Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2010., 01:40   #61
Piksi čik, slažem se, ljubav isijava iz njih, simply su savršeni skupa

Što se insidera tiče, yes, insidericu imam.

Isto mislim da pjeva njoj, ne znam samo kako je došlo do toga da počne pjevati, što mu je voditeljica rekla, ali po njezinoj reakciji, pjeva njoj.

I slažem se, bitno je da je sada s Berg, Gizem mi je nekako kao da nije ni postojala u čitavoj toj priči.

Kako sad tražim te članke po forumima, ovo što mi GT uspije prevesti, baš su 'častili' Berg, stvarno grozno.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 01:41   #62
Ma ne te

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, kad god treba

Ono s prstenom je sramota neviđena. Za njega.

Ima, ima, slike su ovdje, a video ovdje.
Ma ne te Vidjela sam ja te ,nego kada su je prvi put novinari uhvatili i taj bijeg iz kola
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 01:43   #63
Quote:
flame on kaže: Pogledaj post
Ma ne te Vidjela sam ja te ,nego kada su je prvi put novinari uhvatili i taj bijeg iz kola
Aha, to! Jok, nema, bilo je, ali ja više ne mogu naći. Pričale smo na prošloj temi o tome, možda neka od cura ima sejvano? Isto bih voljela ponovno vidjeti, ne mogu ni onu njihovu sliku sa sprovoda naći, a zaboravila sam gdje sam to sve vidjela.

E da, u tom videu, na aerodromu, koji vrag, ovaj Ceydin muž - Halit ga zagrli da se slikaju, a ovaj 'de pomakni se, da stanem do Ceyde'.

Btw, jučerašnja epizoda, ova scena

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 02.10.2010. at 01:49.
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 01:52   #64
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kako sad tražim te članke po forumima, ovo što mi GT uspije prevesti, baš su 'častili' Berg, stvarno grozno.
Uh kako to jos novinari znaju da preuvelicaju Sta kazu?
Ja sam gledala neki intervju na yt u njenom stanu ,mislim da je i njena majka tu.Znam da je u komentarima neko preveo da se ona iznervirala jer su joj pripisivali vezu sa nekim trecim a ona je tu trudna nekih 4,5 mjeseci
Pa kad prije stigose i treceg da joj nadju
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Aha, to! Jok, nema, bilo je, ali ja više ne mogu naći. Pričale smo na prošloj temi o tome, možda neka od cura ima sejvano? Isto bih voljela ponovno vidjeti, ne mogu ni onu njihovu sliku sa sprovoda naći, a zaboravila sam gdje sam to sve vidjela.
Znala sam
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 01:57   #65
Quote:
flame on kaže: Pogledaj post
Uh kako to jos novinari znaju da preuvelicaju Sta kazu?
Ja sam gledala neki intervju na yt u njenom stanu ,mislim da je i njena majka tu.Znam da je u komentarima neko preveo da se ona iznervirala jer su joj pripisivali vezu sa nekim trecim a ona je tu trudna nekih 4,5 mjeseci
Pa kad prije stigose i treceg da joj nadju
Vidjela sam taj intervju, ali pošto nisam ništa razumjela, nisam ni gledala. A baš me zanimalo. Pa zar su joj i aferu za vrijeme trudnoće pripisali? Stvarno su odvratni. Koliko sam uspjela skužiti, strašno preuveličavaju, pucaju na neki kao 'surprise faktor', da je navlačila tog Tana i dok je bila s Halitom, da ga je iskoristila dok se Halit nije razveo, pa da je uništila tu Gizem i sl. scenariji. Baš pretjerivanje.

S tim da koliko po intervjuima na YT vidim, ona se oko nekih pitanja/optužbi baš uzruja. Nije da kužim što joj govore, malo po komentarima, više po njezinim reakcijama.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 02:09   #66
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Vidjela sam taj intervju, ali pošto nisam ništa razumjela, nisam ni gledala. A baš me zanimalo. Pa zar su joj i aferu za vrijeme trudnoće pripisali? Stvarno su odvratni. Koliko sam uspjela skužiti, strašno preuveličavaju, pucaju na neki kao 'surprise faktor', da je navlačila tog Tana i dok je bila s Halitom, da ga je iskoristila dok se Halit nije razveo, pa da je uništila tu Gizem i sl. scenariji. Baš pretjerivanje.

S tim da koliko po intervjuima na YT vidim, ona se oko nekih pitanja/optužbi baš uzruja. Nije da kužim što joj govore, malo po komentarima, više po njezinim reakcijama.
Pa valjda jesu ,da vara Halita sa nekim trecim Bas odvratni Kad je stigla da nadje treceg jos sa stomakom Bas neka hiperaktivna trudnica
Da i ja sam razumjela da njoj to bas smeta .Mada nije ni cudo niko ne voli da se o njemu pise na takav nacin .A novinari kad krenu i kad im je nesto zanimljivo...valjda se sada sve smirilo
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 02:12   #67
Quote:
flame on kaže: Pogledaj post
Pa valjda jesu ,da vara Halita sa nekim trecim Bas odvratni Kad je stigla da nadje treceg jos sa stomakom Bas neka hiperaktivna trudnica
Da i ja sam razumjela da njoj to bas smeta .Mada nije ni cudo niko ne voli da se o njemu pise na takav nacin .A novinari kad krenu i kad im je nesto zanimljivo...valjda se sada sve smirilo
Užas. Kad mislim da ne mogu biti odvratniji...

