.
Tehnikalije. Već se znalo da će režirati. Ovo je možda samo potpis na papiru.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:40   #355
Znalo se da pregovaraju, i to je trajalo vrlo dugo, što je Boxoffice WW više rastao to je i pregovaračka pozicija Patty Jenkis jačala, i bilo je gotovo sigurno da će biti sklopljen prema njezinim uvjetima, naravno.

Ali ... uvijek postoji "ali", i zato ništa nije sigurno dok se ne potpiše ugovor, a on je potpisan 11. rujna. Simple as that. Naravno da je bilo gotovo nevjerojatno da bi WB angažirao nekog drugog nakon fenomenalnog Boxoffice uspjeha WW, ali jebiga, da je Patty postavila totalno nebulozne uvjete, WB bi ju vjerojatno otkačio. No Patty nije glupa, i sigurno je izvukla blizu maksimuma u danim okolnostima.

Sve u svemu, bit će zanimljivo vidjeti da li WW2 može ponoviti enorman uspjeh WW, no bojim se da će to biti vrlo teško postići jer će očekivanja biti ogromna.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Tehnikalije. Već se znalo da će režirati. Ovo je možda samo potpis na papiru.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 02:22   #356
Evo odgledah i ja napokon, i svidio mi se film. Casting odličan, Gal mi je predivna i drago mi je da nije neka namontirana klinka od 20 godina u toj ulozi. Žena ima 32 godine u RL, bila je u vojsci i majka je dviju kćeri, perfektno se uklopila. Izvukla je, izgledom i osobnošću, i onaj dio filma gdje je djevojka koja tek uči i kreće u život, i kasnije snažnu ženu i boginju. Meni je bila odlična. Jednako tako, dvije najjače Amazonke pored nje glume glumice od 51-52 godine, koje izgledaju izvrsno (Wright Penn i Nielsenica). Tako bi i trebalo biti, i bile su savršeno uvjerljive, predivne, snažne žene. Dosta mi je filmova u kojima zrele žene glume žene od 35 jer je sve iznad 35 valjda fuj fuj. Sasvim sigurno žena režiser ima nešto s time

Po meni je Chris Pine totalno promašen. Kemija između njih nula, a on izgleda isprežvakano, zapušteno, sporo i kao da je mamuran cijeli film.
Dijelom bih se složila da je Aresa mogao glumiti netko drugi, bio bi idealan nekakav Gerard Butler i takav tip glumca. Ali, trebao je to biti lik koji će zavarati na početku. Netko je tu ranije dao super objašnjenje, da je trebao glumiti bespomoćnog starca, biti prerušen. Iz te perspektive glumac je zapravo logičan odabir.

I ostalo je bilo dobro, mjuza, početak je baš bajkovit, OK, malo mi je patetika ovo s pričom ljubav pobjeđuje i to, ali ne smeta, moraš biti spreman i na takve stvari... za sve, jedan palac gore, dobra zabava
kazablanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:55   #357
Idealni film za muške feminstkinje. Inače, prosječan film. Volim DC više nego Marvel i taman se ponadao da će napokon snimiti kvalitetan film čorak.

Akcijske scene nemam nekih zamjerki, ali taj antiklimaks pa Ares sve pada u vodu. A i ratna tematika u superherojskim filmovima je klišej. Da, znam da su superheroji nastali za vrijeme drugog svjetskog rata, ali trebaju se maknuti od toga.

Gal naravno nije Wonder Woman. Ne, ne tražim sise već karizmu. Nema je. Nula karizme uz ukočenu glumu nije dovoljno za legendarnu Wonder Woman. Nadam se da će nastavak biti bolji, a realno trebao bi nakon ovog kaosa.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:58   #358
Interesantno je kako su različita doživljavanja njihove "kemije" across the web, od totalne nule ... pa do totalnog ushićenja kako su stvoreni jedno za drugo i da se ona treba razvesti pod hitno jer joj je muž ružan i star! Hebenica ćime se ljudi bave.

Kao i uvijek, istina je negdje u sredini, no simpatično je kakav je enorman raspon subjektivnog doživljaja te "WW kemije" na platnu.

A s ovim da Chris kroz veći dio filma djeluje napola mamurno bih se skoro i mogao složiti, a koliko vidim po komentarima na YouTube-u i takav je bez problema pomeo mnoga ženska srca.

Quote:
kazablanka kaže: Pogledaj post
Po meni je Chris Pine totalno promašen. Kemija između njih nula, a on izgleda isprežvakano, zapušteno, sporo i kao da je mamuran cijeli film.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 02:54   #359
Citam da gadotica nece radit nastavak ako ne maknu ratnera s projekta.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:36   #360
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Citam da gadotica nece radit nastavak ako ne maknu ratnera s projekta.
A kakve veze Ratner uopće ima s projektom? Ili tim DC universom općenito?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.