Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2004., 21:54   #321
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Ponekad. Prava rijetkost.

a ponekad (čula na ušesa svoja) ga zovu i ... ejč di ziz
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 21:57   #322
Quote:
Ironside kaže:
A ti se prestani preseravati jer i u Hrvatskoj, kad se koristi kratica uvijek će se napisati CIA a ne COA ili SOA i uvijek će se napisati FBI, a ne FIB ili SIB neovisno o prijevodu Federalni istražni biro ili Savezni istražni biro.

Osim suzbijanja ustaštva, vidiš da me ti zapošljavaš i na poslovima suzbijanja budalaština.
QED: ako nije COA, nego CIA, nije ni SDS, nego SDB.

hvala i dovidjenja.

p.s. zalosti me cinjenica da me u ovoj lingvistickoj raspravi podrzavaju i polupismeni desnicari..
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 21:59   #323
Quote:
revolution kaže:
a ponekad (čula na ušesa svoja) ga zovu i ... ejč di ziz
E, pa da. HEJCH DEEE ZEEEEEE.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 22:00   #324
Quote:
rompepe kaže:
p.s. zalosti me cinjenica da me u ovoj lingvistickoj raspravi podrzavaju i polupismeni desnicari..
Popusi ti ***** ovom polupismenom desnicaru.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 00:29   #325
Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Ironside kaže:
Gle, bauštelac, ja ti napisah jedamput, skraćeno da i ti možeš shvatiti, te glavne razloge za pobunu:
Razlog je dvojak:
S Miloševićeve strane bila je to zaglušujuća velikosrpska propaganda.
S Tuđmanove strane bilo je to odbijanje i samog razgovora o položaju Srba u Hrvatskoj, zatim "izgon" Srba iz Ustava, izgon s posla, iz stanova i iz života.

samo što ti to zaboraviš. Pa dobro, ako bude trebalo, ponavljat ću ti to na svakoj stranici.

Ponavljaj ti ćaći svome, meni ne moraš!

Naravno, ti jadni Srbi... s jedne strane čika Milošević, a s druge strane čika Tuđman... ovaj jedan manipulira s njima, a ovaj drugi ih ugrožava... e, a da tih ljutih čika nije bilo Srbi bi objeručke prihvatili neovisnost svoje domovine.

Isto k'o i ti!
Quote:
Ti mi reci kad su ga 1990. imali!
A naoružali su se dijelom otimajući oružje iz PP, onoga što je ostalo od TO, a kasnije ih je naoružala SDS Srbije i dijelom JNA, s time da su ostaci potpuno srbizirane JNA prije povlačenja iz Hrvatske, oformili i naoružali tzv. SVK.
Ne pričaj nebuloze. JNA ih je od samog početka naoružala. Da im nije bilo JNA i oružja JNA ne bi im "Krajina" preživjela ni tri dana.
Gle čuda, jugofašisti i četnici ruku pod ruku. Ništa novo. A, ti trubi.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 09:56   #326
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Ironside kaže:
Pogledaj si naslov topica, napušeni! Raspravljamo li mi o Vukovaru, a onda s tim u vezi i događanjima koja su dovela do njegove opsade i razaranja. Dakle, ti i ljubavnica Juana Lopeza, možete otvoriti topic o bici na Sutjessci,a ja ću odlučiti hoću li se u raspravu uključiti. Pa nećete valjda vi odlučivati o čemu ću ja pisati, a o ćemu neću.
Nosite se!
Ljutnja je znak slabosti. Ko je ovdje postavio pitanje o čemu ćeš ti pisati. To nikoga nije briga i to je tvoja stvar. Ovdje je samo bilo govora o tvojoj nadaleko poznatoj dvoličnosti i licemjerju koja je uz tvoje laganje jedina konstanta tvog piskaranja po Forumu.


Još mi nisi naveo koje je to Srbe Tuđman "izgnao iz života" pa su se oni pobunili. Spisak molim. Nije valjda da si opet lagao i izmišljao po običaju.
Etna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 10:25   #327
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Etna kaže:

Još mi nisi naveo koje je to Srbe Tuđman "izgnao iz života" pa su se oni pobunili. Spisak molim. Nije valjda da si opet lagao i izmišljao po običaju.
Spiskovi nisu predmet mojeg interesa, ja imam svoje pamćenje i svoje iskustvo. Znam dobro što je i od mene traženo.
A na ovom topicu naveo sam spisak vukovarskih Srba, koje je prije otvorenog sukoba "smirio" Merčep.
Nije ti dovoljno? Koji još spisak hoćeš? Kninski? Nema ga, jer su kninski Srbi spriječili "merčepe" da im uopće dođu.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 10:35   #328
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Ironside kaže:
Spiskovi nisu predmet mojeg interesa, ja imam svoje pamćenje i svoje iskustvo. Znam dobro što je i od mene traženo.
A na ovom topicu naveo sam spisak vukovarskih Srba, koje je prije otvorenog sukoba "smirio" Merčep.
Nije ti dovoljno? Koji još spisak hoćeš? Kninski? Nema ga, jer su kninski Srbi spriječili "merčepe" da im uopće dođu.
Hoću spisak pobijenih Srba prije balvan revolucije. Ti si napisao između ostalog " da su se Srbi pobunili jer ih je Tuđman izgnao iz života a to znači valjda ubijanje". Daj dokaz za tu svoju tvrdnju.

