Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 15:53   #121
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Altagracia , sad kad je saznala da Braulio ima neke veze sa ubojstvom Jaimea , mogla bi se ozbiljno sukobiti s njim .
A ovo sa Danielom i ženama je također nekako riskantno .Mogao bi se Daniel sada ako mu se uništi fondacija , biti kao osoba koja više ništa be može izgubiti i postati ono što cijeli život nije htio . Pogotovo ako će sumnjati da mu je Altagracia smjestila .
Inače mislim da Monika neće dugo u zatvoru. Nekako mislim da čim Altagracia čuje istinu , ona će vani. Ali onda mislim da će biti još opasnije , pogotovo ako ova trojica nekako saznaju tko je ustvari Altagracia i njezinu vezu sa Monikom.
Mislim da te situacije ne možemo izbjeći .
Inače , Monika i pljuvanje po Gabinu .
A ovo sa Monikom i Saulom je možda malo već , ali je barem bolje negoli u DB . Ipak Monika vidi u njemu kao spasitelja od Altagracie i njezinih kompanjona . Mislim da bi svaka zaljubljena djevojka tako reagirala .
Monica bi kao neka mlada zenska koja je odrasla samo s ocem kakti, trebala bit cvrsca...ali ne njoj bas treba "zastita" od ni manje vise nego bas Saula i to traje od 2 ep kad joj je zapeo za oko
Istina manje je iritantna od Marisele u DB ali je prica dosta izmjenjena tu, tako da su mogli i tu njenu zaludenost ili zaljubljenost malo blaze i kasnije pocet naglasavat. Nikak nemogu nju prozvakat kao par ovome, em razlika u godinama prevelika, em joj je on mamin bivsi

Zasto mislis da bi Daniel se vratio na staro kad je on tak i tak samo 1 sudjeovao u bandi i to tu noc kad su napali Altagraciu i njene...prije ce popizdit Rafael i htjet ce ju koknut, ali mislim da tu ulazi prica sa kceri i onda ce prvo morat saznat ko joj je otac i obranit ju od zadnjeg i glavnog negativca koji tek treba se pojaviti u seriji...
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:39   #122
Quote:
Fan91 kaže: Pogledaj post

Zasto mislis da bi Daniel se vratio na staro kad je on tak i tak samo 1 sudjeovao u bandi i to tu noc kad su napali Altagraciu i njene...prije ce popizdit Rafael i htjet ce ju koknut, ali mislim da tu ulazi prica sa kceri i onda ce prvo morat saznat ko joj je otac i obranit ju od zadnjeg i glavnog negativca koji tek treba se pojaviti u seriji...
Ma , imam nekav predosjećaj , da neće biti miran ono do posljednjeg trenutka, kad ga Altagracia uhvati . Možda u nekom trenutku i pukne . Šta ja znam, čitav život gradiš tu instituciju da se opereš od onog grijeha , a sada ti to uzimaju i uništavaju to . Neki ne bi mogli to izdržati . Na neki način mislim da bi se to moglo dogoditi .
A možda ga Rafael i onaj još nepostojeći Francisco opet izmanipuliraju. Sve ovisi o tome kako će se radnja odvijati i kad će tko saznati za Moniku.
Ali , ono da mu Altagracia oprosti i da ga ne ubije , mislim da taj film nećemo gledati .
Sva petorica će ispod zemlje . Samo je pitanje načina , trenutka i osobe .
Samo razmišljam , ali malo sam toga pogodio do sada .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:02   #123
Mene je ovdje bome osvojila Danna Paola, prestala je biti klinka. Lik joj je super napisan i odlično ga iznosi.

Što se cijele situacije tiče, mislim da će i petorica i Braulio pod zemlju.
Iako, Braulia mi je na neki način i žao.

