Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2016., 23:13   #1
Sudbina / Kaderimin Yazıldığı Gün [Nova TV]

Sudbina (Kaderimin Yazildiği Gün/ Dan Kad Je Zapisana Moja Sudbina), 2014, Turska
PON-PET 20:15 Nova TV




Serija prati život Kahramana, sina ugledne obitelji iz Tasarusa, i Elif, priproste djevojke koja radi u polju. Njih dvoje pripadaju posve različitim svjetovima i zato se na prvi pogled čini kao da nikad ne bi trebali biti zajedno, ali u priču se uplela sudbina.

Ovo je priča o borbi jedne surogat-majke da zadrži dijete kad igrom sudbine otkrije da je ono njezino biološko dijete.

Priča se zakomplicira kad se zaljubi u oca svoga djeteta. Glavni lik Kahraman strašno voli svoju ženu Defne. Nakon nesporazuma sa svojim mužem, Defne ode u ludu vožnju i završi u teškoj prometnoj nesreći. Zbog nesreće pobaci i zadobije teške unutrašnje ozljede zbog kojih nikad više neće moći zanijeti. Kahraman za to krivi sebe. Kahramanova bogata obitelj već dugo očekuje dijete od njih. Kahramana osobito pritišće njegova majka Kijmet jer želi unuka. Elif je skromna djevojka koja radi na zemlji na Kahramanovoj farmi i želi nastaviti školovanje u jednome malom gradu. Elifin otac želi da se uda za mačo muškarca po imenu Maksut i koji se njoj ne sviđa. Uskoro će se Elifin i Kahramanov put ispreplesti…


REDATELJ:
Ferhan Akgün
GLUMCI:
Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük, Serdar Özer, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler

IZVOR
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 23:23   #2
Hvala!

Poslije serije Ponovno roden sam rekla da vise necu nista gledati ali sam se prevarila kad sam otkrila glumca Ozcana!A i ova tema surogat mama mi je zanimljiva!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 23:37   #3
Hmm, radnja malo podsjeća na Tuđi život? Samo da priča sa surogat majkom ne ode u previše predvidljivom smjeru...
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 14:49   #4
Sinoc sam malo skicnula.opet imamo svemoguceg agu,njegovu prevaznu majku a s druge strane onu sirotanku koju je otac htio prodat.nekako mi se cini da je to vec sve videno.osim naravno ove ideje o surogat majci koja mi je nekako nespojiva s turskim mentalitetom.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 21:35   #5
Istina,ali radije biram ovu za gledanje,ako mi bude dosadila mogu odustati od gledanja!
Ajoj,kako se Ozcan postarao
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 19:38   #6
može pitanje?
malo sam "šarala" po serijama pa mi promaklo
kako se zgodi da je dijete Elifino a ne Defnino?
da li i Kahraman zna za to? (osim babe koja moli oprost)
Tarum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 20:14   #7
Quote:
Tarum kaže: Pogledaj post
može pitanje?
malo sam "šarala" po serijama pa mi promaklo
kako se zgodi da je dijete Elifino a ne Defnino?
da li i Kahraman zna za to? (osim babe koja moli oprost)
Nema u Defne jaja,pa baba reče ucini to sa Elfinim....a vlasnik muških stanica nema pojma šta je čije ...
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 21:50   #8
Ova serija je tragikomicna,uopce neznam tko je veci manijak i psihopat od svih njih,stara,onaj koji je oteo Elif,Defne ili njezin muz?!? Mogli su lijepo posvojiti bebu i svi zadovoljni,ali ne stara zeli sinovu krv pa je uvalila jadnicu u problem.I tako Elif postala njihova gosca,a Kerem sav sretan sto je blizu nje,ali nije znao da mu stric neda nju za njegovu zabavu,jer ona mora cuvati njegovo dijete.Prestrasno!!!!! Uzas
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 21:56   #9
Quote:
Tarum kaže: Pogledaj post
može pitanje?
malo sam "šarala" po serijama pa mi promaklo
kako se zgodi da je dijete Elifino a ne Defnino?
da li i Kahraman zna za to? (osim babe koja moli oprost)
Uzeli su Elifine jajne stanice, a ne Defnine kakav je bio dogovor, jer Defnini su neupotrebljivi zbog nesreće. Kahraman ne zna. Jedino znaju baba i liječnik. Tako da Elif nosi vlastito dijete, a nije iznajmila maternicu kako misli. To je i okosnica priče, borba za njega, koliko sam shvatio ovako površno gledajući.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 15:58   #10
Thumbs up

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
Sudbina (Kaderimin Yazildiği Gün/ Dan Kad Je Zapisana Moja Sudbina), 2014, Turska
hvala draga,što si otvorila ovu temu...zaista si me mnogo obradovala...
više i neznam koliko sam puta gledala seriju...

malo kasnim sa najavom


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:15   #11
Thumbs up

kratki sažetak današnje epizode :
Defne i Elif razgovaraju i bolje se upoznaju.
Kerem govori Kahramanu koliko se zaljubio u Elif,
no izgleda da Kahramanu to pomalo smeta.
U Defne se javlja ljubomora na Elif,
a raspoloženje joj se dodatno pogorša kad uhvati Šukran kako je ogovara s kuharicama.
Kijmet pokuša smiriti situaciju.
još nekoliko scena od sinoć..



https://i.imgflip.com/dkq7v.gif

https://i.imgflip.com/dkr51.gif

https://i.imgflip.com/dkrnu.gif


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:34   #12
Super serija, klasična turska, nisam mislila gledati kad sam vidjela Dilu ali onaj Kahraman je odličan, prvi put gledam tog glumca ali baš ima ono nešto

