Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 19:59   #1781
Sa njihove Fb stranice:

GRATIS 4D pregled u trudnoći!
Drage trudnice, pozivamo Vas da se prijavite za gratis 4D ultrazvučni pregled u sklopu vježbi na 3D/4D VISUS ultrazvučnom tečaju u Specijalnoj bolnici Podobnik 14. i 15. listopada 2011. godine.
Ukoliko se želite prijaviti, molimo Vas radi termina nazovite 01 6398 000, broj mjesta je ograničen.
Prijaviti se mogu trudnice između 16 i 32-og tjedna trudnoće.
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 20:07   #1782
Quote:
marek1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
I ja planiram kod Podobnika na 2. carski nakon prvog prilično mucnog u Vinogradskoj. Ovaj puta ništa ne prepustam slučaju :-) mislila sam doći tamo oko 30-tog tjedna na dogovor i pregled.
Čini mi se da nije potrebno doći prije... Nemam kaj gledat, sve sam već pročitala :-)
Da li netko zna koja je procedura kod planiranog carskog?
oni će ti reči na pregledu kad bi bilo najbolje za porod i dati će ti par termina da si izabereš koji dan ti paše..
ako si iz Zg-a, doći češ ujutro tamo, reči će ti u koliko sati, ako nisi, kao što ja nisam, doći češ večer prije tamo, to noćenje je uračunato u cijenu od 27500...
i to je to, nema neke velike procedure oko toga..
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 20:09   #1783
Quote:
Newf* kaže: Pogledaj post
Ja vodim trudnoću kod Podobnika i meni je super, jednostavno nemam što drugo reći, prezadovoljna sam. Ono što me zanima jest sljedeće: ja bih rado tamo rodila, ali kako se riješava papirologija, ja sam iz BiH i zanima me procedura, ako je netko prošao istu. Thanks
ja mislim da nemaš nikakve procedure, njima ne treba tvoja osobna, potvrda o prebivalištu, ništa od toga, tako da što se toga tiće, nemaš problema
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 20:50   #1784
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
oni će ti reči na pregledu kad bi bilo najbolje za porod i dati će ti par termina da si izabereš koji dan ti paše..
ako si iz Zg-a, doći češ ujutro tamo, reči će ti u koliko sati, ako nisi, kao što ja nisam, doći češ večer prije tamo, to noćenje je uračunato u cijenu od 27500...
i to je to, nema neke velike procedure oko toga..

to mi se sve cini toliko jednostavno super.
ici cu kod njih negdje krajem 11-og mjeseca prvi puta. pa cu onda i tamo pitati za detalje. koliko se unaprijed narucuje za pregled?
marek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 20:56   #1785
je, vrlo je jednostavno...sve se s njima dogovoriš...
jooooj, i ja bi opet k njimaa, svaki pregled kod njih, svaki dan nakon poroda proveden s njima, tako je divan...znam da pare čine čuda, ali taj njihoj pristup, toplina, ljubaznost, ma vrijedi svake lipe..
a gle, ovisno kolika im je gužva, ali mislim da ti je tjedan dana prije sasvim ok..ja sam se naručila samo prvi puta kad sam išla, sa 7 tjedana, nakon toga su mi oni zakazivali preglede, jer sam redovno išla kod njih svaka 4 tjedna, na kraju svaki tjedan
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 11:43   #1786
ami koji ti je doktor vodio trudnoću?
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 12:27   #1787
Dr. Gebauer, dovna žena, Podobnik me je pregledao na kraju da se dogovorim s njim za porod, jer sam tražila da mi on bude
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:45   #1788
da, o njoj sam čula sve najbolje.
i rado bih k njoj... još samo trebam ostati trudna...

reci, kakva je dr. G. po pitanju vitamina, minerala, dodataka prehrani? što ti je preporučila?

ja sam tu u raznim dvojbama sama po sebi... ne znam što je pametno, što ne - već sad u ovoj fazi kad se trudim zatrudniti...
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:13   #1789
nisam ju po tome pitanju ništa pitala, jer sam koristila centravit, omegu 3 i pila hippov sok, ona je samo potvrdila da je to sve ok
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 19:08   #1790
Da li je netko nedavno rodio u Podobniku? Imam kakvih informacija novijh? Kako je tamo?

