Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 11:56   #61
Ja sam gledao horor It Follows al mi je bio blesav. U kakvom je to odnosu s ovim?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:00   #62
Apsolutno nikakve. IT je remake Kingovog IT-a
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:06   #63
Nije remake već adaptacija knjige. Bit će puno vjernije književnom predlošku nego mini seriji.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:49   #64
Onaj mali iz miniserije, Jonathan Brandis se ubio 2003. Baš mi bilo žao. U dosta serija i filmova sam ga znao vidjeti kroz 90-te i uvijek mi je više ostavljao dojam introvertirane cure nego dečka.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 18:17   #65
Trailer obecava, videcemo, nadam se dobroj dobrom hororu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 01:58   #66
Nićemu se ne nadam dok ne pogledam film. Trailer mi je ostavio meh dojam, ali imali smo super trailera pa su filmovi ispali totalna katastrofa. Živi bili pa vidjeli. Knjiga mi je bila fenomenalna u pročitao sam ju u dahu od pet dana. Malo preduga i previše razvučena na nekim dijelovima, no može se oprostiti s obzirom na cjelokupni dojam.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:37   #67
Nikada mi nije bila jasna ta jeza oko It.
Imala sam 11-12 godina kada sam ga prvi put gledala i ostala skroz ravnodušna, kasnije kad bi naletila na film mi je jednostavno samo bio loš.
I da, BTW, mrzim klaunove.

Zar je baš bilo potrebno snimati ovo?
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:03   #68
Ni ja nisam ostala istraumatizirana serijom, knjiga mi je u tom aspektu bolja. Ali ovaj trailer mi djeluje obećavajuće, veselim se.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:50   #69
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao horor It Follows al mi je bio blesav. U kakvom je to odnosu s ovim?
?? Blesav?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:50   #70
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Zar je baš bilo potrebno snimati ovo?
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:03   #71
Sjećam se utiska kada sam ga gledao onda kada se pojavio. I...huh...mogu reći da je bio dosta jak. Ali kada sam ga pokušao ponovo gledati dugi niz godina poslije, utisak.....wtf?
Nije to jedini film koji me se kao klinca dojmio i kasnije cijelo vrijeme nosio taj feeling o filmu da bi nakon velikog razmaka ponovno gledanje završavalo sa ne baš dojmljivosti.

Čini mi se da neki filmovi upravo na konto tog principa imaju nezaslužene visoke ocjene. Npr. crno bijeli prastari filmovi koji gotovo po defaultu imaju ultra visoke ocjene na imdb. Kad ga pogledam najčešće imam osjećaj zaprepaštenja jer je gluma toliko loša da se u najboljem slučaju može usporediti sa današnjom B produkcijom na koju se niti ne obraća pažnja.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:57   #72
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
?? Blesav?
Da, blesav, glupav, nije me se dojmio.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:03   #73
Mene se nije nešto dojmio kao dijete, ali bit će zanimljivo vidjeti remake.
Više je kao napravljena neka umjetna fama oko tog klauna.
Mi klaunove i nismo nešto imali u kulturi u mojoj sferi osim jedne krpene lutke.

Inače, razočarenje nad djelom koje smo voljeli kao dijete mi se dogodilo s Northern Exposure. Koja dosadnjikava bljutavost.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:07   #74
It (2017)

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Da, blesav, glupav, nije me se dojmio.


Ok, 100 ljudi 100 cudi, no mene je bas ugodno iznenadio, "osvjezenje" u moru silnih niskobudgetnih horroraca.

Ali eto, svijet bi bio dosadno mjesto, da svi isto razmisljamo i da imamo isti ukus.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:48   #75
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Mene se nije nešto dojmio kao dijete, ali bit će zanimljivo vidjeti remake.
Više je kao napravljena neka umjetna fama oko tog klauna.
Mi klaunove i nismo nešto imali u kulturi u mojoj sferi osim jedne krpene lutke.

