Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 15:24   #41
mi smo u lesnini na popstu uzeli dvosjed i trosjed u koži, crni i totalno smo zadovoljni... ma da ga imamo tek 5mj...
koštali su 8000kn...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:33   #42
Quote:
SunceZarko kaže: Pogledaj post
Je li tko kupovao u zadnje vrijeme? Naime, misleći kupiti nešto solidnije bili u Kiki. Ono sve što nam se čini košta cca 15.000 kunića, ili čak više.
E pa, mislim, fakat mi je glupo davati toliku lovu... Kakva su vaša iskustva? Je li sve jeftinije fakat lošije? Koliko sam skužio - može se naći dobro dizajniranih i za manje love. Ali, uvijek se bojim da je ono što je i jeftinije - i znatno lošije.
S druge strane, znam da cijena i kvaliteta kod nas nisu baš u nužnoj vezi.
A, također, ne želim plaćati neke marke (jer opet ne vjerujem da samo one jamče kvalitetu)?
Kakva su vaša iskustva? Jeste li našli štogod preporučljivo? Gdje, koja firma? Ili pak - što bi valjalo po svaku cijenu izbjeći?
Thnx!
Nedavno sam roditeljima kupila u Lesnini trosjed Make up srpskog proizvodjaca Simpo. Kostao je cca 2800kn za eko kožu, a prava koza je 5000kn. Preporucam. Jeftinije je (cak jeftino) a zaista djeluje dobro, udoban je i lijep dizajn.

Sto se Rijeke tice, mislim da se moze proci (puno) jeftinije od 15000kn, naravno ovisi o materijalu.
Mi smo kupili dvosjed i trosjed od koze, talijanski, prelijepi i predobar, zajedno za 15000kn, a moze se i jeftinije. Tako da ti preporucam nastavak potrage!

Pogledaj malo prijasnje topice o namjestaju, mozda nadjes korisnih informacija, medju novima su Ruzni demode namjestaj (gdje se spominje gdje naci lijepi namjestaj) i Gdje kupujete namjestaj s par korisnih informacija (o hrvatskim proizvodjacima koji ti rade po mjeri itd.)
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:49   #43
u Ri ima isto lesnina... ja bila u zg, i skoro se u svaki zaljubila... imaju jako lijepi dizajn..
u Semeraru sam bila vidjela 1 lijepi, kao najskuplji je bio 8000kn, brušena koža...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:49   #44
Ovisi o ukusima (o kojima ne treba raspravljati). Mi smo prije xy godina na Velesajmu (a mislim da ima i u Solidumu, trgovina Milan) kupili trosjed na razvlačenje za 4 i nešto. Slovenski. Nova oprema. Kasnije i njihov krevet za spavanje (200x160), koštao je oko 3. U svakom slučaju vrlo kvalitetno. Trosjed i sad nakon 8 godina, ništa udubljeno. A svaki dan se sjedi na njemu i jedno vrijeme je služio i za spavanje (i ostale aktivnosti).
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 12:06   #45
a kakav točno trosjed želiš?
koža, štof, eko koža......?
na razvlačenje ili bez?

moje nedavno iskustvo...obilazila sam sve i svašta u potrazi za trosjedom na razvlačenje u određenim dimenzijama, koje su mi bile vrlo bitne zbog malog prostora...

na kraju mukotrpne potrage, izabrala sam u Lateranu u Solidumu...koštao je oko 5650 (sa 10% popusta za cash je bio manje od 5000)... razvlači se, ima stražnje naslone koji se skidaju kad dvoje ljudi želi komotno ležati gledajući TV ( ), kad se razvuče u krevet nije baš nešto super, al to nam i nije baš previše bitno, jer je samo za povremene goste... dali smo da nam ga obuku u tkaninu koju smo si izabrali... proizvodi se u Bosni i čeka se mjesec dana...isporuka je bila na vrijeme

inače, ta firma ima i poljske i hrvatske trosjede (ak sam dobro shvatila)

kakva će mu kvaliteta biti kroz par godina, ne znam, ali za sada zadovoljava sve moje kriterije....

a i draže mi je za 5 god. dati opet 5000 za novi nego imati 10 god. neki za 10000-15000 (koji se btw uopće ne mora pokazati boljim)

imaju moji prijatelji natuzzi 5 godina, pa mu se tkanina sva ofucala i izblijedjela (iako...udobnost mu ne osporavam)
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:34   #46
Ja sam nasla jedan predivni u lesnini, crni, eko koza, cirka 7 tisuča kuna...s jednom foteljom. Jos si razmisljamo...cekamo ako slučajno uleti neka akcija, pogotovo sada oko Bozića i Nove Godine.
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 20:45   #47
Trosjed!

