Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 19:28   #101
Jedan kratki video, dolazak na dodjelu nagrade.

Nekoliko slika.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 01.02.2017., 14:00   #102
^^ja sam očekivala pratnju , a kad tam ni sličice od pratnje
nema veze, lijepo se sredila
e htela sam komentirat onu reklamu za Mavi , kad Kerem i Serenay svirau pjevaju kaj li već, ništ ne kužim
ali meni djeluju baš skladno, baš su mi lijep par , meni je u svakom slučaju lijepo videt skupa
samo da se malo više slikavaju, još bi bila zadovoljnija
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.02.2017., 11:16   #103
Voljela bih i ja vidjeti njenu lijepu pratnju, ali pratnja je snimala onu seriju koju gledamo

I meni se sviđa obleka, a posebno mi se sviđa što ona na ovakvim javnim događanjima uvijek nosi prekrasne, elegantne cipele, najčešće salonke ili sandale.

Evo prevedeni video s dodjele.

Rekla je da trenutno ne radi pa se malo povukla iz javnosti. Pitali su je o novoj seriji, rekla je da će početi snimati sljedećeg tjedna i kako je vrlo uzbuđena zbog toga.
Na dodjeli se zahvalila svima koji su smatrali da je vrijedna te nagrade, prve koju je osvojila za film.

Evo, upravo objavljeno, snimanje serije je počelo





A i Ozan Guven je jučer na IG objavio sliku s tekstom - Can Manay... Başladık / Can Manay...počeli smo
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 02.02.2017., 11:40   #104
Meni je Serenay zanimljiva i bez pratnje.

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
I meni se sviđa obleka, a posebno mi se sviđa što ona na ovakvim javnim događanjima uvijek nosi prekrasne, elegantne cipele, najčešće salonke ili sandale.
Posebno su mi lijepe ove cipelice.

Još par slika s dodjele:



đurđevak is offline  
Old 03.02.2017., 17:27   #105
Kad već pričamo o obući koju nosi na javnim događanjima, evo malo primjera

Klik na svaku sliku



Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
e htela sam komentirat onu reklamu za Mavi , kad Kerem i Serenay svirau pjevaju kaj li već, ništ ne kužim
ali meni djeluju baš skladno, baš su mi lijep par , meni je u svakom slučaju lijepo videt skupa
samo da se malo više slikavaju, još bi bila zadovoljnija
Znala sam da imam negdje to prevedeno, pa evo, čak dvije njihove reklame s engleskim titlovima. Jest da se zvukovi miješaju jer su na istom linku, idu istodobno, ali ja sam najprije pogledala jednu pa drugu .

Super mi je kad na kraju ove druge reklame Kerem kaže "You are hot!", Serenay: "What?!" Kerem: "I mean, be careful with fireplace, you are burning!" Serenay : "Mmm, you are also hot!"

Ma odlični su, svaki za sebe, a zajedno su predivni
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 08.02.2017., 11:57   #106
Priprema za novu ulogu, Duru , upravo objavljeno na IG

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 08.02.2017., 16:57   #107
Malo najnovijih podataka o Fİ Çİ Pİ seriji.

Jedan duži članak Ranini tv, naslov:
Ateş İnce: Türk dizisi ülkemizin en değerli ve başarılı ürünü, puhutv'nin misyonu da bu ürünü desteklemek

Quote:
Ateş İnce: Turske serije su najvrjedniji i najuspješniji proizvod naše zemlje, misija PUHU TV's je njegovo podržavanje
Ateş İnce je direktor oglašavanja Doğuş Broadcasting Grupe, govori o razvoju digitalnog svijeta općenito i o PuHu Tv, novoj turskoj digitalnoj platformi. Ta platforma će emitirati (samo) turske serije i filmove. Gledanje će biti potpuno besplatno, sklopljeni su ugovori s produkcijama Ay Yapım, Avşar Film, Gold Film i Process Film za prenošenje njihove proizvodnje.

