Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 00:54   #21
Meni je film odlican bio i kraj me iznenadio. Neocekivano.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:38   #22
Odličan film i kraj nepredvidiv, definitivno preporuka!
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:12   #23
Quote:
Gustowny kaže: Pogledaj post
gle soul, ne zelim no moram potvrdit tvoju tezu - u liftu, dakle odmah iza uvodne spice kad baba svjesno/nesvjesno rukom pogladi vlasulju i pogleda se u zrcalu pomislio sam "ova osoba nije ona za koju se predstavlja" (a jos nije niti usta otvorila nit znam tko je). i sto dalje reci?
no slazem se s vecinom na ovoj temi da je zabavan film i lako se gleda, casom prodje, ne gnjavi.
Moram se sloziti s ovim. To je i meni proslo kroz glavu kad je bila scena u liftu a i kad uđe u njegov stan,Doria se ode presvuc a kamera snima babu s leđa tako da mi je to odmah dalo feeling da tu osobu zapravo ne poznajemo . i također majka i "odvjetnica" su vrlo slicne,unatoc sminki,kako je vec gore navedeno. Steta sto je zavrsni twist tako ocit i mlak-jer inace sve mimo toga je dobro i film zaista brzo prođe.
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:19   #24
Film je brutalan ....bio sam umoran kada sam gledao pa nisampreiše razmisljao kako tko i što ....pa sam ostao iznenađen ...sat i 40min filma sa jednim događajem ...brdo radnje oko toga,verzija te priče ..na kraju lagani zaokret...ovakivm filmovima treba dati medijskim prostor da se probiju ..ne visoko buđžetnim koji u zadnje vrijeme ispadaju jako jako losi
__________________
I'm the law bitch!!!!!
DougMacRay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:05   #25
film je brutalan jos sam misla reko ok znam koji je twist garant i onda je twist bio nesta sta nisam ni posumnjala

mali SPOJLER
iako pitam se mozda kako Španjolci koji znaju sve te glumce nisu skuzili zajeb, ja sam samo naslutila da mu nije dosla pomoc, onako djelovala je ko da ima neki plan da ga zajebe ali nisam misla da je je to ona

volim ovakve filmove
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:11   #26
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Moram se sloziti s ovim. To je i meni proslo kroz glavu kad je bila scena u liftu a i kad uđe u njegov stan,Doria se ode presvuc a kamera snima babu s leđa tako da mi je to odmah dalo feeling da tu osobu zapravo ne poznajemo . i također majka i "odvjetnica" su vrlo slicne,unatoc sminki,kako je vec gore navedeno. Steta sto je zavrsni twist tako ocit i mlak-jer inace sve mimo toga je dobro i film zaista brzo prođe.
da to su mogli neuocljivo raditi, ja definitivno nisam skuzila twist ali mislim da svako ko je pratio pozorno film je mogo naslutit da zenska mozda nije tu da mu pomogne, mozda su trebali ipak napravit da niti mi gledatelji nista ne naslutimo i onda bi bio jos veci sok iako i ovako je twist odlican
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:58   #27
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
da to su mogli neuocljivo raditi, ja definitivno nisam skuzila twist ali mislim da svako ko je pratio pozorno film je mogo naslutit da zenska mozda nije tu da mu pomogne, mozda su trebali ipak napravit da niti mi gledatelji nista ne naslutimo i onda bi bio jos veci sok iako i ovako je twist odlican
Mislim da je netko vec napisao da je twist toliko ocit da cijelo vrijeme mislis da je to samo red hearing te da ce na kraju bit nesto skroz neocekivano...nazalost nije ispalo tako. Vidim da je dobrom broju ljudi ovo bilo neocekivano no eto meni(a i drugima) nije. Cak i da nista ne sumnjas kroz cijeli film postoji ona scena negdje pri kraju filma gdje stari preminulog decka fotografira Virgirniu Gudman,odvjetnicu,te ako se iole pozorno gleda skuzi se da Virginia Gudman na slici nije Virginija Gudman koja je citav film provela sa Doriom.
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:33   #28
Jako dobra priča iako je od početka (tko je pozorno pratio )bilo jasno da nije sve onako kako je prezentirano,dosta vremena u filmu je posvećeno detaljima.
Jedino me iznenadilo to da je klinac bio živ je je umro iako kad je gurao auto u vodu na trenutak mi se učinilo da netko lupa.
A za nju sam znala od početka da nije tamo da pomogne nego da ga raskrinka ali još mi nije jasno kako njegov advokat nije skužio po glasu da to nije ona ,nije da nisu pričali.

