Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2009., 16:52   #1
Trudnica na koncertu?

Evo bas me zanima vase misljenje jer sam vec neko vrijeme u nedoumici pa da pitam... Imam karte za koncert U2 koji se odrzava 10.kolovoza na Maksimiru. Na taj koncert sam tako jako zeljela ici da sam skoro cijelu noc prosjedila kako bih dosla do karte! I dosla sam... Ali evo prije nekih par tjedana saznala sam da sam trudna i naravno sretna sam! Ali... sto da radim sada? Kad bude koncert biti cu trudna nekih 4 mjeseca. Imam karte za sjedeca mjesta, malo me brine guzva i sunce...Dvoumim se, ne bih htijela naskoditi bebi. Pomozite! Sto vi mislite o tome?
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:02   #2
trudna si,nisi bolesna,bebici nece naskoditi muzika i malo dzuskanja.ja sam bas u 4 mjesecu isla u diskoteku i to par puta,cak mi se ni stomak nije vidio i plesala satima.ako ti je uredu trudnoca i ako se ti osjecas super zasto ne?neces sebi uskratiti to zadovoljstvo samo zato sto si trudna.samo uzivaj i lijepo se provedi!!!!
eli 87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:14   #3
Super je cuti ovako nesto...jer dosta njih mi je reklo da nisam normalna ici u tu guzvu, da ce me netko udariti itd, itd... Ali naravno da namjeravam biti pazljiva..nisam luda da se guram, kloniti cu se takvih situacija a na kraju krajeva ide nas petero pa cu se nekako izmedu njih zavuci! A jos sam i citala da to steti sluhu bebe (a opet razmisljam ako je to samo jednom valjda nece nista biti).
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:25   #4
Ma ne brini, ja sam u 5 mjesecu trudnoce bila na koncertu i sve je ok proslo. Nije U2 neki punkerski band na kojem ce se ljudi naguravati, malo pripazis i hodas iza nekoga da te slucajn netko ne lupi u trbuh i to je to.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:57   #5
staneš di te nitko neće udarit i ćao
ja sam bila na TBFu u DOmu sportova i đuskala čitavo vrijeme.
__________________
u kupusu.
kupusichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 18:00   #6
Ja sam htjela ići na koncert kada sam bila 4 mjeseca trudna, međutim nikako se dragi i ja nismo mogli dogovoriti oko toga, na kraju sam radi mira u kući odustala, sada mi je žao. Ove godine kada sam trudna ima sva sila dobrih koncerata.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 18:43   #7
ja sam bila u 7. mjesecu trudnoće na punk koncertu . naravno, stajala sam sa strane uz mm-a i još desetak naših frendova okolo, nisam pogala i tak. i na tekme sam išla uredno.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 19:08   #8
ja sam bila na koncertu Iced Eartha u prvom redu, u gužvi, dragi me čuvo... mislim da nije neki problem
a ti ćeš još i sjedit...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 19:26   #9
Thumbs up

Ajme bas vam hvala, sad mi je nekako lakse...Nista onda ako sve bude u redu sesiric na glavu i boca vode u ruku i picim ja za Zg! Mislim da kad Bono izadje na stage i ja i bebica cemo biti presretni!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 20:16   #10
ja bi trebala ići 13.06 tada ću biti u 8mj.?
malo me strah...
šta mislite?
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:34   #11
Ma ja sam eto malo prije rezervirala hostel za 8. mjesec pa kud puklo! Samo se nadam da ce biti uredna trudnoca. Rezervirala sam hostel blizu Maksimira (neki Ravnice hostel) tako da se necu morati puno tramakivati! Javila ekipi da ipak necu prodati karte! Hehe...
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:37   #12
Samo pazi da se ne dogodi neki udarac u pupu i sve 5 Ja sam u 8.mjesecu trudnoce bila u svatovima
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:43   #13
Ma priljepiti cu se uz svog dragog i ne idem nikud dalje njega! I micem se od pijanih budala...
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 23:19   #14
Quote:
fourth kaže: Pogledaj post
Ma ja sam eto malo prije rezervirala hostel za 8. mjesec pa kud puklo! Samo se nadam da ce biti uredna trudnoca. Rezervirala sam hostel blizu Maksimira (neki Ravnice hostel) tako da se necu morati puno tramakivati! Javila ekipi da ipak necu prodati karte! Hehe...
ma da pa odi naravno ako je sve ok ...ja sam se udala u 6 mj trudnoće i cupkal cijelu noć...u 4.mj ti je još mali trbuščić i nema frke...moja je frendica iz splita došla u 6.mj na hlado pivo na jarun luda baba....moje malo zlato i ja ćemo slušati U2 iz makismira...hihihihi
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 23:33   #15
Ja sam prije 2 tjedna bila u svatovima i dosta sam plesala. Treba samo paziti pupu i sve super
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 23:43   #16
ma odi na koncert i zabavi se! jedino moras na bušicu pazit,ali gle... ja svaki put kad bi ušla u tramvaj je atmosfera ko na koncertu! krdo ljudi koji se guraju! i sta ces drugo nego pazit!
__________________
12.5.2009. ~ stigao moj mali miš

slikice
lana1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 23:54   #17
Quote:
lana1313 kaže: Pogledaj post
ma odi na koncert i zabavi se! jedino moras na bušicu pazit,ali gle... ja svaki put kad bi ušla u tramvaj je atmosfera ko na koncertu! krdo ljudi koji se guraju! i sta ces drugo nego pazit!
ma po tramvajima je sad i gore nego na koncertima, na koncertima čak i nakon sat i po kad se svi oznoje i usmrde ne smrdi tak grozno ko po tramvajima kad zatopli
a guranje je na oba mjesta isto
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 08:16   #18
ako ćeš se dobro osjećati, zašto ne bi išla na koncert?


ja sam stvarno imala sreću da sam bila pokretna do zadnjeg dana, a nadam se da će i tebi biti tako


samo vas dvoje uživajtemoraš bebu od prvih dana učiti dobroj glazbi da danas-sutra ne počne slušati narodnjake
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 12:31   #19
Ako mu glazbeni ukus bude na mamu i tatu (a valjda nece na baku) onda ce se slusati prava mjuza!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:01   #20
ja sam u trudnoci bila tri put na koncertu hladnog piva
prvi put s 3 mj, drugi put s 6 i treci put pri kraju. jos sam i s 7 mj bila na punk festivalu. i bilo mi je svaki put super. osim sto cesce treba hodati piskit pa se treba cim blize wc-eima stati
i da, mislila sam da ce mi bebac biti pravi mali punker, a kad ono, jedino sto ga uspije smiriti i uspavati jesu miso kovac, danijela i ostala kompanija koja se vrti na lokalnim radio postajama
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.