Inače, razočarenje nad djelom koje smo voljeli kao dijete mi se dogodilo s Northern Exposure. Koja dosadnjikava bljutavost.
Nije umjetna fama već neke stvari drugačije doživljavamo kao klinci. Pogotovo zle klaune

A Northern Exposure je genijalnost samo takva.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:10   #76
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Zar je baš bilo potrebno snimati ovo?
Već sam rekao prije, mini-serija je smeće, ali simpatično smeće. Loša je zato što je uzela jedva 20% knjige, ostatak je sav izmišljen. Danas je simpa zbog glumaca i tog nekog nostalgija đira, ali kvalitetom baš i ne. Film, ako će se držati pisanog izvornika, bi mogao biti dobar. Jedino me zanima kako će izvesti uništenje grada ili će to isto preskočiti.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 01:49   #77
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Film, ako će se držati pisanog izvornika, bi mogao biti dobar. Jedino me zanima kako će izvesti uništenje grada ili će to isto preskočiti.
1. nemoguce je drzati se izvornika
2. ja samo radi toga cekam film, sto bi drugo gledao, nadobudnog pisca kako u svojim cetrdesetim drka na staru biciklu iz djetinjstva..? deri mora pasti!
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 02:10   #78
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Sjećam se utiska kada sam ga gledao onda kada se pojavio. I...huh...mogu reći da je bio dosta jak. Ali kada sam ga pokušao ponovo gledati dugi niz godina poslije, utisak.....wtf?
Nije to jedini film koji me se kao klinca dojmio i kasnije cijelo vrijeme nosio taj feeling o filmu da bi nakon velikog razmaka ponovno gledanje završavalo sa ne baš dojmljivosti.
Nisam gledao Ono miniseriju, al sam bio gledao ko klinac Langolijere, tamo negdje potkraj devedesetih i bilo je slično iskustvo ko tebi s Ono. Ko klinca me se film bio totalno dojmio zbog zanimljive radnje. Dugo sam poslije tražio film i baš pred koju godinu naletio na Youtubeu i pogledao. Bolje da nisam jer je razočaranje bilo epskih proporcija. Gledao sam i Kucače kao klinac, sada ih više nemam namjeru ponovno pogledat, koliko god možda htio, upravo iz ovog razloga. Kad si klinac sve ti bude uuuuuu aaaaaa, a onda kad odrasteš te više malo što uspije oduševit.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:37   #79
Nisam fan remakeova, ali nadam se da ce ovaj biti dobar, taj film je bas obiljezio moje djetinjstvo.
S druge strane, kad cujem da se planira remake Lion Kinga, muka mi je. Cemu? Crtic je i dalje gledan, nista mu ne fali.

Pustite Lion King na miru!!!
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 12:51   #80
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Nisam gledao Ono miniseriju, al sam bio gledao ko klinac Langolijere, tamo negdje potkraj devedesetih i bilo je slično iskustvo ko tebi s Ono. Ko klinca me se film bio totalno dojmio zbog zanimljive radnje. Dugo sam poslije tražio film i baš pred koju godinu naletio na Youtubeu i pogledao. Bolje da nisam jer je razočaranje bilo epskih proporcija. Gledao sam i Kucače kao klinac, sada ih više nemam namjeru ponovno pogledat, koliko god možda htio, upravo iz ovog razloga. Kad si klinac sve ti bude uuuuuu aaaaaa, a onda kad odrasteš te više malo što uspije oduševit.
A i nije baš tako. Langolieri, It u ono vrijeme i nisu baš dobro primljeni. Nama kao klincima je to bio dobro kao i što će većina loših filmova nam biti dobra (Komandos i slično). Danas, volim Komandosa, ali je loš film.

Dakle, ne pričamo o kvalitetnim filmovima tog doba kao što su Stand By Me i slični koji je i dan danas dobar. Nama klincima će uvijek biti zanimljiviji Komandos od Kuma dajem primjer. Kada odrasteš, normalno da je Kum bolji film jer drugačije gledamo na film. Zato ovo "Kad si klinac sve ti bude uuuuuu aaaaaa, a onda kad odrasteš te više malo što uspije oduševit." to vrijedi uglavnom samo za loše ili prosječne filmove tog doba.

Isto kao da danas neki klinac pogleda Olympus Has Fallen bit će mu zabavniji nego da pogleda There Will Be Blood.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.