Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 21:32   #281
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa i izgleda. Ben pokraj nje, pokraj svih njih, djeluje kao da ima 7 godina.
Da, izgleda, ali nije mi jasno što je tu čudno i kakav je to prigovor? Glumac koji glumi Bena ima 14 godina, a glumica koja glumi Bev 15. I prije nego mi netko kaže da ih King nije tako opisao - znam, ali imaju cca isto godina.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:46   #282
IT je zaradio ogromne pare na uloženih 35 milja baksa.

http://www.index.hr/black/clanak/naj...rd/996218.aspx

Quote:
Nakon takvog uspjeha, jasno je da studio koji ga je snimio, New Line, razmišlja o nastavku. Još nisu službeno potvrdili da će ga biti, no redatelj Andy Muschietti rekao je da mu je nastavak tog filma prioritet. Nakon njega, Bill Skarsgård​ koji glumi klauna Pennywisea rekao je da će se u nastavku pozabaviti poviješću njegovog lika. Scenarist Gary Dauberman navodno već radi na novom scenariju.
Po izjavi glumca koji glumi Pennya da ćemo u sljedećem filmu vidjet priču o backstoryu IT-a možda če napravit prequel gdje će pokrit dolazak It-a, ubijanje bande, paljenje crnaca itd.

Onda bi tek 3. film bio finalni obračun starih Luzera sa Pennyem.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:10   #283
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
IT je zaradio ogromne pare na uloženih 35 milja baksa.

http://www.index.hr/black/clanak/naj...rd/996218.aspx



Po izjavi glumca koji glumi Pennya da ćemo u sljedećem filmu vidjet priču o backstoryu IT-a možda če napravit prequel gdje će pokrit dolazak It-a, ubijanje bande, paljenje crnaca itd.

Onda bi tek 3. film bio finalni obračun starih Luzera sa Pennyem.
Povijest bi lako mogli ubaciti u 2. film, kako bi ga učinili zanimljivijim s obzirom da su publici događaji s klincima dojmljiviji od onih kad odrastu.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:18   #284
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Sada cu mozda napisati totalnu glupost.

Nisam geldao film niti citao knjigu.

Gledao sam seriju kao klinac pa govorim po sjecanju

Serija mi iz danasnje perspektive vuce na borbu sa traumama u obiteljima i oko njih. Stvari koje muce odredjenu skupinu djece te su oni na neki nacin odbaceni i gubitnici u drustvu. Pisem po sjecanju ali borba sa tim klaunom je meni borba sa unutarnjim demonima, to jest kao neka borba prevladavanja strahova.
Sjecam se jos da kao stariji na pocetku serije su takodjer mnogi imali probleme vrlo slicne onima u djetinjstvu pa se na neki nacin vracaju u djetinjstvo da ih rijese.
pa, to je nit u svim kingovim romanima
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:19   #285
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovaj film mogao biti i dobar samo radi te atmosfere 80-ih, ali ne svidja mi se sta klaun nerealno izgleda i glupo, valjda su ga napravilo na kompjuteru, bolje bi bilo da ga covjek glumi ko u orginalu iz 80-ih gdje ga je glumio covjek i gdje je izgledao strasnije, ovaj tu u novom filmu izgleda ko da je iz crtica nekog izaso i ne svidja mi se u onoj sceni u podrumu kad klaun kao krene trcati prema klincima i to onako isprekidano sa strasnim zvukovima u pozadini jer da nema tih zvukova i isprekidanosti ne bi ni bila ta scena strasna, previse koriste kompjuterske zvukove i fore da bi film izgledao strasno, volio bi da se vrati vrijeme kad su horori bili strasni radi atmosfere, a ne radi jeftinih jump scare scena i strasnih zvukova.
slazem se u potpunosti
u seriji je klaun bio puno strasniji, bas radi tog kontrasta gdje kao "normalan" ne djeluje prijetece
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:37   #286
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Da, izgleda, ali nije mi jasno što je tu čudno i kakav je to prigovor?
Ne izgledaju ni najmanje kompatibilno Kontrast prevelik, on djeluje kao klinac koji ide u prvi razred, ona kao teen-cura koja bi trebala biti na stražnjem sjedalu Henry Bowersa. I ova Bev je malo previše svjesna-sam-kako-dobro-izgledam tip cure i jako, jako, jaaaako teško prolazi kao netko tko bi bio na margini školskog društva te se tako povezala s Gubitnicima. I, da, imaju isto godina u stvarnom životu, ali fizički to ne izgleda tako. Nisu glumci krivi, kriv je onaj iz castinga.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:07   #287
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nije izbačen, ali je sveden skoro na cameo pojavu. Sve ono što je bilo povezano s njim (proučavanje povijesti grada), što kaže Gustowny, zbombali su na Bena i jednu scenu. Klinac djeluje kao da je ubačen kako bi imali jednog Crnca u grupi, bez neke prave svrhe.
Ma, sranje.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
HOROR "It", odnosno u Hrvatskoj "Ono" na najboljem je putu da postane najunosniji horor svih vremena. Prema pisanju Deadlinea, već je zaradio 228 milijuna dolara u kinima diljem Amerike te 4000 milijuna dolara u svijetu, bez računanja zarade posljednja dva dana. Za snimanje filma utrošeno je 35 milijuna dolara, piše Complex.

