Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2010., 22:12   #21
uh meni je najbolja ova crna ili braon na linku,bas je dobra,mislim da mi je lepsa od bele varijante,ja inace imam problem sa sijalicama,jako mi smetaju,vid mi je los,dioptrija ogromna pa mi smeta kad direkt gledam u sijalicu,zato mi je ova tamna verzija mnogo bolja,belo vec samo po sebi bljesti,a jos kad su proredjene te niti pa se direkt vidi sijalica,mislim da bih zavrsila na psihijatriji za par dana...


bilo bi super kada bi se ovom tehnikom mogle izraditi i lampe drugacijih oblika,moram pokusati nesto da iskemijam,recimo za iznad trpezarijskog stola bi bila odlicna da jer onako pravougaonog oblika,u stvari kao kvadar,da prati duzinu stola...mozda bi i moglo,ako bi se recimo za model uzela kartonska kutija,jer ionako bi se obmotavale samo bocne strane,pa na kraju pazljivo izrezem kutiju deo po deo i izvadim je...vredi pokusati...
sonea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:29   #22
nije baš do it mayself nego do it my husband, al evo naše unikatne, ručno rađene sjedeće garniture za naš mini mini balkon
rađena je od ostataka materijala od namještaja (zato je bijela ) dijelom iu nužde (nemamo love za kupovanje trenutno), dijelom iz potrebe (balkon je mini i teško da bi našli odgovarajući stol i stolice)
postolje stola je od cijevi za kanalizaciju



Uploaded with ImageShack.us
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:54   #23
Fora
A gdje su upute i detalji izrade
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:00   #24
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nije baš do it mayself nego do it my husband, al evo naše unikatne, ručno rađene sjedeće garniture za naš mini mini balkon
rađena je od ostataka materijala od namještaja (zato je bijela ) dijelom iu nužde (nemamo love za kupovanje trenutno), dijelom iz potrebe (balkon je mini i teško da bi našli odgovarajući stol i stolice)
postolje stola je od cijevi za kanalizaciju



Uploaded with ImageShack.us
Zgodno!
Stolice bi bez postolja zauzimale manje mjesta al mozda ne bi bile dovoljno stabilne?
Jeste drvo cime zastititli od boravka vani?
Pitam jer ja jednu svoju umotvorinu nisam pa se tijekom godine razljepila.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:51   #25
Lali Puna sve pohvale mužu
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 10:15   #26
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Fora
A gdje su upute i detalji izrade
kaže majstor da može samo poslikat izbliza jer je izrada tak jednostavna da nema nekih detalja i uputa - izrežeš dva kvadrata, spojiš ih nekom letvom i pričvrstiš držačima za police. stol - izrežeš kanalizacijsku cijev na željenu visinu, izrežeš gornju plohu u dimenzijama koje ti pašu i zalijepiš. pofarbaš cijev.

btw, krivo sam rekla, izrađeno je od stare radne ploče. polakirano je, al prek zime se unosi unutra, neće stajat vani.
kupili smo suncobran prije par dana, bijeli. dijete je pokazalo na ovu trstiku koja stoji na ogradi i reklo - ali ovo nam nije bijelo :budućainterijerašica:
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:47   #27
Jel zna neto od čega bi se mogao napraviti ovakav stol, a da bude relativno lagan?



iako izgleda kao kamen, mislim da je to ipak nekakva masa.. ako bi se tako nešto moglo izliti, fakat bi bio jednostavan za DIY
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:39   #28
Meni izgleda kao drveni
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 13:26   #29
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Jel zna neto od čega bi se mogao napraviti ovakav stol, a da bude relativno lagan?

iako izgleda kao kamen, mislim da je to ipak nekakva masa.. ako bi se tako nešto moglo izliti, fakat bi bio jednostavan za DIY
Malo gipsanih ploca, maltera i mozda malo betona.

Meni licno ovaj sto je grozan.

(jedino sto je praktican)
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 13:36   #30
meni je stol ok za ovaj prostor, dobro se uklopia.
ali ga osobno sebi ne bi.
(osim da mi ga neko pokloni naslo bi mu se mista u vrtu )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 13:42   #31
Meni izgleda kao hladno oruzije. Zamisli da zapnes za ovaj sto.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 14:31   #32
meni je ovaj stol tako ružan,izgleda mi kao komad pečenog mesa,nekog odreska
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 14:37   #33
Quote:
Fi Fi kaže: Pogledaj post
meni je ovaj stol tako ružan,izgleda mi kao komad pečenog mesa,nekog odreska
ja si razmisljam kako li je brisati prasinu kad se uvuce u sve te rupe i rupice...

inace, stol, ako bas mora biti takav, bi pokusala napraviti od drva.. negde na neku pilanu otici i traziti dok ne nadem...
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 14:39   #34
Quote:
Amarillis kaže: Pogledaj post
ja si razmisljam kako li je brisati prasinu kad se uvuce u sve te rupe i rupice...

inace, stol, ako bas mora biti takav, bi pokusala napraviti od drva.. negde na neku pilanu otici i traziti dok ne nadem...
i ja,ali eventualno bi ga stavila vanka...
nisam odavno vidila ružniji stol,ali baš
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:28   #35
hihihi meni je genijalan
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 19:16   #36
DIY noćna lampa

Potaknuti interesantnim idejama s neta upustili smo se u mali vlastiti projekt na temu. Jedina razlika je što ova lampa umjesto konvencionalnog izvora svjetlosti koristi niz od 120 SMD LED diodica, pa je trajnost praktički doživotna. Potrošnja 5W. Izrada do najmanjeg detalja ručna. Za odabir boje kriva je moja supruga... Cijena; Epoxy ljepilo 20kn, LEDice 60kn ebay, špaga 5kn, adapter 12v 15kn ebay, prekidač 5kn ebay, aluminijska cijev 10kn, žica za modeliranje 4kn, postolje od MDF besplatno. Sveukupno 119kn.



fiva7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 12:59   #37
Fora lampice, bravo za trud, sjenilo mi je ok ali ja bih osobno stavila drugu bazu, ova mi je predebela i preglomazna malo za ovu aluminijsku cijevčicu i ne veliko sjenilo, malo su mi omjeri ne baš dobri...iskreno.
Tena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 13:49   #38
evo i moj doprinos: pluto memo ploča...
još sam si zamislila stavit neke elastične fora trakice diagonalno, al moram ih nać...
[IMG][/IMG]
marty_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 10:29   #39
ploča je super, samo bih preko pluta zalijepila neku tapetu. ne sviđa mi se "uzorak" pluta na ovaj lijepi okvir...
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:10   #40
Ovdje je jedan luster od pletiva,a umjesto lopte je običan balon na napuhivanje,po meni je možda lakše raditi sa njime.http://krishnaprasad.info/2011/07/25...-for-the-home/
aštosad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.