Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 09:59   #61
Tražim žoržet ove boje
http://www.fashion.hr/img/repository...age/acne_b.jpg
zna li netko gdje ima za kupiti?
__________________
...iskrenost je vrlina i mana...
_medena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 20:35   #62
Koliko košta crni til? thx
Zombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:42   #63
Quote:
Nadrealna kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje se mogu kupiti pamučni materijali? Gdje god pitam u trgovini s materijalima počnu se smijati.
Trebaju mi jer bi htjela sašiti neke pamučne majice, suknjice itd. Je li to nemoguća misija ili ipak negdje mogu kupiti takve materijale?
pogledaj u boškovićevoj
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 15:12   #64
UPOMOČ!
jel zna netko mozda gdje bi osim materijala mogla naci one plasticne klikere, ko na ruksacima za skolu recimo ili sa onom šemom kak se zatvaraju pederuše neke, GDJE TO MOGU KUPITI?
bušmula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 18:06   #65
Quote:
Zombina kaže: Pogledaj post
Koliko košta crni til? thx
20kn metar.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:05   #66
Quote:
bušmula. kaže: Pogledaj post
UPOMOČ!
jel zna netko mozda gdje bi osim materijala mogla naci one plasticne klikere, ko na ruksacima za skolu recimo ili sa onom šemom kak se zatvaraju pederuše neke, GDJE TO MOGU KUPITI?
Na Trgu u Zg, uđeš u vežu (to ti je ak ideš s istoka s desne strane), u dvorištu s desne strane ti je Altosov dučan (bar je bio kad sam zadnje tam navratila) gdje se prodaju gumbi i te i takve stvarčice.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 16:55   #67
Zna li netko koji je ovo materijal?
Gornji dio je vjerojatno saten, a suknja?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 18:21   #68
je zna itko gdje ima za kupiti tila s točkicama? znači da ima točkice po sebi. hvala
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 12:00   #69
pozdrav svima. molim info gdje mogu kupiti materijal za dječju posteljinu, pamuk, što šareniji i što jeftiniji

isto tako trebam i flanel za plahte. thnx.
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 19:42   #70
Quote:
naked kaže: Pogledaj post
pozdrav svima. molim info gdje mogu kupiti materijal za dječju posteljinu, pamuk, što šareniji i što jeftiniji

isto tako trebam i flanel za plahte. thnx.
Pamigo Ilica 510, Zagreb. Imaju dio samo s posteljinom. Medvjedići, Hello Kitty, prugice, cvjetići i tako dalje i tako bliže. Uz to imaju i vrlo otmjene tkanine za posteljinu isto. Cijena? Ima ih od 40 do 120kn (150,280 i 330 širine ako se ne varam).
U Zag Mag isto ima dio s platnima za posteljinu, ali dugo nisam bila tako ne neznam koje su cijene, ali Zag Mag je prilično jeftin što se cijelog asortimana tiče.
__________________
"Čim nakaze vide nekoga ko je drugačiji od njih odmah viču - evo nakaze." by Romain Gary

araneablack is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 23:32   #71
@borntobewinner: mislim da je sve saten, samo je preko donjeg dijela til u istoj boji! I na vrhu skroz rub od cipke sa sljokicama (imaš kupiti kao traku ili na metre, mislime da se vise isplati ovo drugo jer je bolji izbor a i cijena)
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 15:25   #72
Quote:
Lutka29 kaže: Pogledaj post
@borntobewinner: mislim da je sve saten, samo je preko donjeg dijela til u istoj boji! I na vrhu skroz rub od cipke sa sljokicama (imaš kupiti kao traku ili na metre, mislime da se vise isplati ovo drugo jer je bolji izbor a i cijena)
Hvala puno, puno
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 22:30   #73
bok svima,zanimalo bi me zna li tko kakvog je otprilike materijala haljina od jelene rozge na porinu 2011 ?http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...AYEyZvdCLQdATQ ,hvala!
alabama99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 12:57   #74
Molim vas, jel zna netko koji je ovo materijal?



Batiste??
nera1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 16:29   #75
angora kapa-jedno pitanjce da ne otvaram bezveze temu


pošto sam kupila jednu kapu od angore i na njoj piše da se ne smije uopće prati,a prodvač mi je rekao da se može oprati,zanima me jel ima netko neš takvo doma i dal ju pere? hvala

Zadnje uređivanje kodo : 04.02.2012. at 16:35.
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 16:33   #76
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
angora kapa-jedno pitanjce da ne otvaram bezveze temu


pošto sam kupila jednu kapu od angore i na njoj piše da se ne smije uopće prati,a prodvač mi je rekao da se može oprati...e sad me zanima jel ima netko neš takvo doma i dal ju pere? hvala
Da, mozes ju rucno oprat, u dosta hladnoj vodi, i onda ju savijes u rucnik, i to "zamotas", tako ide van nekoliko vode (umjesto centrifuge), onda stavis na ravnu podlogu, da se osusi.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 16:36   #77
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Da, mozes ju rucno oprat, u dosta hladnoj vodi, i onda ju savijes u rucnik, i to "zamotas", tako ide van nekoliko vode (umjesto centrifuge), onda stavis na ravnu podlogu, da se osusi.

e puno ti hvala
nisam nikad imala neš takvo,a jako mi se svidjela,a nisam bila sigurna kako da postupam s njom,da ju ne bi sfušala
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 17:20   #78
Bok svima Zanima me gdje mogu najpovoljnije kupiti materijal za ovaj tutu?? http://www.justsoposh.com/item_1500/...to-Size-5T.htm

Puno hvala )
Šnita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 19:26   #79
Bok cure!
Imate li link za tkanine na e bayu?
Bilo kojih dezena,a sto manje velicine
Puno hvala :*
loli_pop_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 10:49   #80
Šnita, gornji dio je najvjerojatnije od pamučnog makoa, a doljnji dio je od tila.
I jedno i drugo imate u Pamigu u Zagrebu i Velikoj Gorici.
veselekrpice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.