Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2016., 20:19   #61
Kako mi je žao ovog Felipea, kako ga Dona omaložava i trpa ga tim sredstvima , da ne može obaviti posao u krevetu. Ali si je jadnik sam kriv.
Vidi se da bi mogao završiti sa Reginom. Možda bi mogao imati sretan završetak . Ali tek je početak.
A Saula je Dona potpuno začarala .



Inače jučer sam oko 16:40 slučajno na POP tvu gledao vijesti i tamo je bio kraći prilog o samoj seriji.
Da ne pričam , možete ga pogledati na službenoj stranici. Kratak je .

http://www.24ur.com/ekskluziv/svet-t...ascevanje.html
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 19:36   #62
Altagracia danas
Kako je conejito trčao danas . Ali nije pobjegao.
Da mi je znati da li će uspjeti od njega dobiti sva imena ili će ići onako , kada dobije jednoga , dobije ime slijedećega .
Jimena dobila isplatu od Done i otišla . Ali sigurno će se vratiti. Tako je nešto slično bilo i u originalu .
Inače lik Monice za sada uopće nema neki utjecaj u noveli. Onako, ni tu ni tamo .
A Felipe išao testirati muškost .
A onoj glumici zamaglili stražnjicu.
Ne znam zašto to rade. Mogu slobodno snimati i pokazati scenu iz drugog kuta ,a oni nas ovako navlače .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 16:45   #63
Altagracia je saznala ime i drugog silovatelja : Alejandro Cespedes. Ali ovog su toliko izmučili , da mislim da neće još dugo i da od njega neće više puno doznati. Sama si je kriva za Felipeovo ponašanje. Previše ga je iskorištavala i maltretirala .A sada si je i dopustila da joj pronađe skrovište .
Sve ostalo i nije toliko zanimljivo za sada.Altagracia je ta koja pokreće radnju, a onaj Braulio je alat .

Navodno bi trebalo biti 120 epizoda . Taman za moj ukus. Ni premalo , ni previše .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 20:27   #64
Zapravo je prvo bilo da će ih biti 60-70 što bi meni bilo draže, ali sad se govori o 120, da. Vidjet ćemo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 14:53   #65
Ova zadnja epizoda totalno neuvjerljiva,Altagracija drži onu pušku ko mlitavi k....
Gonzales je to puno bolja napravila.
Onaj početak seksa na gradilištu je bio presmješan,j Saul je jak na rječima cijelo vrijeme je mljeo i na kraju figa.
Ali sam se zbilja bojala da će Altagracija biti opet silovana.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 15:24   #66
Meni je ovo i dalje dobro, radnja ima konstantu - nije prebrza, a nije ni prespora. I malo se bojim za njenog muža.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 09:46   #67
Kako mi ide na živce Monika,skoro ko Marisela.Jedva čekam da ju Saul otkanta tj da joj kaže da ju gleda ko prijateljicu.Kako je ona zaključila da je on zaljubljen u nju...
DB je puno maštovitije sredila svoj silovatelje.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:25   #68
Brzo je to Dona sredila Felipea . Sada ga ima u šaci .

Lopecito i napaljena sutkinja .
Kada mu je svukla hlače i rekla Lopesito
Što li je to vidjela ?
Ali će Lopesito morati bježati ,kada to dozna Braulio , da ne postane vreća za udaranje .
Monica i poljubac Saulu
Ali barem mi Danna Paola nije tako odbojna kao Genesis u DB .

Malo su zbunjeni ovi sa TM.Jučer u entradi nije bilo ime Carlosa Torresa, danas jest. I prošli se tjedan to dogodilo .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 09:57   #69
Otkuda je glumac koji glumi braulia.?Ima španjolski naglasak?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 19:12   #70
Mislim da i je iz Španjolske; gledao sam ga u Que Te Perdone Dios. Ima nešto čovjek, možda zbog očiju.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:35   #71
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Otkuda je glumac koji glumi braulia.?Ima španjolski naglasak?
Nema puno podataka o njemu , ali evo našao ovo. I da iz Španjolske je , rođen u Cadizu .

https://es.wikipedia.org/wiki/Usuari...C3%ADa_Galeano


Inače , RIP Miguel Preciado
Prvi je sređen . Idemo do pukovnika .Smrt je bila dosta strašna , a i sama Dona je morala okrvaviti ruke i potruditi se .
Inače , za razliku od DB gdje su čak prva trojica bili neki jadnici , ovdje je prvi bogati biznismen , a drugi pukovnik u vojsci. Da mi je znati što su ostala trojica , ako idu logikom od najslabijeg i najjadnijeg.

Kako je sukinja brzo zaboravila što je radila sa Lopesotom .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 11:00   #72
Baš me zanima koji će biti onaj koji je htio spriječiti napad??Koji ju je pustio.
Sad baš gledam prvi seks od Saula i Altagracije,meh,stalno pričaju.Edith i Maier su to puno bolje napravili.
I dali se Braulio i Yasenija od prije poznaju?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:57   #73
Braulio i Yesenia
Ovo stvarno nisam očekivao. Braulio je jedna teška sirovina. Sad se bojim za svkog lika koji se približi Altagracii ili poremeti njegove planove.
Npr. onaj mali Emillio koji se stalno druži sa Isabelom i poremećuje planove koje ima sa Diegom .

