Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2016., 23:17   #81
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Gledam večeras kako su se obje sestre dobrano potrudile da skrate Ali Kemala za glavu. Zbog Yildiz se našao u nevolji na balu, a druga ga je mašući pištoljem bacila pred streljački vod.
A ne, ne, niti jedna cura nije znala da će se on pojaviti tamo gdje su one.

Ali Kemal se sam trudi da ga skrate za glavu.

Mogli su ga upucati već kad je napao Mr. Steinera. Za što nije imao razloga. Ako je htio pomoći majci, mogao se zaposliti i dati majci novce, pa ne bi bilo potrebe da daje svoje uspomene tom tipu.

Dalje, idiot upada na zabavu, mlati ljude. Možda ga netko na ulazu i nije htio pustiti, pa ga je morao lupiti, ali on mlati ljude jer mu stoje na putu. Što mu je onaj konobar kriv? Onda ga je tek jedan tip napao jer je vidio da je umlatio troje ljudi. Zna da su tamo vojnici. Najbolje da će mu dopuštati da ih mlati. I onda navlači curu pred svima i dere se. Da je inteligentan, kad je upao nepozvan, rekao bi Yildiz, moraš hitno doma, mami, baki nije dobro, pa se vani svađati s njom, a ne se ponašati ko kreten pred svima. Dobro je i prošao. On loče alkohol u grčkoj kavani, i to nije sramoćenje, ali cura ne smije plesati s Grcima jer je to sramotno. Licemjer.

Što se tiče Hilal, ona nije mogla znati da će se Ali Kemal tamo pojaviti. Drugo, on je dignuo taj pištolj u zrak. No Hilal uzima pištolj, bori se s Ali Kemalom za pištolj i ne želi otići, gleda kako uhićuju Ali Kemala, i onda odjednom više nije hrabra nego zove Azize da pomogne.


Imam simpatije za svo troje djece, ali i mene je razočaralo što ni jedno dijete nije dobrica. Znam da je ovako zanimljivije, ali mogla bi dobrica kasnije imati probleme, a ovo mi je baš malo previše. I toplo se nadam da neće u seriji tvrditi da djeca nisu dobra zato što nisu imala tatu i navoditi mlin u muške šovinističke vode



Slažem se da Halit bolje izgleda u grčkoj uniformi.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 14:40   #82
Meni se cini da je Ali Kemal zaljubio u sestru koja je plesala s Grkom,zbog toga je uletio na bal Trebala ih je Azize malo strogo odgajati a ne ih pustiti da sami zive kako zele!
Ali moram pohvaliti ,Azizu,glumicu SUPER odglumi svaku scenu!Ugodno sam se iznenadila
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 15:47   #83
Dali netko zna koliko točno epizoda ima serija?
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:02   #84
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna koliko točno epizoda ima serija?
Koliko ja znam serija se tek snima.vjerovatno ce se tokom snimanja odredit koliko ce biti epizoda.ovisi i o gledanosti.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:08   #85
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna koliko točno epizoda ima serija?
Serija ide četvrtkom na kanalu D...znači danas u 18h po našem vremenu(20h po turskom).Peta ili šesta epizoda.Znači,mi gledamo nešto najnovije što je ikad bilo kod nas:klap::klap:

Večeras me jako zanima,kako će se razriješiti dramatična situacija gdje Cevcet treba da puca u Ali Kemala!:eek
Azize i Tevfika su baš izabrali dan kad će se vjenčat...od toliko dana i godina oni baš na dan kad se ukazao Cevcet.
I još..ona njegova spika za govornicomšto se desilo?Domoljub se promijenio.Da li??
Ako je kovao neki plan da se osveti urotnicima,nije li predugo čekao?Zašto?Pa on je vojnik,mogao je sto puta već poginuti zapravo,tako da ne mogu naslutiti pozadinu ove plave unoforme
A čitala sam u štampi(ovo čitala shvatite uvjetno),vodile su se silne rasprave da li je Pukovnik bio špijun ili dvostruki špijun?
Zapravo ne možemo ni naslutiti kraj,jer se serija još snima,time je interesantnije sve.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:30   #86
Meni se Hasibe sviđa. Dobro je podnijela kad se Azize trebala udati za Tevfika. I još je rekla Azizi da je bolja majka od nje. Rijetko dobra svekrva u turskim serijama.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 18:42   #87
Jako sam iznenađena, Đevdet bay u grčkoj uniformi ? Amnezija, ne vjerujem, izdaja, nemoguća misija, razočaranje zbog poraza i gubitka carstva???????????, špijunaža, možda? Sve jedan veliki upitnik.

Sina ubiti neće sigurno, nadam se, vjerujem u njega. Zanima me susret sa obitelji.

Halit, odličan, faca pokeraša, ni mišić mu na licu nije trznuo kad je Azize zavikala Ali Kemal i kad ju je vidio. Berg isto odlična, dapače fantastična. Koja tuga, koja dilema, duša joj vrišti da se Đevdet pojavi i spasi je udaje ( dobro, sama je pristala).

Gibitnice, imaš pravo! Prvi puta u turskim serijama vidim ovako topao, majčinski odnos snahe i svekrve.

