Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2015., 21:43   #1
Despertar contigo (2016-2017)

Pedro Damian odabrao je svoj sljedeći projekt: bit će to remake kolumbijske telenovele "Pobre Pablo" iz 2001. godine u produkciji RCN-a. Telenovela bi estreno trebala doživjeti u prvoj polovici 2016. godine i to kao moguća zamjena nadolazeće "Simplemente Maria" u 16 sati na Canal de las Estrellas.



Priča govori o Pablu Guerreru, zgodnom tjelohranitelju čiji su klijenti redom pripadnici visokog i multimilijunaškog sloja ljudi. Iako svoj život smatra dovoljno uzbudljivim, jedan mu susret sve okreće naglavaške - spašava bogatu Mariju od napada pijanaca. Iako isprva misli da je riječ o običnoj ljetnoj romansi, s vremenom shvaća da se u nju i zaljubio. Što ne bi bilo tako loše da oboje nisu zaručeni, ona za multimilijardera Federica, a on za Cindy. Međutim, ovo je priča o velikoj borbi dvoje zaljubljenih ljudi protiv društvenih razlika koji su spremni na sve - on se odlučuje pretvarati da je bogataš koji joj može ponuditi sve što misli da zaslužuje, a ona je spremna napustiti svoj luksuzan svijet za njega.

Prvo ime potvrđeno u elencu je Christian Chavez.



Za uloge protagonistica spominju se Ariadne Diaz i Livia Brito.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 23:14   #2
Jooooj pa to je onaj Rebeldeovac.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 00:17   #3
Cris se vrača malim ekranima nakon 10 godina
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 00:28   #4
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Cris se vrača malim ekranima nakon 10 godina
Pa zar nije bio u "Haste que el dinero nos separe"? Mislim, barem tako Wikipedia tvrdi.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 10:32   #5
Mislim da nije bio.

Znači i Dulce i Maite i Christian na ekranima.
Herrere neće biti u telenovelama, Anahi je na pauzi nakon fracasa od DH i tko zna hoće li se vratiti, a za Uckermanna nemam pojma gdje je. Znam da je imao onu seriju Kdabra prije čije epizode nigdje da nađem.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 19:43   #6
Nije bio

Anahi se neće vratiti telenovelama mislim da nikad,prioritet joj je glazba a i to je pitanje..
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 15:13   #7
Alfonso Herrera i Christian de la Campa se spominju za ulogu protagonista, a Aaron Diaz i Valentino Lanus za ulogu glavnog negativca.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 20:38   #8
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Alfonso Herrera
pa nije valjda
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 20:56   #9
Ma neka on ostane u serijama, što će mu Televisa.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 18:36   #10
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Nije bio

Anahi se neće vratiti telenovelama mislim da nikad,prioritet joj je glazba a i to je pitanje..
Ona se više posvetila zaručniku nekom guverneru šta li već.
Zanimljivo sve te glumice u telenovelama kad im prestane ići u glumi ili nikad ni krene dobro se učahure uz nekog političara.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 22:52   #11
Anahi će se vratit telenovelama kad joj zatreba (čitajte: ako se i kad razvede, kao i sve dosad koje su obećavale da nema teorije da će se ikad vratit, pa sad nakon razvoda kucaju na vrata od jedne audicije do druge).

Origel zasad spominje (ne potvrđuje) Cristiana Chaveza (nije mi on baš za protagonista :/ ), Liviju Brito, Mikea Biagija i Elu Velden.

Zamijenit će "Un camino hacia el destino".

Quote:
En más de nuevas telenovelas, sabemos que avanzan los preparativos de la versión mexicana de Pobre Pablo, un libreto procedente de Colombia que estará a cargo del productor Pedro Damián. Esta historia con tintes de comedia ocupará en algunos meses el horario que deje Un Camino hacia el Destino y aunque no hay oficialmente un elenco confirmado, algunos actores ya han tenido acercamientos para personajes protagónicos o villanos. Además del mencionado Cristian Chávez, también se mencionan los nombres de Livia Brito, Miguel Ángel Biagio y Ela Velden, los tres también fueron parte de la telenovela anterior hecha por el productor que fue la versión reciente de Muchacha Italiana Viene a Casarse…
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 15:51   #12
Novi naziv je: Despertar Contigo.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:15   #13
Navodno su Scarlet Gruber i Christian de la Campa potvrđeni kao protagonisti, a Sara Corrales i Christian Chavez kao negativci.

Serija kreće u 8. mjesecu nakon "Sueno de amor".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 15:58   #14
Kandidat za protagonista je i Mauricio Ochmann, a za negativca Lisardo.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 00:24   #15
Ako budu Scarlet i Christian biće dobra hemija, a i bilo je za očekivati da će dobiti protagonistički par nakon TDR. Nadam se samo da ih neće u*ebati lošim scenarijem kao u TDR.

S druge strane, Ochmanna gotivim od Amarte Asi, voljela bih da ga vidim ponovo u nekom sapunu.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 22:00   #16
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Navodno su Scarlet Gruber i Christian de la Campa potvrđeni kao protagonisti
Ako ovo bude točno, ne propuštam
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 21:03   #17
Christian je demantirao bilo kakav prelazak na Televisu.

Kandidat za protagonista je i Valentino Lanus.

Zadnje uređivanje exodus175 : 26.03.2016. at 21:13.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 01:02   #18
Quote:
Confirmado #ElaVelden será la protagonista de la telenovela #DespertarContigo
Samo prenosim ono na što naletim..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 20:13   #19
Gianna iz Muchache glavna ne mrem bolivit

inace da ju ne gledam tamo pitala bi se tko je ta
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:14   #20

Protagonisti su Ela Velden (Muchacha Italiana viene a casarse, A que no me Dejas) i Daniel Arenas (Corazon Indomable, La Gata). Mlada negativka je Sara Corrales.



Kreće nakon Las Amazonas u 19h.

Potpun elenco još nije poznat, ali neka imena jesu: Aura Cristina Geithner, Anna Ciocchetti, Christian Chavez, Estefania Villareal, Oswaldo Zarate, Cesar Rodriguez, Leticia Huijara, Enoc Leano‬.

exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.