A za kraj predviđam Altagracijinu smrt. Kad shvati što je napravila vlastitoj kćeri... Ovdje je to bolje izvedeno. U DB se išlo na to da Barbara završi s protagonistom, ali je Genesis cmizdrila pa su mijenjali priču što se jako osjetilo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 18:08   #124
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ma , imam nekav predosjećaj , da neće biti miran ono do posljednjeg trenutka, kad ga Altagracia uhvati . Možda u nekom trenutku i pukne . Šta ja znam, čitav život gradiš tu instituciju da se opereš od onog grijeha , a sada ti to uzimaju i uništavaju to . Neki ne bi mogli to izdržati . Na neki način mislim da bi se to moglo dogoditi .
A možda ga Rafael i onaj još nepostojeći Francisco opet izmanipuliraju. Sve ovisi o tome kako će se radnja odvijati i kad će tko saznati za Moniku.
Ali , ono da mu Altagracia oprosti i da ga ne ubije , mislim da taj film nećemo gledati .
Sva petorica će ispod zemlje . Samo je pitanje načina , trenutka i osobe .
Samo razmišljam , ali malo sam toga pogodio do sada .
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Mene je ovdje bome osvojila Danna Paola, prestala je biti klinka. Lik joj je super napisan i odlično ga iznosi.

Što se cijele situacije tiče, mislim da će i petorica i Braulio pod zemlju.
Iako, Braulia mi je na neki način i žao.

A za kraj predviđam Altagracijinu smrt. Kad shvati što je napravila vlastitoj kćeri... Ovdje je to bolje izvedeno. U DB se išlo na to da Barbara završi s protagonistom, ali je Genesis cmizdrila pa su mijenjali priču što se jako osjetilo.
Pa logicno je da se preostala 3 Monkija nece dat samo tako ubiti. A vec sumnjaju da je Dona ta koja ih rijesava i Rafael istrazuje tu vecer u Veracruzu preko Gabina, jer je Dona ocito makla dosje iz policije i zato nema zapisa o tome ili ih nije ni prijavila?!
Po originalu svih 5 silovatelja umiru i Donini kopanjoni dakle Idijanac je Matamoros, Regina joj je stara indijanka po tome kaj ne...Braulio je varijanta onog predradnika i ljubavnika s pocetka DB...
Nadam se da ce kraj biti kontra kraja DB bez obzira na glumce i njihove interpretacije. Saul nemora ostat ni sa jednom od njih, nek se njih dvije ljepo pomire i odu zivjet daleko od Mehika, a Saul moze naci brzo novu zensku to njemu bar nije problem.
Definitivno ce nas iznenadit sta god da naprave, a da nije kopija kraja DB.
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:46   #125
Jel se meni čini ili je DB "negativniji" lik od Altagracie?! Nekako mi je Altagracia mekša, ima malo vise ljudskosti u njoj
A i priča je drugačija,meni osobno bolja,ali ne bih da opet završi isto
Onaj Saul,koja je to tragikomedija od osobe,de nek mu nađu i četvrtu,malo su mu tri
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Dark Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:19   #126
Quote:
Dark Rider kaže: Pogledaj post
Jel se meni čini ili je DB "negativniji" lik od Altagracie?! Nekako mi je Altagracia mekša, ima malo vise ljudskosti u njoj
A i priča je drugačija,meni osobno bolja,ali ne bih da opet završi isto
Onaj Saul,koja je to tragikomedija od osobe,de nek mu nađu i četvrtu,malo su mu tri
Ma moraš shvatiti da je za razliku od Altagracie , Barbara živjela u puno drugačijim uvjetima nakon tog događaja . Divljina , prašuma , sav krajolik Bogu iza leđa , gdje više vlada zakon jačega i gdje si mogao raditi puno toga više i gore negoli u gradu . Tamo ubiješ nekoga ili ga se drugačije riješiš , može proči i nezapaženo , pogotovo ako imaš veze s lokalnom vlašću . U gradu , civilizaciji je drugačija situacija. Tu moraš biti oprezniji , a kamere, mobiteli i današnja tehnologija na svakome koraku .
I mislim da neće završiti isto . Danna Paola nema tih veza kao Genesis .

