Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2007., 10:54   #21
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post

Martigo dobar dio svega ima na lageru i izbor je izvrstan, bar za ono što smo mi gledali. Platili smo i sutra se čeka dostava. Valjda bude OK.
pogledala sam katalog i imaju zanimljivih stvari, pa me zanima kakve su im cijene i kvaliteta?
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 10:58   #22
U MM design u Kaptol centru-imaš i njihovu web stranicu
sekili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 12:21   #23
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
idealsedia ti nabavlja silinova.

odi tam i trazi da ti daju katalog
Joj Kemik super da netko zna , ali gdje je ta silinova?


edit: našla sam!Hvala puno!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 21:13   #24
Quote:
Junix kaže: Pogledaj post
Jos nekoliko firmi drzi Calligaris po ZGu... cijene su u principu slicne ali mozda netko ima izlozeno ono sto ti pase (vecinom biras iz kataloga sto i nije neka sreca... iskreno)

Calligaris - ok cijene i jako solidne stvari.. moja preporuka!!
calligaris stolci air..kožni....plaćeni cca 800kn po komadu..nakon 2,5 god svi u poluraspadnutom stanju (koža na njima)....nas je dvoje sa malom kćer....znači nisu ispucali od trošenja nego od "jako solidne kože"....trgovci i sam Calligaris (zvao ih phonom) ponijeli su se vrlo ne fer....na kraju nam ponudili iste takve stolce sa 25% popusta...stolci su kupljeni u Themelii...

povremeno zaboravim na to..ali kako svaki dan sjedam u njih nemogu preć preko toga....razočarali su me....i nikada ih ne bih preporučio....ne zbog dizajna (koji je zaista vrhunski) nego zbog odnosa prema kupcima..i zbog vrlooo vrloooo upitne kvalitete....

na kraju su taj model doradili i još je u prodaji....naučili su na našim greškama....
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:34   #25
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
....
povremeno zaboravim na to..ali kako svaki dan sjedam u njih nemogu preć preko toga....razočarali su me....i nikada ih ne bih preporučio....ne zbog dizajna (koji je zaista vrhunski) nego zbog odnosa prema kupcima..i zbog vrlooo vrloooo upitne kvalitete....
Calligaris treba kupovati u In-Art-u u Buzinu:
1. super ljubazni
2. profesionalni
3. jeftiniji i od Themelie i od Mebla, a pogotovo od onog dućančića kod Kaptol Centra koji samo Calligaris prodaje
4. svojevremeno su imali bezkamatne American kredite, možda je i sad tako
5. isporuka PRIJE roka

U onoj Themelii na Velesajmu rade najgori prodavači koje sam ikad u životu susrela, možeš sat vremena hodati po dućanu, oni ti ni dobar dan ne kažu. Stalno bulje u nekakve račune i ni ne registriraju te. A dućan (pogotovo onaj dio gdje su kuhinje) je uvijek u takvom neredu da je to prestrašno .
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 08:36   #26
Mi kupili u Kiki Gateway 125x90 i razvlaci se na 210. Uzeli wenge, no ima tri razlicite boje. Debele noge. I jos k tome made in Danmark, sto me sokiralo!
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 12:18   #27
Quote:
Mr_Orang3 kaže: Pogledaj post
Mi kupili u Kiki Gateway 125x90 i razvlaci se na 210. Uzeli wenge, no ima tri razlicite boje. Debele noge. I jos k tome made in Danmark, sto me sokiralo!
ima u bijeloj? ako ima, koja cijena?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:19   #28
Stakleni stolovi

Ako netko pouzdano zna (ako je kupovao nedavno, radi tamo i sl.) , gdje ima stakleni metalno/aluminijski kuhinjski stol dimenzija 80x80 cm na razvlacenje, bio bi jako zahvalan.
Znaci nesto kao ovo:


Eto, pratim Interijere vec neko vrijeme i preko preporuka odavdje smo uzeli i kuhinju i masu stvari. Sad je ostao jos samo stol .

Hvala na odgovorima.

EDIT: podrucje Zgb
*nema takvog stola u Mercatoneu, Primi, Lesnini.
mali_mravac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:26   #29
Kutni stakleni stol.

