Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 08:56   #9661
originali


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 27.10.2014., 12:50   #9662
meni se jednom proslo ljeto desilo da mi s feela dosao paket nakon mjesec dana, ne znam sto se desi da vecina dodje kroz par dana pa onda zastoj mjesec dana :/

cure, jel imate neki provjereni link za EL anr s ebaya?
mogu se i samplici naruciti ako sam dobro negdje ubola?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Old 27.10.2014., 14:04   #9663
upravo mi je stigao feel naručen 16. 10. (uz onaj kod za -10 funti) i poslan 22. 10.
onog od 2. 10. nema na vidiku, tako da i ja brojim do 35. dana. inače mi je feel dosad bio zapravo najbrži i najpouzdaniji, a ovo se baš moralo dogoditi s ružem koji je LE i out of stock
malimi is offline  
Old 29.10.2014., 14:34   #9664
meni je danas stigao feel, onaj s onim super kodom :klap:
moćna carica is offline  
Old 29.10.2014., 15:54   #9665
Meni jučer stigao paket s feela, narucen 16 a sipan 23.10
sandra7 is offline  
Old 29.10.2014., 16:07   #9666
i meni je stigao. dugo im je trebalo da pošalju, ali je paket stigao u rekrodnom roku!
jojo21 is offline  
Old 29.10.2014., 16:10   #9667
Cult Beauty shippan 22.10. stigao danas. Oni i feel su su stvarno najbrzi.
orangecounty is offline  
Old 29.10.2014., 17:53   #9668
i meni danas stigao feel od 16.10., shippan 23. mislim
Timbalandica is offline  
Old 29.10.2014., 18:07   #9669
Meni su tek danas poslali, a naručila sam 17.10.
Kitty Kat is offline  
Old 29.10.2014., 18:08   #9670
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
i meni danas stigao feel od 16.10., shippan 23. mislim
i meni stigao feel shippan isti dan
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 29.10.2014., 19:59   #9671
Bok, imala sam narudzbu sa strawberry.net i sad mi je dosla obavijest da su carinili paket i da mi je naplacen pdv. Cijena paketa je 235kn i shippano je iz Svedske. I sad me zanima zasto, zar ne bi posiljke unutar EU trebale prolaziti bez placanja carine i pdv-a? Jedino sto mi je cudno da na obrascu pise drzava korisnika: trece zemlje.
Pa molim da mi netko pojasni, ne kupujem online inace.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Old 29.10.2014., 20:56   #9672
strawberrynet je registriran u Hong Kongu, nema veze što šalju iz Švedske.
kod carinjenja se gleda porijeklo robe, tj. u ovom slučaju zemlja u kojoj je firma registrirana.
jojo21 is offline  
Old 29.10.2014., 21:07   #9673
Skarabej ne brini. Skeniraj uplatnice i papir od carine i popuni obrazac za povrat
http://eu.strawberrynet.com/vat_refund.aspx
Urbana is offline  
Old 29.10.2014., 22:31   #9674
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Skarabej ne brini. Skeniraj uplatnice i papir od carine i popuni obrazac za povrat
http://eu.strawberrynet.com/vat_refund.aspx
Znam za to, samo me zanima zbog cega sad trebam platiti porez ako je roba stigla iz EU. Sad je tu vec stvar principa :-)
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Old 29.10.2014., 22:39   #9675
Bilo je vec govora o tome, da se ne upetljavam sad u tocne pojmove, budem napisala onako kako sam ja to skuzila,pa ako je nesto krivo nek me netko ispravi.
Dakle, ako se nesto uvozi iz "vana" u eu treba platiti porez u nekoj zemlji, recimo netko nesto uveze iz bosne u hrvatsku mora platiti porez, a onda ako dalje preprodaje recimo u njemacku na placa se porez. ALI, neki od webshopova su registrirani izvan eu, a unutar eu imaju samo kao skladista, pa ne uvoze robu u eu, nego ju samo privremeno skladiste, ne placaju porez nijednoj zemlji u eu, pa se zato kod nas naplacuje
-donna- is offline  
Old 29.10.2014., 23:54   #9676
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
Bilo je vec govora o tome, da se ne upetljavam sad u tocne pojmove, budem napisala onako kako sam ja to skuzila,pa ako je nesto krivo nek me netko ispravi.
Dakle, ako se nesto uvozi iz "vana" u eu treba platiti porez u nekoj zemlji, recimo netko nesto uveze iz bosne u hrvatsku mora platiti porez, a onda ako dalje preprodaje recimo u njemacku na placa se porez. ALI, neki od webshopova su registrirani izvan eu, a unutar eu imaju samo kao skladista, pa ne uvoze robu u eu, nego ju samo privremeno skladiste, ne placaju porez nijednoj zemlji u eu, pa se zato kod nas naplacuje
E to vec ima puno vise smisla, hvala puno
Znaci li to da ukoliko kupim nesto iz EU shopa, registriranog i sve u EU, znaci li to da ako cijena vec ukljucuje pdv te zemlje, onda ga necu morati platiti u HR. Malo je offtopic mozda, ali razmisljam kupiti neke stolice iz UK shopa, pa da mi ne opi*de i porez na to i ispadne da mi je bilo bolje tu kupiti.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Old 30.10.2014., 08:03   #9677
Da, to znaci to

Mozes slobodno kupiti stolice
orangecounty is offline  
Old 30.10.2014., 08:06   #9678
Quote:
skarabej kaže: Pogledaj post
E to vec ima puno vise smisla, hvala puno
Znaci li to da ukoliko kupim nesto iz EU shopa, registriranog i sve u EU, znaci li to da ako cijena vec ukljucuje pdv te zemlje, onda ga necu morati platiti u HR. Malo je offtopic mozda, ali razmisljam kupiti neke stolice iz UK shopa, pa da mi ne opi*de i porez na to i ispadne da mi je bilo bolje tu kupiti.
malo je OT ali daj link shopa
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 30.10.2014., 15:21   #9679
znatizelje radi, kolka je postarina za stolice? meni znaju i za neku odjevnu sitnicu ili shower gel htjet naplatit 11-15 funti
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 30.10.2014., 17:59   #9680
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
malo je OT ali daj link shopa
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
znatizelje radi, kolka je postarina za stolice? meni znaju i za neku odjevnu sitnicu ili shower gel htjet naplatit 11-15 funti
Stolice su ove i po proračunu piše da im je shipping besplatan, iako na siteu nisam to izričito našla. U principu kako koji i ovisno o iznosu. Iako sam znala naletjeti i na 30ak eura/funti.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.