Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 19:07   #21
Post

Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Samo 12 epizoda? A hebemu, a baš sam se obradovao kad sam vidio Ayçu Bingöl. Kako je meni ta glumica posebna. Em izgledom, em tom svojom glumom. U 'Kako vrijeme prolazi' me oduševila i stvarno je zaslužila neku ulogu u seriji koja će trajati i biti gledana.
nemoj biti jako tužan....
ima 13 epizoda,gledala sam je uživo...
u pravu si i meni je draga glumica,
a nije mi jasno zašto je prekinuta serija...
išla je ponedjeljkom,a ponedjeljak im je zaista pretrpan dan...

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 21:46   #22
Kako se ovaj osudi moliti Kadira da Mertu pokloni svoj bubreg,kakav je to OTAC?Sad sjetio da ima drugog sina,kad mu je voljeni sin u opasnost.Bas me zanima da je obrnuto?Bili li bio takav junak i osudio riskirati Mertov zivot za Kadira?Mos mislit!!!!Boli ga briga i za Kadira i za Hasret! Nazalost,i takvog OCA morat cu trpjet do kraja?

Kadir Samo takvog OCA nebi trebao zeljeti ni svoju mamu prisiliti da se vjenca s takvom osobom!Trebao bi se maknuti od njih i zivjeti svoj zivot daleko od oceve nove obitelji
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 00:00   #23
KADIR dečko me oduševio svojom glumom. E sad da li je u redu ovo što on izvodi i da li je pravedno zbog njegove majke, to još i ne možemo znati što će su tu još odmotavati, ali gluma mu je fenomenala. Samo zbog njega ću odgledati ovu seriju.
UJAK, TO JE PRAVI LEŠINAR, vjerujem da će sada sa onim ljigavcem kerimom napraviti neki dil. sjetila sam se iz 1. epizode kad je saznao da je kadir zapalio auto, njemu su se noge trese kao da je dobio febru 40c, već vidio svoju guzicu kao sejda u novi auto,monstrum

KEMAL, da neslana govedina, ovakvu ulogu dati ovom bezživotnom tipu ne mogu vjerovati, on je samo za neke sporedne uloge, krijumčar droge,,tučaroš ili neki siledžija.
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:36   #24
Stara vjestica nije normalna kao ni Suzan!Kemilovo kobile!? Nitko mi nece oteti sina A ne pita za druge unuke,kao da ne postoje.Ta obitelj nije normalna!
Kadir i Hasret su njezine krvi,ili NISU,samo zato sto im je mama siromasna?Odvratna babe
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 00:12   #25
Ne želim vjerovati da bi se Kadiru moglo što dogoditi i da je onaj doktor Orhan pao na ucjene,to pak ne mogu prožvakati ni u seriji. Ako se to dogodi dalje ne gledam.
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 07:57   #26
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
Ne želim vjerovati da bi se Kadiru moglo što dogoditi i da je onaj doktor Orhan pao na ucjene,to pak ne mogu prožvakati ni u seriji. Ako se to dogodi dalje ne gledam.
ja sam sinoć prestala gledati kada je orhan počeo prati ruke, pretpostavljam da neće ništa zlo napraviti, ali sam razmišljala o suzan, da može tako nešto tražiti - ubi čovjeka koji mom sinu spašava život - van pameti, previše čak i za seriju. od sapunice očekujem zabavu, a nešto grozno.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:07   #27
Pretproslu epizodu kadir je rekao da hasret ide u skolu. Znam da nasi znaju prevesti fakultet s skolom, ali ovaj put mi se bas cinilo da misli na skolu, pa mi nije jasno kako jer sta ne bi oni trebali biti blizanci?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:31   #28
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
Pretproslu epizodu kadir je rekao da hasret ide u skolu. Znam da nasi znaju prevesti fakultet s skolom, ali ovaj put mi se bas cinilo da misli na skolu, pa mi nije jasno kako jer sta ne bi oni trebali biti blizanci?
Da, ovi scenaristi se često pogube i ne obraćaju pažnju na neke detalje, sada bi nam htjeli prikazati nju kao neku curicu pod zaštitom svog starijeg brata, a ona je trebala već završiti faks kao i on ili biti barem pri kraju.
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 12:46   #29
Pa jucer je kemal rekao:rodila mi je blizance.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 13:02   #30
Krivo je prevedeno....Hasret je završila glazbeni fakultet prije dvije godine,a Kadir je "malo" duže studirao i tek sad diplomirao.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 14:45   #31
Zasto su ovu temu svi napustili, a serija je baš napeta i gledljiva. Ono dvoje razmaženih su me sinoć iznervirali do bola, njima ne smije ni dlaka na glavi da pofali, a ovo dvoje mogu živjeti kao stoka, a najveće zlo je ona babetina, većeg zla još nisam vidjela
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 15:05   #32
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
Zasto su ovu temu svi napustili, a serija je baš napeta i gledljiva. Ono dvoje razmaženih su me sinoć iznervirali do bola, njima ne smije ni dlaka na glavi da pofali, a ovo dvoje mogu živjeti kao stoka, a najveće zlo je ona babetina, većeg zla još nisam vidjela
Bas sam ja htjela nesto napisati,sva sreca pa si se ti javila,da nebudem sama u ovoj temi!