Evo što kaže o trilogiji i seriji Fi Ci Pi:
Quote:
Kitap en iyi referansları olan bir kitap, cast son yılların en iyi oyuncularından oluşuyor, yapımcı çok iyi referanslara sahip. Bölümler 60 dakika. Daha ne olsun?
Quote:
Knjiga ima najbolje reference, cast je s najboljim glumcima posljednjih godina, producent ima odlične reference. Epizode 60 minuta. Što još treba?
Quote:
● Fİ Çİ Pİ bir üçleme. Seride üç kitabı da izleyecek miyiz?
İlk sezon, ilk kitabın tamamı ve ikinci kitaptan da biraz var. Diğer sezonlar ikinci ve üçüncü kitaba odaklanacak.

● Kaç bölüm?
İlk sezon maksimum 18-20 bölüm olacak..

● Hepsini birden mi yayınlayacaksınız?
Hayır. Ayda en fazla 5 bölüm yayınlayacağız.

● Yayın ne zaman başlayacak?
Mart sonu, Nisan başında puhutv’de olmasını planlıyoruz. Şu an gün belli değil ama yayınlandığı gün en fazla beş bölüm birden yüklenecek puhutv’ye, oturup izleyeceğiz. İzleyicilerimiz bu bölümleri izlerken yeni bölümlere ait teaserlar, özel videolar yayınlanacak ve ikinci paket yayınlanacak.
Quote:
● Fİ Çİ Pİ je trilogija. Hoće li se prikazati sve tri knjige?
U prvoj sezoni prva i mali dio druge knjige. Ostale sezone će prikazivati drugu i treću knjigu.

● Koliko epizoda?
Prva sezona maksimalno 18-20 epizoda.

● Hoćete li ih objaviti odjednom?
Ne. Objavljivat ćemo 5 epizoda mjesečno.

● Kad će početi emitiranje?
Plan je krajem ožujka, početkom travnja. Nije još određen dan, no na dan emitiranja će biti pušteno 5 epizoda. Dok naši gledatelji budu gledali te epizode, pustit ćemo teaser novih epizoda, posebne videe, a onda i drugi (sljedeći) paket epizoda.
Ima još dosta podataka u članku, no kako se ne odnose na Serenay i seriju u kojoj će glumiti nisam to prevodila.
Svakako, imat će ona puno posla ove i sljedeće godine
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 08.02.2017. at 18:13.
holaquetal is offline  
Old 08.02.2017., 21:58   #108
kak se cura rasteže

čini mi se da je u pratnji dragom na setu , svi veseli

edit na post prije @holaquetal
lako joj nosit ove haljinice, kad ima sve na pravom mjestu, izdvojila bi ovu sliku
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.

Zadnje uređivanje imatina : 08.02.2017. at 22:08.
imatina is offline  
Old 08.02.2017., 22:28   #109
Evo još jedna slika, uletio i Kerem u kadar

__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 08.02.2017. at 22:53.
holaquetal is offline  
Old 08.02.2017., 23:14   #110
, baš sam se pitala gde je on, super su
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 15.02.2017., 10:58   #111
Kratki video s upravo održane Head&Shoulders konferencije za štampu i predstavljanje nove reklame.



__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 15.02.2017., 15:16   #112
Preprezgodna je. I opet njene male, nježne sandale.


Na svom IG-u je postavila sliku i napisala da danas za nju započinje novo uzbuđenje.

veća


I još slikica s obje strane da pokažu asimetričnu frizuru.





đurđevak is offline  
Old 15.02.2017., 22:30   #113
A evo nam i reklame

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 16.02.2017., 16:52   #114
Divne sličice đu

Imamo i jedan malo duži intervju (9 min), u prvom dijelu je govorila o šamponu kojeg reklamira, kasnije su je novinari pitali dosta toga, o Keremu, o planovima, o novoj seriji koju je počela snimati prošlog tjedna....čekam prijevod fan stranice


via Imgflip GIF Maker
via Imgflip GIF Maker
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 16.02.2017., 22:45   #115
Večeras u 20 h po turskom vremenu dodijeljene su nagrade İTÜ EPGİK.

