Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2013., 19:08   #101
Quote:
Nevenica kaže: Pogledaj post

Nadia i Arcagel su sjajni, kako ti se svidjaju ostali likovi, Monsaleveovi Baragani?
Super su mi i ostali likovi..
Prezadovoljan sam..

Pogotovo Pernia,glumac super glumi..
Iako mi nije baš nešto posebno drag, moram priznati da telenovele u kojim sam ga gledao (SSNHP,FS) i sad u ovoj, je stvarno vrhunski glumio..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 19:46   #102
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Super su mi i ostali likovi..
Prezadovoljan sam..

Pogotovo Pernia,glumac super glumi..
Iako mi nije baš nešto posebno drag, moram priznati da telenovele u kojim sam ga gledao (SSNHP,FS) i sad u ovoj, je stvarno vrhunski glumio..
Slazem se, covek je jednostavno rodjen za uloge gangstera, inace meni je omiljeni lik Frepe, lud je ko struja.
Nevenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 19:58   #103
Frepe je odličan...

Dobro Nadia barata oružjem...

Super mi je ova njena i Arcangelova pjesma...

Ojo por Ojo - Canción de Nadia y Arcangel -

Samo ne mogu je pronaći u boljoj kvaliteti..

Zadnje uređivanje ezel00 : 31.01.2013. at 20:05.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 20:27   #104
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Super su mi i ostali likovi..
Prezadovoljan sam..

Pogotovo Pernia,glumac super glumi..
Iako mi nije baš nešto posebno drag, moram priznati da telenovele u kojim sam ga gledao (SSNHP,FS) i sad u ovoj, je stvarno vrhunski glumio..
Pernia je meni super. Još sam ga gledala u "La Madre" i "La Hija del Mariachi" - tamo je rasturio.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:42   #105
Ostalo mi je još 20 epki za pogledati..

Serija je prva liga..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 12:42   #106
Pogledana i ova telenovela..

Što reći....Odlična je,napeta do samog kraja..
A kraj..

Nadya i Arcángel
Zaslužili su sreću..

Definitivno,i ova telenovela mi spada u top 5..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:12   #107
Evo , pogledao ovo konačno do kraja . I što reći ? Ova novela je ludilo od prve do zadnje epizode .
Mogli smo vidjeti do čega sve odanost i mržnja mogu dovesti .
Ni na trenutke nije bilo dosadno , radnja je išla iz epizode u epizode u epizodu , kao da je netko namjerno tjerao scenariste da pišu ovim tempom .
Možda scenariji i nije bio naj , ali sama priča je bila ekstra .
Ova novela i nije za svakoga , posebice onoga koji mari za moralne vrednote. Ova novela to nema .
Mrtvaca koliko hoćeš , nevinih žrtava isto , ljubavni odnosi unutar obitelji , opsesija etc...
Ovako bi svaka novela trebala imati radnju , od prve do zadnje epizode bez daha .
Emocije koje su pune mržnje , a odanost obitelji na najvišem nivou .
Dovesti do toga da ideš s namjerom da ubiješ kćer i unuka je samo jedan primjer .
Lokacije su odlične , posebice one u pustinji .
Miguel Varoni i Gregorio Pernia jednostavno Kako su se uživjeli u likove , a kraj savršen . Jedan od najboljih koje je ijedna novela ikada dobila.
Ali i svi ostali glumci su se uživjeli u likove . Izdvojio bih još Juana Carlosa Vargasa ( Frepe ) , pa i Claudiu Morenu ( Muda ) . Kad je progovorila prvi put ostao sam WTF
Odlična Ana Soler ( La Mona )
Možda mi se i najmanje dojmila Gaby Espino .
O Carmen V. ne mogu biti objektivan
Stvarno ne znam zašto sam tako dugo čekao da ovo pogledam . Jednostavno ne znam .
Uostalom sada kada sam pogledao i ovo mogu se pohvaliti da sam pogledao sve Telemundove novele u posljednjih 8 + godina . Imam jedan zid iz 2007 / 08 god. poslije kojeg sam pogledao sve , a prije toga dosta toga . Ali , mislim da neću dalje rušiti taj zid , bar ne za sada .

Konačna ocjena : 10 / 10
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.