Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 17:03   #1
Šta da radim?

inace volim starije zene i upoznao sam tu neku gospodju od 50 god,ja imam 32 i poceli smo se dop preko fb i onda smo se nasli i sexali,ona je udana i ja sam ozenjen,nisam joj nista obecavao,ali sad mi je pocela pisat poruke,milo moje,ljubavi i puse i srca,sad mi salje poruke kad god negdje ode,dobro jutro kako si,ja sam na trznici,sad sam kod prijateljice,sad sam ovdje,sad sam ondje,ne pusta me!
ne znam sta da napravim,htio sam se jos jednom sexat s njom jer je zgodna ali mi se neda navlacit s nekim stvarno,danas sam joj napisao da je ne zelim povrijedit ili joj obecavat nesto i pitao sam je da li je zaljubljena,rekla je da nije ali sta i da je,ja sam rekao da ne zelim to,i onda je rekla ma ne brini nista ti se ne moras u mene zaljubit,pocela mi je slat poruke na mob doma a samo smo se jednom vidjeli,inace nisam neki zenskar,mislili smo se samo upoznat i ici na kavu ali desilo se,da probam jos jednom s njom ili da ju pustim jer me strah da nece postat posesivna ili sta ja znam,zena da mi sazna ubila bi me..
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:12   #2
uzas
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:13   #3
jago,da sam tako odmah rekao mozda nebi nista bilo,znas kako je,uzmi ili ostavi kod nas muskih,a sad joj govorim jer ipak nisam ocekivao odmah nakon par dana ovakvu dramu,jesam da u nju,dala mi i bez kondoma,jbg jednom se zivi..
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:14   #4
a niš, oteži pa dokle ide, možda ju prođe
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:15   #5
Zapravo me jedino zbunjuje šta je to "mobitel doma" na kojeg se šalju poruke?

Uglavnom, preporučam filmski klasik "Fatalna privlačnost".

A ako baš se hoćeš opet seksat, pa gle. Bit će opsjednuta poseksate li se jednom ili dvaput, potpuno jednako.

Pa ono, već kad moraš trpit sve te gluposti....
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:25   #6
Quote:
lovator32 kaže: Pogledaj post
jago,da sam tako odmah rekao mozda nebi nista bilo,znas kako je,uzmi ili ostavi kod nas muskih,a sad joj govorim jer ipak nisam ocekivao odmah nakon par dana ovakvu dramu,jesam da u nju,dala mi i bez kondoma,jbg jednom se zivi..
pa jebi i uzivaj pripazi se sifilisa
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:32   #7
ok jos veceras cu se nac i sexat s njom pa cu joj lijepo objasnit,ne volim to s mobitelima jer ne radim to cesto,nakon ovog vjerovatno necu vise trazit dugo vremena nista jer bas i nemam zeludac za ta sranja (laganje,krivnja itd)


WATAFAK? sifilis jos postoji?sta nije to iskorijenjeno?

Zadnje uređivanje Teta2U : 06.04.2012. at 17:42.
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:34   #8
Da. Sifilis i dinosauri. Prohujali s vihorom.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 18:07   #9
Quote:
lovator32 kaže: Pogledaj post
inace volim starije zene i upoznao sam tu neku gospodju od 50 god,ja imam 32 i poceli smo se dop preko fb i onda smo se nasli i sexali,ona je udana i ja sam ozenjen,nisam joj nista obecavao,ali sad mi je pocela pisat poruke,milo moje,ljubavi i puse i srca,sad mi salje poruke kad god negdje ode,dobro jutro kako si,ja sam na trznici,sad sam kod prijateljice,sad sam ovdje,sad sam ondje,ne pusta me!
ne znam sta da napravim,htio sam se jos jednom sexat s njom jer je zgodna ali mi se neda navlacit s nekim stvarno,danas sam joj napisao da je ne zelim povrijedit ili joj obecavat nesto i pitao sam je da li je zaljubljena,rekla je da nije ali sta i da je,ja sam rekao da ne zelim to,i onda je rekla ma ne brini nista ti se ne moras u mene zaljubit,pocela mi je slat poruke na mob doma a samo smo se jednom vidjeli,inace nisam neki zenskar,mislili smo se samo upoznat i ici na kavu ali desilo se,da probam jos jednom s njom ili da ju pustim jer me strah da nece postat posesivna ili sta ja znam,zena da mi sazna ubila bi me..

