Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 15:15   #81
Quote:
Blowne kaže: Pogledaj post
Sol je obavezna, a ona tekucina ti je za sjaj. Pokaze ti se na dispklayu crveno kad jednog od toga nema, pa moras opet staviti.
Ček ček, nešto ne kužim, ak stavljam tablete 3 u 1 što još trebam staviti u perilicu (osim posuđa naravno ) . Do sada nisam ništa drugo stavljao jer 3 u 1 znači; deterdžent, sol, i sredstvo za ispiranje, zar ne ?
tomislav10 is offline  
Old 25.04.2007., 08:36   #82
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Ček ček, nešto ne kužim, ak stavljam tablete 3 u 1 što još trebam staviti u perilicu (osim posuđa naravno ) . Do sada nisam ništa drugo stavljao jer 3 u 1 znači; deterdžent, sol, i sredstvo za ispiranje, zar ne ?
to i ja pitam. ako sam stavio tabletu 3 u 1 sto se moram zezati s ovom ostali? ionako gledam pojednostavnit stvari do maksimuma... preporucam perlice za pranje rublja s susenjem bez ispusne cjevi... and make yr life easier
supher mali is offline  
Old 26.04.2007., 15:57   #83
Imam Candy 45 ugradjebnu vec godinu dana i pere i pere, sve sjajno, ima razred AAB, dakle, mali problem kod susenja, ali dosad nisam uopce vidio da je problem kdo susenja. Ostavljam perilicu preko noci (usteda struje!) i ujutro mi odemo na posao i tek kada se vratimo s posla izvadjimo sudje iz perilice i sve je suho. Nas je 4, djeca su jos klinci pa ne jedu previse, no prodavaci kazu da je vise ispalti uzeti 60 nego 45, no imamo premalu kuhinju pa smo morali uzeti 45. Za sada dobro ide, a sto ce se dogoditi kada djeca naarstu i budu zderali, pa ne znam kaj bude...ali o tom potom.

A sto se tice tableta, ja svejedno stavljam sol (vrlo jeftino 1kg oko 2-3 kn Iperccop, sjajilo 1l oko 15kn) i sve to stavljam i stavim tabl;etu Somat "5 in 1" i sve pere za 5, posebno programn za 65 stupnjeva i to preko noci.
No poneko sudje moze biti malo oprano SAMO zbog polozaja sudja! A ne zbog same perilice! Treba gledati kako ce se mlaz vode uperiti prema tanjurima i ostalome, pa prema uputsvu treba rasporediti sudje kako treba, no mi poenkad malo preslazemo preko i naravno rezultat neko sudje nece biti dobro oprano, ali nije to neka tlaka.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 26.04.2007., 16:05   #84
najbolje je imat indikatore na perilici, pa se lampica fino upali ako nema soli il cega vec. onda nema brige oko tableta koje idu nutra.
meni je indikator za sol bio glavni uvijet kad sam kupovala perilicu.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Old 27.04.2007., 08:31   #85
Na Candy 45 ima indikator za soli i indikator za sjajilo i sve funkcionira. A mislim da ih ima i na ostalim perilicama.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 27.04.2007., 11:28   #86
Molim ljude sa iskustvom da mi nesto vise kazu o masini KONCAR ARDO LS 512N tj. kako se pokazala u upotrebi. Namjeravam je kupiti pa da li je za preporuku ili ne.
vazmashina is offline  
Old 28.04.2007., 11:56   #87
Perilica posudja BOSCH

Kupujem perilicu posudja i iz vise izvora me uvjeravaju u kvalitetu kucanskih uredjaja Bosch. I tako se mislim kupiti ovaj: http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...es.php?id=8565
Ono sto me zanima je isplati li se platiti malo vise za Bosch kad npr. Whirlpool ili Candy (koji su navodno losiji) s istim funkcijama kostaju oko 400-500 kuna manje (na nekakvim akcijama su jos i povoljniji).
fjaka02 is offline  
Old 03.05.2007., 21:06   #88
Ja jedino nisam zadovoljna sa dužinom pranja Bosh-ovih perilica jer peru pre dugo .Moja 150 min.Stvarno malo pre dugo.Naj bolje su one koje operu za pola sata na 60 celzijevih a to su Zanusijeve perilice, pa stoga se malo raspitajte prije nego što se odlučute za Bosch.
Morčić is offline  
Old 03.05.2007., 23:06   #89
Bio mi doma serviser za veš-mašinu, inače dobar poznanik. Pitam ja njega isto tako za perilicu koju namjeravam kupiti ....kaj mi preporuča i počnem nabrajati: Candy, Gorenje, Bosch....., aznaš kaj on meni veli....Uzmi Quadro, cijena cca 2000kn, garancija 3 godine, a ak onda rikne, kupi novu, sve ti je to isto unutra, samo je pitanje šminke, dizajna i imena!

