Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2014., 23:31   #21
Ja sam kupila od njih preko telefona. Rekla koji model zelim, dobila mailom predracun, platila i dostavili su mi proizvod u roku par dana
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:38   #22
Narucila preko interneta, culi se jednom da sve provjerim- gospoda s kojom sam razgovarala je bila jako ljubazna i draga, sve stiglo cak i prije roka
toxic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 09:19   #23
Thumbs up Bijela tehnika.com

Ja sam uzela samsung frižider (koji je tada bio najpovoljniji na tržištu) prije 3 ili 4 godine i koliko pamtim sve je bilo u redu. Frižider i dan danas radi i fakat je defrost :-) znači nikad leda nije bilo ni vode unutra Uglavnom, ok iskustvo. Sad opet trebam šparhet pa idem vidjet jel bu kaj z toga hahaha
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 01:04   #24
Prije par tjedana naručio:

Perilicu rublja Bosch WAT28661ME i
kombinirani hladnjak Bosch KGN49XI30

Rok dostave za perilicu 3-10 dana a za hladnjak su mi odmah rekli da ga nemaju na lageru i da ga treba čekati cca 15 dana na što sam pristao.
Perilica je došla u roku 3 dana ali me pri pozivu dostavljač odmah upozorio da je oštećena (velika ogrebotina na bočnoj stranici) i pitao da li je želim preuzeti što sam ja odbio tako da mi nije ni dostavljena doma. Sutradan sam ih zvao i izrazio svoje nezadovoljstvo i jako ljubazna gospođa mi se ispričala i obećala istražiti slučaj. 4-5 dana nakon toga mi je stigla nova perilica u savršenom stanju nakon čega su oni zvali mene i pitali da li je sve stiglo u redu tako da mi je to dosta pozitivno iskustvo.
Hladnjak je također došao u navedenim roku i u savršenom stanju.

Za nagradu sam jučer naručio još i perilicu posuda Bosch SMV68MX04E i glačalo Bosch TDI903231A pa ćemo vidjet kako će to proći

Jedina zamjerka je da nemaju neki grupni popust na Bosch uređaje
scarab333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2018., 15:20   #25
Ja isto imam pozitivna iskustva. Narucio i platio online ugradbenu pecnicu, odlucio je sam pokupiti u prodajnom centru. Javili su mi prvo kad bi trebala stici i tako je bilo. Nakon toga su javili da je stigla i da je mogu pokupiti. Gospodja tamo je bila stvarno ljubazna.
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.