Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2011., 20:12   #81
Zar kablovske TV u Hrvatskoj nemaju B-92 ?!
oxydant is offline  
Old 19.06.2011., 21:19   #82
Ima Maxtv,ali u paketu kojeg nitko ne gleda valjda
Uncle Jonny is offline  
Old 19.06.2011., 21:38   #83
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Bolje da su uzeli Karla i Tipsu jer u ovom neznam za kojeg navijati
A jel rekla dal su to kupili samo ovaj mec ili i cijeli turnir?
__________________
Ne slusaj cajke, jer time pljuješ na milijune grobova odvažnih
i viteških Hrvata, koji dadoše svoje živote, da bi Hrvatska živjela. Ja u svome srcu nosim duboko poštivanje na njih.
tin_vk is offline  
Old 19.06.2011., 21:42   #84
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
Kaze da su uspjeli osigurati samo ovaj meč,jebiga da hoce jos zadnji samo finalni.
Danas je tragedija kad HRT dobije prava na bilo koji sportski događaj i to što onda s njim naprave, naročito s tenisom. Ne samo to što prijenose daju na kapaljku, nego smo imali slučajeve kao što su najava finala Australian Opena u snimci, poslije mise, da bi onda kad je misa na kraju prošla se ipak uključili uživo u 3. set i tako ispratili meč do kraja. Imali smo i slučaj prijenosa finala Roland Garrosa u kojem je prijenos prekinut usred meča, kako bi nam prikazali reportažu s nekog turnira odbojke na pijesku.
Nije da ja nemam to gdje gledati, ali stvarno su zaslužili da im se za neke stvari nikad ne dodijele prava. Znam da je bila priča da će Wimbledon dobiti Sportska televizija i to bi bilo puno sretnije rješenje, ipak bi imali svi mogućnost dnevnog praćenja turnira, bez straha da će se ovakve gluposti događati.
Vicious is offline  
Old 19.06.2011., 21:44   #85
Đoko nek se pazi!

http://www.index.hr/sport/clanak/fed...je/557327.aspx
__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Old 19.06.2011., 21:56   #86
"Ranije sam ga pobjeđivao, pa tako i sada tvrdim da mogu Đokovića pobijediti bilo gdje i bilo kada" rekao je Federer.

istina bog, samo je glupo to uopće izjavljivati.

počeli, počeli su mind gamesi.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 19.06.2011., 21:59   #87
Quote:
J.Ralston kaže: Pogledaj post

to je već stara vijest, samo ne mogu to protumačit. jel to on opet samo sebe hvali ili....? mislim mogao je reći da može pobijedit i nadala i murraya i bilo koga i bilo gdje, kao i oni njega

sve u svemu kreten. da se barem david dobro pripremio, mogao bi to bit jebem meč.
Allen-Iverson is offline  
Old 19.06.2011., 22:00   #88
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
samo je glupo to uopće izjavljivati.
ma da
Allen-Iverson is offline  
Old 19.06.2011., 22:05   #89
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
ma da
pa e.
čovjek ima 16 GS naslova, novak 2 GS naslova. nema potrebe napominjati da ga može bilo kad i bilo gdje pobijediti.
doduše, ne voli ga i to mu daje do znanja.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 19.06.2011., 22:05   #90
Federer govori o Đokoviću kao da je Đoković Roddick! Ja nekako mislim da nije.

Nego, ako ga može pobijediti uvijek i svuda, zbog čega je izgubio 9 puta?

Prema tome, mogao je pobijediti, ali nije htio. (Ionako sve o njemu ovisi.)

A ako je 9 mečeva pustio, to govori kakav je sportaš.

__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Old 19.06.2011., 22:07   #91
Quote:
J.Ralston kaže: Pogledaj post
i sta je krivo rekao?

sad ce opet navalit tardovi s komentarima o smradu i picketini jer nije iskazao laznu skromnost... tako predvidljivo...
stevo 61 is offline  
Old 19.06.2011., 22:07   #92
kaže da ga MOŽE pobijediti (što se može interpretirati i kako neće stalno gubiti) a ne da će ga UVIJEK pobijeđivati.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 19.06.2011., 22:18   #93
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
sad ce opet navalit tardovi s komentarima o smradu i picketini jer nije iskazao laznu skromnost... tako predvidljivo...
Misliš? Koliko znam, tardovi obično navaljuju s komentarima o tome kako je on uglađen, pošten i sasvim objektivan.
__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Old 19.06.2011., 22:19   #94
Sutrasnja 3 meca dana kod muskih su:
Cile-Ljubo
Karlo-Tipsa
Radek-Verdasco...
Bit ce zanimljivo pogledati i Haasa protiv Mullera.
Uncle Jonny is offline  
Old 19.06.2011., 22:24   #95
Quote:
J.Ralston kaže: Pogledaj post
Misliš? Koliko znam, tardovi obično navaljuju s komentarima o tome kako je on uglađen, pošten i sasvim objektivan.
rafatardovi... da preformuliram

ili antifedtardovi, kako god ti paše
stevo 61 is offline  
Old 19.06.2011., 22:26   #96
ATPObjavljeno prije 3 sata
Murray: Nadal je najbolji tenisač svih vremena
oxydant is offline  
Old 19.06.2011., 22:27   #97
morat ću uzeti sportski paket radi wimbledona. uzeo bi osnovni extra za manje para pa gledao na B92 al znam da će prenosit srbende ala troicki dok se na glavnim terenima budu igrali zanimljivi mecevi.
stevo 61 is offline  
Old 19.06.2011., 22:29   #98
Jadan murray, svi najbolji u povijesti svemira se skupili ispred njega i ne može do titule.
jpm is offline  
Old 19.06.2011., 22:29   #99
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
ATPObjavljeno prije 3 sata
Murray: Nadal je najbolji tenisač svih vremena
nek uđe još malo, noge mu vire
stevo 61 is offline  
Old 19.06.2011., 22:33   #100
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
morat ću uzeti sportski paket radi wimbledona. uzeo bi osnovni extra za manje para pa gledao na B92 al znam da će prenosit srbende ala troicki dok se na glavnim terenima budu igrali zanimljivi mecevi.
na kojem je to broju? ja slučajno imam to osnovno ekstra sranje za 10kn više. banditi mi to odma stavili, jebem ih korumpirane
Sahta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.