Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2007., 21:02   #201
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post
Ima li išta odvratnije, nego jezikom osjetit okus metala...
Pitam ja vas...



Minus na kvadrat...
Vrlo vjerojatno ima, odgovaram ja tebi, jezikom osjetiti okus proljeva.
Nego, je li tako teško za shvatiti da se to nekome sviđa. Meni osobno je okus metala pod jezikom izuzetno uzbudljiv. Očito je da pirsani ljudi privlače druge pirsane i tako to ide. I kaj sad. KAJ SAD
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:11   #202
ja bih si rado stavila pirs na pupak, onako nesto kao vecu rincicu s ugradjenim kamencicem.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:21   #203
Samoozljeđivanje..
Samo naprijed..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:37   #204
Ne kužim. Ja nemam potrebu srati po glavi ljudima koji se ne žele pirsati. Čemu sad ovakvi glupi komentari? Cura je nešto pitala u prvom postu, ako nemate što reći na tu temu odjebite. Đizs.
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:43   #205
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
Ne kužim. Ja nemam potrebu srati po glavi ljudima koji se ne žele pirsati. Čemu sad ovakvi glupi komentari? Cura je nešto pitala u prvom postu, ako nemate što reći na tu temu odjebite. Đizs.
Svi mi imamo pravo reći što mislimo na bilo kojom topiku..
Samim time što je uopće otvoren..
Smanji doživljaj ružnim riječima..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:48   #206
Quote:
PERLA-zd kaže: Pogledaj post
Svi mi imamo pravo reći što mislimo na bilo kojom topiku..
Samim time što je uopće otvoren..
Smanji doživljaj ružnim riječima..
Neću smanjiti doživljaj. Idete mi na kurac i veselim se novom banu.
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:50   #207
curo draga, pirsanje je danas rutinski zahvat. idiotski je da se sama busis.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:53   #208
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
Neću smanjiti doživljaj. Idete mi na kurac i veselim se novom banu.
A, joj..
Ajd ostani..
Zna ovdje biti veselo..
I pirsaj se koliko hoćeš..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 22:47   #209
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ja bih si rado stavila pirs na pupak, onako nesto kao vecu rincicu s ugradjenim kamencicem.
ja već godinama kontam kako ću kad napokon malo izavnam trbuh-napokon stavit pirs.
i eto , godine ide a još nisam izravnala trbuh kako bi htjela...
a to mi je tako jebeno sexy,,, obožavam vidit ženske sa ravnim trbuhom i dobrim pirsom...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 23:20   #210
Ma ne bojim se toliko boli neg čisto tako pitam, informiram se, smijem to ne?
Bila sam prvi razred srednje kad sam se bušila, malo mi je bilo dosadno hehe ) znači to je bilo davnoooo tako da to tada i nije bio tako rutinski a i sama sam određivala kad stat kad boli, no kao što rekoh mladost ludost.

pivka, znam da su se udružili Zagreb i Gandalf, na trešnjevci sam se tetovirala kod Stele.
Sad mislim da će me Zele i to na zglob ruke hrvatski pleter kao narukvica i još nekaj moram tipa na leđa.
Jbg jednom kad počneš ne možes stati, vi koji ste tetovirani i spirsani razumijete me, jel tako? Tako je
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 23:30   #211
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ja već godinama kontam kako ću kad napokon malo izavnam trbuh-napokon stavit pirs.
i eto , godine ide a još nisam izravnala trbuh kako bi htjela...
a to mi je tako jebeno sexy,,, obožavam vidit ženske sa ravnim trbuhom i dobrim pirsom...

tako i ja. nikako da počnem vježbati
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 23:37   #212
Cure i na malo povećem trbuščiću to može izgledati primamljivo.
Ja to radim za sebe ne da drugi gledaju, uostalom nikad ne hodam golog pupka.
Ok tatto mi je vidljiva, ali zato što sam ja to htjela.
ovo bu bilo za plažu i za krevet
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 23:45   #213
meni je isto ljapše vidjet pirs na pupku žene koja ima trbuha nego koja nema ništa..ali onaj mali slatki trbuščić...

ja se spremam u desetom mjesecu na bušenje uha...šta me čeka, neznam..ali ja to moram napraviti..
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 00:06   #214
Eh ja spadam u kategoriju gdje nema trbuha nikakvog. Meni se je trbuh stopio s kičmom
Na uhu imam po 3 sa svake strane ali ušnu resicu ništa extra. Na licu ne mislim ništa bušiti. Ipak nije zgodno radi posla. Makar na tetovažu nije bilo nikakvih grdih pogleda komentara, čak su se i stare babe veselile
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 00:59   #215
ma jooooj.. nije ti to ništa strašno, iako ona igla izgleda , ali sam postupak gotovo ništa ne boli.. ja sam ga stavila prije 3 god, uvijek sam ga željela imati, ali sam se strašno bojala, pa sam na frku legla na onaj krevet i za 3 sekunde gotovo! Jedino sam imala malo problema sa zarastanjem, iako sam ga redovito čistila, malo mi je curio gnoj 2-3 mjeseca , ali sad je prelijep (nije da se hvalim ).
ribica.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 01:07   #216
Quote:
ribica.mala kaže: Pogledaj post
ma jooooj.. nije ti to ništa strašno, iako ona igla izgleda , ali sam postupak gotovo ništa ne boli.. ja sam ga stavila prije 3 god, uvijek sam ga željela imati, ali sam se strašno bojala, pa sam na frku legla na onaj krevet i za 3 sekunde gotovo! Jedino sam imala malo problema sa zarastanjem, iako sam ga redovito čistila, malo mi je curio gnoj 2-3 mjeseca , ali sad je prelijep (nije da se hvalim ).
Ma razmišljala sam si ipak je taj dio kože dosta debeli, znam iz iskustva , a i taj gnoj iz iskustva..to iskustvo donjelo mi je jedan krasan ožiljak Fala
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 01:45   #217
ja sam imala probusen pupak prije, nije strasna bol pri samom busenju, al me strasno bolilo poslije, par dana, cijeli trbuh, koma
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 02:07   #218
Pirsala sam pupak prije godinu dana i samo me zabolilo ono par sekundi dok je igla prošla. Poslije sve bilo ok jer sam išla na more.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 10:30   #219
Ma dobro bol je indivudualna.
Dobro a gdje se to spreja u Zg? Malo mi je to čudno, ono znam kako toga nema kod tetoviranja.
kmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 10:51   #220
Cure, evo vam još jedan razlog da preispitate svoju odluku za prisanje pupka. Frendica mi ima pirsani pupak već 10 godina. Nedavno je rodila, a za trudnoće joj se rupa tak raširila da se mogao prst provući kroz to. Sad kad je rodila to je ostalo visiti smežurano i vjerojatno će ići na operaciju da se ta koža odstrani. Uglavnom, jako grdo za vidit, pa ak namjeravate rađati, razmislite još jednom. Ne znam dal je ovo jedan primjer na 1000 onih koji su se pirsali i rodili, a to se nije desilo, al evo, sam da znate da i toga ima.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.