Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 02:27   #1161
Znači, iskasapili su verziju koju smo mi gledali, i to brutalno
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 00:47   #1162
Da... Samo, meni je baš bezveze što nisu na Novi pokazali scenu kod psihijatra, to me baš zanima... Isto k'o i Ana Laura i Ramiro u bolnici, toga se ne sjećam. Gdje si to našla @groga? Ja sam pogledala capítulo final s Televise i nije toga bilo...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 01:34   #1163
Ana Leticia va al psiquiatra
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 17:29   #1164
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Isto k'o i Ana Laura i Ramiro u bolnici, toga se ne sjećam. Gdje si to našla @groga? Ja sam pogledala capítulo final s Televise i nije toga bilo...
Ta scena kratko traje, možda ti je promakla ili si zaboravila. Prikazana je na nova tv u cap 122, koja je išla u petak uveče kao prvi deo finala, nije prikazana na Estrellas. Uglavnom, A. Lucía poseti Marcela, on je pita sta ima, ona prvo kaže ništa, ali on vidi da ima nešto i ona mu prizna da je oterala A. Leticiu i da ju je strah da mu ludača ne naudi, neće da ga ostavi samog itd., nakon toga u bolničku sobu su ušli A. Laura i Ramiro i A. Laura je komentarisala kako je mislila da može pomoći ludači, ali nije uspela- nešto u tom stilu, sledeća scena vidimo ludaču koja ide da poseti sina.

Koliko različitih verzija iste sapunice sam odgledala, osećam se kao u zoni sumraka
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 21:55   #1165
Quote:
groga kaže: Pogledaj post
Ta scena kratko traje, možda ti je promakla ili si zaboravila. Prikazana je na nova tv u cap 122, koja je išla u petak uveče kao prvi deo finala, nije prikazana na Estrellas. Uglavnom, A. Lucía poseti Marcela, on je pita sta ima, ona prvo kaže ništa, ali on vidi da ima nešto i ona mu prizna da je oterala A. Leticiu i da ju je strah da mu ludača ne naudi, neće da ga ostavi samog itd., nakon toga u bolničku sobu su ušli A. Laura i Ramiro i A. Laura je komentarisala kako je mislila da može pomoći ludači, ali nije uspela- nešto u tom stilu, sledeća scena vidimo ludaču koja ide da poseti sina.

Koliko različitih verzija iste sapunice sam odgledala, osećam se kao u zoni sumraka
Aha, to je tu, znači Ne, nisam to vidjela, te dvije minute mi je nešto bilo zaštekalo, baš na toj sceni u bolnici...

Ovo za verzije - u pravu si, haha Skroz... Ja sam sebi smiješna - kako sam popljuvala u početku, da bih na kraju gledala 2 puta
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:47   #1166
Moze mi netko rec gdje mogu gledat seriju a da nisu rezane epizode?? Gledam na odlicnoj stranici di je super kvaliteta al vidim na youtubeu da su vazne scene izrezane .
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 01:21   #1167
I Univisionova i meksička verzija su kraćene, tj. rezane su scene. Neke koje su bile na Univisionu nisu bile u meksičkoj i obrnuto. Jedina komplenta verzija se može pronaći sa ruskim titlom koja ide na nekom njihovom kanalu. Ali tu moraš downloadovati epke, nema online.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 02:19   #1168
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
I Univisionova i meksička verzija su kraćene, tj. rezane su scene. Neke koje su bile na Univisionu nisu bile u meksičkoj i obrnuto. Jedina komplenta verzija se može pronaći sa ruskim titlom koja ide na nekom njihovom kanalu. Ali tu moraš downloadovati epke, nema online.
I slovenska verzija je cijela, tj. cijela je serija u međunarodnom formatu, onom koji su prodavali

