Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2012., 23:16   #2561
Imam problem sa produžavanjem valjanosti kartice na paypalu.Očito nešto ne radim dobro.Idem na profile i na add/edit credit card i pokušam editirati valjanost,utipkam onaj troznamenkasti broj sa poleđine kartice i napišem novu godinu valjanosti i kliknem save i neće....stalno mi javlja da kartica ističe i da moram unijeti novi datum.kako zaboga???
kikibela is offline  
Old 01.05.2012., 21:10   #2562
Naručila sam na e-bayu item koji mi je došao potrgan. Nije bilo nikakvih problema i rasprava, seler mi je odmah vratio novce. No, danas sam od e-baya dobila e-mail da je seller 'recently opened a cancel transaction case for an item you recently purchased'. i još piše da ako ne odgovorim u roku tjedan dana, da će on i bez mog odgovora moći otkazati. Nemam iskustva, što je sada to i čemu služi?
Još mi u poruci od ebaya stoji 'Please agree to cancel your recent purchase.'. Zašto bih se ja sa time složila i što to znači za mene?
Please help
mimimozica is offline  
Old 01.05.2012., 23:50   #2563
Ovako, naručila sam s Jagode Redkenov balzam za 30 eura i pošto je to iznad 200kn, pretpostavljam da će me ocariniti? Nemam nikakvih iskustava sa carinom (osim skrivanja robe po džepovima i džepićima torbi na povratku iz shopping putovanja u Graz) pa me zanima gdje će me točno zvati i koliki postotak uzimaju - 30% ili 10% na ukupni račun?
Jagodi mogu poslati račun/dokument o carini pa će mi povratiti novac?
Ispričavam se ako se pitanje ponavlja, ne stignem cijelu temu ispregledati nažalost, hvala!
ivanovna is offline  
Old 02.05.2012., 01:29   #2564
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Naručila sam na e-bayu item koji mi je došao potrgan. Nije bilo nikakvih problema i rasprava, seler mi je odmah vratio novce. No, danas sam od e-baya dobila e-mail da je seller 'recently opened a cancel transaction case for an item you recently purchased'. i još piše da ako ne odgovorim u roku tjedan dana, da će on i bez mog odgovora moći otkazati. Nemam iskustva, što je sada to i čemu služi?
Još mi u poruci od ebaya stoji 'Please agree to cancel your recent purchase.'. Zašto bih se ja sa time složila i što to znači za mene?
Please help
traži te da otkažeš, zato jer mu onda e bay neće naplatit proviziju za taj item koji je tebi prodao. vratija ti je novce, pa bi bilo ok da mu pristaneš to otkazat da nema dodatnih troškova.
missundaztood is offline  
Old 02.05.2012., 01:40   #2565
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
traži te da otkažeš, zato jer mu onda e bay neće naplatit proviziju za taj item koji je tebi prodao. vratija ti je novce, pa bi bilo ok da mu pristaneš to otkazat da nema dodatnih troškova.
Aha, to je to onda! Ma, samo mi nije bilo jasno zašto. Onda ću tako i napraviti. Puno hvala na odgovoru!
mimimozica is offline  
Old 10.05.2012., 16:40   #2566
Danas sam prvi put platila carinu za narudžbu s jagode. Na koji način funkcionira vraćanje tog novca? Ja im skeniram potvrdu s carine koju sam platila i pošaljem mailom i to je sve?
bejo is offline  
Old 10.05.2012., 17:03   #2567
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Imam problem sa produžavanjem valjanosti kartice na paypalu.Očito nešto ne radim dobro.Idem na profile i na add/edit credit card i pokušam editirati valjanost,utipkam onaj troznamenkasti broj sa poleđine kartice i napišem novu godinu valjanosti i kliknem save i neće....stalno mi javlja da kartica ističe i da moram unijeti novi datum.kako zaboga???
A da ju probaš skroz obrisati pa nanovo unjeti sve podatke? ... samo nagađam...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 10.05.2012., 18:20   #2568
Koliko čekate prije neg kontaktirate feeluniqe ako vam paketić ne dođe? Kako to ide, da li vraćaju lovu ili pošalju novi item? Naime 17.4. sam naručila 3 stvari (svaku u posebnoj narudžbi). Od toga su mi 2 paketića došla prije 10 dana, a trećeg nema nikako
mimimozica is offline  
Old 10.05.2012., 18:34   #2569
Quote:
ivanovna kaže: Pogledaj post
Ovako, naručila sam s Jagode Redkenov balzam za 30 eura i pošto je to iznad 200kn, pretpostavljam da će me ocariniti? Nemam nikakvih iskustava sa carinom (osim skrivanja robe po džepovima i džepićima torbi na povratku iz shopping putovanja u Graz) pa me zanima gdje će me točno zvati i koliki postotak uzimaju - 30% ili 10% na ukupni račun?
Jagodi mogu poslati račun/dokument o carini pa će mi povratiti novac?
Ispričavam se ako se pitanje ponavlja, ne stignem cijelu temu ispregledati nažalost, hvala!
Troškovi carinjenja iznose otprilike 40% ukupne vrijednosti proizvoda.
