Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 11:18   #1
Lightbulb Kada je decko obrezan bolji i duzi seks?!?

ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:21   #2
imas tipfeler u nicku, al dobro, nije strasno, 8 i 9 su odmah do, pa se lako dogodi.

ma ne brini aleksa, bit ce seksa i za tebe.

inace, mi ti to znamo, obrezani jebu i po nekoliko sati dulje, a spolovilo im poprima vrlo neobicne i za zensku anatomiju izuzetno privlacne oblike.
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 11:27   #3
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
imas tipfeler u nicku, al dobro, nije strasno, 8 i 9 su odmah do, pa se lako dogodi.

ma ne brini aleksa, bit ce seksa i za tebe.

inace, mi ti to znamo, obrezani jebu i po nekoliko sati dulje, a spolovilo im poprima vrlo neobicne i za zensku anatomiju izuzetno privlacne oblike.
to buraz ovo mi ide na ruku bijah obrezan ko klinac..... al se ne sjećam baš drito ni kad ni ičega..... yeah baby, yeah
__________________
U can't fool all the people all of the time, but if u fool the right ones then the rest will fall behind....
hrc =Dead Prez= is offline  
Old 21.03.2007., 11:29   #4
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 11:33   #5
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
pa ne nego jje kada si obrezan glavic, dosta otvoreniji i nema kozice ispod niti one nazad pa doista izgleda vece i kao da ima drugi oblik, ali doista jeste mogucno da je dosta manje uzi kod glavica quac pposle obrezivanja
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:40   #6
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
pa ne nego jje kada si obrezan glavic, dosta otvoreniji i nema kozice ispod niti one nazad pa doista izgleda vece i kao da ima drugi oblik, ali doista jeste mogucno da je dosta manje uzi kod glavica quac pposle obrezivanja
jos jednom sam vidio ovako nekakvu temu u vezi obrezivanja i bilo milion komentara kao da smo svi muslimani i ne vadite se sad i ne serite da je
to kod nas normalno i uobicajeno zna se gdje je...ali ok, nisam obrezan
ali kozica na glavicu je samo dok je u normalnom stanju, kad je dignut
glavic je potpuno slobodan i ne vidim onda koja je razlika izmedju obrezanog
i neobrezanog a zna se tko i zasto je poceo obrezivanje, kao i drugih par
stvari koje su se radile iz istih razloga.
bingooo is offline  
Old 21.03.2007., 11:43   #7
dakle moje iskustvo je sledece, obrezan jesam doista, jesu i jos dva moja drugara (koji su ostetili kozicu cini mi se fimozu,kada su drkali ppa su je morali skidat ) i svo troje se slazemo da je qrac dugacijeg oblika, ne nesto tipa zeke koji jede sargarepu vec doista je manje zasiljeniji na vvrhu kod glavica, glavic vremenom nekako `ocvrsne` i manje je osetljiv qrac kod glavica i tim pre osecaj i nadrazaj je manji u toku seksa..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:47   #8
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
jos jednom sam vidio ovako nekakvu temu u vezi obrezivanja i bilo milion komentara kao da smo svi muslimani i ne vadite se sad i ne serite da je
to kod nas normalno i uobicajeno zna se gdje je...ali ok, nisam obrezan
ali kozica na glavicu je samo dok je u normalnom stanju, kad je dignut
glavic je potpuno slobodan i ne vidim onda koja je razlika izmedju obrezanog
i neobrezanog a zna se tko i zasto je poceo obrezivanje, kao i drugih par
stvari koje su se radile iz istih razloga.
Pa ako ne znas statistiku ali 73% muskaraca (bele puti) u USA su obrezani a nisu muslimani niti jevreji..
Dakle molim da nema komentara ko to radi zbog religije, ja sam hriscanin i to je zaista ne bitno, ajde da ne mrzimo druge nego da razmenjujemo dobra iskustva...Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:51   #9
da ne bude da se samo zajebavamo - ovo s higijenom doista stoji
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 11:55   #10
Vi imate nekih problema. Bila sam u vezi sa obrazanim i ne, seks nije trajao dulje i kurac mu nije bio posebnog oblika. Mislim, da vidi se razlika, ali siljasti na vrhu... Kaj, imas spic?
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Old 21.03.2007., 11:57   #11
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
seks nije trajao dulje i kurac mu nije bio posebnog oblika.
kaj ti znas, mozda mu je prije trajao 15 sekundi
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 11:58   #12
to sve aleksa sto si napisao stoji i to jevec 100 puta komentirano samo pronadi na forumu!

jedan forumas je odlicno iznio clanke pa probaj to pronac!!
killler is offline  
Old 21.03.2007., 11:59   #13
pa recimo takodje ist studije govore da je losa strana obrezanivanja, podloznost muskarca raku prostate?!? maada nista nije dokazana,niti ima ikakvih podataka niti statistika o tome, drugo, kod neobrezanih kozica koja je u toku penetracije ispod glavica, dodatno pravi u tom delu ispod glavica zadebljanje, koje dosta prija curama na vaginalnom otvoru i zidovima, ali glavic nekako gubi na funkciji..
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 11:59   #14
drito to KLCCK
__________________
U can't fool all the people all of the time, but if u fool the right ones then the rest will fall behind....
hrc =Dead Prez= is offline  
Old 21.03.2007., 12:00   #15
Quote:
killler kaže: Pogledaj post
to sve aleksa sto si napisao stoji i to jevec 100 puta komentirano samo pronadi na forumu!

jedan forumas je odlicno iznio clanke pa probaj to pronac!!
HVALA pogledacu BOK
aleksa81 is offline  
Old 21.03.2007., 12:00   #16
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
da ne bude da se samo zajebavamo - ovo s higijenom doista stoji
mislis, ono kad si obrezan nemoras se redovno tusirati...
ej sve je meni to jasno ali vama izgleda nije i nemate pojma o cemu pricate
a posebno ovaj mali (alex) i nisam nikakvu mrznju pominjao ali se zna
zasto i kad i gdje je uvedeno to i jos par stvari, a sad zivimo u drugim uvjetima
i nemam potrebu slusat o takvoj vrsti higijene jer ako mislite da ste obrezivanjem rjesili problem higijene i prenosivosti spolnih bolesti onda u zdravlje...a ponavljam opet sto se tice slobodnog glavica slobodan je i ovako bar kod mene i napominje kako obrezani duze i vise mogu a postavio je pitanje
"dvaput bez vadjenja" eto on obrezan a nemoze a nas vecina koji nismo mozemo...jel mu onda stoji ta teorija...
nema to veze nista ni sa cim, a tko voli nek izvoli...
bingooo is offline  
Old 21.03.2007., 12:04   #17
zas meni govoris, pa procitaj moje postove
a higijena jest nesto laksa, to je cinjenica, no to definitivno nema veze s ostatkom price.
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 12:05   #18
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
kaj ti znas, mozda mu je prije trajao 15 sekundi
1. bio je obrezan kao dijete
2. bila sam mu prva
3. sadasnji decko nije obrezan i seks traje puuuuno dulje
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Old 21.03.2007., 12:05   #19
je, bio sam smrtno ozbiljan
KLCCLK is offline  
Old 21.03.2007., 12:07   #20
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
3. sadasnji decko nije obrezan i seks traje puuuuno dulje
Ne mora baš značiti da ima veze sa obrezivanjem?
WishFish is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger