Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 19:19   #141
ljepe su Vodice, i svoje prijatelje sam iz Slovenije tamo uputio, i odlucili su da ce ici, pa sam dosao na forum da vas pitam da li postoji neki sajt kao ovi nasi klasicni sto nude apartmane u raznim dijelovima Hrvatske, samo mi treba nesto na slovenskom kako bi se oni mogli snaci? hvala vam!
Gonzole is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:19   #142
Pas traži dom....nalazi se u Šibeniku...

https://www.forum.hr/showpost.php?p=38982151&postcount=7

Hvala vam..
__________________
s one strane svijeta

Zadnje uređivanje Hypatia72 : 14.04.2012. at 22:26.
Hypatia72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 19:59   #143
Mene zanima kakva je ono ruševina u Vodicama kraj Ville Matilde? Zašto to tak zapušteno i uništeno stoji tako već godinama? O čemu je riječ ?
I ono, daj počnite se malo ranije turistički aktivirat a ne da popravljate, nasipavate obale, betonirate kad turisti već dođu. Tako vam nitko neće dolaziti jer se ne trudite da animirate ljude da dođu ranije. Gledam kako penzioneri koji većinom dođu u predsezoni ne mogu ni prošetat uz obalu jer nema svjetla !!!! Ajde, možete vi i bolje.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 01:15   #144
Zna li tko nudi li netko posao u Vodicama? Studentica sam i radila bih bilo što - konobarenje, čišćenje, prodaja, recepcija. Imam iskustva zadnjih nekoliko godina u svim turističkim branšama, bit ću od idućeg tjedna do kraja sezone u Vodicama, pa bih jako željela naći neki posao.
Ako tko nudi ili zna nekog tko nudi - pp!
néant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 17:09   #145
Ljudi može pomoć. Trebam ime konobe koja je se nalazi odma DO konobe Makine. U toj konobi koju tražim inače se navečer pušta domaća muzika. Hvala.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 23:23   #146
Iako je prošlo i više od tjedan dana od pitanja evo odgovora pa možda još nekom pomogne. Zove se Eko Dalmacija.
rudi_aleksandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 23:40   #147
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Ljudi može pomoć. Trebam ime konobe koja je se nalazi odma DO konobe Makine. U toj konobi koju tražim inače se navečer pušta domaća muzika. Hvala.
Eko Dalmacija.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 11:49   #148
Makar su mi sanse minimalne, pokusat cu upitat svejedno. Prosli tjedan u noci sa srijede na cetvrtak izgubila sam Zippo upaljac koji mi je bio jako drag vjerojatno mi je negdje u Exitu ispao, gore na kaucu onom il tako nesto. Ako ga je netko kojim slucajem pronasao, ili zna nekoga da ga je pronasao, bila bi mu zahvalna do kraja zivota. Slijedi i novcana nagrada.
Hvala unaprijed i ni na cemu vjerojatno, ali hej, nada umire posljednja.
__________________
...ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu!
Gaeilge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 04:57   #149
Quote:
muškoPseto kaže: Pogledaj post
Najlipse vodice. Dugo sam ko klinac mislija da nije bas nijidealnije misto za ostarit
Sad kad san puno proputova i puno toga kusa nebi ih minja ni za sta
hmm kaj nije split najlipsi grad na svitu?
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 15:24   #150
Ako netko treba preporuku gdje u Vodicama ne uzeti sobu, samo nek se javi.
Da ne bi bilo zabune, nisam ja tamo bila, ali su mi pricali, pa tko hoce nek vjeruje, tko nece, ne mora.
Dakle 14 eura za 1 krevet. + 1 euro za koristenje kuhinje.
Ali, tek kad dodjes tamo saznas da kuhinju mozes koristiti samo do 22h. Sto znaci ako dodjes s plaze/kave iza toga ostaje gladan.
Na terasi se smije boraviti samo do 24h
Gazdarica je vrlo pedantna, pa to i od gostiju ocekuje (sto je u principu ok), a ako pokazes da si neuredan (ostavis prljavo iza sebe) onda se dere (umjesto da ukaze na propust na kulturan nacin) i ponavlja vise puta prigovaranje za istu stvar. Papirnate rucnike u kuhinji moras stediti i prigovara ako ih vise odjednom potrosis. Sudoper nije dovoljno obrisati sa sudoperom (spuzvastom krpicom), vec se nakon toga mora potpuno osusiti suhom krpom. Svakodnevno ulazi u sobe i prmjesta stvari...skuplja ih i stavlja u torbe, mice cipele/sapune simo-tamo, uzima rucnike (od gostiju) da ih opere. Navodno cisti sobu, ali pod kojeg kao opere je prljav nakon pranja isto kao i prije.
Kako se trima osobama u trokrevetnoj sobi pozeljala prikljuciti jos jedna, pitali su za dozvolu da ih bude cetvero u toj sobi s tri kreveta, sto je gazdarica dopustila, ali je naplatila punu cijenu kao da ima 4 kreveta, svih 14 eura + 1 za kuhinju....kao da su kuhinju koristili vise jer je bila jedna osoba vise. A ni viska plahti oprati nije trebalo... Mozda ni oni nisu bili bas idealni gosti, vjerojatno nije bas nitko...uglavnom bili su nezadovoljni.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 15:39   #151
Vratila se ponovno sa godišnjeg iz kvarta Vodice - Tribunj. Ostala bih ja i duže ali mi ne daju .
Dakle, htjedoh samo napomenuti da ne bi bilo loše da do slijedeće godine na onim dijelovima od Plave plaže prema Tribunju i s druge strane od onog tobogana prema Srimi u onaj zidić uz šetnicu lijepo ugradite diskretno svijetlo. Vjerojatno želite zadržati tračak romantike ali bilo bi lijepo da ljudi ne trebaju nabadati i popikavati se (pogotovo za mladog mjeseca ). Evo ja ću se primit posla ako neće nitko drugi
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:25   #152
Ima li neko malo vremena i zivaca da mi pomogne oko jedne osobe iz Vodica ? Nisam ga vidio 20 godina ... Hitno m ije !
partizan33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 17:46   #153
Vodice..