Ajoj , Felipe .To što je napravio nije baš bilo pametno .
Sad se čeka Altagraciina osveta.

I da ne zaboravim.Stvarno već pretjeruju sa pokazivanjem Aracelynog dekoltea.Ma gotovo je u svakom kadru kad je ona tamo. Ponekad mi se čini da zauzima cijeli ekran .
I danas su opet zamaglili Aracelyne gole grudi u kadru .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 16:49   #74
Slucajno sam nedavbno naletio na ovu seriju i rekoh da vidim na sta bude licila nova verzija DB...Mogu reci da mi se svida zasada sve, radnja nije prebrza, ali nisu ni dosadni sa nebitnim razvlacenjem. Sporedni likovi imaju svoje price i to je veliki plus, Dona je komad samo takav, hmm ko nebi htio takvu zensku, tako da Saula skroz razumijem . Ova mala Monica je ajde prolazna, slatka i to je to, buduci da ovdje ne prate pricu DB totalno nego je samo glavna tema ista, nadam se da mala bude ostala sa nekim drugim na kraju serije jer ima 2 kandidata vec policajca i doktora onog. Takoder nadam se da ce na kraju Dona ipak prezivit, ali posto je ovo ipak Telemundo, nisam siguran kako ce to okoncat...Sve u svemu zadovoljan sam castom i pricom
Ugl. ovo nastavljam pratit ostalo sve ide na cekanje...
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 22:35   #75
Onaj policajac Gabino je isto neki teški bolesnik . Ovdje ih imamo koliko hoćeš, a niti ne računam silovatelje .
Regina saznala za Moniku . Da mi je znati koliko će joj trebati prije negoli to kaže Altagracii.
Dona i ortaci će lijepu kašu skuhati Felipeu , pa nek se sad vadi iz toga . To mu i treba , kad mu je alkohol najbolji savjetnik .
Dona se sjetila da postoje svjedoci koji su je vidjeli sa Preciadom. Evo novoga posla za Braulia i ekipu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:47   #76
OMG !
Rafael je jedan od silovatelja.Ovo je stvarno neočekivano .Mada sam mislio da bi jedan od ovih likova mogao i biti. Mislio sam na Saulovog oca .
I što , Rafael nikad nije prepoznao Altagraciu , jer se čini da je već poznaje dugi niz godina. Ali možda je i to što se je Altagracia promijenila puno u samo nekoliko godina. A i u tih par minuta i nije je dovoljno vidio , mrak , pa mislio da je mrtva etc..
Koji će to zaplet biti . On će valjda biti zadnji ili predzadnji na listi.
Ali stvarno ovo je fenomenalno zamišljeno .
Najbolje bi bilo da ga onako Altagracia sasvim neočekivano vidi bez odjeće ili da svlači košulju ili majicu , negdje na bazenu i onda
Što mislite ?
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 10:58   #77
Daj podsjeti me tko je Rafael???
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 19:57   #78
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Daj podsjeti me tko je Rafael???
To ti je onaj Altagraciin suradnik za medije , Emillianov otac , a žena mu je novinarka.Danas ti je bio sa Felipeom u onom podzemnom zatvoru.


Inače kad smo kod Rafaela , ništa od mojih planova .
Rafael uklonio tetovažu .
Ali , žena i sin mu znaju da je imao tetovažu , a postoji i slika svih petero. Baš me zanima kako će Altagraciia otkriti.
Inače , po tome kako je govorio Emillianu o prošlosti , mislim da bi on mogao biti taj kojeg su prisilili.
A kako je Emilliano počeo crtati tu tetovažu , možda će si je on dati napraviti.Možda bi se i mogao dogoditi moj plan samo će Altagraciia vidjeti tu tetovažu na njemu , a ne na Rafaelu .
Saul otkrio da je Altagraciia taj dan bila sa Preciadom .E , sada da vidimo kako će se Dona izvući , kada je Saul počne ispitivati o tome.
Sexom ?
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 13:59   #79
Sva ova laž za Altagraciu da joj je kći mrtva je tako loše zamišljena . Kao da sama ne može otkriti istinu .Unajmi detektiva i sve sazna odmah . Ali ajde ,nekako će i taj dio možda imati smisla kasnije.
Felipe je za sada sređen . Možda se povrati i otkrije nešto o Altagracii , pa će se karte odmah izmiješati .
Ovaj Braulio .
Saul otkrio Preciadove tajne . I vidjeli smo novinarski članak na kojem je lik od Diega Soldana . Zove se Daniel Llamas .
Znao sam da je on glumi jednog od silovatelja . Jer zašto bi inače Preciado čuvao njegovu sliku i to skrivenu . Drugo mi ništa ne pada na pamet .
Onaj policajac Gabino mi je tako creepy
Što će sada.? Napasti doktora i Saula zbog ljubomore . Nekako mislim da nas i to čeka .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:29   #80
Meni je Gabino totalno smješan,svako malo izroni neki udvarač za Moniku a on jadan složi tako komičnu facu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.