Još je nisam kupila, još uvijek razmišljam
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 04.05.2007., 21:55   #90
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Kupujem perilicu posudja i iz vise izvora me uvjeravaju u kvalitetu kucanskih uredjaja Bosch. I tako se mislim kupiti ovaj: http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...es.php?id=8565
Ono sto me zanima je isplati li se platiti malo vise za Bosch kad npr. Whirlpool ili Candy (koji su navodno losiji) s istim funkcijama kostaju oko 400-500 kuna manje (na nekakvim akcijama su jos i povoljniji).
Mi smo prije kakvih 5 mjeseci kupili perilicu bosch sgv57t13 i prezadovoljni smo s njom. Mučila nas je slična dilema kao i tebe, no na kraju smo ipak kupili bosch. Razlika u kvaliteta kod boscha ti je ta što se većina bosch perilica radi u turskoj osim par modela koji se rade u njemačkoj te su identični siemens perilicama. Ako je ugradbena, na gornjem djelu vrata gdje su tipke piše ti made in germany. Kod ovih drugih ti ne piše. Inače, kupili smo je preko corbis internet shopa, podigli u merkuru (imaju dostavu) i prošli 15% jeftinije nego u GA (u GA je koštala nekih 5950 za gotovinu, a mi je platili 5105 preko corbisa).

Moram priznati da smo se znojili od prve kupovine preko interneta ali ispalo sve super.
Grinch_zg is offline  
Old 05.05.2007., 15:08   #91
Hvala...
Narucila sam je (Bosch) pa javim iskustva kad stigne
fjaka02 is offline  
Old 07.05.2007., 12:38   #92
ne vidim na specifikacijama, da li boschove imaju turbo dry funkciju? znači, da li potpuno osuše suđe na kraju programa?
Kitty Kat is offline  
Old 08.05.2007., 10:00   #93
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Hvala...
Narucila sam je (Bosch) pa javim iskustva kad stigne
E fulala si ! Gorenja daje 5 godina garancije !
tomislav10 is offline  
Old 08.05.2007., 13:02   #94
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
E fulala si ! Gorenja daje 5 godina garancije !
Ne bi vise Gorenje pa sve da mi je daju mukte i garanciju na 20 godina. Iskustva s aparatima su razlicita, sve je stvar srece ali Gorenje se meni pokazalo kao najveci shit - nakon 4 godine bili prisiljeni promijeniti frizider, pecnicu i perilicu rublja. Slovenska sabotaza
fjaka02 is offline  
Old 08.05.2007., 13:27   #95
Quote:
fjaka02 kaže: Pogledaj post
Kupujem perilicu posudja i iz vise izvora me uvjeravaju u kvalitetu kucanskih uredjaja Bosch. I tako se mislim kupiti ovaj: http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...es.php?id=8565
Ono sto me zanima je isplati li se platiti malo vise za Bosch kad npr. Whirlpool ili Candy (koji su navodno losiji) s istim funkcijama kostaju oko 400-500 kuna manje (na nekakvim akcijama su jos i povoljniji).

Ja se mogu pridružiti ovoj temi s iskustvom moje svekrve.. onda ima Bosch perilicu suđa nekih 20 godina i kaže da joj je to najdraži komad tehnike u kuhinji. Suđe izađe fakat suho, čaše su ko iz reklama blistave! Prezadovoljna je.
Ali i prije 20 godina su marke uvijek bile kvalitetnije, danas je mnogo toga isto stvar, međutim još uvijek se držim za ono .. koliko love toliko muzike.
Mislim da nisi pogriješila što si odabrala Bosch!
Kamila is offline  
Old 08.05.2007., 18:21   #96
Quote:
Grinch_zg kaže: Pogledaj post
Mi smo prije kakvih 5 mjeseci kupili perilicu bosch sgv57t13 i prezadovoljni smo s njom. Mučila nas je slična dilema kao i tebe, no na kraju smo ipak kupili bosch. Razlika u kvaliteta kod boscha ti je ta što se većina bosch perilica radi u turskoj osim par modela koji se rade u njemačkoj te su identični siemens perilicama. Ako je ugradbena, na gornjem djelu vrata gdje su tipke piše ti made in germany. Kod ovih drugih ti ne piše. Inače, kupili smo je preko corbis internet shopa, podigli u merkuru (imaju dostavu) i prošli 15% jeftinije nego u GA (u GA je koštala nekih 5950 za gotovinu, a mi je platili 5105 preko corbisa).

Moram priznati da smo se znojili od prve kupovine preko interneta ali ispalo sve super.
Možete li mi reći koliko dugo pere vaša perilica na običnom programu od 65°C ili onom eko programu.Hvala!
Morčić is offline  
Old 09.05.2007., 09:37   #97
Gdje se može kupiti Bosch perilica suđa, a da nije preko interneta?
sekili is offline  
Old 09.05.2007., 16:00   #98
Quote:
sekili kaže: Pogledaj post
Gdje se može kupiti Bosch perilica suđa, a da nije preko interneta?
Ja sam svoju kupila u Elipsu.
Morčić is offline  
Old 14.05.2007., 19:29   #99
Quote:
sekili kaže: Pogledaj post
Gdje se može kupiti Bosch perilica suđa, a da nije preko interneta?
imaš ih u onom velikom LG salonu, preko puta Soliduma... ja baš danas bila
Zvrksa is offline  
Old 06.08.2007., 11:06   #100
koja perilica sudja?

htio bi si kupiti ugradbenu perilicu sudja.
koju preporucujete?

koja je razlika izmedju onih koje kostaju 2.000 kn i onih od 4.000 kn?
Bongoura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.