A sam tijek događaja nakon današnje epizode .
Počinje ono pravo što se tiče Daniela . Sada da vidimo .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 00:06   #127
E sad pocinje...svi protiv Done kriva i za sto nije
Ako ce biti jos 30 epizoda,onda ce se sve zbiti. Nije jos ni treceg monkeya rijesila,a di jos Monika i cili taj cirkus,pa Braulio...
Ne gledam bas telenovele,zadnja je bila DB (letimicno pogledana)inace su mi dosadne i nemam zivaca gledat to,ali ova me stvarno iznenadila,nema onih bajka gluposti,pa puste naivnosti protagonista...:klap:
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Dark Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:42   #128
Ovaj Gabino će još i sve doznati . Koliko je glup , mogao bi on prvo ići k Altagracii da malo proda ta svoja saznanja .
Ali ako to dođe na uši Rafaelu , onda će biti svašta
Ovo u zatvoru sa polijevanjem

Altagracia potvrdila sumnje u vezi sa Brauliem .
A ovaj Lopecito se je uvalio u problem . Braulio će doznati prije ili poslije , a onda Lopecito bježi
Aj , što me ova Lopecitova žena nervira . Iritantna je .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:12   #129
Altagracia je odlično ovo napravila sa Brauliem .
A Rafael doznao
Što će sad napraviti on i Daniel , stvarno ne znam . Ali sad su korak naprijed u odnosu na Altagraciu .
Ovo u zatvoru je već dosadno . Kad će već Altagracia doznati .
Još samo fali da je osude na neznam koliko godina zatvora . Barem Saul radi nešto da je izvuče .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 01:48   #130
Izlazi sutra Monica,uopce ne gledam scene s njom,smara previse
Bit ce zanimljivo sad s Rafaelom,ne mislim da ce Daniel nesto poduzimat,ali ovaj hoce
Vjerojatno ce i nju i Moniku zajedno oteti,ili slicno nesto,ali bez vecih posljedica
Sad koji dan bi i Altagracia trebala saznati za Monicuto ce biti zanimljivo!!
A jadnog Braulia Altagracia moze s njim sto god hoce.
Ali od svega cekam sto ce napraviti svojoj teti Yaseniji,boljim se da ce proci najgore,zbog Monice :klap:
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Dark Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:53   #131
Saul više ništa ne vjeruje Altagracii , ni kad ova govori istinu .
A od ove Yesenie mi se već . Ni kad je vidjela u kakvim je uvjetima Monika u zatvoru , ni kad je čula iz Monikinih usta da joj je Altagracia to napravila , ni kad je vidi u kakvom je stanju Lazaro , neće ići k Altagracii reći istinu. Samo da bi ona imala zadnju , a napravila bi to i preko Monikinog trupla.Stvarno .
A, ovaj Rafael ide k Altagracii po prvi dio igre mačke i miša . Nadam se da će ga uskoro skužiti , ako još jednom napravi nešto slično .
A ova Regina u samim ljubavnim oblacima sa tim svojim Felipeom , kad još ne zna što se događa sa Monikom . A i ovo sa problemima od derišta zvanog Isabella ne pomaže .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:30   #132
Joj pa stvarno su sve zakomplicirali za Donu na svim stranama, a tesko da ce se izvuci jer ju je ovo sa Saulom smelo i umorilo.
Daniel i Rafael sad idu skupa protiv nje, zvat ce i zadnjeg negativca u pomoc...
Monikin lik ok napisan i mala ok glumi, ali svejedno njene scene sa Saulomnemrem to prozvakat.
Valeria, Regina i Leticia sve jako dobre u zadnjim epizodama i pokazale svoje dobre strane i da ima nade za njih...
Isabela i Emiliano mi bili bzvz kad su krenuli sa njihovim storylineom, ali isto u ovim zadnjim ep mi ih bas zao, jer kad se sve sazna nema ni za njih sretnog kraja, a bojim se i sta bude sa motorom koji je Rafael kupio Emilianu...
Sta ce sa Brauliom sad napravit? Nece ga jos sad ubit ziher prerano je za to nekako
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:34   #133
Konačno se je pojavio Francisco . Bilo je već i vrijeme .
Prve impresije : djeluje mi kao najinteligentniji među njima .

Neuspjeli bračni posjet .
Altagracia opet uposlila svu mašineriju za Moniku . Nešto će se pokrenuti ovaj tjedan . Baš me zanima da li će Altagracia saznati prije ili nakon suđenja .
Ali kako je Altagracia zgrabila Gabina . Kraljica .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:18   #134
RIP Jimena
Ovaj Braulio je totalna životinja , ali s druge strane Jimena je previše riskirala . Svejedno , nije to zaslužila. Bilo je prebrutalno .

