Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 21:10   #121
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
samo me zanima kada i kako će kemal dolijati, jadva čekam!!!!!!!
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i ja jedva cekam kad ce dolijat pedofilcina
A za Mesude nemam rijeci glupa je ko stup i pokvarena,da je Ejlul pametna trebala bi ju kad ostane sama i kad joj bude najpotrebnije odkantat
Drage moje cincamarica2 i 000 ne želim vas ražaočarati al ja sam se prestala nadati da će kemal dolijati jer če ovi glupi scenaristi prije od onih jadnih cura napraviti negativke nego glupog pedofilčinu strpati u zatvor
Draga cinca marice što se mesude i edjul tiće strpljelnja kako ono je seher rekla meral svako dobije što je zaslužio pa če tako i mesude
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
tetka je već imala svoj povratak.
nije uzela džemre k sebi jer njezin muž to nije htio. onda se pojavila jer ju je muž nogirao, a ona nanjušila da je neka lova kapnula od zadnjeg posla u koji je džemrin otac ušao s partnerom.
imala je divan plan: reći džemre za nasljedstvo, a onda ju musti i živjeti na njen račun još godinama.
e, onda, kad je čula od džemre da ne planira doći živjeti s njom, nego će ostati u sirotištu - jer nije bila uz nju onda kad joj je najviše trebao netko, onda kad je ostala bez ikoga svog, onda je prihvatila od one zmije nazan neku sitniju lovicu u zamjenu za šutnju o nasljedstvu.
draga mad hatter neznam kome siti odgovarala što se tiče tetke jer sam i ja nešto na tu temu rekla i jš mi nije jasno gledaš li ti seriiju ili ne ako gledaš strpi se još malo i vidjet če š zašto i kako če pokvarena teka ponovo uči u priču zašto če cemre otiči kod ne živjeti i kako če njezina sestra zeyno upozorit cure da čuvaju cempre od tetke mada se pitam kojim pravom jer če i zjeno u jednom trenutku pristat na nazaninu ponudu. vijedjet čete uskoro iako je to nakon ovoga danas teško vjerovati kako če se u zatvoru i nakon njega nazanin odnos prema seher promjeniti na kraju će i nazan biti ta koja če se na neki način brinuti o meral i pokzušati je spastiti od depresije kada seher umre. sve u idučim epizodama komentirat čemo opet kad do toga dođe za sada vam više ne mogu reči mislim da sam vam več previše rekla- strpljivo gledajte

Zadnje uređivanje TheWitch : 17.02.2017. at 04:45. Reason: quote
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 14:34   #122
ponekad se osjećam gluplja od mesude, sad me već i ejlul živcira, što ja to gledam ,umjesto razbibrige, ja se tu živciram
nazan i kemal ko krpa i zakrpa, reklo bi se pat mat
pitam se, da li je bolje bez mame ili imati neke od ponuđenih????
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 16:43   #123
Mene naživcirala ona luđakinja kad je gurnula Kader niz stepenice. I drmusa ju na podu i ne prestaje, ide vrijeme, ova viče i galami i drma to jadno dijete umjesto da zove hitnu.
Valjda nemam smisla za dramatiku. Lovi me sraćka od onih silnih dugačkih kadrova, netko veli nekaj šokantno i onda vrijeme stane. Pa gledamo lica svih prisutnih, malo s desne strane, pa malo s lijeve, pa izbliza, pa malo iz daljine, pa jednog, pa drugog, pa trećeg, pa opet onog prvog... pa jebate.
Živa se osipam dok se radnja opet pokrene.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 17:31   #124
Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
Mene naživcirala ona luđakinja kad je gurnula Kader niz stepenice. I drmusa ju na podu i ne prestaje, ide vrijeme, ova viče i galami i drma to jadno dijete umjesto da zove hitnu.
Valjda nemam smisla za dramatiku. Lovi me sraćka od onih silnih dugačkih kadrova, netko veli nekaj šokantno i onda vrijeme stane. Pa gledamo lica svih prisutnih, malo s desne strane, pa malo s lijeve, pa izbliza, pa malo iz daljine, pa jednog, pa drugog, pa trećeg, pa opet onog prvog... pa jebate.
Živa se osipam dok se radnja opet pokrene
.
ko u indijskim sapunicama
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:04   #125
I ova mama od Kader je zlo veliko kad ce vise i ona nadrljat.toliko ju to jadno dijete zarko zeli ,pati za njom a ona dno dna,zalosno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:58   #126
Red face