5rich is offline  
Old 10.05.2012., 18:55   #2570
Jel naručivao tko s ove stranice?
mell256 is offline  
Old 25.05.2012., 01:25   #2571
Evo samo da pohvalim Feelunique i Sigmu paketi su mi stigli u roku 9 radnih dana
i to bez carine
Mariela834 is offline  
Old 27.05.2012., 00:38   #2572
Pozdrav cure..naručila sam parfem na Cheapsmellsu 07.05. i još mi nije stigao..kakva je njihova politika, ukoliko roba ne dođe? Ovo je prvi put da nešto duže čekam i strah me da se nije negdje izgubio Još ću pričekati svakako prije nego ih kontaktiram, možda ima netko još da čeka paketić duže vrijeme, pa da je to zbog nekog zastoja ili nekog drugog razloga?
__________________
Danas sam čula najbolje objašnjenje za greške: ''Ja ovaj život prvi put živim."
..Lana.. is offline  
Old 27.05.2012., 10:10   #2573
mislim da nema potrebe za kontaktom dok ne prodje mjesec dana... meni je jednom iz UK putovalo 50 dana! (taman mi seller vrati novce i za 5 dana se pojavi.)
muukigirl is offline  
Old 27.05.2012., 11:14   #2574
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
A da ju probaš skroz obrisati pa nanovo unjeti sve podatke? ... samo nagađam...
nemojte brisat kartice sa paypala, jer iste ne možete više vratit.

@kikibela - jesi uspila riješit problem?
missundaztood is offline  
Old 27.05.2012., 11:15   #2575
Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure..naručila sam parfem na Cheapsmellsu 07.05. i još mi nije stigao..kakva je njihova politika, ukoliko roba ne dođe? Ovo je prvi put da nešto duže čekam i strah me da se nije negdje izgubio Još ću pričekati svakako prije nego ih kontaktiram, možda ima netko još da čeka paketić duže vrijeme, pa da je to zbog nekog zastoja ili nekog drugog razloga?
vrate novce ako paket ne stigne.
ali sačekaj maksimalno, stići će.
missundaztood is offline  
Old 27.05.2012., 11:20   #2576
Quote:
..Lana.. kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure..naručila sam parfem na Cheapsmellsu 07.05. i još mi nije stigao..kakva je njihova politika, ukoliko roba ne dođe? Ovo je prvi put da nešto duže čekam i strah me da se nije negdje izgubio Još ću pričekati svakako prije nego ih kontaktiram, možda ima netko još da čeka paketić duže vrijeme, pa da je to zbog nekog zastoja ili nekog drugog razloga?
ja bih rekla da 20 dana nije nis, tek nakon 5tj se treba brinuti iako ni tad ne znaci da nece doci
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 27.05.2012., 16:02   #2577
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja bih rekla da 20 dana nije nis, tek nakon 5tj se treba brinuti iako ni tad ne znaci da nece doci
Već kad se spominje parfem, obračunava li se neka posebna carina na parfeme ako im cijena ne prelazi onih 160kn.
Hvala.
anab789 is offline  
Old 27.05.2012., 17:42   #2578
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Već kad se spominje parfem, obračunava li se neka posebna carina na parfeme ako im cijena ne prelazi onih 160kn.
Hvala.
Ne
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 27.05.2012., 21:07   #2579
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
mislim da nema potrebe za kontaktom dok ne prodje mjesec dana... meni je jednom iz UK putovalo 50 dana! (taman mi seller vrati novce i za 5 dana se pojavi.)
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
vrate novce ako paket ne stigne.
ali sačekaj maksimalno, stići će.
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja bih rekla da 20 dana nije nis, tek nakon 5tj se treba brinuti iako ni tad ne znaci da nece doci
..hvala vam cure..

..sačekat ću još, jer mi je draže da se pojavi parfem, nego da vraćaju novce..
__________________
Danas sam čula najbolje objašnjenje za greške: ''Ja ovaj život prvi put živim."
..Lana.. is offline  
Old 27.05.2012., 23:42   #2580
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Već kad se spominje parfem, obračunava li se neka posebna carina na parfeme ako im cijena ne prelazi onih 160kn.
Hvala.
Po zakonu, parfemi se carine bez obzira na cijenu, znači za njih ne vrijedi onih 160kn.
Ovo je dio izvoda carinskog postupka:
"Naime, u poštanskom prometu je propisano oslobođenje od plaćanja carine i PDV-a na pošiljke robe nekomercijalne naravi koju fizičke osobe iz inozemstva besplatno šalju fizičkim osobama u Republici Hrvatskoj, i to do vrijednosti robe u poštanskoj pošiljci do 300,00 kuna, uz uvođenje „novog“ instituta oslobađanja od plaćanja carine na pošiljke zanemarive vrijednosti - oslobođenju od plaćanja carine, kojem bi podlijegale pošiljke koje sadrže robu čija ukupna vrijednost ne prelazi 160,00 kuna, s time da se navedeno oslobođenje na pošiljke robe zanemarive vrijednosti ne odnose na alkohol i alkoholna pića, duhan i duhanske proizvode te parfeme i toaletne vode."
bejo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.