Jako dobar film i kompleksna priča ,ako se ne udubiš u film nećeš baš sve pohvatati.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:26   #29
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Jako dobra priča iako je od početka (tko je pozorno pratio )bilo jasno da nije sve onako kako je prezentirano,dosta vremena u filmu je posvećeno detaljima.
Jedino me iznenadilo to da je klinac bio živ je je umro iako kad je gurao auto u vodu na trenutak mi se učinilo da netko lupa.
A za nju sam znala od početka da nije tamo da pomogne nego da ga raskrinka ali još mi nije jasno kako njegov advokat nije skužio po glasu da to nije ona ,nije da nisu pričali.

Jako dobar film i kompleksna priča ,ako se ne udubiš u film nećeš baš sve pohvatati.
Ni meni nije jasno kako odvjetnik nije skuzio da to nije Virginia Gudman...
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 04:29   #30
Kakav kraj filma,jos sam po dojmom,mislim da je ovo neki film snimljen u Americi ,a ne u Spanjolskoj da bi presiso ,dark knighte,inceptione,lord of the rings i ostale po ocjenama,zaradi itd. ,jer nevjerovatno kakav su triler rezirali..iako ocjena 8.5 zbog velika preokreta,prica kao da su se zezali sa gledateljima,te jedna prica,te druga te vracanje opet na pocetak i sve tako ..ali sve u svemu vrh
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:51   #31
Koja filmčina
Sinoć sam ga pogledala i još sam pod dojmom.
Ameri ovakav film ne bi mogli snimit nikad!
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:39   #32
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno kako odvjetnik nije skuzio da to nije Virginia Gudman...
Pa dok je razgovarao sa njom, bio je na aerodromu i nije dobro čuo njen glas od buke.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:13   #33
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ok, ne znam kako se 'pravilno' ovdje otvaraju teme, no preporučam ovaj film.
Meni se jako svidio. Napet triler s neočekivanim obratima i završetkom. Mislim da Ameri ne bi mogli nešto ovakvo smisliti. Po meni čista desetka ponajviše zbog načina kako je sam završetak filma osmišljen i realiziran.

Pogledaj film Shutter Island pa onda nesto pricaj! Usput javi utiske.
cone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:15   #34
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ok, ne znam kako se 'pravilno' ovdje otvaraju teme, no preporučam ovaj film.
Meni se jako svidio. Napet triler s neočekivanim obratima i završetkom. Mislim da Ameri ne bi mogli nešto ovakvo smisliti. Po meni čista desetka ponajviše zbog načina kako je sam završetak filma osmišljen i realiziran.

Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
Koja filmčina
Sinoć sam ga pogledala i još sam pod dojmom.
Ameri ovakav film ne bi mogli snimit nikad!
Pogledaj film Shutter Island pa onda nesto pricaj! Usput javi utiske.
cone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:21   #35
Ja sam pogledao Suhtter Island i film je solidan ništa više. Ovaj je mnogo bolji.
Olias is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 18:20   #36
Pogledao film i duboko razočaranje.
Film ima dinamiku,radnju, i sve ali...

Film je 90% kopija ovog remek djela + 10% elemenata iz The Usual Suspects


Praktički identična radnja.
Onaj završni twist je bolno očit od samog početka.
Čak mislim da redatelj nije ni pokušao skriti tko je ta žena. Ne zbog samog ponašanja, koje ne priliči odvjetnici, vec zbog samog izgleda. Iz aviona se vidi tko je to..
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 18:51   #37
Znači redatelj iskopirao samog sebe?
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 19:08   #38
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Znači redatelj iskopirao samog sebe?
Ne bi bilo prvi puta.
Ali, priznaj da je dosta sličan plot.
Pokvareni muškarac koji želi prekriti automobilsku nesrecu,tajnovita ljubavnica, stariji lik koji ga svim silama želi strpat u buksu, i na kraju familijska osveta.
Ma možda bi film bio i boljj(bar meni), sam da je završni twist bio bolji. Ovako 6/10.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2020., 19:59   #39
Zanimljiv film, drži pažnju ali kraj..daj me nemoj jebat.

6.5/10
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2021., 03:33   #40
pogledao film i toliko obrata ufff apsolutno nisam nista slutio od svih obrata i iznenadjenja koja su se desila jos sam u soku + tresem se



SPOILER
.
.
.
.
.

.
.
.
glavni glumac btw jako lijep cak sam navijao da se izvuce i ne zatvore ga iako je 2x ubio
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.