Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 10:38   #221
za premjestanje, kao da vec nismo imali previse turskih
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 13:51   #222
žao mi je kate, ali mi je dragooooooo što je nestao dalibor
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 08:58   #223
pa zar stvarno nitko ne gleda????????? meni je prekasno u tjedno, ali pogledam kad god stignem na reprizu poslije podne ili vikendom.
dalibora odavno nema, ali stigla eva, mladenova bivša, laže , maže i smeta u ljubavi mladena i nere. nera se puuuunnnooooo promijenila - i to na bolje, ženska čisto u redu, zaposlila se, ne drami, ne cvili, baš OK.
ovakve komplikacije mogu gledati, nema puno zla, noževa, pištolja.
velika je šteta što nema komentara na seriju.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:10   #224
Meni kod Evinog lika ne smeta to što je ona zločesta, nego me nervira to što glumica koja ju glumi nema pojma glumit.Ta žena ima isti izraz lica i kad je tužna,i kad je ljuta i kad je sretna.Užas!!!!!!! Nera mi je baš draga,super joj stoji ova dobra uloga, a ona Martina me nervira užasno. Inače, serija je baš super.

Zadnje uređivanje maja laura : 30.03.2017. at 21:21.
maja laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:29   #225
jako mi je drago da se netko pojavio, serija je jako zanemarena , a to ne zaslužuje, dobra je
ne gledam je u tjednu, prekasno mi je, ali me baš razveseli kad uhvatim reprizu poslije podne, ili vikendom.
nera - odlična, ne mogu vjerovati da sad tako o njoj mislim
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:14   #226
serija je onako light sapunica u kojoj se zapravo nista posebno ne događa (sto je opet bolje od meni groznih nasilnih turskih sapunjara )
gledam je nekad preko vikenda tj. prebacim na novu dok surfam po netu i popratim kad budu nera i mladen
nera mi je uvijek bila simpa lik, cak i kad je bila zlocesta i stalno pjevala onu svoju cajku
sad ima odlicnu kemiju s hercegom i lik joj se promijenio na bolje, u tipicnu curu sa tipicnim problemima, posao, ljubav i tako to
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 09.04.2017. at 14:30.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 21:55   #227
Kaj jos traje ta sapunica?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 07:19   #228
još traje jer ide samo 3 dana u tjednu. meni je dobra, sve je realno, tko to ne voli - onda je dosadna, nema nasilja (noževi, pištolji) što mi je super, jedan običan život sa normalnim problemima.
jesam li ja to dobro vidjela - dominik po noći, kradom jede pršut???????? odojak je sanjao , a ovo je stvarno?
super su mi nera i mladen, koja improvizacijaaaaa, za pasti na leđa
nisam upratila zašto se zvonkova cura zove ivica, zna li netko?
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:27   #229
Evo odgledao finale, onako nist posebno, mirno i lijepo.
Cudi me sto jos nema nikakve price za nove serije za ovu jesen ni od novetv niti sa RTLa, ima tko vise informacija?
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 00:17   #230
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Evo odgledao finale, onako nist posebno, mirno i lijepo.
Cudi me sto jos nema nikakve price za nove serije za ovu jesen ni od novetv niti sa RTLa, ima tko vise informacija?
Mislim da RTL ne radi ništa, Nova TV bi trebala radit remake argentinske Senores papis.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 23:18   #231
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Evo odgledao finale, onako nist posebno, mirno i lijepo.
Cudi me sto jos nema nikakve price za nove serije za ovu jesen ni od novetv niti sa RTLa, ima tko vise informacija?
Čini se se da je nova tv skratila seriju
i dala finalnu epizodu
negje je pisalo da ih ima 160
A ova je 146 kakti epizoda
di je onda nestalo jos 20etak epizoda
nit je prikazano ko je našo neru poslje napada kad je pala na pod od uboda nozem nit kak su evu nasli i uhitili itd
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 00:59   #232
Negdje sam pročitao da nisu kratili, već je snimljeno 147 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 22:59   #233
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitao da nisu kratili, već je snimljeno 147 epizoda.
160 je bilo najavljeno, ali snimili su 147, jer su smanjili i tempo prikazivanja. Da su ostali na 160 ep. onda bi serija isla i u srpnju, sto im nije isplativo valjda...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:16   #234
Sve u svemu cini se da se na novoj domace serije redom izmijenjuju one s dvije sezone (Larin izbor, KPDP) i one s jednom (Zora dubrovacka, Zlatni dvori; htjedoh napisat skracenice kad skuzih da su iste)...
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:46   #235
Po onim njihovim najavama na početku činilo se da će serija biti vrh! Ali, izgleda da oni uvijek tako najavljuju serije na sva zvona, a one onda budu loše. Prva epizoda je bila vrhunski odrađena, kako je Katarina pala u onom požaru, ja sam joj stvarno povjerovao da se onesvjestila. I sad izgleda da su štalu palili bez veze, moja logika je da, ako tako nešto urade u prvoj, da će ostale epizode biti vrh, ali, od druge pa do poslednje epizode, bila je glupa, Petra Kraljev je u početku očajnu glumila, a najjače je što je bila zla i od jednom dobrica preko noći, da joj nisu možda zamjenili mozak na nekoj operaciji dok je bila u bolnici? I tada je doslovno Nera postala glavna. Početna ideja je bila dobra, ali onda su doslovno zapostavili glazbu, kako je serija odmicala gubila je doticaj sa početnom radnjom i još gore, u zadnjoj sceni prikazali Žanu i Neru i kraj, pa bravo, svaka čast! I još je, dok serija nije ni počela, neki sa Nove tražio stranice sa imenima Zlatni dvori (koje su najčešće pravila djeca) i slao im prijeteće poruke. Koliko bolestan možeš biti da prijetiš djeci? I još su krenuli spajati stranice i serija još nije ni počela, a oni imali 44 tisuće lajkova, ma daj. Kad sam video glavni par na početku serije, odmah sam se zakačio, ali, brzo se i otkačio.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.