Da se zaljubila rekla bi ti jasno zaljubila sam se. To ti je iskusna zena, svako ti voli ljepu rijec. Ti joj pases i neko vrijeme ce ti to slati pa ce stati i onda ces ti o njoj pocet vise razmisljat i krece standardna igra.

zenska te hoce sto duze za sebe. Nema ti tu niceg opasnog.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 21:04   #10
ah cuj ako te pali stara onda ,uzivaj,ali to sto ona tebi dosaduje ocito si joj dao krive smjernice ,pa zeli da ti dokaze da pored muza i tebe nema nikog
vjerovatno ni muzu negovori kad ide na trznicu itd,oce te na duze ,ako za nista drugo za mladog pastuha ,ocito njoj dobrog u sexu ..tko zna kolko nju muz usrecuje u sexu ..malo teze za povjerovat
adryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 02:00   #11
@autoru, koja si ti muškarčina kad se bojiš svoje žene?

(znaš li da žena koja fizički napadne drugu osobu (muža) može biti oslobođena
optužbi radi opravdanja da je u pms-u?
-imaj to na umu sljedeći put kad guraš gdje ne bi trebao. )


a babu pošalji u starački ako ne kuži lijep način na koji si ju otpilio
__________________
Not all those who wander are lost.
_ribitza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 09:41   #12
Znam, budi perverzan, govori šta bi joj radio (stvari koje normalno nebi nikad radio) pa će pobjeć )))
imbra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 09:44   #13
Ja mislim da ti nju nisi zadovoljio kako treba.Zato je ona dosadna.Sigurno vidi da imaš potencijala al da neznaš.Te starije tete su jako željne i iskusne a vi mladi dodjete i to obavite na brzinu i polovično.To što ti je dala bez kondoma znači da je u menopauzi odavno a to opet nešto drugo znači.Vidi se da nemaš pojma.Ljepo se javi na mobitel i odi i dobro ženu zadovolji i vidjet češ kako će ti onda dati mira!
red_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 09:45   #14
Gadno.

A ništa, uvijek možeš naći nešto pozitivno za reći ženi kad te otkrije. naprimjer.

''Draga tako ću i tebe jebavati kad budeš imala 50, tako da možeš biti sretna''
i odmah se baciš na posao, makar silom, žena ti je !
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 09:54   #15
u pitanju su žene...ženke...ako te ne ubije žena, ova će te sigurno

i neka...osobno ću kupit novine kad izađeš u njima
sjeverni-vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:32   #16
ne kontam sta je mladom muskarcu privlacno na starim tetama.
objesene sise i guzica, jer u tim godinama sve se spusta dolje.zena je vec u klimakteriju bogati, mozes slobodno svrsavat u nju bez kondoma(ako zanemarimo spolno prenosive bolesti)
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:34   #17
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
ne kontam sta je mladom muskarcu privlacno na starim tetama.
objesene sise i guzica, jer u tim godinama sve se spusta dolje.zena je vec u klimakteriju bogati, mozes slobodno svrsavat u nju bez kondoma(ako zanemarimo spolno prenosive bolesti)
ima jako zgodnih teta i u petoj deceniji
De Niro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:49   #18
Quote:
De Niro kaže: Pogledaj post
ima jako zgodnih teta i u petoj deceniji
ma ima ali...
vidis da ga teta gnjavi, jos ce se zaljubit u njega pa nece imat mira ni on a ni njegova zena.
zena u klimakteriju moze biti opasna
marionbloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:55   #19
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da. Sifilis i dinosauri. Prohujali s vihorom.


da slusaj autore

Quote:
De Niro kaže: Pogledaj post
ima jako zgodnih teta i u petoj deceniji
pa iskreno te su vec jako rijetke

koliko god da zena drzi do sebe i pazi, godine cine svoje jednako kao i na muskarcima

Zadnje uređivanje Teta2U : 07.04.2012. at 14:50.
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:47   #20
sinoc sam bio s njom i sranje,kad sam se vracao doma udario sam s autom i pao mi zmigavac,dosao sam kasno doma i jos bez zmigavca,reko sam zeni da sam naletio na prijatelja koji je bio pijan (pije inace i zna ga i potvrdit ce,al ne zna nista o ovoj)i da sam ga bacio do doma a zmigavac da su mi neka djeca iscupala preko noci dok je bio parkiran,u lazi su kratke noge ,znam da zna da je neko sranje ali nije nista rekla,ali saznat cu za oko tjedan kad prokuha jer joj obicno toliko treba..
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger