Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 18:29   #41
Prezentacija novele :

https://www.youtube.com/watch?v=a1Ii_4H4yh4

Trailer vam je od 29:00 do 41 :00 .
Sam trailer .
Puno scena kopirano od BC , a ovo je samo trailer .
Naslovna numera
Dobro da preskačem .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:49   #42
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Sam trailer .:ro lleyes:
Puno scena kopirano od BC , a ovo je samo trailer . :ka va:
Naslovna numera :kav a:
Dobro da preskačem .
Mene ovo podsjeća na Corazón indomable igraju opet na foru da Meksikanci vole prljavice koje se kasnije pretvore u ljepotice...

I ja preskačem.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 23:25   #43
...Za ime Jupitera Svemogućeg, kakva je ovo pjesma entrade?!
Hjoo.
Užas.
Ne zna se što je gore. Entrada, priča, gluparije...pa čisti šlamperaj.

Recimo, ja koja nisam gledala BC uopće pojma nemam iz trailera tko pije, a tko plaća u svemu ovome , jedino sam skužila da je mala prokleta , da je pola elenca proganja i da onda zgiba nekam toj teti koja je tretira kao zadnju budaletinu, i da se onda nekaj njoj dogodi...i mala se vrati u "prokleto selo". I too bi bilo to. Niđe veze. -.-

Carmine , jedino joj frizura ne valja. A boome ni onaj šamar. Hh.
Fali joj onaj -stil koji ja volim!

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Mene ovo podsjeća na Corazón indomable igraju opet na foru da Meksikanci vole prljavice koje se kasnije pretvore u ljepotice...
Na zapadu ništa nova...
Još Renata u nekim momentima ful liči na Anu Brendu.

A ma ne znam što da činim. Tako mi se gleda nešto novo u mom stilu.
Proučavam Renatu i kontam da je cura fakat okej; ali brate, ovo će je uništiti.
Lauru i Pablita neću ni spominjati.
Čemu; dakle, čeemuuu u ovo?!

Aa da. Ona mala koja glumi malu Auroru nema pojma o glumi.
Nek ode malo na instrukcije jednoj Valentini Hazouri.

EDIT: koliko vidjeh, u BC-u nema tog nekog kvazi-poznanstva između protagonista dok su bili klinci, ili krivo kopčam...?!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 20.01.2017. at 23:47.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 23:44   #44
[ENTRADA]
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 13:45   #45
Poznati američki komičar Conan O'Brien imat će specijalno pojavljivanje u telenoveli .Protekli tjedan je snimao neke scene zajedno sa Renatom i Pablom .Glumit će nekog američkog biznismena .

Informacija za one koji gledaju .

http://laopinion.com/2017/02/17/foto...ble-maldicion/
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:49   #46
Opa Conan gostuje u telenoveli

ugodno iznenađenje
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:27   #47
Jel netko gleda ovo uopće ?
Vidim na nema komentara , pa mislim da ne .
Na stranim forumima se govori da je puno cirkusa , osobito oko Renatinog lika , a da Carmine uopće ne daju puno prostora .
Dobro da ne gledam . Uostalom samo kopiraju BC , koja je nesumnjivo bolja .
Uostalom ni ne treba gledati , da sam zaključiš .

Evo , našao 2 scene gdje se vidi kako su prikazane situacije u ovoj i u BC :

https://www.youtube.com/watch?v=rIUC4z7U3h8

https://www.youtube.com/watch?v=51eTMRQD_r8

Prva sa Televise , ali druga napravljena OK .
Ali ga kopiraju i kopiraju . Uostalom što očekivati od producenta kao što je Sada .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 17:27   #48
Pa dobro, ja više volim kad idu ovako doslovno raditi remake nego kad naprave gluposti kao u Tierra de Reyes gdje Cayetana baci kćer na kamen i ozlijedi joj leđa, dok je Gabriela u PDG izbičevala kćer.

A i bolji je Televisin pad, onaj s cipelom je nerealan, makar je i pad kroz stepenice klišej nad klišejom.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:06   #49
BC mi je jedna od dražih Telemundovih, ali realno, bez Silvane i Prisile to ne bi bilo to, one su držale seriju, a Lola se samo selila s mjesta na mjesto. Uprkos svemu, meni je, kao što rekoh jedna od dražih
Ali, MAM je uspjela da je nadmaši! Da... Ubjedljiviji su mi kao par Pablo i Renata nego Segundo i Dana, ne znam, takav je moj utisak.
Pati i maja odlične kao udovice! Monika i Korina nisu opičene kao Silvana i Prisila, već su prave villane, pogotovo Monika.
Sad je uradila jednu glupost kako bi ostala sa Rodrigom :/

Nego, možete li mi pomoći da se prisjetim nečeg iz BC.
Koji je bio razlog zbog kog su se pobili muževi Rehine i Lorense? i je li onaj matori bio Lolin deda ili otac?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:16   #50
Imaš ovde objašnjeno to iz BC: https://www.youtube.com/watch?v=AO_go4TL_sw

Mada se nisu pobili, one su se udaljile posle njihove smrti zbog prokletstva.

Za ovo drugo ne znam.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 23:13   #51
Sjećam se toga. Ovdje je u pitanju nešto mnogo ozbiljnije... . U MAM imamo i vješticu Makrinu, koja je nekim travama izazivala košmare Aurori...
Ovdje je dosta napetiji odos Else i Apolonije nego kod Rehine i Lorense, koje su se svađale preko ograde i sl. Toga ovdje nema nikako. Čak Elsa ni ne izgledao kao dobrica haha
Iako je i ovo, kao i BC predviđeno da bude bajka, previše je sapunica, klasična sapunica, koja bi sigurno uspjela kad bi se kod nas emitovala...
Ja je s radošću gledam, žao mi je što sam jedini ovdje koji je prati, ali Renata i Pablo su me oduševili!

Zadnje uređivanje Acero : 31.05.2017. at 23:30.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:52   #52

A čujte, ja sam fakat imala najbolju namjeru gledati, čak sam i počela...poprilično nadobudeno saad ću ja , i to samo i isključivo radi Renatice i Pablita i još tu i tamo nekog glumca; ali stvarno - Dosada živa. Čak ni prije sto ljeta kad sam bila klinka nisam se nešto pretjerano zagrijavala za ono baš tipične klišejaste sapunjare s brdom nebuloza, vamo-tamo-čarobiranja protiv protagonistice, tipičnih naivnih glupačica i ispada tipa lárgate de mi vida para siempre iz čega slijedi razdvajanje i durenje na otprilike stotinjak nastavaka... - sad ne mogu pregrmiti niti jednu epizodu očito. Hvala, ali ne, hvala.