Zadnji post je iz 2011.
__________________
<3
TicTac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 01:06   #1791
Quote:
TicTac13 kaže: Pogledaj post
Da li je netko nedavno rodio u Podobniku? Imam kakvih informacija novijh? Kako je tamo?

Zadnji post je iz 2011.
Ima tema na Zenskom zdravlju.Ipak malo aktivnija od ove.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 09:21   #1792
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ima tema na Zenskom zdravlju.Ipak malo aktivnija od ove.
Hvala ti!
__________________
<3
TicTac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:54   #1793
Quote:
TicTac13 kaže: Pogledaj post
Da li je netko nedavno rodio u Podobniku? Imam kakvih informacija novijh? Kako je tamo?

Zadnji post je iz 2011.
SAVRSENO!ja sam tamo rodila hitnim carskim 27.8!!!
kod njih sam vodila i trudnocu, kod dr.Petre Podobnik Brlecic i kod dr. Gebauer a na carskom mi je bila petra i prof.Podobnik posto je bilo dosta opasno i hitno! al u svij toj zbrci najvise sam zahvalna anesteziologinji koja je bila uz mene i drzala me za ruku i hrabrila. steta sto sam zaboravila joj ime al stvarno bila je tako dobra i ljubazna, posto se sve odigralo u 5 min muza mi nisu niti stigli pozvati(on je spaval u apartmanu).
Mazeltov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 08:45   #1794
Feldbach

Malo dižem temu... Odlučila sam roditi u Feldbachu, zanimaju me friska iskustva, cijena, smjestaj pa ako je netko bio neka mi se javi
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 17:26   #1795
Eto cure ja bih rado rodila u Podobnika pa me zanimaju vasa iskustva. Inace i trudnocu vodim tamo i prezadovoljna sam za sad sa svime. Svi su mi prekrasni.
Katija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:56   #1796
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ima tema na Zenskom zdravlju.Ipak malo aktivnija od ove.
S obzirom da je ovdje prilično zamrlo može link na to žensko zdravlje jer ne mogu naći tnx
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 10:19   #1797
https://www.forum.hr/showthread.php?t=406684
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 18:23   #1798
Quote:
Katija33 kaže: Pogledaj post
Eto cure ja bih rado rodila u Podobnika pa me zanimaju vasa iskustva. Inace i trudnocu vodim tamo i prezadovoljna sam za sad sa svime. Svi su mi prekrasni.
Koliko ti košta vođenje trudnoće tamo i što to uključuje? Da li samo gin. preglede ili i sve ostalo tipa uzv, krv itd.

Hvala
Mamassitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 10:47   #1799
Quote:
Mamassitta kaže: Pogledaj post
Koliko ti košta vođenje trudnoće tamo i što to uključuje? Da li samo gin. preglede ili i sve ostalo tipa uzv, krv itd.

Hvala
650 kn kada su pregledi jednom mjesečno. Uključuje ono što uključuje i redovan pregled kod bilo kojeg ginekologa, provjeru urina, vaganje, tlak, detaljan uzv pregled na 3d/4d aparatu.
Ostale pretrage obavljaš izvan Poliklinike preko uputnice od svojeg ginekologa ili privatno, kako hoćeš.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:36   #1800
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
650 kn kada su pregledi jednom mjesečno. Uključuje ono što uključuje i redovan pregled kod bilo kojeg ginekologa, provjeru urina, vaganje, tlak, detaljan uzv pregled na 3d/4d aparatu.
Ostale pretrage obavljaš izvan Poliklinike preko uputnice od svojeg ginekologa ili privatno, kako hoćeš.
Hmm
Ja vodim trudnoću kod Podobnika i pregled mi je 550kn, mislim da je to možda zato što sam njihov pacijent od početka, skoro 10 godina, a možda i ne, znam da su mi prije par godina pregledi bili 650kn i onda su se smanjili na 550kn.
Lona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.