po meni je jedine majke kojima je doista stalo do njihove djece Seher i Emine njima je stalo ne samo do njihove djece več i do sve te djece u domu. Istina je priznamjem da je i Seher u jednom trenutku gurala Meral od sebe ali to nije radfila zato što je nevoli ili ne želi blizu sebe , sječate se kioliko se kidala u sebi jkad je otjarala Meral od sebe ćak je i rekla Sevdi ono kad joj je Meral rekla ne tražime više , više te nikada neču zvat mama , puasrti sevda neka me ne zove mama ali važno je da je ona na sigurnom. Kako je lijepo rekla Meral kad joj je Meeral rekla da otjera sevdu znam da ti je teško ali pokušaj imati malo razumjevanja i ne biti toliko sebična ja sam se tzahvaljujuči tebi izvukla iz takvog života a za koga se ona može uhvatiti da napusti taj život. ona nema nikoga a , ja sam i9mala tebe , zar misliš da ona toradi zato što voli i želi tako živjeti. Za Mesuder i Banu nemam riječi mesude če uvijek više vjerovati onoj peofilčini nego svom djetetu meni se čini da ona uopče ne voli Ejlul jer mi je drukčije sve neobjašnjivo svi oko nje pa i Nazan i mlada kčer joj govore da vjeruje Ejlul ali ona i dalje vjeruje gadu aq Banu nije joj bilo dosta što je gotovo ubila Kader što je namjeravala onim stajanjem na sred cste izazati krivnju kod kad nije njoj ni iu jednoj sekundi bila važna Kader več se bojala da će završiti u zatvoru.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:46   #127
meni je tu samo hedoš normalna, žena radi, brine za sve, za sve ima samilosti i uvijek nazebe za sve i svašta.
bogatunima je jedina briga i posao zeznuti sirotinju.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:48   #128
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
meni je tu samo hedoš normalna, žena radi, brine za sve, za sve ima samilosti i uvijek nazebe za sve i svašta.
bogatunima je jedina briga i posao zeznuti sirotinju.
Hedoš je legenda da
ali i Feride im je predobra
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:19   #129
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Hedoš je legenda da
ali i Feride im je predobra
feride je dobra, ali su je podjetinjili skroz, bolje da se igra tate i mame sa toprakom
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 15:25   #130
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
feride je dobra, ali su je podjetinjili skroz, bolje da se igra tate i mame sa toprakom
to je istina
Kad ju vidis privatno van posla ko djecji vrtic a i njen toprak mulcic
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 17:37   #131
Red face

Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
:Meral je maloljetna a to je već problem za nekog tko vodi posao s golišavim pevaljkama. Plus kaj po nekoj logici stvari nije dijete koje nikome neće faliti i koje nitko neće tražiti ako ju neka bitanga zgrabi i odvede. Za Abasa koji živi od te nekakve polu-ilegale sve skupa bila bi prevelika gnjavaža i rizik. Uopće ne mislim da je mala ikad bila u nekoj stvarnoj opasnosti, gad se jednostavno zabavljao izluđujući Seher jer joj je napokon našao slabu točku.
:top Draga Yinksy nemoj ovo shvatiti kao napad molim te imaš pravo istina je da je Meral mačlpljetna ali pogledajmo malo vida reale koliko danas djece Meralinih godina uši , pije drogira se , svako toliko čuješješ ra televiziji šestaestodišnjakinja rodila djete i to kao sve normalna djeca iz kao sređenih obitelji koji divljaju izazovu neku nesreču i onda ne odgovarju jer su maloljetni ili iz uglednih obitelji. Kažeš Meral nije djete koje neče nikom faliti i koje neče nitkoo tražiti a koliko se danas mlad posvadi sa roditeljima pobjegnu od uče i nestanu bez traga možfda ih nađu mrtve a možda ih nikada ne nađu- Koliko mladih lakovjernih tinajđerica se zaljubi povjeruje dragome ode s njim i na kraju završe u trgovini ljudima ili prostituciji samo zato jer su vjerovale špogrešnome njihpove obitelji ih vjerojatno traže ali više nikad ih ne nađu Da njhju bi možda traćžičle njene prijateljice , i ona divna feride ali sve te cure su idealan pljen za kriminalce poput Abasa mlade zgodne , naivne i najvažnije od svega nevine i još povrh svega nemaju nikog svog ko ih doista voli takve su idealan pljen za prostituciju.



Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Hedoš je legenda da
Hedoš je doista stvarno predivna ona i feride su doista toj djeci tamo doista sidro i oslonac baš poput majki koje nikad nisu imale

Zadnje uređivanje TheWitch : 20.02.2017. at 19:33. Reason: quote
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:44   #132
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
... a i njen toprak mulcic


a ja cijelo vrijeme tražim prikladni naziv za njega...

