Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2010., 23:33   #3081
i oralni sex je sex, btw
Lil the Cupcake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 23:37   #3082
Quote:
Jedna01 kaže: Pogledaj post
hehe a znam al nezgodno je.jednom sam probala nekako na fini način al nije me shvatio ozbiljno nije obraćo pažnju uopće:S
Kak misliš nije obraćao pažnju

A možda se lik boji da mu se opet ne spusti
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 23:56   #3083
Quote:
neenna kaže: Pogledaj post
Kak misliš nije obraćao pažnju

A možda se lik boji da mu se opet ne spusti
Prilično sam uvjeren da njega seksa baš taj problem. I onda ako će ga izbjegavati, onda neće niti postojati.
Ali negacija ne pomaže.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 02:48   #3084
Quote:
Jedna01 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno vam je dosadno čitat stalno jedno te iste postove,prvi sex itd, ali ovaj je malo drukčiji.Radi se o tome da sam djevica,imam 17 godina i dečka s kojim sam jako dugo.Jednom smo pokušali ali njemu se zbog nekog razloga spustio prije nego je trebao ući u mene,možda nervoza il slično i nije bilo ništa od toga tada,al od tad je prošlo dosta vremena i stvarno želim taj sex i spremna sam al on kao da nema želju,možda i ima al ništa ne spominje.On nije djevac inače.I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex!
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
stvarno neznam odgovor na ovo pitanje
imam ja.

jebes ti takav seks u kojem se pusi, a kasnije govori da se od toga nema nist i da se zeli "sex".

a za djevojcicu koja se jada, nemoj se jos sevit. tko zna sto ces imat od toga. bozemesacuvaj.

EDIT: i da, svaki tip koji "uopce ne obraca paznju" dok ti njemu pricas o seksu je totalni kreten. nisi mu trebala ni popusit. a on tebi nije ni trebao dat da mu popusis.

Zadnje uređivanje Zoey : 30.08.2010. at 02:59.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 04:26   #3085
Izvinite na ovome al moram...

Jebo pušenje...

jednostavno kažeš "želiš li taj usrani sex sa mnom ili ne"....

ako pristane potrudiš se da ,ako si žensko, se što bolje dereš....a ako si pak muško da je što bolje poševiš...to ti je to....

a ako si toliko stidan ili ti ga stidna da ne smiješ pogledati svoj "alat" , e onda prvo poradi na stidljivosti al u nekoj drugoj oblasti....to ti je samo početak...kasnije kad postaneš toliko hrabar ili ti ga hrabra da se smiješ pobit sa Chuck Norrisom ,onda uradi ono prvo...

možda sam malo skrenuo sa teme al to ti je to...

a evo vam i link...pomoći će za početak...

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=6065

možda je ovakav odg. već bio al ne da mi se pregledavati ko je šta napisao...samo prvi post i zadnji...
legur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:59   #3086
Quote:
Jedna01 kaže: Pogledaj post
I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex!
Pa kaj imaš pitati, sljedeći put kad buš mu pušila skini se gola prije samog pušenja, puši mu koju minutu i popni se na njega i zajaši ga, sumnjam da bu se žalil
Ako ćete imati problema s penetracijom tako legni pored njega i raširi noge, valjda će shvatiti šta mu je činiti...
__________________
Ne kradite! Vlast ne voli konkurenciju!
Okrim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 21:14   #3087
Okrime....nije sve u tome...

Mi muškarci ...ako hoćemo da zadovoljimo žensku osobu...moramo uraditi par stvari prije hardcore jebanja...
kao prvo zagrijavanje...
drugo djevojke znaju dobro odglumiti tako što stenju ko teniske igračice kada ih zadovoljavamo...i treba ovo prvo
treće...pušenje je sranje...izvinjavam se na rječniku...al tako je...muškarac treba polahko 3 puta "ubost" pa onda ubrzavat...to je glavno...a djevojka ga treba gledati u oči sa toliko žara da on svrši prije nego i "ubode" treći put...

to ti je to...

sve je na nama muškarcima... a djevojkke treba samo da ostanu napaljene što se postiže u već navedenom...
legur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 02:56   #3088
meni je prvi put bilo super
i-dont-care2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 17:50   #3089
Quote:
Jedna01 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno vam je dosadno čitat stalno jedno te iste postove,prvi sex itd, ali ovaj je malo drukčiji.Radi se o tome da sam djevica,imam 17 godina i dečka s kojim sam jako dugo.Jednom smo pokušali ali njemu se zbog nekog razloga spustio prije nego je trebao ući u mene,možda nervoza il slično i nije bilo ništa od toga tada,al od tad je prošlo dosta vremena i stvarno želim taj sex i spremna sam al on kao da nema želju,možda i ima al ništa ne spominje.On nije djevac inače.I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex!

