Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 18:51   #1
Question U dužoj sam vezi, a ne znam se ljubiti

Dakle, moj problem je sljedeći:
Imam 21 godinu, sa curom sam u vezi 2 godine, i ne znam se ljubiti, tj. pravilnije rečeno, ne znam odraditi francuski poljubac.
Stvar je u tome da moja cura ima već dosta iskustva s ljubljenjem, jer je imala nekoliko partnera prije mene, dok je kod mene totalno drugačija situacija
Ona mi je prva prava cura, i jedina osoba s kojom sam se poljubio.
Da, znam, kasno sam počeo, sa 19 godina.
Uglavnom...ona me u te 2 godine naše veze pokušala naučiti francuskom poljubcu, ali kaže da jednostavno ne ide.
Trudio sam se, i čitao razne stvari o tome kako to popraviti, pokušao to sa njom popraviti, ali nikako da je usrećim.
Ne kužim u čemu griješim, a ni ona mi ne zna to objasniti.
Osjećam se jadno kad pričamo o tome, i kad mi kaže da nije to kako bi trebalo biti, i da je ona počela zaboravljati kako je to nekad radila.
Inače super funkcioniramo, i stvarno nam je odlično u svemu, al evo...htio bih to popraviti, na bilo koji način.
Jer ono što me najviše brine, je to što po komentarima sa foruma često pročitam kako djevojke ostave dečka ako shvate da ljubljene neče postati bolje. Ne želim da se to i meni dogodi.

Molim vas za neki savjet
Hvala
decko_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:01   #2
Ti bokca.

Ja sam prije bio s curom koja je mislila da se dobro ljubi, na kraju je ispalo da joj samo jezik radi ko vešmašina, a usta otvorena i nepomična ko paralizirana.

Istina je da se različiti ljudi različito ljube tak da se s jedne strane ne treba brinuti. Treba se samo znati uskladiti s curom, probati naći kaj njoj paše i nać sredinu kaj tebi paše i tak.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:16   #3
Je, znam
Pokušavam se ja prilagodit njoj, i ona meni...i taman kad ja mislim da mi uspijeva....za par tjedana, il mjeseci čujem da je još sve uvijek na starome
BTW...kad sam ju upoznal, i kad smo se pri put poljubili, na taj francuski način....iako je meni bilo prvi put, ja sam imao osjećaj da se ona ne zna ljubiti...mislim, cijelu facu mi je oblizala xD
I sad ja ne znam, il se ja fakat neznam ljubiti, il ona ima samo taj svoj poseban način, njen način
+ jedina situacija kad se stvarno želi samnom izvoditi "french kiss" je ili kad je jakoo napaljena, ili kad je pijana
U svakom drugom slučaju, točno primjećujem da mi uskraćuje duge poljubce...

Jel postoji možda kakva tehnika, ili neznam, tečaj npr. u kojem mogu naučiti nešto o tome....jer stvarno neznam kaj promjeniti
decko_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:36   #4
Po ovome izgleda da se oboje morate učiti.
Uglavnom, ja bih bio bez brige. Nek te ne opterećuje to kaj ona veli.
Ako ćeš se poslije (u životu jel, nikad ne znaš) ljubit s drugim curama ćeš vidjet razliku i znat tko gdje griješi
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:39   #5
ma ne morate se ni ljubit, sam se lizite pa bu nekak islo......
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 00:39   #6
a da nije problem u njoj? btw nije sve u fransuckom...
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:14   #7
A jeste se probali seksat?
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.