Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2015., 17:48   #41
Quote:
Howareyou kaže: Pogledaj post
Krizmanici naše župe na Svetu Potvrdu imaju nošnje, što je dobro da firmanici ne gledaju kako je tko obučen, da se ne osjećaju manje vrijednima itd..
Ako već ne želiš haljinu, preporučujem ti da staviš bež ili krem uske hlače jer vizualno produljuju noge, bijela košulja kratkih rukava u hlače i neki crni remen s mašnicom, može i crni sako, stavi neke male naušnice da ne bude prenapadno. Za crkvu stavi cipelice/balerinke, a za slavlje poslije - stavi štikle. Ne previsoke.
Ahhh neznam još...Malo me i haljina privlači ali ne znam koju boju birati....

I imam 13 god.

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 30.01.2015. at 19:42. Reason: spajanje postova
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:11   #42
Što obući za krizmu?

Cura sam. Imam 13 godina. U 6.mjesecu imam krizmu. No ne znam šta da obučem...Svi su prijedlozi dobrodošli
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 23:36   #43
Nećeš pogriješiti ukoliko se obučeš u silu odozgor.
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:56   #44
[QUOTE=Tut-tut;53152198]Nećeš pogriješiti ukoliko se obučeš u silu odozgor.

Malo smo ja i ostale cure koje imaju krizmu pricale o tome sta ce obuci i obuti.. I svi ce imati haljine...A ja sam ljubiteljica haljina! Pa ako imate prijedloge kakve haljine,kakve boje haljina birati i u kojim trgovinama ima lijepih haljina za kupit slobodno recite Bicu vam zahvalna <3
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 19:24   #45
Cure, obucite nešto lijepo i ženstveno.
Ako je haljina, neka bude barem malo ispod koljena, lijepe sandale ili proljetne cipele s potpeticom.
Svakako, haljina ne bi smjela biti gore jako otvorena, a ako je otvorenija, trebate imati veo koji će prekriti ruke i dio leđa.

Također, dobro je da su boje nježnije, a ne prodorne.
Crnu haljinu, nikako.
Ako imate dužu kosu, bilo bi bolje malo je urediti da ne leprša raspušteno i šminka na licu ne bi smjela biti jaka.Možda više sjajila......
Lijepo da sjajite jer primate stvarno silu odzgor ili sedam darova Duha Svetoga.

Mislim da biste tako izgledale predivno i dostojanstveno.

Sretno!

(ja sam svake godine prisutna na krizmi i to su moji mali savjetići... )
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 04:11   #46
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post
Cure, obucite nešto lijepo i ženstveno.
Ako je haljina, neka bude barem malo ispod koljena, lijepe sandale ili proljetne cipele s potpeticom.
Svakako, haljina ne bi smjela biti gore jako otvorena, a ako je otvorenija, trebate imati veo koji će prekriti ruke i dio leđa.

Također, dobro je da su boje nježnije, a ne prodorne.
Crnu haljinu, nikako.
Ako imate dužu kosu, bilo bi bolje malo je urediti da ne leprša raspušteno i šminka na licu ne bi smjela biti jaka.Možda više sjajila......
Lijepo da sjajite jer primate stvarno silu odzgor ili sedam darova Duha Svetoga.

Mislim da biste tako izgledale predivno i dostojanstveno.

Sretno!

(ja sam svake godine prisutna na krizmi i to su moji mali savjetići... )
Hvala ti:klap:
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 19:32   #47
Glede odjece za krizmu...

Hitnoo trebam pomoć, al ne ko u prošle 3 teme neg za odjecu. Zapravo obuću. Kupujem za krizmu jumpingsuit bež boje i imat cu štikle jer nisam bas nes visoka... eh sad, peta do 10 cm al drage volje i manje. Hocu da su otvorene, zapravo sandale i isto bež boje... novac nije problem al nedam za cipele koje cu obut jednom u životu dat preko 300 kn. Sad pomoć... di da ih kupim???
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:34   #48
Nebi bilo na odmet da kazes lokaciiju gdje bi ih kupila.
Netko ti moze reci gdje da ih kupis u Splitu, a ti u Virovitici.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:48   #49
Kup na Ibeju
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 14:16   #50
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Hitnoo trebam pomoć, al ne ko u prošle 3 teme neg za odjecu. Zapravo obuću. Kupujem za krizmu jumpingsuit bež boje i imat cu štikle jer nisam bas nes visoka... eh sad, peta do 10 cm al drage volje i manje. Hocu da su otvorene, zapravo sandale i isto bež boje... novac nije problem al nedam za cipele koje cu obut jednom u životu dat preko 300 kn. Sad pomoć... di da ih kupim???
Sta imate bungee jumping u sklopu krizme?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:58   #51
A: živim u Zagrebu ali za lijepe cipelice mi nebi bio problem potegnuti ni do Splita 😉

B: isse Anonimi, seljacino seljačka neodgojena... jumpingsuit je elegantna oprava iz jednog komada, Ajmo rec elegantni onesie

A sad se nadam pravoj pomoci
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.02.2017., 18:00   #52
I da.... savjet za eBay... cipele se ne kupuju na internetu a jos manje neke od bogte pitaj koga rabljene 😘😉
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 15:26   #53
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
3. Nosim tenisice i to Nike i Adidas sve nove imam i čizme Timberland pa ono please bitch ����
4. helou! Natrag na temu
4. odi na modu (malo nize), to je primjereno mjesto za pitanja i odgvore o obuci i odjeci. nadji odgvorajuce teme i citaj ih, sigurno ces brzo naci inspiraciju i informacije.

3. koje cipele nosis ne govori nista. em sto se ne moras braniti sto nosis, em sto navodjenje marki tenisica koje nosis nije "obrana".

sretno u trazenju stikli
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:25   #54
Za sve koji ne žele previše potrošiti na odjeću i obuću, posjetite Moje krpice
Nađe se svašta za svakoga po različitim cijenama...
Mi smo isto imali neke halje i bile su užasne. Ogavan materijal i izgledale su kao da su na placu kupljene...
Ja zbog ozlijede stopala nisam mogla nositi štikle, a iskreno nisam ni htjela. Misa je trajala skoro dva sata, pa mi sigurno ne bi bilo udobno :/
Nosila sam meni najudobnije niske čipkaste tenisice.
Mislim da bi se svi trebali obući u ono u čemu se najugodnije osjećaju, a da ujedno bude i prikladno prigodi!
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.