A jesi se zapitala mozda da li se ti njemu sviđaš?
SasQuach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 19:10   #3090
Quote:
Jedna01 kaže: Pogledaj post
hehe a znam al nezgodno je.jednom sam probala nekako na fini način al nije me shvatio ozbiljno nije obraćo pažnju uopće:S
Hebes frajera kojeg trebas tjerat da spava sa tobom .. ne znam sto bi drugo rekla
habibi_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 20:03   #3091
Prvi put je uglavnom najlošiji seks bez obzira koliko drugi partner imao iskustva. Ja prilikom prvog puta nisam krvarila, ali cijelo vrijeme sam molila Boga da što prije završi sve to. S vremenom je bilo sve bolje i bolje
Crnokosa25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 20:27   #3092
Quote:
Crnokosa25 kaže: Pogledaj post
Prvi put je uglavnom najlošiji seks bez obzira koliko drugi partner imao iskustva. Ja prilikom prvog puta nisam krvarila, ali cijelo vrijeme sam molila Boga da što prije završi sve to. S vremenom je bilo sve bolje i bolje
MAKY<3 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.09.2010., 01:46   #3093
Quote:
MAKY<3 kaže: Pogledaj post
da,upravo tako...
vama muškima je isto bilo vam prvi ili stoti jer ga samo stavite,
a nama ženama se treba probiti barijera
Crnokosa25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 02:19   #3094
Quote:
Crnokosa25 kaže: Pogledaj post
da,upravo tako...
vama muškima je isto bilo vam prvi ili stoti jer ga samo stavite,
a nama ženama se treba probiti barijera
Je, siguran sam da jako mali postotak zena jedva ceka da to sve zavrsi kak si ti to opisala. Barem ne ako je zbilja spremna na seksualne odnose.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:33   #3095
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Je, siguran sam da jako mali postotak zena jedva ceka da to sve zavrsi kak si ti to opisala. Barem ne ako je zbilja spremna na seksualne odnose.
mene je tak bolilo, jednom mi ga umocio i gotovo, drugi pu je bilo puno bolje
tak da je vrlo mali postotak zena koje ne cekaju da to sve zavrsi
Ana_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:42   #3096
Pa ne znam tko je onda tu lud. Vasi ljubavnici ili vi. Ako te tak boli da jedva duras i da jedva cekas da zavrsi, onda treba stati. Pa kroz neko vrijeme probati ponovo, polako, njezno itd. A ne da prvo seksualno iskustvo bude jednako mucenju.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 19:09   #3097
Quote:
Crnokosa25 kaže: Pogledaj post
da,upravo tako...
vama muškima je isto bilo vam prvi ili stoti jer ga samo stavite,
a nama ženama se treba probiti barijera
Ja sam zensko
MAKY<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 16:25   #3098
Quote:
Crnokosa25 kaže: Pogledaj post
da,upravo tako...
vama muškima je isto bilo vam prvi ili stoti jer ga samo stavite,
a nama ženama se treba probiti barijera
Da da, a ova curica što ima problemoa sa frajerom kojem s ene diže ;-)....
Njemu je svejedno?? Da mu je svejedno ne bi sve stalo na pušenju :P
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 09:30   #3099
Quote:
Crnokosa25 kaže: Pogledaj post
Prvi put je uglavnom najlošiji seks bez obzira koliko drugi partner imao iskustva. Ja prilikom prvog puta nisam krvarila, ali cijelo vrijeme sam molila Boga da što prije završi sve to. S vremenom je bilo sve bolje i bolje
sve to zavisi od cure do cure, ali i od muškarca...kolegica je prvi put spavala sa 17 sa dečkom od 18 koji je bio djevac, i ona je stvarno jedva čekala da se to sve završi...moj prvi put-savršen (ne pretjerujem)-niti je bolilo nešto pretjerano, nimalo krvi, čak ''pomalo i ugodan osjećaj'' (što je za prvi put jaaako dobro), znao je da je meni prvi put, hvala bogu znao je išta radi...eto...zato su stariji muškarci bolji....ja imala 18 od 26...odlično...i naravno da je kolegici sad nakon 2-3 godine žao što se uopće upuštala u to...al ta ćeš...
samy21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 13:23   #3100
Question

ae pričali ste većinom o kondomima
tila bi saznat malo više o drugim kontracepcijskim sredstvima,, ako itko zna malo više o tome
eluveitie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger