Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2004., 16:54   #81
Talking

Quote:
fritz von achtung kaže:
Takve olupine kod nas ne samo da ne bi mogle glumiti taksi, nego bi ih eventualno mogao i vidjeti samo na auto-otpadu.
Pričao mi je stari, bilo je to u Beogradu vrlo davno, u vrijeme kad je Fićo bio zakon... Neka ekipa je tražila taksi, a kad ga je našla taksist im je objasnio kako ga moraju pogurati. Ono, kao, najnormalnija stvar na svijetu, to se od putnika i očekuje. Bio je to zanimljiv prizor, nekoliko ljudi 20-tak metara gura taksi, a onda vozač turira dok putnici pokušavaju uskočiti.
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:58   #82
Angry

Quote:
ex-pusac kaže:
autopur naplacuju za strance po posebnom cjeniku koji je nekoliko puta visi nego za srbe.
Jebote, kakva ružna, da ne kažem fašistička, diskriminacija.


__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 14:57   #83
Quote:
Lakonogi kaže:
Jebote, kakva ružna, da ne kažem fašistička, diskriminacija.


Pa, zar ste vec zaboravili da je za vrijeme SFRJ tako bilo svugdje, pa i na autoputu ZG-Karlovac?
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 17:04   #84
kod nas dolaze miliuni turista godisnje, nevjerujem da bi dolazili u tolikom broju kad bi duple cijene nudili u odnosa na nas.
rolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 17:17   #85
Rolane, mozes vjerovat u sto hoces ali to je prije rata bila praksa u cijeloj SFRJ, pa tako i u Hrvatskoj, a nije bas da nismo onda imali turista. Osim toga, mislim da kad bih kao turista isao u neku zemlju cijene autoputa mi ne bi bas bile pri vrhu prioriteta.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 18:14   #86
to stoji sa starom jugom. ali postoji jedna razlika:
tada su nam dolazili totalni 'kokuzi'
sad se stanje promijenilo.
to znam jer dovodim masu turista u hr.
prije rata je bila soba 20 dm sada sobe nece nitko vise nego exklusivne apartmane koji kostaju 80-90 Eu po nocenju.
rolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 10:19   #87
ja sam platila oko 30 kn taxi i centra grada do bg velesajma. auto je bio strasan. nazad sam isla tramom, oko 2 kn karta.
hotel u very center je bio 10 eura n/d.
ali su stvari u djecjem benetonu bile skuplje nego u zgb.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 00:42   #88
beograde...beograde u bodljikave žice nek te ograde...(riblja čorba)---->nikad bio tamo...al bi rado otšo..namjeravo sam pobjec od kuce i busom za beograd samo znam da tamo ne bi prezivio
__________________
Forum.hr - Neodređenost Mjesta i Vremena Radnje Znači Mogućnost Sličnih Zbivanja Svuda Oko Nas.
Zgaženi mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 03:45   #89
Neznam odakle su te price o bagatelnom Skoplju?! Ja cesto putujem do Beograda, Zagreba, Sarajeva a evo skoro sam bio i do Ljubljane.... i mogu reci da su cene osnovnih produkta koje interesiraju turisete gore dole isti... posebno Skoplje i Beograd imaju iste cene, ZAgreb je nesto skuplji ali ne drasticno.... evo prosecna cena piva u Skoplju po kaficima i pabovima je 10-12 kuna, sto i nije tolko mnogo razlicito. neznam koga sta interesuje, ali mogu konvertirati jos koju cenu iz denara u kune...

ajde pozdrav, pa navratite u Skopje
djurob is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 07:18   #90
hej, ljudi, pa ja sam iz bga...
obavezno poseti kafice na obilicevom vencu, to je paralelno sa Knez Mihajlovom...
Preporucujem i "Tramvaj", kod Vukovog spomenika...tamo ima ziva muzika (jazz, blues...)...ili "Formu", na Slaviji u Kralja Milutina...