Istina,napeta je,NAPOKON se Kemir shvatio kakvu je zenu imao!Oholu,pokvarenu,umisljenu,jadna ona.Prije bi nju etiketirala s ljubavnicom,jer je ona kriva sto Nilhul i njezina djeca nisu imali muza i oca!

Cudo ni Kadir ni Hasret nemaju toliko zloce kao ova umisljena djeca od Suzan.A mogli su biti najgora,jer imaju alibi.Nisu nikad ni imali oca,zivjeli su siromastvom,ali jedna mama to nije dozvoljila.Nilhul se skrbila i odgojila s puno ljubavi i osjecaja prema njima.I zbog toga su Kadir i Hasret bolji ljudi!

A Mert i Cicek su nezahvalna djeca,koja su potkupljena od strane mame ne vide pravu istinu.Da ona ih samo iskoristava da se osveti Kemiru.Odvratni su!

Kao stara baba,koja se nije dostojila zahvaljiti unuku sto je spasio polubrata.Nemogu vjerovati da u njoj nema ni mrvicu ljubavi,osjecaja i milost niti savjesti prema Kadiru i Hasret,i oni su joj unuci!!! Yok,vazni su joj samo bogati unuci,a njihovu mamu nije ni voljela.Sad se joj postati najbolja prijateljica,samo da napakosti nevinoj,dragoj zeni.
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 19:21   #33
Red face

[QUOTE=tina 25;62312517]
Istina,napeta je,NAPOKON se Kemir shvatio kakvu je zenu imao!Oholu,pokvarenu,umisljenu,jadna ona.Prije bi nju etiketirala s ljubavnicom,jer je ona kriva sto Nilhul i njezina djeca nisu imali muza i oca!QUOTE]QUOTE]
Kao prvo i ja se slažem da je serija jako napeta i zanimljiva.Za cijelu situaciju između Kemala Suzan , Kemala i Nilgun krivi su kemalovi roditelji.Ja ne krivim ni Suzan jer ona nije znala za Nilgun i djecu ja se pokušavam staviti u njenu oziciju kao žena , kako bi bilo koja neža reagirala da dok joj se dijete u bolnici bori za život sazna da njezin muž ima dvosruki život i danjegov drugi sin jedini može spasiti njezino djete naravno da je to poniženje za svaku ženu. ja ne pravdam ono što ona sad radi s djecom i što kani poduzeti protiv Kadira i Hasret ali to je bjes izdane i prevarene žene ja ne sumljam da je ona Kemala voljela a njega je otac natjerao n atj bnrak je je to odgovaralo njemu i suzaninom ocu radi firme.
Sječate li se kako je Kemal rekao Mertu da se bori a Ece ako ju toliko voli da da ne dopusti ni majci ni nikome da ih rastavi, nego da hrabro brani svoju ljubav. Baš onako kako se on pred roditeljima nije mogao izborit za svoju jer je Nilgun očito iz siromašne obitelji i zato nije odgovarala njegovima

[QUOTE]A Mert i Cicek su nezahvalna djeca,koja su potkupljena od strane mame ne vide pravu istinu.Da ona ih samo iskoristava da se osveti Kemiru.Odvratni su!
Što se rtiće Merta i Cicek ni njih ne mogu kriviti jer se pitatm kako bi se mi osječali da da sazmano nakon dvadeset godina da ti otac ima još jednu familiju , samo su zbunjenu i ljuti jer im je lagao mislim da bis se svatko normalan na njihovom mjestu osječao izdanim od strane osobe kojoj je vjerovao najviše u životiu a to je otac.

Kao stara baba,koja se nije dostojila zahvaljiti unuku sto je spasio polubrata.Nemogu vjerovati da u njoj nema ni mrvicu ljubavi,osjecaja i milost niti savjesti prema Kadiru i Hasret,i oni su joj unuci!!! Yok,vazni su joj samo bogati unuci,a njihovu mamu nije ni voljela.Sad se joj postati najbolja prijateljica,samo da napakosti nevinoj,dragoj zeni.
Za babetinu nemam rijeći za nju hasret i kadir nisu njezini unuci ona smatra da je Nilgun prevarila njezinog sina i podvalila mu djecu. ina nikad neče prihvatizt kadira i hasret jednostavno jer nikad nije htijela nilgun za svog sina.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 20:46   #34


"Staru babu" pamtim iz neke, ne znam koje

odgledane serije, iako me sve vuče na " ljubav s
prvljavim novcem" i pamtim je po dobru. Kao nečiju
milosrdnu majku. Može pomoč.