Mislim da je, kad su javno priznali vezu, on se dosta zaštitnički ponio. Baš gledam ono kad ih napadnu nasred ceste, on nikad ne da da se njoj unose u facu i ispituju gluposti, uvijek sebe stavi na prvu liniju. Ironično, sad su im svima omiljeni par.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 02:17   #68
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Užas. Kad mislim da ne mogu biti odvratniji...

Mislim da je, kad su javno priznali vezu, on se dosta zaštitnički ponio. Baš gledam ono kad ih napadnu nasred ceste, on nikad ne da da se njoj unose u facu i ispituju gluposti, uvijek sebe stavi na prvu liniju. Ironično, sad su im svima omiljeni par.
Evo nasla sam taj intervju
http://www.youtube.com/watch?v=McW_ali0fp4
Od 4,40 min imas ispod prijevod
Ma Halit je divan Uvjek je on ispred i odgovara na pitanja
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 02:20   #69
Quote:
flame on kaže: Pogledaj post
Evo nasla sam taj intervju
http://www.youtube.com/watch?v=McW_ali0fp4
Od 4,40 min imas ispod prijevod
Ma Halit je divan Uvjek je on ispred i odgovara na pitanja
Hvala ti, idem baš pogledati!

Čitam dolje komentar, htjela je čak otići i prekinuti intervju. Možda je i trebala. Još ju takvo sranje u njezinoj kući pitaju, a žena je i trudna. Strašno. Velim, baš se grdo prema njoj ponašaju. Srećom pa ima njega.

EDIT - Pogledala. Dobro, nije u njezinoj kući, neki event je. Užas. Otkud im uopće taj tip?! Baš su je nanervirali.

Btw, ovaj intervju s mamom, isti outfit kao na ovoj slici. Prefora majica.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 02.10.2010. at 02:29.
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 02:27   #70
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hvala ti, idem baš pogledati!

Čitam dolje komentar, htjela je čak otići i prekinuti intervju. Možda je i trebala. Još ju takvo sranje u njezinoj kući pitaju, a žena je i trudna. Strašno. Velim, baš se grdo prema njoj ponašaju. Srećom pa ima njega.
Da, nije sve bas tako crno
Ali kako brzo promjeni raspolozenje od hvala i osmjeha do

Al bas su odvratni
Da,da to je ta majica i ja sam primjetila
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 02:30   #71
Jeste skužili da Berg u tom videu kojeg je postala flame on nosi istu slatku majicu kao ovdje?



Ja sam pukla. Pukla sam ko kokica.

Idem bolje spavati -.-

EDIT: Nicole
Aj dobro, nisam jedina
Pixie Chic is offline  
Old 02.10.2010., 02:30   #72
Quote:
flame on kaže: Pogledaj post
Da, nije sve bas tako crno
Ali kako brzo promjeni raspolozenje od hvala i osmjeha do

Al bas su odvratni
Da,da to je ta majica i ja sam primjetila
Baš je, još kad je onako obrve podigla, brrr, dobro da ih nije išamarala tamo.

Hahah, e to je zabrinjavajuće, znamo kako su obučeni na zajedničkim slikama.

EDIT

Ajme, sve 3 isto postale Opsesija, što reći. Ne znam, možda je i bio tamo, samo iza kamera, ili došao kasnije. Ili je negdje drugdje slikano. Ali i frizura je ista.

Odoh spavati! Laku noć!
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 02:38   #73
@Piksi_čik Kao sto vidis nisi jedina To je istog dana slikano,vjerovatno kasnije ...
Odoh i ja spavati ,laku noc
flame on is offline  
Old 02.10.2010., 04:11   #74
Njih dvoje mi vracaju vjeru u pravu ljubav...

Zato kad vidim kako su ih napadali i razvlacili po novinama od pacifistice postanem G.I.Jane
Isolta is offline  
Old 02.10.2010., 09:33   #75
Cure moje kako je lijepo čitati ovo što ste sinoć i jutros pisale Hvala za slike linkove i pjesmu (koje riječi )
@lsolta slažem se sa ovim da njih dvoje vraćaju vjeru u ljubav
seeni is offline  
Old 02.10.2010., 09:39   #76
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Aha, to! Jok, nema, bilo je, ali ja više ne mogu naći. Pričale smo na prošloj temi o tome, možda neka od cura ima sejvano? Isto bih voljela ponovno vidjeti, ne mogu ni onu njihovu sliku sa sprovoda naći, a zaboravila sam gdje sam to sve vidjela.