Ajmo s iskustvima. Problem je nabavka dobrog trosjeda (ili komplet garniture tro i dvosjed) ali s tim da se trosjed razvlači u pomoćni ležaj. Malo smo supruga ija prolunjali po salonima ali mi ti razvlaćivi trosjedi izgledaju jako jadno. Imam osjećaj da će se nakon par puta raspasti. Sve se svodi na spužvicu položenu na „flexi“ letvice. Za mene (malo „jaču“ osobu) sve je to jako diskutabilno obzirom na trajnost. S nostalgijom se sjećam „Šavrić“ kvalitete. Stvarno su imali kvalitetan tapecirani namještaj. Postoji li još neka firma koja se bavi izradom tapeciranog namještaja tom (ili sličnom) kvalitetom. Svaki savjet temeljen na osobnom iskustvu je poželjan i očekivan. Vizualno i meni neki trosjed dobro izgleda ali kad se to rastegne (rastvori) problem ga je i nazad skalupiti a da se nitko na njega nije prije ni legao.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:34   #48
i ja sam imala potragu za trosjedom koji se razvlaci, dobar izbor pronasla sam u lesnini. kupih naime trosjed debora od malagića cijena 3000 kn za gotovinu, bijele boje od eko kože. možeš malo pogledati na www.malagic.hr. a moja frendica je našla jedan koji joj se ful sviđa, proizvođač www.ebanovina.hr, cijena isto super....iako baš na web stranicama nije dobar izbor pokazan.
ubacila bih sliku svog trosjeda ali ne znam...ako znaš kako napiši mi pa da stavim
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:02   #49
Mi imali ekokožu, 3 g. bilo ok, onda naglo propala. Kad se potužih poznanicima, svi mi rekoše, da joj je to općepoznata trajnost. Platili smo jeftino, pa nam i nije žao, ali ponovio stvarno ne bih.
Sad bismo nešto solidnije, bar da smo 5-6 g. mirni. Ali, sav taj dizajn... lele, lele... Ok, o ukusima se ne raspravlja... Ali, svejedno, ne znam kaje tim dizajnerima: ili je sve neki dizajn socijalističkih provincija ili izgleda kao u nekim jeftinim lounge barovima.
Mislim, Natuzzi mi je fakat super, ali tu lovu stvaaaaaaaarno ne dam, da i imam, kao što nemam...
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:11   #50
Mi smo pred 8 godina kupili u trgovini Milan na Velesajmu trosjed od slovenske firme Nova oprema. Sad sam prošvrljala netom i vidila da ih je kupila firma Tom.
E taj trosjed je bio oko 4 tisuće kuna i činjenica je da je bila spužva na latoflex letvicama. Mi smo spavali na njemu oko godinu dana, nakon čega smo si kupili krevet - isto od Nove opreme (mislim da ti to nešto govori)! U tih godinu i nešto spužva se uopće nije udubila. Sad nam taj trosjed služi isključivo za sjedenje i spužva se i dalje nije udubila. Mislim da je vrlo kvalitetan (ne bi ih Tom kupio da nije tako). Muž mi je oko 90 kg. Dakle - preporučam (trosjed naravno, ne muža). Bolje latoflex letvice nego federi i "škare". Spužvu možeš i zamijeniti madracem po mjeri.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:24   #51
Evo i fotke. Mi smo sami birali dezen (malo smo klasičniji tipovi, više k'o neki dedeki). Bilo je svakakvih dezena. jedino se ne možeš u taj trosjed zavaliti kad sjediš.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:14   #52
kutne garniture u zg, gdje??

Zanima me gdje se sve u Zg mogu kupit kutne garniture, tj. gdje se isplati ić pogledat, gdje imaju veliki izbor i naravno da nije skupo. Nisam iz Zg, a namjeravam malo bacit oko šta se nudi u metropoli, a htjela bi unaprijed imati adrese salona, a ne da lutam i tražim. Ne tražim nikakvu ekskluzivu, kut ravnih linija, s onim velikim jastucima...nešto u tom stilu.
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 16:22   #53
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje se sve u Zg mogu kupit kutne garniture, tj. gdje se isplati ić pogledat, gdje imaju veliki izbor i naravno da nije skupo. Nisam iz Zg, a namjeravam malo bacit oko šta se nudi u metropoli, a htjela bi unaprijed imati adrese salona, a ne da lutam i tražim. Ne tražim nikakvu ekskluzivu, kut ravnih linija, s onim velikim jastucima...nešto u tom stilu.
Umjesto otvaranja novog topica, trebalo je pretražiti postojeće .....
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 16:25   #54
odi u solidum ja sam tamo gledao ima super stvari
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:58   #55
[QUOTE=morino;11236109]odi u solidum ja sam tamo gledao ima super stvari[/QUO

grazias
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:02   #56
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Umjesto otvaranja novog topica, trebalo je pretražiti postojeće .....
uhhhh, šta volim ovakve pametne i mudre.
Umjesto odgovaranja na moje pitanje mogla si samo produžit na drugi topic
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:54   #57
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
uhhhh, šta volim ovakve pametne i mudre.
Umjesto odgovaranja na moje pitanje mogla si samo produžit na drugi topic
toliko o komociji ....
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:16   #58
solidum je recimo ok,kika je jako blizu..ja sam recimo svoju uzeo na velesajmu
Vermox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:50   #59
Ja bih na Kiku i Velesajam dodala i Lesninu.
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:48   #60
ja sam čula i za Domikom, jel to šta valja?
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.