Šteta što ide u isto vrijeme kao ona druga, jer ja bih rado gledala obje
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:33   #13
I meni je kahraman ok.dila me zivcira.defne je zgodnica ali ocito frustrirana osoba.
Ja nisam znala da zena kad je trudna ne smije izac u vrt,skinut cipele,dirnut zeca itd.najbolje da cijelo vrijeme lezi i ne mrda iz sobe

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 20:49   #14
Post

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Super serija, klasična turska, nisam mislila gledati kad sam vidjela Dilu ali onaj Kahraman je odličan, prvi put gledam tog glumca ali baš ima ono nešto

Šteta što ide u isto vrijeme kao ona druga, jer ja bih rado gledala obje
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
I meni je kahraman ok.dila me zivcira.defne je zgodnica ali ocito frustrirana osoba.
Ja nisam znala da zena kad je trudna ne smije izac u vrt,skinut cipele,dirnut zeca itd.najbolje da cijelo vrijeme lezi i ne mrda iz sobe
Hatice nije "Dila",već Elif..
po meni je super odradila svoju ulogu surogat majke do kraja...
(nije nešto omiljena glumica (meni je) na ovim prostorima,
vjerojatno zbog toga što ne vuće za sobom nikakove skandale )

Kahraman je osoba koja prije svega ima osjećaj krivice,
ali pokušava popraviti stanje,ugađajući i majci i Defne.....
užasno mu je krivo,što se derao na Elif,noć ranije,
te ujutro pokušava popraviti stvar,
razgovarajući s njome u vrtu,dvorištu konaka...

http://i.hizliresim.com/LZ4Rn0.png

http://i.hizliresim.com/o0ZN6R.png






asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 11:31   #15
Sve vec dosad videno,osim tematike vezane za surogat majcinstvo.....
Pocela sam gledati jer me je glavni glumac zakacio za seriju i to je to....
Elif,glumi ocajno....ono prenaganje i uzidsanje mi je kriticno....previse naglasava tu nevinost djevojke sa sela...
Ince,za sada gledljivo ali nazalost jako predvidljivo...
nimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 14:36   #16
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
I meni je kahraman ok.dila me zivcira.defne je zgodnica ali ocito frustrirana osoba.
Ja nisam znala da zena kad je trudna ne smije izac u vrt,skinut cipele,dirnut zeca itd.najbolje da cijelo vrijeme lezi i ne mrda iz sobe

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Preglupo,jadnica na kraju zivi u zatvoru,nemoze nigdje ici,a da Defne i stara ne polude.Jos Defne je mislila da Elif mora nju slusati,uzas.Bilo bi joj pametno da je posvojila dijete pa nebi trebala biti ljubomorna na Elif i imala bi onda Kahrama za sebe.Jadno to dijete s njom!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 22:40   #17
Post

Kiymet hanim gubi kontrolu i ugrožava najveću tajnu koju je Yorukhanova vila ikada skrivala-izgubila je liječnički nalaz o bebi.
Pitanje je vremena kad će netko pronaći nalaz.

Ziya bey je pod svaku cijenu odlučio ušutkati Kadira-Keremovog oca,čovjeka kojeg je nazvao "mrtvim".

Yakup prijeti ocu i preuzima vodstvo kompanije.Kakava će biti Kahramanova reakcija na to?

Defne počinje osjećati ljubomoru prema Elif...činjenica da je njen muž blizak sa Elif izjeda ju iznutra.Počinje biti zla prema Elif.

Kahraman misli da je Elif prošla dosta loših stvari.Povede ju na izlet brodom misleći kako je to dobro za nju.

Maksut nema namjeru tek tako odustati ...njegov potez ugrozit će život djeteta.

Čini se da je kuća Yorukhanovih uzdrmana iz temelja.


Zadnje uređivanje asid : 05.12.2016. at 23:06.
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 11:27   #18
Ovo nije prica o surogat majcinstvu,ovo je prica o modernom ropstvu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 14:26   #19
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Ovo nije prica o surogat majcinstvu,ovo je prica o modernom ropstvu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Imas pravo,u ovoj seriji nema iskrenih ljubavi,prijateljstva,osjecaja,sve je lazno.Kahramova obitelj je dno dna,nije cudo sto je u braku s odvatnom osobom Defnom.Njegov stari otjerao zeta i odglumio njegovu nesrecu,stara krivotvorila i laze sinu i snahi o trudnoci.A Elif zivi ko u zatvoru.Zanima me je li sve to zakonito ili ima elementa za prijavu zlostavljanja mlade osobe koja mora im roditi dijete jer njihova snaha je nesposobna za roditi.

Navijam za Keremog oca za jedanput unisti tu odvratnu obitelj.Jer nitko nije normalan,cak ni Kahraman koji trpi blesavu zenu i mamu!

Nazalost ni ovoj seriji nema jake i pametne glavne zenskog lika,ova Elif je glupa ko noc!Umjesto da pobjegne i prijavi ih,ona trpi njihovo zlostavljanje.Uzas
Umjesto da iskoristi mladog Kerema i ode s njim u bolnicu,ona moli glupu staru i blesavu Defne.
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 08:36   #20
A ni elifina mama nije nista pametnija.odmah je povjerovala onom liku.dakle povjeruje liku zbog kojeg je prakticki ubila muza a vlastitu kcerku ne zeli saslusat.
Imaju li oni lift u kuci?kod kahramana.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.