Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2016., 12:12   #1
La candidata (2016-2017)





Giselle Gonzalez ('Para volver a amar', 'Yo no creo en los hombres') za drugu polovicu 2016. godine priprema svoju novu telenovelu "La Candidata". Radnja serije se vrti oko žene čiji suprug naruči njeno ubojstvo. Ona preživi atentat i vraća se kako bi se osvetila, te postaje njegova suparnica u utrci za mjesto novog predsjednika države.

Za glavnu ulogu spominje se Adriana Louvier.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:05   #2
Jel ovo sigurno potvrđeno? Jer Televisi ne bi bilo prvi put da nešto potvrdi pa "ups - ipak neće ići", a već su to napravili Giselle.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 23:06   #3
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Jel ovo sigurno potvrđeno? Jer Televisi ne bi bilo prvi put da nešto potvrdi pa "ups - ipak neće ići", a već su to napravili Giselle. : kava:
I ja se pitam isto. Još uvijek ne prežalih potencijalnu MS.

Nego da; malo rumoresa...

Quote:
La Actriz Susana González podría regresar pronto a los melodramas, al parecer la productora Gisselle González está interesada en que Susana Protagonice su nueva serie! "La Candidata"
Čitkaram ovakve stvarčice danima. Sad , ali u tom slučaju bez sumnje gledam.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:06   #4
Iliana Fox ('Caminos de Guanajuato') se spominjala za protagonisticu, al izgleda da je Louvier gotovo pa potvrđena, tako da se Iliana sad spominje za antagonisticu.

Za glavnog negativca spominju se Christian Meier ('La malquerida') i Luis Roberto Guzman ('Lo que la vida me robo').
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 23:40   #5
S obzirom da je Louvier dobila ulogu u "Sin rastro", Giselle za protagonisticu sad želi Susanu Gonzalez.

Snimanja kreću u kolovozu, a serija bi zamijenila nadolazeću "Mujeres de negro" krajem godine.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 17:33   #6
Za ulogu starije protagonistice spominju se Helena Rojo ('Por ella soy Eva') i Veronica Castro, kojoj bi ovo bio povratak na male ekrane nakon šest godina pauze (zadnja je snimila 'Los exitosos Perez').

Bruno Bichir, koji ne snima telenovele od 2006. (zadnja mu je bila Aztecina 'Amor en custodia'), potvrđen je ovdje kao negativac Zacarias.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:05   #7
Giselle je na Twitteru potvrdila da je Silvia Navarro dobila glavnu ulogu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:53   #8
Baš me iznenadilo to.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 17:22   #9
Daap. Mislim, ništa ja još to ne vjerujem, ali ajde, ima nade.
I još fino Susy kao villana, i ja

Dosta je bilo pauze, ima da se vratim Mehikanostima. A Moreno i ovo čudo za sad obećavaju.
Moja dobra, stara garda glumaca is back ( )
Eh..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 09:34   #10
je, i Silvia je napisala na twitter: "LA CANDIDATA ha superado todas mis expectativas, el texto, la producción, la dirección, los actores TODO es realmente extraordinario."
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 09:47   #11
Jao, morat ću ovo gledati.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 12:00   #12

friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 17:08   #13
O da, ovo definitivno ide na listu za gledat.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 10:45   #14
Nadam se da ne.

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 11:10   #15
Koji im je kuki s tim Univisionom?!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 13:11   #16
Mislim da im više plaćaju takva estrena, a Televisa je u velikom finacijskom minusu pa nemaju nekog izbora.
U zadnjih godinu dana ih je puno previše već tako išlo - Que Te Perdone Dios, Hotel, Yago, Tres Veces Ana...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 21:05   #17
Gđa Gonzalez potvrđena kao zlobna sestra.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 21:57   #18
Ček da sumiramo, da ne preskočim bitno jer sam van zbivanja zadnjih nekoliko sedmica.

Silvač je protagonistica a Suzi će biti villana?

I još napišete kad kreće.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 00:01   #19
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ček da sumiramo, da ne preskočim bitno jer sam van zbivanja zadnjih nekoliko sedmica.

Silvač je protagonistica a Suzi će biti villana?

I još napišete kad kreće.
Tako je, dobro si posložila.
Za estreno se ne zna, ali navodno bude na Univisionu.

Na CDLE bi trebala krenuti nakon Mujeres de Negro, a to bi bilo, po zadnjim podacima, 31. listopada.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 18:42   #20
Protagonist je Luis Roberto Guzman, a glavni negativac Rafael Sanchez Navarro. Muški dio totalno podbacio.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.