E da, u tom videu, na aerodromu, koji vrag, ovaj Ceydin muž - Halit ga zagrli da se slikaju, a ovaj 'de pomakni se, da stanem do Ceyde'.

Btw, jučerašnja epizoda, ova scena

Jel misliš na ovaj?
http://www.youtube.com/watch?v=SB1fHzwq26M
ball is offline  
Old 02.10.2010., 09:41   #77
Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Nicole, prosto sam čula da me zoveš

Tekst pjesme znakovitog naslova i autorica.
Ova pjesma kao da je stvorena za njih, prekrasno.

I ja se prijavljujem kao još jedna koja je poludjela za njima. Jednostavno su mi prekrasni. Oni njihovi pogledi, držanje za ruke, romantika na kvadrat...

Hvala vam za linkove, slike i sve ostalo! Stranica opet radi punom parom.
__________________
"Puteva ima trista da se ode iz detinjstva. A, samo se retki sete, da ostanu večno dete." M. Antić
XXlunaXX is offline  
Old 02.10.2010., 10:25   #78
Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Nicole, prosto sam čula da me zoveš

Tekst pjesme znakovitog naslova i autorica.
A izgleda da nam se Halit baš navukao na glazbu ove pjevačice budući da je i ova legendarna njezina http://www.youtube.com/watch?v=ua_O8...eature=related

Možda sam pristrana, ali meni u njegovoj izvedbi još bolje zvuči
ball is offline  
Old 02.10.2010., 12:09   #79
Nicole, biće danas prijevoda intervjua, samo da me RL malo popusti

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hvala ti, idem baš pogledati!

Čitam dolje komentar, htjela je čak otići i prekinuti intervju. Možda je i trebala. Još ju takvo sranje u njezinoj kući pitaju, a žena je i trudna. Strašno. Velim, baš se grdo prema njoj ponašaju. Srećom pa ima njega.

EDIT - Pogledala. Dobro, nije u njezinoj kući, neki event je. Užas. Otkud im uopće taj tip?! Baš su je nanervirali.
Ovaj intervju sa njih dvije u maminom stanu je vrlo topao i afirmativan. Snimljen u vrijeme kada su Halit i Berg obznanili svoju vezu, ali se još nisu vjenčali, znači negdje u proljeće. Dosta se smiju, mama priča o svojoj trudnoći s njom, o njezinom djetinjstvu, Berg kaže kako je mamu vodila kod svog frizera pa su joj rekli nek' se ne ljuti, mama joj je ljepša, itd, itd, jedna vrlo opuštena atmosfera. Mama gleda seriju i zna u pola noći zvati kćer i pitati je: "šta ti radiš Onuru, jesi li normalna"

Onda Berg malo otpusti ventile i priča o novinarima koji su pravili intervjue s njom i kasnije objavljivali nešto potpuno deseto. Ono na 4:40 je pitanje jednog fićfirića da li je imala vezu sa jednim također poznatim tipom (not my cup of tea) koje su dodali kao ilustraciju priče. Njezin odgovor je: sramota (što me pitate)! Btw, kad su je to pitali nije bila trudna.

Berg govori kako želi osnovati porodicu, najavljuju vjenčanje na ljeto, i to bi bilo to.

Quote:
ball kaže: Pogledaj post
A izgleda da nam se Halit baš navukao na glazbu ove pjevačice budući da je i ova legendarna njezina http://www.youtube.com/watch?v=ua_O8...eature=related

Možda sam pristrana, ali meni u njegovoj izvedbi još bolje zvuči
Zuhal Olcay je carica koje nema nadaleko. Fenomenalna je glumica, pjevačica, tekstopisac, itd. Rafinirana je i otmjena, i u svojim pedesetim godinama izaziva uzdahe polovine Turske. Dugo je bila u braku sa izuzetnim glumcem, Halukom Bilginerom, bili su sjajan par. Onda ju je ostavio zbog jedne pjevaljke. Ona je to dostojanstveno podnijela, kao kraljica.

Evo teksta, mislim da fali jedna strofa, ali sad nemam vremena pronaći bolju verziju.

/On topic

Apsolvirale smo da Halit ima :nedostajemipravariječ: oči, pogled, usne, osmijeh, mimiku, držanje, tijelo, ruke.... Ali, što ima lijepa stopala! U filmu Acı Aşk hoda okolo bos u jednoj sceni, i taman pomislim "mora da ću sad vidjeti kvrgave prste, ne može biti savršen" kad ono! Nisam fetišist, ja sam halitist
__________________
Ja prijatelje ne volim ni srcem, ni razumom. Srce može stati, pamet zaboraviti... Ja prijatelje volim dušom svojom. Ona niti staje, niti zaboravlja.
Mevlana Dželaludin Rumi

Zadnje uređivanje Gamze : 02.10.2010. at 12:25.
Gamze is offline  
Old 02.10.2010., 13:46   #80
Gamze, ne znam šta da velim, osim...







Evo jedne tipične fluffy slikice njih dvoje

I jedna s Alijem, kako je maajen...
Pixie Chic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.