Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 17:52   #41
Ovo prvenstvo je sklono iznenađenjima, zato me strah uplatiti čak i na zicer
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 05.07.2010., 17:54   #42
Mislim da će u ovoj utakmici pobjediti bolji, a ko je bolji, ostaje da vidimo.
6ar is offline  
Old 05.07.2010., 18:15   #43
U biti nadajmo se da će pobijediti bolji, da ne bi opet bilo onih neočekivanih sudačkih ''čari'' nogometa
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 05.07.2010., 18:21   #44
dugo nismo vidjeli Robbenom groundhog goal, tako da mislim da je vrijeme za njega. kad onako s desne strane krene unutra, lažnjak, pa udarac. On i Snejider su zbilja prve violine ove momčadi i fer bi bilo da Robben u polufinalu bljesne.
Veko32 is offline  
Old 05.07.2010., 18:30   #45
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Mislim da će u ovoj utakmici pobjediti bolji, a ko je bolji, ostaje da vidimo.
jesi siguran ?


a utakmicu će voditi srednjoazijska trojka, predvođena Ravshanom Irmatovim iz Uzbekistana.... vjerojatno neće suditi finale, a njega sam očekivao tamo
mitch is offline  
Old 05.07.2010., 18:34   #46
Sve je otvoreno, sad je samo pitanje, da li će Sneijder ili Robben uvalit nešto, ili će Forlan zabit iz slobodnog.

Zapravo i jedni i drugi igraju za to, ko će imat čast izgubiti od Španjolske u finalu.
PatriotSLO is offline  
Old 05.07.2010., 18:50   #47
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Sve je otvoreno, sad je samo pitanje, da li će Sneijder ili Robben uvalit nešto, ili će Forlan zabit iz slobodnog.

Zapravo i jedni i drugi igraju za to, ko će imat čast izgubiti od Španjolske u finalu.
Da i jedni i drugi se bore za čast ko će izgubiti od španjolaca u utakmici za broncua to će sto posto biti Urugvaj.
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 05.07.2010., 19:10   #48
http://blackmediaprensa.files.wordpr...2-chile-21.jpg



Bit će teško,ali nada umire posljednja.

Quote:
lucca kaže: Pogledaj post
za urugvaj zbog chire i B-a :drolija:
Chiro is offline  
Old 05.07.2010., 19:13   #49
Vrlo je moguce da Landjani u ovoj utakmici nadoknade sve golove sto su ih trebali dosad dati.
La Teta is offline  
Old 05.07.2010., 19:15   #50
Holandija
dividi is offline  
Old 05.07.2010., 19:17   #51
Vidim svi misle da su Nizozemci već u finalu.Sumnjam,ovo Urugvaj prolazi, i bez Suareza.Lisica Forlan to riješava.
nar.kO is offline  
Old 05.07.2010., 19:31   #52
Urugvaj će parkirat autobus isprid svog šesnaesterca pa dok bude išlo.
Odi nije neizvjesno ka drugo polufinale, jer je Nizozemska puno bolja ekipa.
Roben i Sneider su među tri-četri igrača koji su u najboljoj formi na cilon svitu.
Warriors1979 is offline  
Old 05.07.2010., 19:31   #53
Quote:
Omega Phoenix kaže: Pogledaj post
U biti nadajmo se da će pobijediti bolji, da ne bi opet bilo onih neočekivanih sudačkih ''čari'' nogometa
Sudi Irmatov. Peta utakmica na prvenstvu.
the edge is offline  
Old 05.07.2010., 20:00   #54
Lagana prednost Nizozemcima,ali pošto znamo njihov gubitnički mentalitet na SP-ima,ne bi me čudilo da ih Urugvaj iznenadi i bez Suareza.
dragec is offline  
Old 05.07.2010., 20:06   #55
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
jesi siguran ?


a utakmicu će voditi srednjoazijska trojka, predvođena Ravshanom Irmatovim iz Uzbekistana.... vjerojatno neće suditi finale, a njega sam očekivao tamo
nije mi jasno kako nikad prije nisam čuo za njega, čovjek je zasad sudio perfektno
Sahta is offline  
Old 05.07.2010., 20:11   #56
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Urugvaj ,
jednostavno,
jer mora napokon doć kazna za tu lošu igru Holandeza i njihovo provlačenje kroz ovo sp...mislim, svaka čast prijašnjim generacijama Nizozemaca al ako to nisu mogli osvojit s nekima kao što su van Basten-Rijkard-Gulit il Bergkamp-Overmaars-Davids, ne znam bil bilo pravedno da im to uspije s ovakvom ekipom napuhanaca i trupaca.

Urugvaju će doduše nedostajati neki bitniji igrači al takva radnička ekipa se ne predaje olako
Slažem se s primjedbama glee Nizozemaca. Upravo zato mi nisu simpatični kao u vremena navedene ekipe (pogotovo van Basten, Gullit i ostali - Euro '88 pa nadalje). Ipak, bolji su, pa će vjerojatno proći.
zvm is offline  
Old 05.07.2010., 20:16   #57
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Urugvaj ,
jednostavno,
jer mora napokon doć kazna za tu lošu igru Holandeza i njihovo provlačenje kroz ovo sp...mislim, svaka čast prijašnjim generacijama Nizozemaca al ako to nisu mogli osvojit s nekima kao što su van Basten-Rijkard-Gulit il Bergkamp-Overmaars-Davids, ne znam bil bilo pravedno da im to uspije s ovakvom ekipom napuhanaca i trupaca.

Urugvaju će doduše nedostajati neki bitniji igrači al takva radnička ekipa se ne predaje olako
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 05.07.2010., 20:59   #58
sva tri znaka su u igri mog'o bi se urugvaj proguzit (na penale, jasno)
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 05.07.2010., 21:53   #59
utakmica za 2. mjesto
__________________
live to fly
fly to live
daleth is offline  
Old 05.07.2010., 21:57   #60
Quote:
daleth kaže: Pogledaj post
utakmica za 2. mjesto
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.