Znan da to nije zahvalno govorit.. Al vodice su mi jedno od najružnijih malih mista u dalmaciji. Znan da je to sad grad, al meni je teško pojmit. pa kažem misto. Ni bolnice ni škole (srednje)..
Istina..čisti su i uredni i lipo oni zasade to cviće i urede klupe i šetnice..al to je sve izbetonirano. Oni dućani u marini su mi teško ruglo.
Nema mi taj dalmatinski štih. Osim u onih par uličica u centru, al to je to. Međutim tamo ionako ničeg nema. Sve je orijentirano prema tom masovnom turizmu i klijenteli koja izlazi u haciendu, exit, hooka bar i slično. Plaže su katastrofalne. Osim šta su ljudi na ljudima, more je šporko i ona plava zastava je totalno nezaslužena. Vodice nemaju mi ništa zanimljivi ili lipo za vidit.

O ljudima nemam reć ništa ružno jer znan puno vodičana.

Na feštu dođem svake godine

Sad će zlobnici reć "nemoj ni dolazit" . Al neko može bit ružan pa nam je svejedno drag
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:56   #154
true
__________________
s one strane svijeta
Hypatia72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:58   #155
ali vjeruj mi ima još ružnijih...sva mala mjesta , većina uz srednji jadran su postala lakrdija i ruglo...oš Pakoštane, oš Zablaće, u name it...nema ni D od Dalmacije samo utvare koje podjećaju na kombinaciju Las Vegasa i austrijskog kičeraja
__________________
s one strane svijeta
Hypatia72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 22:52   #156
Quote:
Hypatia72 kaže: Pogledaj post
ali vjeruj mi ima još ružnijih...sva mala mjesta , većina uz srednji jadran su postala lakrdija i ruglo...oš Pakoštane, oš Zablaće, u name it...nema ni D od Dalmacije samo utvare koje podjećaju na kombinaciju Las Vegasa i austrijskog kičeraja
Znan, bila sam u svim nabrojenima.. Istina..

Al aj, Pakoštane, Zablaće, Brodarica, Žaborić, Grebaštica, Srima.. to mi nije taj rang...Al, istina..sve su izbetonirana naselja bez duše.

Al ja sam konkretno mislila na ovi veći rang mista: Vodice, Primošten, Rogoznica.. Rogoznica mi je isto bezvezna.. Primošten je lip
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 19:46   #157
Vodičanin oživljava temu
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 19:07   #158
Ima li sta nova u Vodicama?jel se sta gradilo ,sredjivalo?'
tanya2108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 21:11   #159
Pa,dobili smo knjižnicu (kod TZ-a/Stare Škole),renovira se Pijaca i gradi se Poliklinika na putu za Šibenik,i tako to.
Ah da,imamo i Happy video:
http://www.youtube.com/watch?v=zhyeZzgq8UM
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 15:16   #160
idem busom...pa me zanima neka mirnija plaža da se može pješke iz centra doći....nije problem ni hodanje 20ak min recimo....volim recimo urbanije sredine,da ima ljudi vreve događanja...ali čisto ukoliko poželim malo pobjeći od toga
i naravno dobri morski plodovi?
1)dobra klopa? prednost morski plodovi
2)nightlife? gdje najbolje...elektronska glazba prednost
3)izleti...gdje...cijene ?
vaša neka iskustva...vaši prijedlozi...gdje ići/što izbjeći vaša iskustva itd.
puno hvala unaprijed..dobar provod svima ovo ljeto

https://www.youtube.com/watch?v=Mf-TT0LOtX8
lokiviking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.