Aurora, uživaj, baš je super serija
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 10:50   #1169
Koju ste vi verziju gledali? Ne citam vase komentare da si ne spojlam...I da uzivam,na 60.epizodi sam,Ana Leticia mi je najzanimljivija
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:01   #1170
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Koju ste vi verziju gledali? Ne citam vase komentare da si ne spojlam...I da uzivam,na 60.epizodi sam,Ana Leticia mi je najzanimljivija
Ovdje se je gledala verzija sa Univisiona , budući da je tamo prva počela i prva završila .
Što se tiče slovenske verzije , ona koja se je prikazivala na POP tvu i ona je bila ista kao ona na Univisionu . Nisam gledao tamo zadnje epizode , ali sam pogledao zadnju , tj , zadnjh 45 min. i nisam uočio nikakve nove scene .
Ako je još netko gledao te zadnje epizode na poptvu neka napiše koja je točno verzija bila .
Od svih tih verzija mi se već vrti u glavi
@Aurora , najveći je problem pri kraćenju prisutan u posljednjim epizodama .
Ostalo je mislim više manje OK .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:48   #1171
Kud bas u zadnjim epizodama kad su te najnapetije . Nego gledam epizodu,Santiago se otisao kupat I Ana Leticia krenula za njim,u iducim scenama oni pricaju o tome sta se dogodilo u kupaoni a nista nije prikazano,da li je I tu rezano ili nije ni prikazano nista? Jer ista stvar I onaj prvi put u njihovoj sobi,on ju je poljubio I to je to a jucer na youtubeu vidim cijelu hot scenu medu njima koja je bila nakon tog poljupca ,oni su mi bolji par od njega s Anom Luciom zato mi se ne svida kad bilo koje njihove scene izrezu.
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 07:37   #1172
Čini mi se da tv kanal EL NUEVE - canal9oficial iz Argentine prikazuje ovu sapunicu bez rezanja. Može da se pogleda na sajtu elnueve.com.ar i njihovom kanalu na Youtube. Trenutno su postavljene caps koje odgovaraju caps 46-50 Univision.

Zadnje uređivanje groga : 09.03.2017. at 08:25.
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:19   #1173
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Znači, iskasapili su verziju koju smo mi gledali, i to brutalno
Da i počelo me nervirat ovo.... prvo je epizoda trajala 90 min, (mislim prvih 15 nastavaka, pa onda je bilo po 45 min do 50 epizode pa onda nekih 10 epizoda opet po 90 min i od 60 do kraja je bilo 45 i naravno izrezano masu stvari)..

To i telemudno radi..... Sve njihove koje sam gleda su bile izrezane (zadnja koju sam gleda je bila Quien es Quein, konta sam da ima 120 nastavaka, al ne bilo ih je 91....
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:59   #1174
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Da i počelo me nervirat ovo.... prvo je epizoda trajala 90 min, (mislim prvih 15 nastavaka, pa onda je bilo po 45 min do 50 epizode pa onda nekih 10 epizoda opet po 90 min i od 60 do kraja je bilo 45 i naravno izrezano masu stvari)..

To i telemudno radi..... Sve njihove koje sam gleda su bile izrezane (zadnja koju sam gleda je bila Quien es Quein, konta sam da ima 120 nastavaka, al ne bilo ih je 91....
Svi smo već potrošili sve živce na ovo .
Ako trebaš dobre rezače , unajmi ove sa Univisiona . Definitivno su najbolji.

A što se tiče Quien es Quien , postojala je na netu i ona verzija od 120 ep. sa gale tv , budući da je tamo počela puno prije negoli na Telemundu . Ja sam barem gledao tu verziju .Valjda zato , jer sam počeo odmah gledati kada je počela tamo .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:21   #1175
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Svi smo već potrošili sve živce na ovo .
Ako trebaš dobre rezače , unajmi ove sa Univisiona . Definitivno su najbolji.

A što se tiče Quien es Quien , postojala je na netu i ona verzija od 120 ep. sa gale tv , budući da je tamo počela puno prije negoli na Telemundu . Ja sam barem gledao tu verziju .Valjda zato , jer sam počeo odmah gledati kada je počela tamo .

Idući tjedan počinjen gledat La Donu (telemundo)..... Izašlo je 80 nastavaka, ne znam koliko ih je planirano. Nadam se da neće bit previše rezanja.

A sad da se vratim na temu Ane, super mi je bila serija. Nisam gleda original pa ne mogu usporedit, jedino znam kraj originala i volia bi da su tako napravili i sa Tres veces Ana..
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 00:49   #1176
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Idući tjedan počinjen gledat La Donu (telemundo)..... Izašlo je 80 nastavaka, ne znam koliko ih je planirano. Nadam se da neće bit previše rezanja.