Titulu najunosnijeg horora dosad je nosio Egzorcist iz 1973. godine, koji je zaradio 232,9 milijuna dolara u domaćim kinima, no važno je naglasiti da u obzir nije uzeta inflacija.

Ako vam to nije dovoljan razlog da ga pogledate, napomenut ćemo da će srušiti još jedan rekord, onaj najisplativijeg filma u periodu od rujna do studenog. Dosad je tu titulu držao "Gravity", koji je 2013. godine zaradio 274 dolara. S obzirom na to koliko je "It" zaradio samo u rujnu, može se sa sigurnošću reći da će taj rekord pasti, posebice ako se uzme u obzir da je krajem listopada "praznik horora" - Noć vještica.

Nakon takvog uspjeha, jasno je da studio koji ga je snimio, New Line, razmišlja o nastavku. Još nisu službeno potvrdili da će ga biti, no redatelj Andy Muschietti rekao je da mu je nastavak tog filma prioritet. Nakon njega, Bill Skarsgård​ koji glumi klauna Pennywisea rekao je da će se u nastavku pozabaviti poviješću njegovog lika. Scenarist Gary Dauberman navodno već radi na novom scenariju.

Na društvenim mrežama mogu se naći samo pohvale na račun filma.
Gravity zaradio 274 dolara?
Jebate, za tu lovu više ne radi ni Bore Lee, a kamoli Mario Kovač...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:55   #288
Baš ga sinoć pogleda, odličan je. Org dio mi je bio bolji kasam bia mlađi a sad mi više paše ovaj koji je dosta strašniji. jebote ljudi koji su sidili do mene su skočili na par scena e sad nadam se da drugi dio neće biti loš kao kod orginala.




__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:00   #289
Gledati u kinu gdje je hrpa klinaca koji pricaju, smiju se i vriste bas unisti film koji mi je inace bio dobar, klinci su zabavni, ali ima dosta klišeja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:21   #290
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Gledati u kinu gdje je hrpa klinaca koji pricaju, smiju se i vriste bas unisti film koji mi je inace bio dobar, klinci su zabavni, ali ima dosta klišeja.
ja sam baš zbog toga odustal od kina jer uvjek neko priča il komentira i to mi ukvari sve. zadnji put sam išel gledat neki triler, a iza mene neki dečki došli gledat samo zbog te neke glumice i cijelo vrijeme ju komentirali,doslovno svaki put kad bi se pojavila na ekranu, i to one neke tinejdžerske seksualne komentare. nit opomene nit išta ih nije zaustavilo. ma užas. No dobro, to nije tema. Ali It čekam da dođe dobra snimka, u kino ne idem.

