Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 16:42   #61
Quote:
GALAXY mini kaže: Pogledaj post
Ako dolazi tamni krevet,koje ce boje onda biti planirani ormar?
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
jako dobro.
E to me muči. Zato sam možda mislila ipak uzeti bijeli krevet, a taj ormar bi išao od ovih cijevi od centralnog do vrata; zid bi se vidio sa strane i na toj rupi, a ako bih stavljala neku tamnu boju, mislim da bi bilo previše tamno. Za dječju sobu, ne za moj ukus. Meni ne može biti pretamno, a stan ima prozore preko cijelog zida u svakoj proastoriji.
Trebalo bi to nekako nacrtati pa bi se možda dobio bolji dojam.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:43   #62
hebala* vas posteljina u dječjoj sobi :rolajz: meni je super. a djeci sigurno. s obzirom da sam na neki način involvirana na proizvode namijenjene dječjoj/adolescentskoj publici, znam da ono što većini odraslih izaziva epileptični napadaj je pun pogodak za ciljanu skupinu.

pirga, sobica je i ovako slatka, a ovo što namjeravaš zvuči odlično. bez brige.

*#utjecajprevišegledanjahateveja
#telkajeipakzlo
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:57   #63
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
hebala* vas posteljina u dječjoj sobi :rolajz:
*#utjecajprevišegledanjahateveja
#telkajeipakzlo
ha,ha
a tv ne ide tamo dok ne naraste dovoljno da se počne zatvarati u svoju sobu i ne želi nas vidjeti .
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:14   #64
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
hebala* vas posteljina u dječjoj sobi :rolajz: meni je super. a djeci sigurno. s obzirom da sam na neki način involvirana na proizvode namijenjene dječjoj/adolescentskoj publici, znam da ono što većini odraslih izaziva epileptični napadaj je pun pogodak za ciljanu skupinu.

pirga, sobica je i ovako slatka, a ovo što namjeravaš zvuči odlično. bez brige.

*#utjecajprevišegledanjahateveja
#telkajeipakzlo

ma super je posteljina, ali ne u kombinaciji s ovim tepihom.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:19   #65
Meni isto posteljina ne smeta. Dječja, boje, šarenilo...


#sjetitesestosmopricalinafrijinojtemidanamfaleboje
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 18:54   #66
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
hebala* vas posteljina u dječjoj sobi :rolajz: meni je super. a djeci sigurno. s obzirom da sam na neki način involvirana na proizvode namijenjene dječjoj/adolescentskoj publici, znam da ono što većini odraslih izaziva epileptični napadaj je pun pogodak za ciljanu skupinu.

pirga, sobica je i ovako slatka, a ovo što namjeravaš zvuči odlično. bez brige.

*#utjecajprevišegledanjahateveja
#telkajeipakzlo
Ja se nekako (naivno) nadam da ce izlozenost neutralnim i smirenim bojama i kombinacijama od najranije dobi imati neki utjecaj na ukus i zelje kasnije..
(Moj mali recimo obozava spidermana..al mi ne pada na pamet kupiti takvu posteljinu jer a)stvarno su ruzne, b)nisam sigurna koliko su te jake boje na tkaninama zdrave)
Ova gore posteljina je lijepa..samo malo presarena za sobu..
GALAXY mini is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:06   #67
A pro pro tv u sobi, ja ga svojima ne planiram stavljati..dok su mali ne treba im, a za kasnije brijem da su monitor od racunala/laptop sasvim dovoljni za ponekad pogledat film/seriju/koji vec sadrzaj ce konzumirat..
GALAXY mini is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:09   #68
sad tek vidim da sam krivi prijedlog napisala

htjela napisati jedno, u glavi bilo drugo pa sam tako ispala involvirana na.

mda.

kako bilo, u toj dobi, čak i oni za koje misliš da si ih dobro usmjerio po svojim mjerilima, mogu procesuirati nevjerojatnu količinu podataka, boja, tekstura, buke.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:12   #69
Galaxy,moze biti to za boje i utjecaj,mada je kod mene bilo bas obrnuto.mama me oblacila u sve mile i moguce boje,soba mi je bila zeleno crvena, a onda sam se s 12 g.pocela oblaciti u crno.i jos sam u crnom.kada sam lose volje,onda obucem neku boju.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:20   #70
Sta se tice tva, slazem se s galaxy ... Kad dodu u tu neku dob pretpostavljam da ce im biti nesto drugo na pameti (laptopi, tableti...)

Stavi nacrt sobe, da vidimo to za ormar... Iako ne vidim sta bi smetalo da su krevet i stol jedne boje, a ormar druge...

Samo kad se ide na c/b komb treba bit oprezan
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:48   #71
Ma super je posteljina, ja sam još u srednjoj htjela ljubičastu.

Godinama prije toga sam plakala za Titanic posteljinom, of korz. :trešnanajjače:
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:52   #72
Meni je sobica super.
I ovakva kakva sad jest, a mogu je lijepo zamisliti i sa crnim krevetom i sa... možda svijetlosivim ormarom od zida do zida
Iako bih zapravo dodala samo crni krevet, a ostalim pričekala još malo...

I nema mi previše roze niti mi smeta dječja posteljina.
(moj je u fazi kad napušta dječju posteljinu "jer to je za djecu. molim te pokloni to siromašnoj djeci i stavi mi normalnu posteljinu". i to je tako tužan trenutak. )
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:53   #73
A nemam sada nacrt sobe, budem vas gnjavila detaljnije kada to postane aktualno. Za sada će još neko vrijeme biti ovako. Za tv ćemo isto odlučiti kada za to dođe vrijeme. Hvala vam svima na savjetima.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:57   #74
A posteljina se njoj sviđa ova: http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40236567/.
Samo isto ne znam kako paše s tepihom.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 20:25   #75
Meni je ovo preozbiljno

Naša posteljina je dječja, ali nikad nismo imali te likove iz crtica i to kako je sta bilo In.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:07   #76
@pirga, očekuj kolektivno pljuvanje te posteljine :čajček:

imali smo jednu kuću na fotografijama stanova i jedna od rijetkih zamjerki je bila upravo ta posteljina. meni se sviđa.

pusti dijete, nek' ima posteljinu kakvu hoće.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:25   #77
Di to?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:32   #78
Crvenkapica,hvala na upozorenju,ali ako je to jedina zamjerka,ja sretna.posteljina je curicasta na sove i svida se mojoj maloj.meni dosta
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:57   #79
bokte istarska kozo, stvarno imaš add.

kuća od fasinih frendova.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 22:13   #80
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post

ma super je posteljina, ali ne u kombinaciji s ovim tepihom.
E to!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.