Quote:
ebru kaže: Pogledaj post
Kažeš Meral nije djete koje neče nikom faliti i koje neče nitkoo tražiti a koliko se danas mlad posvadi sa roditeljima pobjegnu od uče i nestanu bez traga možfda ih nađu mrtve a možda ih nikada ne nađu- Koliko mladih lakovjernih tinajđerica se zaljubi povjeruje dragome ode s njim i na kraju završe u trgovini ljudima ili prostituciji...
Ja pak mislim da taj lik ne bi uspješno 'poslovao' da je tako brzopleto krao djecu na sve strane. Seher nažalost nije nedostajala nikome kad je njemu pala u šape, kao ni ona cura koju su dovukli kad su oteli Songul. Stari ju mlatio pa je pobjegla s dečkom koji ju je prodao njima, nije baš bilo vjerojatno da će se netko nasekirati jer je nestala ni pretrgnuti da je pronađe.

Ali sve to što si navela stoji, opasnosti vrebaju sa svih strana i svašta se događa, pa ak mene pitaš upravo je zato scenaristički traljavo i neuvjerljivo da bi žena koja se iz tog užasa jedva iščupala tako brzopleto uskočila natrag. O svim ostalim odlukama koje su uslijedile da i ne pričam, ali eto... radnja se zapetljala unedogled a to je valjda i bio cilj.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 22:32   #133
Red face

za mene je odvratna i bez morala Nazan iako če kasnije i ona ispasti pozitika
Ali mi nije jasno od kud njoj pravo da vrijeđa Seher kako je ono rekla neče ona biti u prostoriji sa ženom koja radi u nočnom klubu . Seher je jedna dobra žena , nesretna duša koju očito nitko nikad nije volio i zato je šutjela i trpjela sve što joj se u životu desilo .Vjerojatno se mlada nesretno zaljubila anjezina vjerojatno siromašna i zaostala obitelj nije mogla podnjeti da je ostala trudna a neudana jer je to velika sramota , pa su joj najprije uzeli tek rođeno djete i prevarili je da je mrtvoio , ona je kako sama priča erida nagovorili da se uda za nekog starijeg, vjerojatno nekog straca pijanca i nasilnika koji ju je tunako nakon što konačno skupi hrabrost i pobjegne od njega upozna nekog kako ona kaže ko se činio kao dobra osoba nadala se da nekome može vjerovati i zavšila u trgovini ljudima. Sigurno je užašno patila misleći da jwe djete mrtvo i prepustila se tom životu jer nije imala za koga živjeti obitelj je se sramila i odrekla kad su saznali čime se bavi a ona sama bez ikoga u koga se može pouzdati jednostavno nije smogla snage da se izvuče zaprvpo mislila je da nema razloga živjeti nuije li rekla i Meral dok nisam tebe pronašla nisam imala život. A kas kad je konačno našla nekogsaa ko nju voli kome je stalo i ko se bruine o njoj o koga ona voli za koga bi dala život dogodi se ovo ne može ni ona preko noči naučiti biti mama a šesnaest godina nije znala da je djete živo. Dok nazan ima sve jedno djete kojem su ona bili dužni biti potpora u najtežim trenucima jer je njezin muž bio najbolji prijatelj oca tog djeteta bez ikakvog obuzira siu ostavili u domu i besparici i ukrali joj nasljedstvo kad se Nazanin muž pokajao i htio Cemre reč istinu napravila je sve da ga spriječi , cenrinoj je tetki platila da šutii o nasljestvu , prepostavljam da je i gokan saznao tajnu o nasljedstvu i htio reći cemre kako su je prevarili i zato je morao umrijeti mislim da ga možda nije namkjeravala ovako ubiti nego pokušati ga nagovoriti da šuti ali je vjerojatno shvatila da ga neče moči uvjeriti. i uči svoju kči da su da djeca manje vrijedna od njih od kud su sva ta bogataška djeca talkva nije ni čudo kad njihovi roditelji gledaju sve druge sviska normalno da če i djeca takva pa bili su na početku i Guney i Serkan takvi nemojmo zaboraviti kako su cure dobile stipendiju zbog koga siu bile osramočene i zbog koga je njihova čast došla u pitanje zato je Guey bio duboko svjestan da je sogul ono u školi kad su ponižavali seher mislim na roditelje egla istinu. Što govoti o Guneyevim obrazovanim roditeljima to da su sina kaznili radom na gradilištu ne da bise naučio radio i da život nije bajka več zato što im se usprotivio i rekao da neče ostaviti songul a nisu ga kaznili ili možda jesu i kako nakon onog silnog skandala sa curama na početku
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 22:45   #134
Sad sirote moraju iselit ko zna di ce dospjet?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 23:02   #135
Red face

Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Sad sirote moraju iselit ko zna di ce dospjet?
Draga OOOOOO na kraju neče biti ništa od rušenja doma ali to je sve što ti mogu otkriti nadam se da sam te baram malo smirila strpljenja još samo malo i vjidjet čes kako če se to s rušenjem doma na kraju riješit.
Jeste li vidjelo koće voditi glavnu riječ oko rušena pa Guneyev tatica koji je jedva dočekao priliku da udalji songul od svog sina jedva čekam da voidite njegove i nazanine face a i face onih bezobrazni bogatašica kad vide da ja ništa od rušenja doma. Guneyev tata stvarno ne shvača da Guneya ništa ne može rastaviti od Songul da njegov sin toliko voli Sonukl da je če zbog nje i na kraj svijeta otiči čak i vlastiti život dati baš kao i Serkan za Ejlul
Toliko od mene za danas
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 07:24   #136
defne- učenik postao bolji od učitelja. koliko zla ima u tako mladom biću, ne mogu vjerovati. ona pametnica proziva dečke da biraju stranu, pa, lijepo su izabrali, drž te se dečki! proziva đemre a jako dobro zna da žive od njenih novaca, katastrofa, svoj putar na glavi nevidi ni ona ni matera joj.
mislim da gunej još ne shvaća život, nije ni radio na gradilištu, već je kazna ukinuta, odrekao bi se kartice, a nema pojma kako živiti bez nje, ali mi je drago da se puno popravio od početka priče.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 07:31   #137
Drago mi je da nece biti maknute iz doma,one se jadne nebi nasle kad nisu skupa
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:55   #138
vjerovali ili ne, palo mi je na pamet da će se njih dvoje spanđati, kod prvog susreta su tako zračili (meni), osim toga, ona nije naučila raditi, on ima novaca, može financirati, a on mi djeluje kao tip koji vrluda.
neriman stigao grijeh iz prošlosti, tukla curicu koju sada treba.
gunej mi je sve interesantniji, nadam se da neće uprskati.
buco (zaboravila sam ime) se probudio, sviđa mu se kader.
jel to gad kemal donio stvari sa istekom roka trajanja u dom? ne bi me čudilo, odvratni mutukaša. očito glumac odrađuje dobar posao kad me toliko živcira.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:47   #139
Red face

Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
vjerovali ili ne, palo mi je na pamet da će se njih dvoje spanđati, kod prvog susreta su tako zračili (meni), osim toga, ona nije naučila raditi, on ima novaca, može financirati, a on mi djeluje kao tip koji vrluda.
Draga moja Cincamaruice2 prepostavljada misliš na Kaderinu mamu Banu i guneyeva oca i slažem se s tom ona je niškoristi a on pravi pravi alfa mužjak poput večine muškaraca skuplja trofeje u nizu samoo se malo prevario s Banu kako se ono kaže tko s djecom lježe ja bi to malo reo bličila ko sa sponzorušam znamo kakav se budi a ona je očino sponzoruša največa od svih a on se ljepo očio probudio zamo kakav njije u redu da budem nepristojna na forum
Prepostavljam da još nisu došli do toga kako seher brani meral ali što se tiče doma pa znate da dom ne može boiti srušen onda ne bi imali daljnju poglogu za priču kakva bi to serija bila u kojoj su glavna okosnica priče djevojke iz sirotuišta da one iostanu bez krova nad glavom tj svog sirotišta , djevojke iz sirotišta bez sirotišta odmah bi morali završiti snimanje serije . ž
toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:21   #140
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
vjerovali ili ne, palo mi je na pamet da će se njih dvoje spanđati, kod prvog susreta su tako zračili (meni), osim toga, ona nije naučila raditi, on ima novaca, može financirati, a on mi djeluje kao tip koji vrluda.
neriman stigao grijeh iz prošlosti, tukla curicu koju sada treba.
gunej mi je sve interesantniji, nadam se da neće uprskati.
buco (zaboravila sam ime) se probudio, sviđa mu se kader.
jel to gad kemal donio stvari sa istekom roka trajanja u dom? ne bi me čudilo, odvratni mutukaša. očito glumac odrađuje dobar posao kad me toliko živcira.
pa je nego sta onu sa istekom roka im je donio,smrad ko i uvijek
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.