A sad da se vratim na temu Ane, super mi je bila serija. Nisam gleda original pa ne mogu usporedit, jedino znam kraj originala i volia bi da su tako napravili i sa Tres veces Ana..
Ma takav kraj za Ane bi bio premracan, meni je kraj Ana bolji puno... Bar su svi ostali živi... Dobro, osim jedne osobe, ali nema veze (ne govorim da ne spoilam nekom).

Šta mislite, bi li Ane mogle dobiti kao Telenovela Multiplataforma, kad već nisu nominirane u prvoj kategoriji? Neku nagradu generalnu trebaju im dati, jest da uprskaše seriju rezuckanjima i da je mogla bolje proći što se tiče gledanja u Meksiku, ali šta jest, valjda je najprodavanija I vani je imala dobar odjek
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:12   #1177
Malo sam gledao finalne scene Ane Leticije i sestara... Ah. Kakva gluma, kakve scene.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 15:20   #1178
Napokon završio sa gledanjem!

Već odavno sam htio pogledati neku sapunicu jer sada učim španjolski, a prije 10-15 godina sam naučio dosta toga iz meksičkih telenovela, pa rekoh da vidim koliko stvarno razumijem i mogu reći da sam skoro sve razumio

Serija mi je bila odlična, samo su je previše razvukli. Pogledao sam prvih 10ak epizoda u cijelosti i od tada sam počeo ubrzavati. Mislim da je najduže 20min da sam pogledao jednu čitavu epizodu, osim zadnje dvije epizode koje sam pogledao u cijelosti. Uveli su previše likova i bilo je presmiješno koliko se njih našlo u onom pansionu, pa čak je i Ana Laura na kraju došla

Ana Leticia čini ovu seriju tako dobrom Svaku sam njenu scenu pogledao, jednostavno me očarala, nisam očekivao da će glavna glumica biti tako dobra Kraj mi je odličan Za razliku od svih vas, meni je drago što je Ernestina umrla, jer je moralo završit sa barem jednom smrću kada već Leonor nije umrla. Super je što je Soledad i dalje u zatvoru, meni baš niti u jednom trenutku nje nije bilo žao iako je mogu donekle razumjeti.

Čitam ovu temu i vidim da su dosta scena izrezali. Sad mi je baš krivo što sam ja pogledao tu izrezanu verziju Počeo sam gledati na nekim stranicama gdje je lošija kvaliteta pa napokon naišao na Cosmo Novelas gdje je kvaliteta slike odlična, pa tu nastavio gledati. Sad gledam ovu scenu kod psihijatra, i još par drugih scena koje su po meni ključne i nije mi jasno kako su mogli uopće to izrezati a ostaviti neke dosadne filler scene? Dok sam gledao (ne znajući da je izrezano), najviše me začudila Julieta jer je bila onako obučena na groblju kao neka beskućnica, eto to stvarno nisu smjeli rezati jer nema smisla.

Niti jedan glumac me nije posebno živcirao sa lošom glumom. Vidim vama je David Zapeda trn u oku Da, primjetio sam par scena koje je loše odglumio, al on mi je yummy tako da sam to ignore

Može li mi netko sada preporučiti neku seriju poput ove, znači da nije ona tipična ljubavna telenovela, bogataš/siromašica i gdje ima neka misterija od početka do kraja sa brojnim twistovima? I ako je moguće da je serija novija, znači da je izašla u zadnje 2-3 godine.
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:06   #1179
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post

Može li mi netko sada preporučiti neku seriju poput ove, znači da nije ona tipična ljubavna telenovela, bogataš/siromašica i gdje ima neka misterija od početka do kraja sa brojnim twistovima? I ako je moguće da je serija novija, znači da je izašla u zadnje 2-3 godine.
Probaj pogledati "Mujeres de Negro" (52 epizode), "Nada Personal" (planiranih 80), "sin Rastro de Ti" (16 epizoda), "santa Diabla" (137 epizoda). To su ti neke novije, a neklasične.

A od starijih, možda da baciš oko na "La Casa de al Lado" (Telemundo, 2011., 165 ep). Ima tu svega i svačeg, iako je pred sam kraj malo razvučena, ali ajde.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:24   #1180
@ Halloween , ja sam ti poslao na PP .
Ali vidim da smo @ exodus175 i ja pa u gotovo istom načinu razmišljanja .

Ja sam još dodao jednu ili dvije .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.