EDIT: ocjena mu pala ispod 8-ice. Kaj su baš ljudi tak razočarani?
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:08   #291
Ja sam baš zbog toga birao onaj kasni termin u 23sata! Na kraju je ispalo da je dvorana svejedno puna "klinaca" od 20-30godina! Smijeh se zaorio dvoranom na početku filma kad je mali udario glavom u onu ogradu! Ne znam što tu ima smiješno ali eto, ljudi su došli više radi zabave sa društvom nego zbog filma!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:14   #292
Meni je u kinu jucer bio mozda sve skupa 10 ljudi. Nitko ni rijeci nije rekao i bas je ugodno bilo. Jedino su neke dvije cure drhtale cijeli film ali patile su u tisini i nisu nikome smetale. Svi su bili nesto mladji od frenda i mene, nekih 20-25 godina.

Obozavam praznu kino dvoranu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:44   #293
Top 10 Things That IT (2017) Did Differently

https://www.youtube.com/watch?v=JvUGfF0iYtU
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:54   #294
zato sam i napisao pred neki dan da je Klaun u seriji više vedriji,luđi i komičan (kako god to čudno zvučalo), dok je ovaj iz filma puno mračniji i tu komičnu crtu su izbacili
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:32   #295
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
ja sam baš zbog toga odustal od kina jer uvjek neko priča il komentira i to mi ukvari sve. zadnji put sam išel gledat neki triler, a iza mene neki dečki došli gledat samo zbog te neke glumice i cijelo vrijeme ju komentirali,doslovno svaki put kad bi se pojavila na ekranu, i to one neke tinejdžerske seksualne komentare. nit opomene nit išta ih nije zaustavilo. ma užas. No dobro, to nije tema. Ali It čekam da dođe dobra snimka, u kino ne idem.

EDIT: ocjena mu pala ispod 8-ice. Kaj su baš ljudi tak razočarani?
Ma nije inace tako u kinu, valjda zbog takvog tipa filma i populacije u tom trenutku koja je vecinom bila ispod 18 godina.

I dalje 7,9 dobro za takav tip filma.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 02:25   #296
dosadna komedija

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:14   #297
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Ja sam baš zbog toga birao onaj kasni termin u 23sata! Na kraju je ispalo da je dvorana svejedno puna "klinaca" od 20-30godina! Smijeh se zaorio dvoranom na početku filma kad je mali udario glavom u onu ogradu! Ne znam što tu ima smiješno ali eto, ljudi su došli više radi zabave sa društvom nego zbog filma!
Ja se obično nacrtam u nekom najranijem mogućem terminu kad želim (polu)praznu dvoranu i obično pogodim, ali za It nisam, tim više što sam gledala par dana pošto je izašao.

Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Meni je u kinu jucer bio mozda sve skupa 10 ljudi. Nitko ni rijeci nije rekao i bas je ugodno bilo. Jedino su neke dvije cure drhtale cijeli film ali patile su u tisini i nisu nikome smetale. Svi su bili nesto mladji od frenda i mene, nekih 20-25 godina.

Obozavam praznu kino dvoranu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:48   #298
Film je mješavina twin peaks platforme i goonisa.
Zanimljivo mi je kako mi je pogled sa godinama promjenjen i evoluirao obzirom na originalnu seriju i ovaj remake...ne osijetim više one titraje kao kada sam gledao original.

Nego što mislite,tko je od ovih mulaca ustvari killer?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:44   #299
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Nego što mislite,tko je od ovih mulaca ustvari killer?


Elaboraraj. Kakav killer?


Zanima me jel' itko gledao The Monster Squad? Ove usporedbe s Gooniesima su fora, ali ovaj film je gotovo preslika nekih djelova.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:37   #300
Mene nije nešto posebno impresionirao film.
Ok je za ubit vrijeme.

Mislim da nas rijetko šta može iznenadit, šokirat i fascinirat u američkom horroru. We’ve seen it all.
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.