Kao što naslov kaže tražim jedan ne preveliki stakleni stol za računalo ali da je kutni. Vidio sam jedan u KARE dučanu u Solidumu ali ima prevelike nekakve dodatke i naprosto je nezgrapan, trebam nešto elegantnije, ali da je kutno.

Ako je netko negdje vidio takav artikal ili se sjeća nečeg sličnog puno bi mi pomogao.

Hvala
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:31   #30
Probaj u Solidumu. Ja sam svoj kupila u Silinova dućanu, moj je puno drvo. Vidjela sam da imaju stolove kakave tražiš. Oni su čak i bili povoljniji od par drugih dućana s istim modelom stola. Nalaze se kod istočnog ulaza.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:42   #31
www.martigo.hr (velesajam) imaju baš takve od firme ims-italia, nama isti takav samo veći stigao za 2 tjedna.
u silinovu vuiše ne ulazim otkad su nas zavlačili 3 mjeseca sa stolcima .
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:49   #32
Ja s njima imam pozitivna iskustva. Sve je bilo odstavljeno po dogovoru.

Zadnje uređivanje laella : 16.06.2008. at 16:53. Reason: nepotreban quote.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:39   #33
Hvallaa

Baš sam prošao cjei solidum a nemam sliku da sam bio u tom dučanu ili ako jesam nisu imali stolova, otići ću pogeldati.

Ovaj dučan na velesajmu ima super stvari za koji dan idem tamo pogledati, hvala na informacijama.
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:07   #34
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
www.martigo.hr (velesajam) imaju baš takve od firme ims-italia, nama isti takav samo veći stigao za 2 tjedna.
u silinovu vuiše ne ulazim otkad su nas zavlačili 3 mjeseca sa stolcima .
Ja sa Silinovom imam super iskustva- stolice plaćene u subotu, dostavljene u utorak, u dogovoreno vrijeme (šta je rijetkost ).
U Martigu su isto bili jako korektni, a dostava je bila čak prije roka. Nakon trauma s Lesninom, ove dvije firme su mi došle kao melem .

Quote:
kozmos241 kaže: Pogledaj post
Kao što naslov kaže tražim jedan ne preveliki stakleni stol za računalo ali da je kutni. Vidio sam jedan u KARE dučanu u Solidumu ali ima prevelike nekakve dodatke i naprosto je nezgrapan, trebam nešto elegantnije, ali da je kutno.

Ako je netko negdje vidio takav artikal ili se sjeća nečeg sličnog puno bi mi pomogao.

Hvala

Vidjela sam nešto slično u Kiki, prije 3-4 mjeseca. Dosta uzak, a dug, kutni radni stol od mliječnog stakla.
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:53   #35
Question Crni drveni stol

Da li netko mozda zna gdje se u Zagrebu ili njegovoj okolici moze nabaviti crni drveni stol za blagovaonu?
Ne wenge, ne lak, ne crno staklo nego najobicniji crni drveni stol.
Buduci da smo presli sve ducane za koje smo znali bila bi vrlo zahvalna ako netko ima informaciju.
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 09:59   #36
Jesi pogledala u Bo Conceptu? Cini mi se, kad sam gledala njihov web katalog, da sam tamo vidjela, ali nisam sigurna....provjeri www.boconcept.com
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 18:53   #37

Hvala!!
Odmah sam danas na netu vidjela da izgledaju zbilja crno a ne wenge. I zbilja, otisli smo tamo i kupili! I jos nije pretjerano skup.
Zbilja hvala! Trebala sam prije dva tjedan pitati, ustedila bi dva tanka benzina.
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:01   #38
Zaista? Vec kupili? Ajde super, drago mi je da sam se sjetila
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:38   #39
Kupili odmah ali stize krajem 8. mjeseca!
Vec sam izgubila nadu da cemo naci nesto, mislila sam da cemo morati dati raditi najobicniji stol.
Nevjerojatno da nema crnog namjestaja, o bijelom da ne pricam.
Spasila si nam blagovaonu.
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 11:53   #40
Jupi! Bas mi je drago da ste nasli bas ono sto ste trazili... Za to se isplati cekati
Pozdrav
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.