Nisam popamtila imena ali me najviše ljuti otac ove djece.
Voljela bi doznat što ga je to nagnalo da ostavi tamo u Adani
ženu koju voli. Ne priznajem dosad iznesene argumente, i zbog
toga očekujem prekrasnu Ajšu (Nulgul-neki cvijet) da ga odjezdi
u skokovima. Već joj je "vrijeme prolazilo" pa nema potrebe da
budućnost potrati s dokazanim mlakonjom. Nek mu majka-baba
opet nađe neku ala Suzy, naravno u slučaju da i Suzy izgori kao tapit....
Glupe li žene. Ubijala bi mu djecu, spaljuje mu uspomene, kesi mu se
usred face i onda bi da bude voljena. A sigurna sam da već
odavno zna da mu je nadomjestak. Uostalom brak je i započeo kao
neki poslovni odnos njihovih d.o.o.
Glup i on.
Mert je poremečen u svojoj veličini i zamišljenom statusu u "društvu"
ali bez prirode. Financijski uspjesi d.o.o. očito su stvorili opakog
snoba. Hahahaha. Snob. Sestrica je još mala i niko joj nije reko da
postoji još netko mimo nje i njene obitelji. Mala razmažena balavica.
Ono dvoje drugih imaju neki urođeni "obiteljski pravilnik lijepog ponašanja",
pa zato stoje čvrsto uz svoju mamu. Tako mi se čini.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:58   #35
Zenzo,Stara baba je glumila dobru svekrvu i baku u seriji Majka!Tamo je bila med i mlijeko,voljela i postivala svoju bivsu snahu koja je isto bila siromasna.

Toliko truda i muke,nizasto,jadna Nilgun!Sto je grijesila,da joj se tako vraca.Samo zato sto se osudila voljeti krivog covjeka
Uzas,puno nepravde ucinjeno toj predivnoj zeni!

Kadir slici na oca!Pa naravno kad mu je sin Znaci nema bojazni da je Nilgun zeljela prevariti njegovog oca,krv nije voda!

Zadnje uređivanje tina 25 : 31.01.2017. at 22:12.
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 23:27   #36
Večeras je došlo do pakiranja, pakuju se oni snobovi,putni koferi pozlaćeni, a na drugoj strani kadir,trpa svoju robu u neku staru plastičnu torbu i svi bjesni svi imaju svoje "debele" razloge za odlazak iz kuće.

Kadir je večeras ipak zagrdio malo previše, lijepo mu majka kaže," pusti me, što hoćeš od mene, ne želim izgubiti sebe". Što je previše je previše Kadir

UJKO isceniro sve dodatne nevolje i kad ga je Kadir otkrio napunio mu glava kako ga majka laže, i zato on poduzima sve mjere kako bi se dočepao Instabula i da bude glavni tamo u onoj vili
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 23:46   #37
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Bas sam ja htjela nesto napisati,sva sreca pa si se ti javila,da nebudem sama u ovoj temi!

Istina,napeta je,NAPOKON se Kemir shvatio kakvu je zenu imao!Oholu,pokvarenu,umisljenu,jadna ona.Prije bi nju etiketirala s ljubavnicom,jer je ona kriva sto Nilhul i njezina djeca nisu imali muza i oca!

Cudo ni Kadir ni Hasret nemaju toliko zloce kao ova umisljena djeca od Suzan.A mogli su biti najgora,jer imaju alibi.Nisu nikad ni imali oca,zivjeli su siromastvom,ali jedna mama to nije dozvoljila.Nilhul se skrbila i odgojila s puno ljubavi i osjecaja prema njima.I zbog toga su Kadir i Hasret bolji ljudi!

A Mert i Cicek su nezahvalna djeca,koja su potkupljena od strane mame ne vide pravu istinu.Da ona ih samo iskoristava da se osveti Kemiru.Odvratni su!

Kao stara baba,koja se nije dostojila zahvaljiti unuku sto je spasio polubrata.Nemogu vjerovati da u njoj nema ni mrvicu ljubavi,osjecaja i milost niti savjesti prema Kadiru i Hasret,i oni su joj unuci!!! Yok,vazni su joj samo bogati unuci,a njihovu mamu nije ni voljela.Sad se joj postati najbolja prijateljica,samo da napakosti nevinoj,dragoj zeni.
Ovu oholu i zlu suzy malo i razumijem što ludi,ipak joj se raspada brak, alu ovu babuskaru nju bi stavila u top, kako može dijeliti unuke i onako se ponašati, evo vam kuća,auto,pare, samo se gubite iz vidokruga da vas više nikada ne vidim
__________________
U životu činimo što možemo, ostalo prihvaćamo.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 09:22   #38
Nisam pocela gledat bas pd pocetka,ne kuzim kakvu ulogu igra ujak bradonja,zasto je on njestio da im ono sve porazbijaju?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 09:28   #39
Da serija je da se lupiš nečim po glavi, ali.....

Gledam prvi puta ovog glumca što glumi Kadira i mali baš obećava, malo me podsjeća na Engina A u početku karijere. Slične emocije prenose.

A glumica koja igra Nilgun opet glumi drugu ženu (ili prvu) kao i u Kako vrijeme prolazi, leže joj takve uloge izgleda.

Ostalo za početak nije za baciti, mislim serija ima neobičnu priču.
Minka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 09:35   #40
Meni je nekako draza bila u kako vrijeme prolazi uvijek glumi neku majku patnicu
koja je ovo epizoda?pa jel moguce da ih samo 12 ima?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.