Za sada sve krasno, samo me ona mlada revolucionarka nervira i to poprilično. Pitam se sa ćime ta misli i da li ima uopće sa ćime misliti.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:02   #88
Zanimljivo bi bilo da spoje grčkog vojnika i sestru političarku. Puno zanimljivije gledati njihove sukobe, nego sestru udavaču što očajnički želi izaći iz siromaštva, to je zzzzz. Plus bi bilo materijala za (dodatne) sukobe (i šamaranja ) među sestrama. Nadam se da hoće. Još je Grk ubio političarkina kuma sinoć. Valjda nju neće spajati s onim likovima što su sa njom, djeluju totalno nebitno.

Jeli RTL općenito prva premijera serije van Turske?
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:20   #89
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post

Jeli RTL općenito prva premijera serije van Turske?
koliko znam, jeste.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:25   #90
@Zugice i mene mala političarka više živcira nego vrtirepka.

U tim godinama mi je normalno biti vrtirepka ili štreberica nego pokret otpora ( idu li one uopće u školu).

Nije mi jasan Ali Kemal, uopće. Zašto ništa ne radi, koji kuki pati što je usvojen, i koji kuki zalijeva ljubavnu patnju za sestrom s kojom je odrastao??????

Dževdet je valjda špija, barem ja tako mislim, izdaja nije, amnezija nije, ne bi odmah prepoznao ženu. Mislim da je on bio ubijeđen kako mu je familija mrtva jer su oni rodni listovi njima ispali kad su bježali pa je valjda imao kakti dokaz da su mrtv i.
Ne znam, vidjeti ćemo.

Ovaj Gavrilo Princip ( atentator) je isto glumio u nekoj seriji ali ne mogu se sjetiti kojoj.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:47   #91
@ribica Gavrilo je Arda i iz Ljubav i novac, one koja je proslo ljeto isla na Novoj, sda Tubom i Enginom
Sladak je, nadam se da ce ispast da nekako ipak nije mrtav.

Meni su djeca sva poznata od prije no nemogu ih smjestiti nigdje....
ima li netko evidenciju, jesmo li te glumce negdje gledali....mala revolucionarka mi u faci bas baca na onu ludu malu iz Paramparce, al okej, znam da nije ona. Al i Ali Kemal mi je pozbnat odnekale
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:53   #92
Mala revolucionarka je Miray Daner, glumila je Mirinu sestru Beren u seriji Medcezir /Plima i oseka.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:08   #93
A Tevfik? Poznata mi faca, ali ne mogu se sjetit gdje smo ga već gledali...

A ova kćer vrtirepka je zbilja prelijepa
http://i.internethaber.com/uploads/c...G?v=1477598121

No čak ni te mlade ljepotice ne mogu zasjeniti Berg
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:17   #94
Inače, ovi Cevdetovi dugi pogledi kad treba pucati, i ovo oklijevanje prije nego što je Azize uopće došla...nije mu baš lako, ili zato što nije totalna izdajica, ili je osjetio nešto prema malom.
Jbg, nije mu biološki otac, al opet...
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:56   #95
Odlicna serija...odlicna..
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:57   #96
Quote:
Sahika kaže: Pogledaj post
Inače, ovi Cevdetovi dugi pogledi kad treba pucati, i ovo oklijevanje prije nego što je Azize uopće došla...nije mu baš lako, ili zato što nije totalna izdajica, ili je osjetio nešto prema malom.
Jbg, nije mu biološki otac, al opet...
Nije ni znao da su zivi...naravno da ima osjecaje prema njima
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:10   #97
Ovo je sve odlicno zasad, gluma, scenarij, scenografija, glazba, kostimi, ma sve.... Halit i Berg odlicni
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:14   #98
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post

Ovaj Gavrilo Princip ( atentator) je isto glumio u nekoj seriji ali ne mogu se sjetiti kojoj.
Ni ja se ne sjecam imena serije, ali se sjecam da je bio policajac u toj seriji, najbolji prijatelj od glavnog glumca serije ali da ga ubijes ne mogu se sjetiti.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:20   #99
@Sonja, imaš pravo Arda, simpa tip, ali mislim da je mrtav, premrtav.

Tefik / Onur isto faca, jest da je izdajica prijatelja, ali je komad i glumio je u Asi muža od Asine sestre inače Tubin muž u RL

Ovu djecu ne znam.

Ali muko moja, što je Dževdet zapetljao situaciju.

Hajde jasno mi je da je ogorčen na izdaju, samo je malo pretvrd, daj omekšaj malo čovječe, ne bu ti dlaka iz brade opala!

Dama od formata se pojavila, ja guštala na šeširu, neka nastavi u revijalnom stilu ja zadovoljna.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:53   #100
Tansu Tasanlar
koji ovdje glumi zurnalista Hasana Tahsina je bio stvarna historiska licnost.

(Hasan Tahsin je bio turski zurnalist, za njega vele da je 15.5. 1919g u oslobodilackom ratu prvi ispalio metak protiv grckih okupatora.U Turskoj je nacionalni heroj)
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.