ako bude pitanja nekih, ti javi...
kiss...
__________________
Polako, sve to dodje na svoje...
Shashavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 08:35   #91
Quote:
Shashavko kaže:
hej, ljudi, pa ja sam iz bga...
obavezno poseti kafice na obilicevom vencu, to je paralelno sa Knez Mihajlovom...
Preporucujem i "Tramvaj", kod Vukovog spomenika...tamo ima ziva muzika (jazz, blues...)...ili "Formu", na Slaviji u Kralja Milutina...

ako bude pitanja nekih, ti javi...
kiss...
Ma kakav Obilicev venac. Tamo mafijasi i djiberi (hehe Hrvati ni ne znaju sto to znaci) dominiraju .
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 22:47   #92
I ja se slazem..Oblicev venac je glupost...

Ima toliko boljih mesta...Tramvaj je jedno od njih...
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 15:14   #93
Quote:
Billi kaže:
ja sam platila oko 30 kn taxi i centra grada do bg velesajma. auto je bio strasan. nazad sam isla tramom, oko 2 kn karta.
hotel u very center je bio 10 eura n/d.
ali su stvari u djecjem benetonu bile skuplje nego u zgb.
I kako ti je bilo u tom hotelu?
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 16:15   #94
Quote:
banderas kaže:
Pa, zar ste vec zaboravili da je za vrijeme SFRJ tako bilo svugdje, pa i na autoputu ZG-Karlovac?
A onda smo napustili te socijalisticke izmisljotine i izjednacili cijene. Na razinu onih za strance, naravno.
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 09:03   #95
Quote:
Lakonogi kaže:
I kako ti je bilo u tom hotelu?
katastrofa! klopa uzas, osjecaj prljavog. izgrizlo me nesto po rukama i licu pa sa poslije bg obilazila danima bolnice po zagrebu. slijedeci put definitivno idem u bolji hotel.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 12:15   #96
Quote:
Billi kaže:
katastrofa! klopa uzas, osjecaj prljavog. izgrizlo me nesto po rukama i licu pa sa poslije bg obilazila danima bolnice po zagrebu. slijedeci put definitivno idem u bolji hotel.
I sto su rekli da ti je bilo?
__________________
Kimchi lover... ^_^
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 15:39   #97
Quote:
Mr Spiker kaže:
I sto su rekli da ti je bilo?
nisam isla na alergijaska testiranja, sumnjali su na stjenice ili tako nesto. proslo je nakon 10-tak dana. plikici koji svrbe. pa ja to jos izgrebla.
a

medjutim, bilo je jeftino, hahaha!! frendici nije nis bilo.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 15:26   #98
Nudim pomoc za BG!

Je sam vec ponudio usluge za dolazak u BG za vikend tako da ako vas interesuje nesto konkretno ti se javi na moj mail
[email protected]
- nemoj pogresno da razumes moje ime i prezime -


-hoteli
-restorani
-nocni zivot(kafane,klubovi,diskoteke.......)
-obilasci grada
sve sto te interesuje pitaj....

Ne moj te se lose tripovati da moze nesto ovde da vam se desi....opusteno je skroz za vas.....
Ja sam do skora imao devojku u ZG ali vise je nazalos nemam....ostavila me
Marcony is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 20:21   #99
postoji li hostel u bg?

i kako se krecu cijene u hotelima poslije kojih nema koznih osipa etc..etc... i jos nesto vazno, koliko su sigurni parkinzi u bg?

e da, jos me zanima i da li postoji jos ona ruska knjizara u bg.. prije je bila?mislim, nema je tamo gdje je prije bila (u knez mihajlovoj) pa me zanima da se nije negdje preselila....
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 10:12   #100
Quote:
heureka kaže:
postoji li hostel u bg?

i kako se krecu cijene u hotelima poslije kojih nema koznih osipa etc..etc... i jos nesto vazno, koliko su sigurni parkinzi u bg?

e da, jos me zanima i da li postoji jos ona ruska knjizara u bg.. prije je bila?mislim, nema je tamo gdje je prije bila (u knez mihajlovoj) pa me zanima da se nije negdje preselila....
10 eura nocenje sa doruckom, u vrlo strogom centru.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.