Serenay je dobila nagradu za najbolju glumicu u filmu - Yılın En İyi Kadın Sinema Oyuncusu

Video s dodjele.

I jedna slika (sigurno će đu pronaći još koju )

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 17.02.2017., 19:11   #116
Ja bih da parafraziram onu poznatu:I pile ima srce,ali ga poznaju po batacima



Sve slike potenciraju njezine prezgodne noge :klap:
11tena is offline  
Old 17.02.2017., 20:55   #117
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
(sigurno će đu pronaći još koju : D)
Ima samo par slikica sa dodjele nagrade:



Većina je izvučena iz videa pa su dosta loše kvalitete.



Ili ih ima s fanovima:




Video sa dodjele u kojem Serenay daje intervju.



Vidim da za sutra najavljuju intervju za Hurriyet Kelebek.




Ova slika je predivna.

Danas su se na svim portalima raspisali o izjavama nje i Barışa Arduça kako bi željeli zajedno glumiti u nekom budućem projektu. Malo međusobnog komplementiranja.

Ja jedva čekam da je vidim u seriji Fİ Çİ Pİ. Bit će ona odlična plesačica Duru.
đurđevak is offline  
Old 18.02.2017., 14:36   #118
11tena i đurđevak divne slike!

Danas je izašlo još nekoliko slika, meni je ova najljepša



I jedan kratki video.

Još puno toga ima danas, ne znam što bih prije.

Izašao je onaj intervju za Hurriyet Kelebek kojeg je đu spominjala, pričekat ćemo prijevod.

Serenay je jutros bila gost Ömür Sabuncuoğlu u Cumartesi Sürprizi na ShowTV (1, 2, 3), a izgleda kako će sutra biti objavljen i nastavak intervjua, u Pazar Sürprizi.
Obećan je prijevod pa ćemo i njega pričekati.

Ovaj intervju je, izgleda, snimljen nekoliko dana ranije, vjerojatno onog istog dana kad je bila prezentacija nove reklame za Head&Shoulders, sudeći po frizuri Serenay.

Imamo i novu sliku, jučer snimljena u Parizu u L'Avenue Hotel Costes, zajedno s Hazar

__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 18.02.2017. at 15:04.
holaquetal is offline  
Old 18.02.2017., 15:13   #119
Prevedeni intervju i video s dodjele İTÜ EPGİK nagrade:

1, 2, 3

Quote:
Serenay interview last night in award ceremony where she won the best actress in film for #ikimizinyerine 👑💎👏🏻

She is very excited and happy to receive the award and very grateful for it. She was asked again about #barisarduc and she responded that yes there was a survey about who is the best male partner for her and Baris was selected by voters. She said the same answer that of course she likes to play with him , why not? But she has a new project now #ficipi and maybe later on in the future they would be partner .

She also talked that they have started the ficipi 1 week ago and things going well, she was asked about #kerembursin and she said that yes he is romantic and everything is going well... they asked if he may get jealous and she said no, he is really a professional guy.
And about Valentine's Day, the media asked how was Feb 14 with Kerem and she said we had a very nice night and we promised to keep it between ourselves I can't share the details with you.

This is a summary of course.
Izvor: https://www.instagram.com/serenaysarikaya_english_page/
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 20.02.2017., 18:05   #120
Dok ne dođemo do prijevoda Serenayinih intervjua, evo slika:

Serenay s Ömür Sabuncuoğlu

klik na slike

Ömür ih je postavila na svom instagramu.

Vrlo srdačan odnos s novinarkom.


I slika uz intervju za Hurriyet Kelebek

đurđevak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.