Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 22:19   #81
Kupila sam Dan K. kuhinju u Lesnini, bila sam i u Dan studiu,al kako je Lesnina imala 20% akciju , ipak sam se odlučila za Lesninu,iako sam bila skeptična radi svih komentara kojih sam ovdje čitala.
Na kraju moram reći da sam jako zadovoljna sa kuhinjom, mrak je. Stvarno je kvalitetna, nema šta. Što se Lesnine tiče, nisam imala neugodno iskustvo, monteri su to jako dobro napravili, kuhinja je došla u roku ( mislim da sam 4 tjedna čekala, tako nešto ) sve u svemu jako sam zadovoljna.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 14:33   #82
Kupili smo Dan Kuchen kuhinju u lesnini,stigla nam je nakon 6 tjedana kako je bilo i dogovoreno sve u najboljem redu prodavačica i monteri,kuhinja je prekrasna i ništa nije falilo niti bilo oštečeno još je ostalo viška nekih sitnica,
mi prezadovoljni sa svime.
ivana 1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 15:01   #83
Quote:
ivana 1008 kaže: Pogledaj post
Kupili smo Dan Kuchen kuhinju
mi prezadovoljni sa svime.
slika?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:25   #84
evo ja kupio dan u lesnini.....prodavacica ljubazna,crtala i rotirala huhinju 5 sati i konacno je savrsena kao i cjena.....45 tisuca bez aparata..........tako da se bojim pitat ak je ko isel u dan salon direktno pitat za cjenu.....dali variraju ili su iste....kao u lesnini
hajdek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:47   #85
Quote:
hajdek kaže: Pogledaj post
evo ja kupio dan u lesnini.....prodavacica ljubazna,crtala i rotirala huhinju 5 sati i konacno je savrsena kao i cjena.....45 tisuca bez aparata..........tako da se bojim pitat ak je ko isel u dan salon direktno pitat za cjenu.....dali variraju ili su iste....kao u lesnini
dosta novaca... kolika je kuhinja, koji materijal, sličica...?
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:54   #86
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
dosta novaca... kolika je kuhinja, koji materijal, sličica...?


Na raport kod Cice.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:10   #87
Quote:
City kaže: Pogledaj post


Na raport kod Cice.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 00:42   #88
Quote:
hajdek kaže: Pogledaj post
konacno je savrsena
Moremo videti?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:04   #89
ajde hajdek, aploudaj nam sliku, i mene zanima i nije mala cijena moram priznat, tako da mora bit nešto ogromno..meni su za 5 metara tražili 30 000 bez aparata, a nacrt mi je bija grozan!
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:04   #90
Quote:
City kaže: Pogledaj post


Na raport kod Cice.
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:36   #91
Moja je drvenarija od DanK došla 29TKN za 9m kuhinje, a radili su je po istom nacrtu s kojim sam išla kod meštara tražit cijene.. a nacrt sam zamislila sa šta manje ladica i elemenata koji bi mogli poskupiti kuhinju

Zadnje uređivanje katica zlatica : 03.05.2013. at 14:42.
katica zlatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:43   #92
cijena ti je , ja sam vidila 2 njihove kuhinje rađene u zadnjih dva miseca, moram priznat da su extra kvalitetne i savršeno lakirane...
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 09:40   #93
je.. to mi je jedan od rijetkih komada namještaja koji sam dobila baš bez greške a ovo mi je drugi stan da uređujem.. Kuhinji je skoro 3 godine, i još nemam zamjerki na kvalitetu
katica zlatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 18:52   #94
Pozdrav svima! Kupio sam dan k.u lesnini malu kuhinju 1.8 m sa svime 20-ak tisuća kn...sv je bilo prva klasa naj aparati pločice na zidu od metra ...ali meštri jako mladi neiskusni...ništa strašno ali smeta mi i danas kad pogledam.Kad su stavljavali onu ukrasnu letvu ispod radne ploče nisu je stavili u livel tako kad gledas sprijeda ima razlike ispod škafeta i malog ugrad.frižidera...usput su malo bušilicom dotakli rub. Kuhinja jako dobra ali moraš platiti sve pa poslje što bude...monteri rade za koperantsku firmu koja radi za lesninu..plaća vjerovatno jako mala..alat jako loš.Planiram kupiti još jednu veću ali me to odbija.Ipak kuhinja što je došlo montirano iz Austrije jako kvalitetno..
marino25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 10:54   #95
Pa šta je ovo, bace kost pa pobjegnu

Hoćemo slike
shortlink is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 13:02   #96
daaaaa, i ja bi clikeeeee!
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 13:41   #97
kada biste znali koliko su monteri placeni.... kuhinje su izvrsne
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 19:18   #98
da, mi smo morali detaljno pregledati jeli sve bez greške, i onda to potpisati, valjda im to utječe na plaču.. vidim na forumu da ima različitih iskustava sa monterima.. ja sam bila baš zadovoljna
katica zlatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:07   #99
Danas idemo u Lesninu, dobio sam letak s akcijom za DanKuchen, pa da vidimo koliko bi ispala

Zanima me koliko su fleksibilni kod crtanja, odnosno da li imaju elemente fiksne veličine ili se može po vlastitim dimenzija. Primjerice, ako imam prostor udubljeni u koji bi ugradio ugradbeni frižider i izvlačne elemente. Širina je 86cm, da li imaju 20cm širine izvlačni ili samo standardne 15cm i 30cm?

I da li mogu ormarići ići po vlastitim dimenzijama , pucam bezveze 112cm umjesto 100 i slično?
Room130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:12   #100
mislim da to ne mozes u niti jednoj tvornickoj kuhinji.
evenutalno se mogu staviti nekakve maske ili tako nesto.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.