I opet napominjem - šteta tih ljudi; vjerujem da Pablo i Renata fakat imaju potencijala. Ali meni to ništa ne znači ako je projekt takav kakav jest.
Jednom sam dala priliku Sadi, čim je malo promijenio tematsko polje...i dalo se gledati makar zbog tematike, ali ovako nešto...jok.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 00:56   #53
Oo što meni najviše smeta u serije je to što se kasno rješavaju neke stvari... i što zlo (Severo, Makriha, Soćitil, Mnika, Korina...) uvijek pobjede dobro...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:03   #54
Danas je bio zadnji dan snimanja. Po slikama koje je Renata stavila na Instagram, lik Aurore se i nije toliko (skoro uopšte) romjenio, kao što je bilo u BC nakom što je Lola nasledila novac...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:52   #55
Ušla je i ova telenovela u poslednje epizode, za 7 dana kraj, faliće mi
Zla Monika uspjel u onom što je htjela. Zavela doktora i snimala ih dok vode ljubav, pa ga ucjenila da svima kaže kako ima rak, ne bi li se udala za Rodriga A par epizoda prije toga, Aurora i Rodrigo se pomirili, čak joj je kupio i verenički prsten
Auroru napao Dionisio u diskoteci, preselila se od Apolonie tamo, poslao ga Severo da maltretira Auroru, ali došla i njegova žena, pokačili se, on mrtav, ona zaglavila u bolnici.
Severu ju je tad spasio i odveo u njegovo "sveto mesto", gdje su sve stvari od Aurorine majke... Tad je skontala da je on ipak dobar čovjek, a da je ogorčen jer ga je njena majka ostavila.
Lečila ga, ali došla vještica Makrina, uzela neke Aurorine stvari, jer je znala da će Aurora doći u njenu kuću zbog njih. Došla je, ali je došao i Severo, Makrina pucala u njega, htjela zapaliti kuću sa Severom i Aurorom u njoj, ali je došao santo Rodrigo i spasio je, a vještica izgorela
U bolnici sada leče Severa, a ima retku krvnu grupu koju ima Aurora, pa se ponudila da mu pomogne. Ispostavilo se da je Aurora sada trudna, ali je ipak dala krv, što je kod Severa izazvalo sumnju da bi ona mogla biti ćerka, što će i saznati u ponedeljak/utorak ja mislim
https://www.youtube.com/watch?v=g00GN2fVd2Y
Apolonia i Elsa se davno pomirile, nije kao u BC, sad su ponovo merojeres amigas
Došla i Brihida, Aurorina tetka sa namjerom da joj "pomogne", a zapravo hoće da joj se osveti, uopšte nije kao tia Marta iz BC
Uglavnom, biće mi žao kad se završi...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:23   #56
Koja je Monika ludača
Treba imati mozga isplanirati sve ono!
Korina i Lukas otišli sa novcem od svakog ko je ponižavao Auroru
On je Brihidinin bivši (ona je Aurorina tetka), sad su u Parizu. Očekujem hapšenje sutra/u nedelju
U večerašnjoj epizodi Elsa će čuti da je sva Monikina bolest bila farsa, a će je Monika izgleda ubiti :klap:
Najavljivali su smrt nekog binog u seriji, izgleda da je to madrina Elsa.
Zna li neko je li finale jednosatno ili dvosatno?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:55   #57
Kakvo razočarenje od poslednje epizode. Trajala je sat i po, a ništa se nije dešavalo sat vremena.
Sve su tako zvrzili, da ne znam šta sad da mislim o noveli. Do pretposlednje epizode sam joj htio dati ocjenu 8+/10, sada... ne znam, 5-/10
Prvo, Monika je ubila svog očuha, Elsinog brata nekim lijekom, ne znam mu ime, zatim je isti lijek ubrizgala Elsi koja je momentalno pala i završila u bolnici, bez neke veće šanse da preživi.
Kada je Aurora rekla Moniki da ona i Rodrigo imaju dijete, Monika joj je priznala da ju je oduvjek mrzela, te da je bila saučenik Severu i Makrini, onda joj je ubrizgala isti taj lijek, ubacila je u kola, odvezla do nekog ambisa i gurnula u njega. Aurora, kao da se ništa nije desilo ustaje, sa sve nadom da će "Virgencita de Soledad" da joj pomogne, i tako je par puta pokušala da izađe iz jame, zbog sina, naravno, na kraju je uspjela.
Tek posle 7-8 sati od ubrizgavanja lijeka na sred uta je pronalazi Armando, zove Hitnu, bla bla...
Prolazi godinu dana, Aurora otvara bolnicu, niko o Moniki ne zna ništa, da bi kao nindža upala kod Aurore kroz prozor i napala je nožem, kako se ne bi vjenčala sa Rodrigom
Onda hapse Moniku, i tamo je neka lezbo bakuta maltretira u zatvoru
Onda vjenčanje i... fin
Veliko razočarenje.
Ovo sam počeo gledati zbog Renate, Pabla i Laure, ali poslednjom ep su usr*li sve!
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.