Farsa od suđenja .
Vidjet ćemo rezultat sutra . Nadam se da će Valeria ići preko Altagraciine volje .
Ovaj Francisco je možda i inteligentan , ali mi djeluje poput preplašene životinje . Rafael je najopasniji ostao , ali ni on nije baš tako opasan . Meni se čini da su prva dvojica bili i najopasniji .
Ali , za razliku od njih , ova trojica poznaju protivnika .

Avance . Valjda će sutra biti to konačno.


OFF Topic : Za sve ljubitelje Danne Paole , novost je da se za kratko vraća na Televisu , gdje će glumiti u biog.seriji o Silvii Pinal. Glumit će tragično preminulu Silviinu kćer Viridianu Alatriste .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:01   #135
I tako, bomba je eksplodirala.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 19:33   #136
Evo , dogodilo se ono što čekam već valjda 3 mjeseca
Koji izraz na licu Altagracie .
Konačno u njoj navrli majčinski osjećaji . Bilo je i vrijeme .
Ali kako je ono mogla narediti Gabinu . Opet je prešla neke granice .
Mislim da ukoliko se nešto značajno dogodi Moniki , Gabino je pokojni .

Braulio Nije mu bilo dosta ubojstvo , sad se je tijela riješio kiselinom .

Rafael Stvarno ne znam da li je ovo možda bio samo trenutak , ali ono drhtanje nakon što je vidio Altagraciin bijes je izvan svake pameti . Ako će on početi drhtati , ova dvojica bi doslovno mogla umrijeti od straha .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:15   #137
Bilo je očito da se Altagracia neće pomiriti da ostane bez Saula .
Ali protiv kćeri za istog muškarca . To baš i nije lijepo. Nadam se da će fight biti pošteniji .
Možda se i Monika na kraju pomiri sa majkom i odrekne se Saula .To bi bio kraj .
Ali ni jedna mislim da ga ne zaslužuje . Altagracia zbog svojih zločina , a Monika ako je moralna osoba neče ga htjeti nakon što dozna istinu o majci . Najbolje bi bilo da ga obje ostave i odu daleko , a on nek si nađe novu . Barem se lijepe za njega .
Ako ništa drugo , malo me intrigira kako će završiti .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 19:44   #138
Kako su se tek sada sjetili prisluškivati Daniela .
Do sada je tamo imao masu dolaska od obojice , ali ni ovaj tel.poziv nije na odmet . Mislim da bi mogla Altagracia saznati i za Francisca vrlo skoro
Povežeš vlasnika banke sa imenom supruge. Valjda će tako i biti , jer je to i najsmisleniji valjda tijek radnje .
A i Leticia počela gurati nos u sve , a sad će se još spajdašiti sa Franciscovom ženom . Čini se da se karte otvaraju vrlo brzo .
Yesenia
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 13:28   #139
Danas sam nakon dugo vremena pogledala epizodu i moram reći da sam si malo povratila u usta na scene Saula i Monike.
Žena je u biti igrala na kartu sažaljenja i one jadna ja i ajmo malo plakati ,i dobila Saula.
Lik Saula je katastrofa u 40 epizoda on promjeni 3 cure .Altagraciji je skidao zvijezde sa neba govorio kako joj je on zadnji itd a dobila je odjeb tako brzo.
Danas kad je Yasenija mu govorila za altagraciju bilo mu je žao i vidjelo se na njemu da još je voli i da ju je nepravedno optužio.
Ne vjerujem da će napustiti Moniku i vratiti se Altagraciji,prepošten je on za to.
Sve baca na to da će Altagracija umrijeti.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:53   #140
Pogledala danas,Saul se definitivno još pali na Altagraciju.A Monikino lice kad joj je ova govorila kako su se seksali je bilo.....
Ali sutra će Altagraciju Monky napasti i vjerovatno silovati,jedino ako Saul ne dođe na imanje pa to spriječi ili će biti ko u DB .
Šta mislite tko je onaj lik iz entrade koje mu se samo leđa vide,ja mislim da izlazi iz aviona ili nešto?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.