Spisak vukovarskih Srba koje je smirio Merčep 1991 -ve u tijeku već zahuktalog rata nije bila tema uopće niti je to traženo. O tome može drugi put. Sad mi treba spisak pobijenih Srba prije balvan-revolucije. Pa nisu valjda digli bunu bez-veze. Sigurno ih je podosta ubijeno prije toga inače ne bi podigli krvavu bunu. A pošto i ti tvrdiš da su "izgnani iz života" htio bi samo spisak tih koji su "izgnani iz života" prije 12.08 1990 i srpske pobune. A može i spisak i ubijenih Srba do kraja 1990... dajem ti bonus i četiri mjeseca nakon pobune. Idemo Feniks. Imena na sunce.
Etna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 10:40   #329
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Ironside kaže:
Spiskovi nisu predmet mojeg interesa, ja imam svoje pamćenje i svoje iskustvo. Znam dobro što je i od mene traženo.
Kako ovo gore

Quote:
Ironside kaže:
A na ovom topicu naveo sam spisak vukovarskih Srba, koje je prije otvorenog sukoba "smirio" Merčep.
pomiriti s ovim dolje. Koliko osoba nepomirljivih živi u tvom tijelu Feniks.




Vidiš da te ipak spiskovi zanimaju. Spisak pobijenih Srba prije balvan-revolucije molim. Ovdje si pohvaljen a i ti sam sebe najviše hvališ da si jedini koji imaš argumente. Sad će ispast ako ne daš spisak da si samo obično lupetalo koje nema argumente za svoje tvrdnje i da sereš bezveze.
Etna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:01   #330
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Etna kaže:
Sad će ispast ako ne daš spisak da si samo obično lupetalo koje nema argumente za svoje tvrdnje i da sereš bezveze.
jadan starac, pusti ga da sere na miru
phoenix2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:23   #331
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
phoenix2012 kaže:
jadan starac, pusti ga da sere na miru
e to vec nije u mogucnosti jer je inkontinentan.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:01   #332
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Etna kaže:
Hoću spisak pobijenih Srba prije balvan revolucije. Ti si napisao između ostalog " da su se Srbi pobunili jer ih je Tuđman izgnao iz života a to znači valjda ubijanje". Daj dokaz za tu svoju tvrdnju.
Ma tko jebe tebe i ono što ti hoćeš! Kao da su blokiranjem ceste kninski Srbi nekoga ubili? A pobuna nije uslijedila istodobno na svim područjima (17. 08. 1990.) kad i u Kninu.
Što se praviš ludim, Vulcano, kao da to ne znaš? A možda u svojem sljepilu i ne znaš!?
Kad su Srbi u istočnoj i zapadoj Slavoniji počeli podizati barikade i postavljati prepreke na cestama? Kad se to "događa" Borovo Selo?


Quote:
Spisak vukovarskih Srba koje je smirio Merčep 1991 -ve u tijeku već zahuktalog rata nije bila tema uopće niti je to traženo. O tome može drugi put. Sad mi treba spisak pobijenih Srba prije balvan-revolucije. Pa nisu valjda digli bunu bez-veze. Sigurno ih je podosta ubijeno prije toga inače ne bi podigli krvavu bunu. A pošto i ti tvrdiš da su "izgnani iz života" htio bi samo spisak tih koji su "izgnani iz života" prije 12.08 1990 i srpske pobune. A može i spisak i ubijenih Srba do kraja 1990... dajem ti bonus i četiri mjeseca nakon pobune. Idemo Feniks. Imena na sunce.
Spisak vukovarskih Srba koji su likvidirani prije 05. 08. 1991. ti je podastrijet, a ja zaista ne znam tko je od njih kad ubijen, ali znam da su svi ubijeni prije srpske pobune u Vukovaru.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 20:55   #333
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Ironside kaže:
Ma tko jebe tebe i ono što ti hoćeš! Kao da su blokiranjem ceste kninski Srbi nekoga ubili? A pobuna nije uslijedila istodobno na svim područjima (17. 08. 1990.) kad i u Kninu.
Što se praviš ludim, Vulcano, kao da to ne znaš? A možda u svojem sljepilu i ne znaš!?
Kad su Srbi u istočnoj i zapadoj Slavoniji počeli podizati barikade i postavljati prepreke na cestama? Kad se to "događa" Borovo Selo?




Spisak vukovarskih Srba koji su likvidirani prije 05. 08. 1991. ti je podastrijet, a ja zaista ne znam tko je od njih kad ubijen, ali znam da su svi ubijeni prije srpske pobune u Vukovaru.
Dakle sve što si srao srao si bez argumenata. To sam htio čuti. Ne znaš kada, ne znaš kako, ne znaš gdje ništa ne znaš a sereš.


Jasno ko dan. A sad obriši pjenicu sa staračkih usnica.
Etna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 21:36   #334
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Etna kaže:
Ljutnja je znak slabosti.

........nadaleko poznatoj dvoličnosti i licemjerju ..........

.........koja je uz tvoje laganje .................

.........tvog piskaranja ................

..........opet lagao i izmišljao po običaju............

E glavno da je on nekome rekao da je ljutnja znak slabosti

Gdje si to pročitao ? U spomenaru ?
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 21:38   #335
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Also sprach Vulcano

Quote:
Etna kaže:
što si srao srao si bez argumenata.

ništa ne znaš a sereš.

Ne reče li ti da je ljutnja znak slabosti ?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.